Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 300 zł gwarantowanej premii za Konto Jakże Osobiste w promocji "Bankuj mobilnie - edycja III" (+ 100 zł na zakupy)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.03.2022

Zgarnij 300 zł gwarantowanej premii za Konto Jakże Osobiste w promocji "Bankuj mobilnie - edycja III" (+ 100 zł na zakupy)

Powraca popularna i sprawdzona promocja konta osobistego w Aliorze.

Promocja konta w Alior Banku: "Bankuj mobilnie - edycja III"
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości 300 zł. Oprócz tego uzyskać można jeszcze zwroty za płatności telefonem (dodatkowo do 20 zł miesięcznie) oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Do tego doszła jeszcze jedna nagroda: bon na zakupy o wartości 100 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Promocja konta w Alior Banku: "Bankuj mobilnie - edycja III"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego  (w tym również w T-Mobile Usługi Bankowe), walutowego, ani Karty Kibica w Aliorze. 

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowo-walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku żadnych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie).

Nagrody. W promocji do wzięcia są nagrody gwarantowane: 6 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy, co da tytułowe 300 zł. Bonusy będą wpływać na Twe konto w Aliorze, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Do tego dojść może jeszcze moneyback (procentowo naliczany zwrot od płatności) - spełniając warunki uzyskania bonusów za aktywne korzystanie z konta (tych do 300 zł), przy okazji możesz uzyskać dodatkowy zwrot za płatności (tu do wzięcia będzie w praktyce od kilku do 20 zł miesięcznie).

Jak uzyskać 300 zł premii za konto w Aliorze


By wziąć udział w promocji: 
 • do 30.04.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) i połączeń głosowych; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę.
 • w każdym z sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - w tym przypadku nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się powyższą aktywnością (płatność kartą i logowanie) otrzymasz bonus 50 zł, który Alior przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Przydatne podpowiedzi dla uczestników promocji 


Spełniając warunki promocji, na uwadze miej poniższe zasady: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna)


Choć ta lista może wydawać się długa, to głównie chodzi tutaj o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności można za to wykonywać w sklepach czy marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Do momentu otrzymania każdego z bonusów, nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę oraz nie wycofuj zgód wyrażonych podczas składania wniosku o konto.

[Aktualizacja w dn. 31.03.2022 r.: dodatkowy bon 100 zł na zakupy


W tej promocji ("Wiosenne przyspieszenie") do wzięcia czeka 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Taka liczba punktów wystarczy, by odebrać nagrody (np. vouchery na zakupy) o wartości 100 zł. 

Dla kogo promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022 r.

Niniejsza promocja dostępna jest już dla klientów różnych banków - w tym także dla klientów Aliora. Szczegółowo już omówiłem ją na blogu tutaj. Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do tych kart należą karty wydawane przez Alior Bank). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie (jak w niniejszej promocji). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard


Dla kogo promocja "Wiosenne przyspieszenie" (z 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile)? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022 r. 

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarnąć 8 000 punktów: 

 • najpóźniej do 30.06.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji z racji limitu punktów w promocji) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł. 

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące. Każdy uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę (w postaci 8 000 punktów).]


Konto Jakże Osobiste -  prześwietlenie oferty Aliora


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Alior Banku na potrzeby powyższej promocji to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł - to zdecydowanie więcej, niż na potrzeby promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie (gdzie wystarczy wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę). Ale i to da się przekuć w zysk - do tych transakcji wliczają się bowiem płatności Google Pay lub Apple Pay, a dzięki nim można uzyskiwać zwrot 1% za zbliżeniowe płatności telefonem (jeśli więc wykonasz transakcje na sumę min. 300 zł, to nie dość, że unikniesz opłaty miesięcznej za kartę, to jeszcze dodatkowo zyskasz min. 3 zł - o tym monebacku piszę więcej nieco niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet; promocja z bonusami do 300 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych lub
 • za pośrednictwem kuriera, lub 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku.

I tyle wystarczy już wiedzieć, jeżeli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu bonusów za aktywne korzystanie z konta i aplikacji mobilnej, czyli łącznie 300 zł, a także bonu na zakupy dzięki promocji z punktami powitalnymi "Bezcenne Chwile".

Jednak z Kontem Jakże Osobistym zyskać możesz więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści.

Konto Jakże Osobiste. Jak zyskać jeszcze więcej?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 30.06.2022 r. obowiązuje stawka 2% w skali roku - więcej na ten temat piszę tutaj)
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (o tej 'korzyści' więcej piszę nieco niżej)
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie z tych korzyści (wybrane samodzielnie) można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydają się być zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem i BLIKiem oraz podwyższone oprocentowanie dla oszczędności.

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay lub Google Pay.

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie).

Promocyjne oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym


Wyżej była już mowa o oprocentowaniu 2% dla oszczędności (do 10 tys. zł), które można uzyskać na "zwykłym" koncie oszczędnościowym w Aliorze. Dla większych środków promocyjne oprocentowanie daje Konto Mega Oszczędnościowe: 3% w skali roku przez 3 miesiące dla kwoty do 100 tys. zł. - tej propozycji bliżej przyglądam się w nowym wpisie tutaj.

Konto Mega Oszczędnościowe to odrębny rachunek, niż standardowe Konto Oszczędnościowe (na którym można uzyskać wspomniane wyżej 2% w skali roku w ramach 'korzyści').

Chęć otwarcia Konta Mega Oszczędnościowego możesz wyrazić już podczas składania wniosku o Konto Jakże Osobiste w powyższej promocji z premią do 300 zł - wygląda to tak, jak na poniższym zrzucie ekranu z wniosku:
Konto Mega Oszczędnościowe w Alior BankuOczywiście skorzystanie z Konta Mega Oszczędnościowego jest dobrowolne - nie ma potrzeby jego zakładania na potrzeby promocji Konta Jakże Osobistego z bonusami do 300 zł oraz ze zwrotami 1% za płatności.]

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie maile, w których informuję o okazjach na bankobranie, dzięki którym zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Nigdy nie miałem konta w Aliorze a przelew weryfikacyjny z ing mi odrzucili, kuriera odrzucili, niby mam dzwonic na infolinie lub oddzial banku stalo sie tez tak komus? Nie zgodzilem sie przekazanie danych spolkom grupy pzu

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakładam konto w marcu - czy w marcu muszę mieć wpłatę 1500 pln + płatności kartą na 300 pln, żeby nie płacić za konto i za kartę? Czy dopiero w kwietniu muszę spełnić te warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero od kwietnia wystarczy.

   Usuń
  2. Oczywiście nie trzeba utrzymywać salda 1500, tylko wpłacać co miesiąc. Jest możliwość założenia w kwietniu, może podwyższa na koncie oszczędnościowym będzie nowa edycja.

   Usuń
 3. Wskoczyło nowe konto dla dzieci w Alior Bank - 100zl za otwarcie - ktoś coś wie więcej na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie zawnioskowałam o konto przez aplikację. Teraz niestety doczytałam, że aby wziąć udział w promocji taki wniosek się nie nadaje. Czy gdy umowy nie podpiszę, a zawnioskuję ponownie poprawnie, będę mogła wziąć udział w promocji, czy już wszystko przepadło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może na infolinii uda ci się anulować wniosek ?

   Usuń
  2. Na infolinii powiedziano mi, że wniosek niepodpisany po kilku dniach się sam anuluje, oni nie mają takiej możliwości.

   Usuń
 5. kiedyś ale z pewnością więcej niż 2lata temu miałem u nich konto i od tamtej pory czasem mi przysyłali jakiegoś maila co mnie dziwiło bo konto niby zamknięte ale było to rzadkie i ignorowałem ale teraz widze komunikat:
  "Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej."
  i wychodzi na to że wciąż jestem dla nich jakimś zamrożonym klientem...jaki bank takie procedury

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak miałam, oddzwonila na drugi dzień do mnie Pani z Alior i otworzyła konto, potwierdziła tez, że biorę udzial w tej promocji.

   Usuń
 6. Czy są jakieś wykluczenia MCC przy płatnościach na kwotę 300 zł do zwolnienia z co-miesięcznej opłaty 5 zł?

  TOiP nic o tym nie mówi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższy opis Złotówy też 😬

   Usuń
  2. Złotówa, pobijam pytanie z 10. kwietnia 2022 @ 15:01

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o płatności kartą w celu uniknięcia opłaty miesięcznej to tu nie ma wykluczeń.

   Usuń
 7. Witam, jaki jest okres karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały akapit o tym:
   Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego (w tym również w T-Mobile Usługi Bankowe), walutowego, ani Karty Kibica w Aliorze.

   Usuń
 8. Nie mogę założyć przez stronę, po kontakcie z konsultantem, poleciła mi by zainstalować Alior Mobile i zalogować się, mam tam nieużywane konto oszczędnościowe od lat 3. Zaznaczyłem zgody marketingowe itp, czy jeśli przez OFERTY założę tam konto osobiste to zaliczy mi udział w BANKUJ BEZPIECZNIE III EDYCJA? kiedy lub jak dowiedzieć się można, czy zalicza mnie do promocji, żadnych informacji o braniu działu w tej ofercie nie ma - widocznie muszę wcisnąć zamów kartę i konto, a tak to pewności nie mam :(
  Jakieś rady ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie wie, to ja czekam już na odpowiedź konsultantów na zapytanie przez serwis internetowy Aliora i się odpowiedzią później podzielę.

   Usuń
  2. Teoretycznie konto oszczędnościowe nie powinno wykluczać. Napisz co ci odpowiedzą.

   Usuń
  3. Konto utworzone. Proszę nie zakładać - w takim przypadku gdy wyskoczy komunikat po próbie założenie przez linka, że konieczny kontakt z infolinią - przez aplikacje Alior Mobile. Nie zaliczy promocji. Tylko przez konsultanta , który zajmuje się promocją i który oddzwania, czekałem kilka dni na telefon zwrotny.

   Usuń
  4. bazooka, a ja dostałem info, że zaliczy. Miałem kiedyś konto, zalogowałem się i otworzyłem w promocji. pracownik tylko powiedział, że przed złożeniem wniosku, muszą być w profilu zaznaczone zgody marketingowe, bo jak się je włączy po otwarciu konta, to nie da rady wziąć udziału w promocji

   Usuń
  5. Przecież ja nie będę się w tym temacie kłócił, dla mnie to "niesprawdzalne" już, ale wolałem przestrzec. Daj znać (choć Anonimowo :) ) - czy zaliczyło ?

   Usuń
 9. Dlaczego nie mozna otworzyć konta przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To do mnie pytanie? Nie można otworzyć, bo jestem klientem banku, posiadam konto oszczędnościowe, które nie eliminuje mnie z udziału ww promocji.

   Usuń
 10. Dzisiaj wpadł moneyback.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ktoś jeszcze nie dostał za kwiecień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jeszcze nie

   Usuń
  2. ja też nie, napisałem wiadomość do Aliora przez Alior Mobile...

   Usuń
 12. dostał już ktoś pkt w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem.

   Usuń
  2. mozna wiedzieć kiedy zrobiłeś płatność 50 zł? Wiem, ze mają niby 60 dni, ale zwykle szybciej to było, ja zrobiłam 10 maja i pkt brak

   Usuń
 13. Nie wiem, jak to się stało, ale przy zakładaniu konta chyba nie zaznaczyłem zgód marketingowych i dopiero teraz to zauważyłem, jak nie wpłynęła mi nagroda za spełnienie warunków w zeszłym miesiącu. Ktoś się orientuje, czy włączenie tych zgód teraz spowoduje, że otrzymam bonusy w następnych miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam sobie odpowiem. Bank twierdzi, że co miesiąc sprawdza wszystkie warunki wymagane do wypłaty premii, więc włączenie zgód marketingowych później nie będzie przeszkodą. Po złożeniu reklamacji otrzymałem bonus również za miesiąc, kiedy te zgody jeszcze nie były włączone.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...