Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 400 zł premii dzięki promocji "Słoneczna nagroda" w BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.04.2022

Zgarnij 400 zł premii dzięki promocji "Słoneczna nagroda" w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Słoneczna nagroda"
Tym razem do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna do 400 zł. Jeden z bonusów (50 zł) przewidziany jest już za samo otwarcie konta.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Słoneczna nagroda": zgarnij 400 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Słoneczna nagroda" do wzięcia czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości 50, 100 i 250 zł (co w sumie da tytułowe 400 zł).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy i zwroty otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Słoneczna nagroda"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.04.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 15.05.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 15.05.2022 r.).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (premię pieniężną w wysokości 50 zł) oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród. 

By otrzymać drugi bonus - tym razem w wysokości 100 zł - w maju 2022 roku:
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (może to być przelew na dowolną kwotę np. na własne konto w innym banku) oraz
 • zapewnij wpływy na sumę min. 500 zł na konto w BNP Paribas (ten warunek można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania kolejnej nagrody (250 zł), w czerwcu i lipcu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (tak samo może być to przelew dowolnej kwoty np. na własne konto w innym banku);
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
 • zapewnij wpływy na sumę min. 1 000 zł (to również mogą być przelewy z własnego konta w innym banku).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus (100 zł) za spełnienie warunków w maju, to uprzednio musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 50 zł. I tak samo by uzyskać trzecią nagrodę (250 zł za spełnienie warunków w czerwcu i lipcu), to w maju musisz zrealizować wytyczne uzyskania 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu slonecznanagroda@bnpparibasplus.pl):
 • do 20.06.2022 r. o przyznaniu bonusów 50 i 100 zł zł (za spełnienie warunków w maju) oraz
 • do 26.08.2022 r. o przyznaniu bonusu 200 zł (za spełnienie warunków w czerwcu i lipcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.06.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne które będą wypłacane do 30.06. (do 150 zł) oraz do 31.08.2022 r. (250 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Słoneczna nagroda"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Dodatkowa korzyść. Jeśli masz do ulokowania oszczędności, to może zainteresować Cię propozycja lokaty GOmobile (3% w skali roku na 3 miesiące od 1 000 do 10 000 zł), którą można założyć (wyłącznie) za pomocą aplikacji mobilnej BNP Paribas. Klient ma możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Pamiętaj o wykonaniu tych 3 płatności także w miesiącach, w których płatności kartą na potrzeby promocji nie są wymagane. Zwróć również uwagę na to, że w BNP Paribas płatności Blikiem nie są zamiennikiem płatności kartą - to inna metoda, więc na potrzeby promocji, jak i uniknięcia opłaty za kartę, należy płacić wyłącznie kartą.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Słoneczna nagroda" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Czy jeszcze trwa rejestracja w poprzedniej promce za 500 zeta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moment publikacji powyższego wpisu jeszcze trwała. Obecnie jest już zakończona.

   Usuń
 2. Czy jest jakiś program poleceń tego konta?

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy majac Karte Kredytowa w BNP Paribas kwalifikuje sie do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwalifikujesz. Możesz zakładać konto. Sprawdzone z autopsji.

   Usuń
 4. Kiedy będzie można zamknąć to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dostaniesz ostatnią premię to możesz zrobić już co chcesz.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 5. Dostalem potwierdzenie o prawidlowej rejestracji w promocji, ale wszelkie proby zalozenia konta nie powiodly sie. Probowalem zaraz po rejestracji ze strony, z linka w mailu, z laptopa, tableta, telefonu, wylaczajac wszelkie mozlowe zabezpieczenia...czy komus sie udalo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Nie da się otworzyć konta, link kieruje na pustą stronę.

   Usuń
  2. Wyłącz AdBlock'a. Wtedy nie będzie pustej strony.

   Usuń
  3. różne przeglądarki, blokowanie reklam wyłączone a dalej pusta strona

   Usuń
 6. Dzień dobry, czy jeśli chodzi o wpływ na konto, to przelew ekspresowy (mam takie darmowe w koncie) , jest traktowany tak samo jak zwykły przelew? Wole spytać, bo różne są czasem warunki. ANela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przychodzący będzie spoko (ale Express Elixir bo Blue Media już niekoniecznie). Wychodzące muszą być zwykłe czyli nie ekspresowe.

   Usuń
  2. Dziękuję . ANela

   Usuń
 7. "DZIĘKUJEMY ZA WYPEŁNIENIE WNIOSKU O ZAŁOŻENIE KONTA
  Kurier przywiezie Ci kartę oraz potwierdzi Twoją tożsamość."

  Dostałem taki komunikat po założeniu konta przez ich aplikację. To jakiś błąd czy o co chodzi? Podobno karta ma przyjść do 14 dni pocztą, więc kuriera chyba nie powinienem się spodziewać?
  Zresztą dostęp do konta już mam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam,

  założyłem konto w powyższej promocji 26.04.2022. Dziś patrzę na rachunek a tu obciążenie 6 zł z tytułu: "Prowizja za wyciąg, miesiąc 04/2022" Czy ma ktoś coś podobnego i wie o co tutaj chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo

   Usuń
  2. Opłata niesłuszna. Złóżcie reklamację. Mi już zwrócili.

   Usuń
 9. Jak często powraca ta promocja w podobnej formie? Mniej więcej co 2 m-ce? :) Nie udało mi się załapać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Częściej. Co chwilę coś robią. Ale są różne nagrody i różne zasady.

   Usuń
 10. Otrzymalem karte jest aktywna ale nie nadalem pinu w ciagu 7 dni ale nie uplynal jeszcze 15 maj czy nadal spelniam warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym się nie przejmuj. Tego chyba nie weryfikują bo ja też PIN nadałem później ale nagrody dostałem bez problemu i bez reklamacji nawet.

   Usuń
 11. A kiedy można spodziewać się wpływu pierwszej nagrody 50 zł bo tej informacji w artykule nie znalazłam.Ile czasu bo ustawieniu PINu do karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne które będą wypłacane do 30.06. (do 150 zł) oraz do 31.08.2022 r. (250 zł)."

   50 zł będzie razem ze 100 zł.

   Usuń
  2. Dokładnie. Tu, co zdarza się dość rzadko, na wypłatę pierwszej premii trzeba zaczekać - wpłynie ona razem z drugą nagrodą.

   Usuń
 12. Czy ktoś już dostał maila z promocji? Dzisiaj ostatni dzień, 20.06, a maila dalej nie dostałem, warunki spełnione :/

  OdpowiedzUsuń
 13. Podmiot obsługujący promocję jeszcze nie uzyskał informacji od banku ( infor sprzed godziny ). Pracują do 17stej.

  OdpowiedzUsuń
 14. "Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Słoneczna nagroda”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej i drugiej nagrody, gratulujemy!

  Nagroda pierwsza w wysokości 50 zł i nagroda druga w wysokości 100 zł zostaną przekazane przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 czerwca 2022 r.
  W celu przekazania nagród, zgodnie z regulaminem promocji, niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 26 czerwca 2022 r., numeru rachunku otwartego w Banku BNP Paribas.

  Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://slonecznanagroda.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:" takie cos o 18:26

  OdpowiedzUsuń
 15. Jest mail o przyznaniu pierwszej i drugiej o 18:12.
  "Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Słoneczna nagroda”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej i drugiej nagrody, gratulujemy!"

  OdpowiedzUsuń
 16. Szanowni Państwo,


  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu trzeciej nagrody, gratulujemy!

  Nagroda trzecia w wysokości 250 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 sierpnia 2022 r.


  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Słoneczna nagroda”

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...