Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8000 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile dzięki promocji "Wiosenne przyspieszenie"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

30.03.2022

8000 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile dzięki promocji "Wiosenne przyspieszenie"

Taka liczba punktów pozwoli odebrać nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.

Promocja "Wiosenne przyspieszenie" w programie Bezcenne Chwile
Zazwyczaj powitalne punkty dostępne są w promocjach skierowanych do klientów wybranego banku. Tym razem jednak z propozycji skorzystać mogą klienci różnych banków - o ile ich karta może brać udział w programie lojalnościowym Mastercard.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.]

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard - w tym wpisie dowiesz się również które karty (i z jakich banków) można rejestrować w programie.

 

"Wiosenne przyspieszenie": 8000 punktów od Mastercarda


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022 r.

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. To więcej, niż w poprzedniej, podobnej promocji (w której zgarnąć można było 6 800 punktów), ale w praktyce przekłada się to na nagrodę o takiej samej wartości - taka liczba punktów pozwoli bowiem na wybór nagrody/nagród o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. 

Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów (choć do niedawna dla tej samej nagrody potrzebne było 3400 punktów; ot, inflacja wszędzie).

Limit nagród. Organizator promocji przygotował  67 500 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Wiosenne przyspieszenie" i zgarnąć 8 000 punktów:

 • do 30.06.2022 r. [aktualizacja: promocja została przedłużona] do 15.07.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub - w przypadku niektórych banków - poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł.

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (xv) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz 
zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Każdy uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę (w postaci 8 000 punktów).


Lubisz trzymać rękę na pulsie w dziedzinie promocji bankowych? Skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:

Przydatne dokumenty:

85 komentarzy:

 1. Czy po odebraniu nagród należy rozliczyć podatek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy rejestrować można karty kredytowe city banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, karty kredytowe i debetowe MC od Citi biorą udział w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
  2. Czy karty ManCity są wykluczone?

   Usuń
  3. Nie. Karty ManU też są wykluczone :)

   Usuń
 3. A jak wygląda sytuacja, jeśli jedna z kart w pewnym banku mam w programie i dodałem kartę z innego banku. Nie łapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda że nie. Do promocji przystąpić może osoba "która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022"

   Usuń
  2. jeśli zarejestrujesz się z innego adresu e-mail to powinno przejść :)

   Usuń
 4. Wciąż czekam na punkty z promki "Paliwo na zimę" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jesteś odosobniony :)

   Usuń
  2. również czekam i czy się doczekam?

   Usuń
  3. widzę, że nie jestem sam:) Też czekam na te punkty;)

   Usuń
  4. To ja już zdążyłam je "wydać" :D ale warunki promocji zrealizowałam w grudniu, po prawie 60dniach wskoczyły punkty ;)

   Usuń
  5. Też warunki spełniłem w grudniu, a punktów nadal ani widu ani słychu...:(

   Usuń
 5. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków promki - to aż 12 tygodni 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zwykle dają wcześniej

   Usuń
  2. Jestem jednym z wielu, którzy wciąż nie dostali należnych punktów za ich poprzednią akcję "Paliwo na zimę" pomimo upływu tych 12 tygodni - żenada!

   Usuń
  3. Czy składaliście reklamację? W moim przypadku kilkukrotnie pomogło.

   Usuń
  4. Uczestniczenie w ich promkach to czysta strata czasu!

   Usuń
  5. bzdury piszesz anononimie z 13 kwietnia - zarejestrowałem u nich co najmniej 6 kart zgarniając z każdej bonusy po 50-100 zeta - szkoda że już zablokowali recydywistów :(

   Usuń
 6. czyli jakakolwiek karta wcześniej zarejestrowana w MC-BezcenneChwile wyklucza z tej promocji? (jest tylko dla "dziewic", a nie wielokartowców?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ponieważ uszczelnili program.

   Usuń
  2. Ja miałem inne karty z innych banków i przez to nie dostałem punktów z promocji paliwo na zimę. Podobno jest jakiś myk żeby to obejść ale nie wiem jaki.

   Usuń
  3. Niestety, wyklucza - patrz powyżej.

   Usuń
  4. Kiedyś dało radę to ominąć z innym mailem, ale czy teraz przejdzie nie wiem. Chciałabym żeby tak było ;)
   W ostatniej promocji Pekao chyba nie przeszło,....

   Usuń
  5. Trudno powiedzieć - regulamin rzekomo wyklucza kogokolwiek, kto był wcześniej zarejestrowany.

   Usuń
  6. Nie wyklucza, dodaj ją tylko na nowo utworzonym koncie w programie (nowy mail). Pzdr.

   Usuń
  7. Na ich infolinii obsługiwanej teraz przez firmę Majorel nawet nie pytają o żaden adres e-mail tylko o nazwisko i nr karty - w ten sposób obecnie działa wyszukiwarka w ich systemie.

   Drzewiej za czasów Priceless Specials oraz w programie Visa Offers można było mieć zarejestrowaną dowolną ilość kart, gdyż rozpoznawali po adresach e-mail ... to se ne vrati :)

   Usuń
  8. W poprzedniej promocji zarejestrowalam kartę jako juz kolejną na tym samym adresie e-mail i dostalam punkty:) trzeba próbować

   Usuń
  9. Już nie działa trik z innym mailem. W takim przypadku dzwoniąc na infolinię z reklamacją otrzymacie nawet konkretną odpowiedź co do tego jakie karty macie w programie (oczywiście chodzi o końcówki ich numerów). Jak pisałam wyżej uszczelnili program i mogą Was sprawdzić.

   Usuń
  10. W promce Paliwo na zimę dostałem 6800 punktów w jednym banku a w innym nie. Mimo że wcześniej brałem udział już wiele razy.

   Usuń
  11. Masakryczny bałagan. Tyle w temacie!

   Usuń
 7. 4000 punktów już zamiast 3400? Słabo. To oznacza że sens gromadzenia zwykłych punktów maleje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, wciąż 1 pkt. za każde wydane 50 zeta czyli masakryczna lipa :)

   Usuń
  2. U partnerów jest więcej punktów. Nawet 8 za każde 5 zł.

   Usuń
 8. A czy ktoś może podpowiedzieć jak zarejestrować kartę do tego programu w city banku? Nie potrafię tego zrobić. Nie widzę wymaganych zgód ani formularza po zalogowaniu się do banku przez stronę bezcennechwile.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można ale Citi to chyba tylko przez bankowość.

   Usuń
  2. w citionline z menu "Korzyści i produkty" wybierasz ofertę "Bezcenne Chwile" i klikasz w “Sprawdź szczegóły” - jeśli nie masz tej oferty, to znaczy że już kiedyś jakąś kartę citi zarejestrowałeś

   Usuń
  3. Miałem ten sam problem. Złożyłem reklamację i bank automatycznie zarejestrował mnie w Programie BCh.

   Usuń
 9. a karta dodatkowa tez moze wziac udzial?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez znaczenia czy główna czy dodatkowa. Ważne żeby brała udział w BCh.

   Usuń
 10. Aktywowałem dziś swoją kartę i podając pierwsze 8 cyfr mam komunikat że karta już bierze udział w bch. Karta leżała z pół roku a cyfry to 5117 9693.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty płatnicze Millennium nie biorą udziału w programie BCh.

   Usuń
 11. Szybkie pytanie - jak mam kartę debetową millenium (Mastercard ofc) to mogę ją dodać gdzieś w zewnętrznym linku?
  Bo w Millenium w apce piszą że ich karty nie można dodać do programu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Millennium tylko jakaś jedna karta kredytowa bierze udział w BCH. Tak poza tym to Millennium nie bierze w tym udziału.

   Usuń
 12. Rachunki za prąd,czynsz też przejdą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, one mają MCC 4900 czyli 'narzędzia' :)

   Usuń
  2. Co Ty opowiadasz widzisz w regulaminie aby kod mcc 4900 był wykluczony? Bo ja nie widzę więc powinno zaliczyć.

   Usuń
 13. Jak można sprawdzić czy było się kiedyś uczestnikiem programu "bezcenne chwile"?

  OdpowiedzUsuń
 14. Bankobranie, uruchamiajac bezcenne chwile z poziomu aplikacji w alior banku biore udzial w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 15. A na punkty z tej promocji ile trzeba będzie czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dluuugo!

   Usuń
  2. Ostatnio dodali po około 2,5 miesiąca od spełnienia warunków . Masakra

   Usuń
  3. Niestety nie wszystkim 😁

   Usuń
 16. Co to znaczy "w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie"? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. że płatności możesz robić np. w sklepie, markecie, na stacji itp. oraz w internecie.

   Usuń
 17. Zakupy w np biedronce będą ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą. MCC 5411 jakby co więc niewykluczony.

   Usuń
 18. Jak w banku włączy się tą promke, to czy kartę trzeba dodatkowo zarejestrować na stronce w bezcennych chwilach, co jeśli się oleje ta rejestrację? Nie będzie punktów? Czort wie kiedy przyznają te punkty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dwie równorzędne metody rejestracji.

   Usuń
 19. "przepraszamy wystąpił błąd.
  Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się ze swoim bankiem" takie coś mi wyskakuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcą dać punktów jak jest taki komunikat.

   Usuń
 20. Jeśli rejestrowałem się w 2019 w programie ( bo mam na mailu witamy w prorgramie bezcenne chwile) to mają mój PESEL w bazie i nie mogę wziąć udziału?
  PS. Jak przypomnieć hasło, nie mając już numeru karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promo wyklucza kogokolwiek, kto był wcześniej zarejestrowany.

   Usuń
 21. Wie ktoś jak usunąć z bezcennych chwil nieaktywne już karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wysłać im maja (znajdziesz na stronie Bezcennych Chwil). Napisz jakie karty usunąć (ostatnie 4 cyfry).

   Usuń
 22. Jak to działa? Każda transakcja opłacona zarejestrowaną kartą oznacza przyznanie punktów? A transakcje u Partnerów Programu dają po prostu więcej punktów?

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak to działa? Każda transakcja opłacona zarejestrowaną kartą oznacza przyznanie punktów? A transakcje u Partnerów Programu dają po prostu więcej punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Ale poza partnerami to mało się opłaca.

   Usuń
  2. Dają 1 punkt za wydanie 50 zł czyli żeby zebrać 3400 punktów trzeba by było wydać 170 tys. zł :)

   Usuń
 24. ja już po dwóch tygodniach dostałem punkty powitalne od rejestracji

  OdpowiedzUsuń
 25. Co w razie gdy rezygnuje z karty która jest jedyną karta w Bezcennych chwilach? Konto zostanie usunięte i będę mógł brać udział w nowych promocjach?
  Czy są/ były jakieś bonusowe promocje dla obecnych uczestników programu czy tylko dla nowych?

  OdpowiedzUsuń
 26. Podczas rejestracji karty jest opcja do wpisania kodu promocyjnego "Wpisz kod promocyjny i zyskaj ekstra przyspieszenie w realizacji swojego celu". Czy ktoś wie co to za kod i jak go zdobyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok temu mozna bylo takie 9-znakowe kody zdobyc na stronie rtveuroagd a pozniej na frisco. Dzialaly nawet po oficjalnym zakonczeniu tych promocji :)

   Usuń
 27. Promocja przedłużona do 15.07.2022

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy czasem nie powinnam dostać już punktów ja i brat skoro warunki spełnione były już 9 kwietnia? Ani ja ani on nie mamy nic przyznane:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli wszystko było zgodnie z regulaminem, to już najpóźniej miesiąc temu powinny być punkty. Jeżeli jednak coś było niezgodne z regulaminem - np. już wcześniej byliście uczestnikami BC a dawna nazwa to "Priceless Specjals" - to nic z tego.

   Usuń
 29. Czy płatności za bilety okresowe wielomiesięczne do komunikacji miejskiej w biletomacie będą się liczyć? ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...