Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 450 zł premii pieniężnej za konto w BNP Paribas w promocji "Super okazja"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.03.2022

Zgarnij 450 zł premii pieniężnej za konto w BNP Paribas w promocji "Super okazja"

Wystartowała nowa promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Zgarnij 450 zł premii pieniężnej za konto w BNP Paribas w promocji "Super okazja"
Tym razem można zgarnąć 450 zł i to w postaci najbardziej pożądanej, czyli jako gwarantowaną premię pieniężną do wykorzystania na co się chce (a nie np. bony na zakupy w określonych sklepach). W dodatku warunki do spełnienia na potrzeby promocji są uproszczone.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

O ile bowiem w większości promocji dla otwierających konto w tym banku lista zadań do zrealizowania jest zróżnicowana i nieraz dość długa (logowania, przelewy, wpływy, płatności kartą i/lub Blikiem), to w tej edycji warunki zostały zdecydowanie uproszczone. Nie trzeba pamiętać o logowaniu do aplikacji czy o wykonywaniu przelewów bądź zapewnianiu wpływów, bo wszystko sprowadza się do prostych zasad - już za samo otwarcie konta wpadnie bonus 50 zł, a resztę premii wpadnie na konto uczestnika promocji po wykonaniu określonej liczby płatności kartą i Blikiem (na dowolne, nawet drobne kwoty).

Promocja "Super okazja": 450 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Super okazja" do wzięcia czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości 50, 175 oraz 225 zł, co w sumie da tytułowe 450 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Premie otrzymasz, jeśli spełnisz określone warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 2000 uczestników (to o 1/3 mniej, niż zwykle). W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Super okazja"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 7.04.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 21.04.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 21.04.2022 r.).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię (w wysokości 50 zł) oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród. 

By otrzymać drugi bonus - tym razem w wysokości 175 zł - w kwietniu 2022 roku:
 • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
 • wykonaj 1 płatność Blikiem (to również może być transakcja na dowolną, nawet drobną kwotę).

W celu uzyskania ostatniej nagrody - bonusu 225 zł, w maju i czerwcu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj min. 10 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty),
 • wykonaj 1 płatność Blikiem (na dowolną kwotę).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: by dostać 225 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w maju u czerwcu, to wcześniej trzeba spełnić warunki uzyskania bonusów 50 zł (za otwarcie konta) i 175 zł (na co jest czas w kwietniu).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu superokazja@bnpparibasplus.pl):
 • do 19.05.2022 r. o przyznaniu bonusów 50 zł (za otwarcie konta) i 175 zł (za spełnienie warunków w kwietniu) oraz
 • do 27.07.2022 r. o przyznaniu bonusu 225 zł (za spełnienie warunków w maju i czerwcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 25.05.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne które będą wypłacane do 31.05. (50 oraz 175 zł) oraz do 31.07.2022 r. (225 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:
Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Super okazja"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Dodatkowa korzyść. Jeśli masz do ulokowania oszczędności, to może zainteresować Cię propozycja lokaty GOmobile (2% w skali roku na 3 miesiące od 1 000 do 10 000 zł), którą można założyć (wyłącznie) za pomocą aplikacji mobilnej BNP Paribas. Klient ma możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Super okazja" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji). Z relacji Czytelników, którzy już zakładali konto w BNP Paribas, wynika, że skuteczniejszym sposobem okazuje się najczęściej wybór opcji z kurierem.

Przydatne dokumenty:

97 komentarzy:

 1. Wyjątkowo łatwa promka, w której na dodatek warunki spełnienia pokrywają się z warunkami darmowości karty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam dostaliscie moze email zwrotny do 19maja miał przyjść o przyznaniu bonusów a tu cisza....

   Usuń
  2. Do 19.05.br mieliśmy otrzymać e-mail z banku o przyznanych nagrodach. Sprawdzałam nawet w spamie i nie ma nic. Składać reklamację? czy co

   Usuń
  3. @Anonimowy 23 maja 2022 10:51, co zrobić w takiej sytuacji, podpowiadam tutaj.

   Usuń
 2. Całkowity koszt nagród to 2000 x 450 zł ---> 900 tys. zł ... do tego dochodzą koszty usługi dla spółki Hagen!


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli banki na reklamę rocznie wydają ok. 300 mln zł (dane za 2020 rok, a więc rok pandemiczny, gdy te wydatki były obcinane), to taki wyliczony koszt bonusów w ramach tej promocji... to pikuś ;)

   Najbardziej aktywne banki na reklamę wydają po kilkanaście milionów zł kwartalnie. Przy czym większa część ciągle idzie na reklamę w tv. Na pewno byłoby więcej tych wydatków, gdyby nie takie promocje, jak ta powyższa - z nagrodami dla klientów. Banki jednak chętniej idą właśnie w temat promocji, bo płacą dopiero za efekt i płacą klientowi, więc przy okazji zyskują jego satysfakcję.

   900 tys. zł pozwoliłoby wykupić czas dla zaledwie kilku spotów (w najlepszym czasie antenowym to koszt rzędu 90 paru tysięcy PLN). Czy emisja tych kilku spotów spowodowałaby aż taki napływ nowych klientów? Domniemywam, że nie.

   Usuń
  2. Ciekawe dane, jednak nic nie zmieni faktu, że Paribas wydaje takie lub wyższe kwoty na promocje organizowane co tydzień!

   Usuń
  3. Paribas to międzynarodowy bank z dużym kapitałem. On mają kasę na promocję. Warto spojrzeć ile różnych imprez na świecie sponsorują. Te promocje bankowe to jest kropla.

   Usuń
  4. Koszta sponsorowania imprez sportowych można odliczać od podatku :)

   Usuń
 3. Tydzień temu mieli ofertę promki "Przyjazny bonus" o bardzo zbliżonych parametrach - niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli konto bank mi zamknął 9.03.2021, ale umowę ramową zamknąłem dopiero 27.04 to od kiedy liczyć te 12 miesięcy karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta liczy się od daty zamknięcia konta (a nie umowy ramowej), więc możesz wziąć udział :)

   Usuń
  2. Mam kartę kredytową w paribas. Skąd mam wiedzieć czy mam też umowę ramową?

   Usuń
  3. Infolinia jest w stanie udzielić tej info.

   Usuń
  4. KArta kredytowa nie wyklucza. Umowa ramowa jest tylko od konta.

   Usuń
 5. Witam,

  Jeśli mając konto w tym banku zarejestruję się na tą promocję to system mnie poinformuje, że mi sie nie należy czy założy kolejne konto bez profitów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrując się podajesz e-mail, na który organizator czyli spółka Hagen wyśle Ci potwierdzenie rejestracji. Nic więcej.

   Składając wniosek i podpisując umowę założysz kolejne konto, ale nagrody nie dostaniesz nawet gdy spełnisz warunki promki.

   Usuń
  2. W jakim celu chcesz składać wniosek, skoro już teraz wiadomo, że nie spełniasz warunków karencji?

   Usuń
  3. Musisz sam wiedzieć czy spełniasz warunki (karencja). Wniosek zawsze przejdzie.

   Usuń
 6. Jeżeli złożyłam wniosek o konto w promocji "przyjazny bonus" z opcją weryfikacji tożsamości przez kuriera i dostarczenia karty ,a jeszcze ta weryfikacja nie nastąpiła to czy mogę nie przyjąć kuriera i tym samym nie będę miała konta w tej promocji . a mogę skorzystać promocji tu obecnej? Czy już będę widnieć jako klient banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Możesz nie przyjąć kuriera, jakby od razu się połapać i anulować złożony wniosek o konto nie z linku, tylko z banku. Mimo to coś tam się otwiera i musisz chodzić i likwidować umowę ramową w ciągu 30 dni. Możesz też napisać zły adres i też konto będzie otwarte, bez przesady. Chociaż tutaj organizator na ten sam mail nie wyśle potwierdzenia choćby się zagubił.

   Usuń
  2. Ludzie na infolinii powinni być w stanie to wyprostować.

   Usuń
  3. Przypomnę, że w przypadku BNP Paribas umowa jest zawierana za pomocą SMS-a, więc w chwili obecnej trzeba by odstąpić od umowy (co przysługuje w ciągu 14 dni od zawarcia umowy; odstąpienia nie należy mylić z wypowiedzeniem, które oznaczałoby standardowe zamykanie konta w ciągu 30 dni). Dopiero po zamknięciu konta można by wziąć udział w tej promocji.

   Formalnie możliwe, praktycznie pytanie czy warto? (bo a nuż pojawi się w tych okolicznościach jakiś problem techniczny przy składaniu kolejnego wniosku).

   Usuń
 7. Strona promocji zdechła czy już koniec promo? Klikam i strona wisi... ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chwilowo strona nie działała, ale teraz wszystko powinno być okej. Przynajmniej jak sprawdzałem przed chwilą, to u mnie działa.

   Usuń
  2. sprawdzam pod Chrome i FF - nadal nie działa ;/

   Usuń
  3. Ja przed chwilą złożyłem wniosek.

   Usuń
  4. Czasami włączony AdBlock powoduje problemy na ich stronach.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 22 marca 2022, 20:45

   A jak się pojawi coś lepszego - czas miałeś do do 7.04.2022 🤪

   Usuń
  6. Tak właśnie się stało:

   https://bankobranie.blogspot.com/2022/04/bnp-paribas-mega-szansa-500-zl.html

   Usuń
 8. Jak w BNP jest z zakładaniem konta? W Santanderze pamiętam, że mogłem podpisać umowę przy kurierze pod adresem A, a po pewnym czasie karta przychodziła na adres B (bo taki miałem zawarty w umowie).

  Tutaj na stronie promocji widzę, że podpis umowy następuje przez SMS? A kurier od razu przynosi kartę na adres zawarty w umowie?

  Chwilowo jestem poza miejscem zamieszkania i chciałbym podpisać umowę przy kurierze tutaj, ale żeby karta poszła już na mój adres zamieszkania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier musi spotkać się z tobą bo weryfikuje twoją tożsamość. A to że przywozi kartę to się odbywa przy okazji. Musisz być.

   Usuń
  2. Kurier dostarczy kartę na dowolnie wskazany adres.

   Usuń
  3. ale nie ma możliwości, aby kurier zweryfikował moją tożsamość pod jednym adresem, a bank wysłał kartę listem pod inny adres np. adres zamieszkania (gdzie list może zostać odebrany przez kogoś z rodziny)? tak miałem w Santanderze

   chodzi mi o to, że mam wiele różnych kont/kart i przez czas zanim wrócę do miejsca zamieszkania ktoś z rodziny mógłby mi "ponabijać" te płatności z mojej karty z BNP

   Usuń
  4. Kurier za jednym razem przywiezie ci też kartę. Tego nie da się rozdzielić. Więc tam gdzie do ciebie przyjedzie to da ci kartę.

   Usuń
 9. Do dziś miał być mail o drugiej turze nagród w październikowej promocji. U mnie póki co cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwo się pogubić w sytuacji gdy Hagen robi promki co 7 dni :)

   Usuń
  2. Dostałem. Pod wpisem o tamtej edycji są komentarze innych że też maila dostali.

   Usuń
 10. Mam pytanko do zorientowanych,jaka firma kurierska wozi umowy w Paribasie,a jaka w Santander?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BGŻ - Pocztex
   Wubek - InPost

   Usuń
  2. Warto dodać że Pocztex robi to najlepiej ze wszystkich! Najpierw SMS że jest gotowa przesyłka. Dzień później telefon i pani która informuje o kurierze i umawia godzinę. Ostatecznie kurier nie robi żadnego problemu i przyjeżdża po godz. 17-ej.

   Usuń
  3. Oczywiście kurier może też wysłać do banku.

   Usuń
 11. Czy nie ma określonej sumy, która należy wpłacać na konto osobiste Paribas, tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach promocji?

  OdpowiedzUsuń
 12. Niesamowite, że po tygodniu limit 2000 rejestracji wciąż nie został wyczerpany!

  OdpowiedzUsuń
 13. Pytanko.
  Czy umowa ramowa musi byc zamknieta czy wystaczy ze konto zostało zamkniete?
  Dzieki

  OdpowiedzUsuń
 14. Probowalem zalozyc konto, zweryfikowalem tozsamosc pozytywnie, ale nie moge zawrzec umowy zdalnie, ktos mial podobnie?

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam, mam zapytanie.
  Zamknąłem rachunek konta bgżoptima 1,5 roku temu przez system transakcyjny (był to jedyny mój rachunek). Na konto się już nie zaloguje, ale nie mam żadnego potwierdzenia zamknięcia -żaden email zwrotny nie przyszedł.
  Czy spełniam warunek nie posiadania umowy ramowej z BNP (który przejął dawno temu konta BGZ Optima), da się to sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze w Optimie to było konto oszczędnościowe a nie osobiste. Po drugie tam nie było umowy ramowej. Więc możesz zakładać konto i będziesz brać udział w promocji.

   Usuń
 16. Czyli płatności kartą praktycznie tylko w sklepach stacjonarnych? Na Allegro itp nie zaliczy bo tam obsługiwane przez wspomnianych dostawców? Jeśli chodzi o Blik to już większa dowolność jeśli dobrze rozumiem to online płatności są ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Allegro lepiej sobie odpuścić. Bo tam jest PayU.

   Usuń
  2. Zakup bułki w Biedrze lub Lidlu wystarczy 😋

   Usuń
  3. No rozumiem, te 10 płatności w sklepach stacjonarnych spokojnie wyrobię. Jedyne co mnie jeszcze ciekawi to czy blik na Allegro zalicza czy nie.

   Usuń
  4. Płatności BLIK akceptują w Biedrze, np. w kassch samoobsługowych, a kajzerka kosztuje jedynie 33 grosze :)

   Usuń
  5. Na Allegro płatności są jako PayU więc tam lepiej płacenie kartą odpuścić.

   Usuń
  6. Czyli rozumiem że dla własnego spokoju wszystko stacjonarnie. W sumie racja, nie ma co drążyć 😁

   Usuń
 17. Przed chwilą pojawiło się obciążenie konta - 6zl, prowizja za wyciąg, miesiąc 03.2022r (żadnych wyciągów nie robiłem). Przydało by się to również uwzględnić w opisie wstawki następnym razem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo :( jak i gdzie wyłączyć opaty za wyciąg?

   Usuń
  2. W zeszłym miesiącu też mi pobrali niesłusznie. Po reklamacji zwrócili.

   Usuń
  3. @Anonimowy 1 kwietnia 2022 09:23, nie sposób dodać czegoś, co najpewniej jest efektem błędu banku. Jeśli wyciąg w formie papierowej nie było włączany, to pozostaje zgłoszenie reklamacji.

   Usuń
  4. Potwierdzam, u mnie to samo.

   Nie dość, że regularnie celowo 'zapominają' o zamykaniu dostępu do bankowości po złożeniu dyspozycji jej zamknięcia, to teraz jeszcze ten myk? Co za bałagan!

   Usuń
  5. @Anonimowy, 1 kwietnia 2022, 11:54

   Metoda generowania wyciągów jest pokazana w umowie. Co do bankowości, to raczej wątpię ... może w ustawieniach? Na pewno nie ma w ichniej apce, która jest jedną z gorszych jaka używałem.

   Usuń
  6. Mam to samo, po krótkiej rozmowie telefonicznej konsultant zapewnił że wciągu 3 dni środki wrócą na konto i wyłączył te wyciągi na przyszłość.

   Usuń
  7. Czyli miałeś metodę generowania jako wyciąg papierowy? Dziwne :)

   Usuń
  8. U nich nic nie jest dziwne 😂

   Usuń
  9. mi również naliczyli tę opłatę, zaraz dzwonię w takim razie na infolinię banku

   Usuń
  10. Mnie zwrócili te 6 zeta w kilka godzin po telefonie na infolinię 😁

   Usuń
  11. U mnie 6 zł już też na koncie.

   Usuń
  12. Potwierdzam. Też właśnie zobaczyłem oskubanie mnie na 6 zł za kwiecień ale potem zwrócili. Dziwny bank.

   Usuń
 18. dzisiaj zapisałam się ro promocji i odstałam taki zapis w mailu - złożenie wniosku do dzisiaj, nie do 07.04.2022:
  "złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj”) do 4.04.2022 r.;"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższa promocja dostępna jest (to czas na złożenie wniosku) do 7.04. włącznie. Ważne jest tylko to, co w regulaminie (a w mailu najpewniej wkradł się błąd; na stronie promocji też mowa o 7.04.).

   Usuń
  2. U mnie to samo, więc właśnie złożyłem wniosek.

   PS. Być może jutro lub pojutrze będzie lepsza oferta 🤪

   Usuń
  3. No i właśnie jest - za całe 500 zeta!

   https://bankobranie.blogspot.com/2022/04/bnp-paribas-mega-szansa-500-zl.html

   Usuń
 19. Super bank, super oferta, tylko... strona nie przyjmuje daty ważności dowodu osobistego, który jest do końca lutego 2032r. Czyli już na samym początku zniechęca do siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie masz nowy dowód w którym data ważności nie odpowiada idealnie dacie wydania jak to było kiedyś. Przerabiałem to już w Millennium.

   Usuń
  2. Co może mieć jakiś portugalski bank do daty ważności polskiego dowodu osobistego?

   Usuń
  3. Ano to że pewnie w systemie informatyk ustawił okrągłe 10 lat ważności dowodu od daty jego wydania. A to się niedawno zmieniło i już okrągłe 10 lat to nie jest bo daty nie pokrywają się.

   Usuń
 20. Czy biletomaty na przystankach MZK są wyłączeniem jeśli chodzi o płatności karta czy moja płatność za bilet się liczy?

  OdpowiedzUsuń
 21. a co w sytuacji gdy nie otrzymałam email-a na którego powinnam zareagować by podać nr konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jeszcze nie dostałem.

   Usuń
  2. Również jeszcze nie dostałem

   Usuń
  3. Też nie dostałem ale mają czas do dziś więc pewnie przyjdzie. Warto zajrzeć tu wieczorem bo już będzie informacja czy doszły. Jak do jutra nie będzie to trzeba napisać reklamację do organizatora.

   Usuń
  4. U mnie dziś jeszcze też nic - nadal nie macie wiadomości?

   Usuń
  5. Przed chwilą dostałem maila o przyznaniu pierwszej nagrody 50zł.

   Usuń
  6. Ja własnie dostałem maila, ale tylko o 50zł, mimo że spełnilem warunki do otrzymania kolejnych 175zł, które również dziś miały zostać przyznane. Ciekawe czy będzie osobny mail czy coś zamieszali.

   Usuń
  7. Ja już dostałem dwa maile w odstępie godziny w sprawie 50 i 175 zł.

   Usuń
 22. Właśnie dostałem maila od superokazja@bnpparibasplus.pl czy to właściwy mail?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mail przyszedł z tego adresu. Zresztą zgodnie z tym co Zlotówa pisze w artykule.

   Usuń
 23. Ktoś jeszcze nie dostał maila o przyznaniu nagrody mimo spełnienia warunków?

  OdpowiedzUsuń
 24. a ja juz kase dzis dostałem

  OdpowiedzUsuń
 25. Warunki spełnilem, mail niestety nie doszedl, do nich nie da sie dodzwonic.

  OdpowiedzUsuń
 26. kiedy mozna wypowiedzieć umowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz po tym jak dostaniesz ostatnią nagrodę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...