Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz do 350 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej w BNP Paribas

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

19.04.2022

Odbierz do 350 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej w BNP Paribas

Powraca promocja karty kredytowej BNP Paribas z bonami na zakupy.

Odbierz do 350 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej w BNP Paribas
Do wzięcia czeka 350 zł do wydania na Allegro (choć precyzyjnie rzecz ujmując, za ostateczny zysk uznać należy ok. 325 zł). Na uczestników promocji czeka też roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, więc w praktyce jest to okres, w którym kartę można przetestować. Warto też odnotować, że skróceniu uległ okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo BNP Paribas.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja karty kredytowej w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.01.2021 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank). To zmiana na plus, bo jeszcze w poprzedniej edycji okres karencji dla byłych klientów określała data wyznaczona o 11 miesięcy wcześniej. Dla niektórych może więc to być okazja na opłacalny powrót.

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda gwarantowana w tej promocji to 4 bony Allegro. Jeden z nich jest o wartości 50 zł, a 3 pozostałe o wartości 100 zł każdy. Bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r. Bonów nie da się łączyć. Każdy z nich można używać wielokrotnie - aż do wykorzystania salda środków.

Wyrabiając kartę w promocji uzyskasz także zwolnienie z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że uczestnictwo w promocji jest o wiele wygodniejsze i prostsze. Kartę przetestujesz bez kosztów, choć i po upływie roku - jeśli zechcesz zatrzymać kartę - nadal będzie opcja, żeby za nią nie płacić.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji z bonami Allegro, przy okazji można zbierać punkty w bezpłatnym programie lojalnościowym dla posiadaczy kart kredytowych z logo BNP Paribas - i te punkty można wymieniać na kolejne nagrody (o szczegółach piszę nieco niżej)

Zasady promocji "Zyskaj z kartą kredytową"


By wziąć udział w promocji i zdobywać bony Allegro:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard; 
 • do 31.05.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskiwania kolejnych nagród. By zgarnąć bon 50 zł do Allegro:
 • najpóźniej do 31.05.2022 r. wykonaj przelew z karty kredytowej kwoty min. 500 zł lub za jej pomocą wypłać gotówkę z bankomatu (min. 500 zł).
Uwaga: przelewy z karty kredytowej lub wypłaty gotówki z karty kredytowej, to transakcje gotówkowe, a więc to co w przypadku kart kredytowych, nie należy do najbardziej opłacalnych. Od każdej takiej transakcji - zgodnie z cennikiem banku - pobierana jest bowiem prowizja w wysokości 4,9% min 10 zł. Łatwo więc policzyć, że za przelew lub wypłatę 500 zł w bankomacie bank pobierze 24,50 zł. Zatem ten koszt "zje" prawie połowę nagrody (stąd wspomniany przeze mnie zysk z udziału w promocji nie wysokości 350 zł, a właśnie ok. 325 zł, a dokładnie 325,50 zł). Co równie istotne, to ze spłatą takiej transakcji nie ma co zwlekać (by uniknąć odsetek, bo okres bezodsetkowy liczony jest wyłącznie dla transakcji bezgotówkowych) i najlepiej zrobić to od razu.

W celu zgarnięcia kolejnych nagród - czyli 3 bonów do Allegro o wartości 100 zł każdy:
 • w trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Łącznie można ich zebrać 3, co da w sumie 300 zł do wykorzystania na Allegro. Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w kwietniu, to płatności będzie należało wykonywać w maju, czerwcu i lipcu.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus" i podpowiadam jak się w nim zarejestrować). 

Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków jego uzyskania, a będzie go można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania na Allegro) w ciągu kolejnych 60 dni. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania swych danych osobowych w celach marketingowych banku.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższym:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji (tych po min. 1 000 zł miesięcznie) zaliczane są zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty oraz wypłaty z bankomatów. Jednakże w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Nie będą jednak uwzględnione transakcje, które:
"- zostaną zwrócone lub są sporne, 
- są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, 
- zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz: 
- Ty, 
- inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji, 
- podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług, 
- podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)" 

Zatem bank nie uwzględni doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Ponadto do transakcji na potrzeby promocji bank nie uwzględni tych, które wykonasz w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności danego sprzedawcy lub usługodawcy):
5300 – handel hurtowy, 
4111 – usługi transportowe

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych i marketach (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych itp.), lokalach gastronomicznych, księgarniach, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus to program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych wyłącznie przez BNP Paribas. Rejestracja, ani korzystanie z programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Program umożliwia zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Jak zarejestrować się w programie MamBonus? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
"W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu mamBONUS. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji należy utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej."

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Płacąc kartą, zbierać będziesz punkty podstawowe - za każde wydane 2 zł bank naliczy 1 punkt, które w dalszej kolejności można wymieniać na kolejne nagrody.

Płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji z bonami Allegro będą owocować również tymi punktami w programie "MamBonus". A to nie wszystko, bo dojść jeszcze może: 
 • 200 punktów za samą rejestrację w programie (i tu już nic więcej robić nie trzeba) oraz 
 • 5 000 punktów powitalnych na start - otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda (punkty zostaną naliczone najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższego warunku).

Tak zgromadzone punkty będzie można wymieniać na nagrody z katalogu. Dzięki nim np. doładujesz telefon (3000 punktów wystarcza na doładowanie o wartości 10 zł), odbierzesz bilet do kina (Cinema City, Helios lub Multikino - każdy wyceniany jest na 6495 punktów) lub voucher na zakupy - na 20 zł do Allegro potrzeba 6 000 punktów, a 30 zł rabatu do FreeNow można uzyskać za 9000 punktów; koszt vouchera o wartości 50 zł (np. Allegro, Carrefour.pl, Decathlon, Douglas, Duka, eBilet.pl, H&M, Media Markt, RTV Euro AGD) to 15 000 punktów. To oczywiście nagrody, które możesz zdobyć ponad to, co wynika z tytułowej promocji dla wyrabiających kartę kredytową.

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - szczegóły oferty


Karta kredytowa BNP Paribas
Uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową. Po tym okresie zaczną obowiązywać standardowe warunki - na chwilę obecną BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Póki co tym martwić się nie trzeba, bo przez rok z karty można korzystać (lub nie) za 0 zł bez warunków.

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.


38 komentarzy:

 1. Jeśli konto w BNP zamknąłem 3 miesiące temu to teraz wyrobiona karta wpłynie mi negatywnie na karencję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocjach konta karencje BNP liczy tylko w odniesieniu do konta.

   Usuń
 2. Jak już kiedyś byłem w tym programie MamBonus to teraz bez problemów się znowu zarejestruje ? Na te same dane ? Nie będzie problemów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będziesz tylko musiał zadzwonić na infolinię by cię przywrócili.

   Usuń
 3. Jak można sprawdzić kiedy zamknąłem kartę kredytową? Bo już kiedyś miałem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy uzyskanie premii 50zl za wypłatę z karty jest wymagane, żeby starać się o te kolejne premie (3x100zl)? Bo zastanawiam się czy nie odpuścić tej pierwszej części, wg mnie jest mało opłacalna po odliczeniu opłat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie to jest odrębna nagroda. Nie trzeba spełnienia warunków jej uzyskania by należało się 3x100 zł

   Usuń
  2. Też tak sądzę. Moja wątpliwość wynika z tego, że brałem udział w przeszłości w promocjach za otwarcie konta w BNP i tam akurat uzyskanie pierwszej nagrody było wymagane, by starać się o kolejne. Ale tu nie widzę takiego zapisu, więc spoko.

   Usuń
  3. @Anonimowy 20 kwietnia 2022 17:45 vel @Anonimowy 21 kwietnia 2022 14:30
   Powiedz, ile Ciebie będzie kosztować zrobienie przelewu lub wypłata z karty kredytowej tych 500 zł?
   Nie wiem skąd takie myślenie z którym się tu często spotykam? No bo "ile to ja stracę za to że i tak jestem skazany na zysk"?

   Dla mnie natomiast rachunek jest bardzo prosty:
   - biorę z kk 500 zł
   - zaraz to spłacam
   - bank pobiera wspomnianą w opisie prowizję
   - dostaję od banku nagrodę która spłaca prowizję i bank dodaje mi jeszcze więcej niż wynosi prowizja
   - otrzymuję czysty zysk za góra 2 minuty mojego zaangażowania
   - moje myślenie: 765 💰 za godzinę pracy x 8 godz = 6 120 💰 za dzień x 17 dni = 104 040 💰 za lajtowy miesiąc x 12 miesięcy = 1 248 480 💰 za rok (oczywiście minus ZUS i podatki)
   - i wtedy pytanie: ile jeszcze mi potrzeba? 🤪

   Szczerze? Chciałbym mieć zawsze tyle za minutę pracy.

   Co natomiast mogę stracić?
   - gwarantowaną nagrodę za poświęcenie 2 minut
   - oraz to, że bank może nie uznając mojej interpretacji warunków które należy spełnić, nie wypłaci mi pozostałych bonusów mimo spełniania warunków do każdego kolejnego z nich

   I niech każdy sam sobie to przekalkuje żeby potem nie było tak jak w tym przysłowiu o Polaku...

   Usuń
  4. Z tym że bank może inaczej zinterpretować to się nie zgodzę bo to klarowne.

   Ale absolutnie zgadamy się z tym że tych 25 zł zysku to odpuścić nie warto. Tylko trzeba od razu spłacić. Pytanie nawet czy wcześniej nie warto zrobić nadpłaty? Bo tu chyba nie ma opłaty jak w Citi.

   Usuń
  5. @Anonimowy 23 kwietnia 2022 14:13

   1. Najpierw piszesz w sposób który świadczy o tym że nie wiesz, a teraz że to klarowne. Albo jedno albo drugie.
   2. Pamiętaj ponad wszystkie regulaminy i własne oraz cudze ich interpretacje, że to niechlubnie znany "parobas". No chyba że pierwszy raz u nich bierzesz udział w jakiejś promocji i zupełnie nie z czym masz do czynienia.

   Usuń
  6. Ja (@Anonimowy 23 kwietnia 2022 14:13) wcześniej nic nie pisałem. A w promocjach biorę udział już dawno i pamiętam promocję tabletową. Ale to już pewnie z 7-8 lat i od tamtego czasu nie mam uwag. A konto zakładałem już może 4-5 razy :)

   Usuń
 5. Czy jest wymagane zatrudnienie i jakaś granica dochodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatrudnienie oczywiście tak. Albo działalność, emerytuta/renta. O minimalnej kwocie dochodu nikt nic mi nie był w stanie powiedzieć ale w zeszłym roku przy min. wynagrodzeniu kartę dostałem (a tylko te minimalne mogłem podać).

   Usuń
  2. Dzisiaj na infolini usłyszałam, że jeśli mam konto w tym banku, to wystarcza 3 miesiące wpływów większych niż wydatki i już możesz się starać o kartę kredytową.

   Usuń
 6. Pomóżcie,
  Dzisiaj założyłem konto i podałem okres rozliczeniowy 15-go każdego msc.
  I teraz pytanie czy 1000zl muszę wydać do 15-go maja, czy od 15-ggo maja do 30-go maja.
  Czy może od 1-ggo do 30-go maja.
  Już sam nie wiem jak ten okres rozliczeniowy traktować. Pogubiem się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @kolia
   Coś mi się wydaje, że nie o konto Ci chodzi tylko o kartę kredytową.
   Jeżeli jest tak jak myślę, to wystarczy że wejdziesz w "Szczegóły" tej karty i tam będziesz miał podany "Koniec okresu rozliczeniowego" (u Ciebie to powinien być na tę chwilę "15 dzień miesiąca"), oraz "Obecny okres rozliczeniowy" (u Ciebie najprawdopodobniej będzie to TERAZ "od 22.04.2022 do 15.05.2022" a POTEM już normalnie, czyli "od 16.05.2022 do 15.06.2022").

   Usuń
 7. Jeżeli chodzi o okres rozliczeniowy to OK, wiem ze mam od 16-go do 15-go.
  Ale kiedy mam zrobić zakupy za 1000zl odnośnie promocji. Czy od 16 do 15 tak jak okres rozliczeniowy, czy od 1 do 30 tak jak m-c kalendarzowy.
  Jednym słowem czy mam to zrobić w okresie rozliczeniowym czy miesięcznym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na cele promocji nie patrzysz na okresy rozliczeniowe ale na miesiące kalendarzowe.

   Usuń
  2. Regulamin:
   "Kartę podarunkową o wartości 100 zł otrzymasz za każdy z pierwszych pełnych trzech
   miesięcy kalendarzowych po zawarciu z nami Umowy o Kartę kredytową, jeśli w danym
   miesiącu:
   (...)
   2) wykonasz Transakcje Kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł"

   Konkretnie mowa o miesiącach kalendarzowych.

   Usuń
 8. Dziekuje za info, o to mi chodzilo.

  OdpowiedzUsuń
 9. A jak brałem udział kiedyś w podobnej promocji i jestem zarejestrowany w Mam Bonus bo mogę się tam zalogować, to wystarczy tylko złożyć wniosek o KK i czekać na punkty po spełnieniu warunków promocji ?
  Dodam że jak się zalogowałem to mam minus 600 punktów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. musisz zadzwonić żeby ci kartę dodali teraz do programu.

   Usuń
 10. Niesamowite, właśnie składałem dyspozycję zamknięcia rachunku i powiedziałem, że nie podaję przyczyny zamknięcia. Konsultant był tak niemiły, że czułem się jak na przesłuchaniu u Ruskich. Nie docierały do niego słowa, że nie podaję przyczyny zamknięcia konta i mam do tego prawo. Próbował zmusić mnie do tego, żebym przyznał się", że otworzyłem konto dla promocji i teraz zamykam (wiem jak absurdalnie to brzmi). Już pomijając kwestie tego jaki był rzeczywisty powód… Nie jestem osobą mało asertywną, ale zamurowało mnie. Tłumaczę, kolejny raz, a słyszę, że gdyby to nie było powodem to chyba nie było by problemem, żeby podać przyczynę. "Czyli Pan zamyka konto po promocji" itp. itd.. I jeszcze do tego ten pretensjonalny ton. Niesamowite, że Bank na coś takiego pozwala.

  Nie słowo w słowo, ale tak to wyglądało:
  Zamykam konto w BNP Paribas
  Wypowiadałem umowę rachunku
  Ale jak na przesłuchaniu u Ruskich
  nie docierało, że nie podaję powodu zamknięcia rachunku
  Jeszcze do tego pretensjonalny ton
  -nie podaję powodu
  -czyli otrzymał pan pieniądze i zamyka konto
  -nie podaję przyczyny zamknięcia
  -a możemy coś zrobić żeby pana zatrzymać
  -a co państwo mogą zaproponować
  -otrzymał pan 250 zł więc to chyba wystarczający powód
  -sugerowanie klientowi, że zamyka konto po promocji jeśli nie podaję przyczyny to chyba nie na miejscu
  -no ale gdyby to nie było przyczyną to chyba nie było by problemu żeby podać powód
  itd.

  Będę wiedział gdzie jest najgorsza infolinia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Po jakim czasie można zrezygnować z karty bez opłat dodatkowych? Bo nie ma informacji czy złożenie wypowiedzenia zakończy współpracę po roku czy jest umowa terminowa.

  OdpowiedzUsuń
 12. witam. czy posiadanie karty kredytowej wirtualnej (Limit Allegro) mnie dyskwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy Autor wie może czy zamknięty Limit Odnawialny na Allegro w listopadzie 2021 liczy się jako karta kredytowa, czy można brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie liczy się jako karta. Może brać udział.

   Usuń
 14. pod linkiem Złotówa jest info że promocja do 30.04.2022, na pewno nadal trwa?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie pod tym linkiem ja widzę takie info:

   Sprzedaż Premiowa obowiązuje w okresie 01.04.2022-31.05.2022 r.

   Usuń
 15. Z tego co mi powiedziano, by podpisać umowę trzeba osobiście stawić się w banku. Nie da się przez kuriera...

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy będę w stanie od razu po podpisaniu umowy kredytowej 27 maja przelac 500 zł na konto osobiste, aby zaliczyć warunek transakcji gotówkowych? czy muszę z tym czekać na kartę w fizycznej wersji aby ją aktywować?

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten bank to porażka, jeśli złożycie wniosek przez bankowość wygenerują wam umowę która nie zawiera wymaganej zgody i nie będzie można go zmodyfikować. Nie zaakceptowałem wniosku i poprosiłem o kontakt przez infolinie. W tym sposobie musiałem udać się do placówki banku podpisać wiosek.....
  Co najlepsze zostałem poproszony o dowód osobisty i Pani z nim zniknęła na 5 minut, zostawiając mnie w pokoju. Oczywiście bez mojej zgody zrobiła skan dowodu osobistego!!!
  Co najlepsze jak powiedziałem, że nie wyrażam zgody na skan dowodu Pani powiedziała, że pracuje w bankowości 10 lat i robi to odruchowo..... Na co przytoczyłem stanowisko Urzędu Ochrony Danych Osobowych, że prawo bankowe nie zezwala na wykonywanie kopi, Pani pobiegła zadzwonić do centrali dopytać o co mi chodzi. Wróciła z bardzo dobrą nowiną, że bank w moim przypadku zgodził się odstąpić od skanu dowodu, po czym dodali że na poczet wniosku kredytowego musimy zrobić ksero dowodu. Może to zabrzmi głupio, ale to nie tylko brzmi głupio. Podarliśmy kartę z moim kserem dowodu, który Pani wykonała wcześniej, po czym zostałem poproszony o podejście z Panią do ksero i zrobiliśmy to samo ksero... Na końcu je przekreśliliśmy i dodaliśmy adnotacje że ten skan jest tylko do wniosku kredytowego....
  Oczywiście potrzebna będzie kolejna wizyta aby podpisać umowę kredytową.

  Myślę teraz o tym banku i jego sloganie Bank zmieniającego się świata, jak widać sytuacja może komiczna ale ten bank jest totalnie oderwany od rzeczywistości.......

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy jeśli kiedyś brałem udział w promocji i byłem zarejestrowany w programie lojalnościowym "MamBonus" to czy otrzymam 200 punktów za rejestrację i 5 000 punktów powitalnych?

  OdpowiedzUsuń
 19. Opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia"
  Jak bank to liczy ? Jeśli otworzyłem kartę 25 kwietnia, to mogę już ją zamknąć ? Czy może bank liczy pełne miesiące od maja do października i dopiero w listopadzie można zamknąć bez dodatkowych kosztów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie 6 miesięcy to 6 miesięcy i tyle. 25 X minęło. Jakby miało być liczone jakoś inaczej to by musiało być zaznaczone

   Usuń
  2. W TOIP stoi to tak "Opłata za wypowiedzenie Umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia: 25 zł" więc nie ma mowy o jakiś pełnych miesiącach kalendarzowych czy miesiącach po miesiącu zawarcia umowy itp itd. Też mnie to żywotnie interesuje więc mam nadzieję że tak będzie i nie będą kombinować.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...