Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium: 2,5% do 200 tys. zł (37. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.04.2022

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium: 2,5% do 200 tys. zł (37. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków)

Nowa edycja promocji przynosi i wyższe oprocentowanie, i możliwość ulokowania większej kwoty oszczędności.

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium: 2,5% do 200 tys. zł (37. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków)
Teraz zarówno nowi, jak i obecni klienci (bo liczy się wpłacenie "nowych środków") mogą uzyskać 2,5% w skali roku na okres 60 dni do 200 tys. zł. A przy okazji przypomnę, że na osoby zakładające teraz konto osobiste w Millennium czeka też gwarantowana premia 360 zł (to ostatnie chwile, by się załapać).

[Niniejsza edycja została już zakończona. Sprawdź kolejną, 38. edycję, którą opisuję tutaj.]

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit dostępne jest wyłącznie dla posiadaczy konta osobistego w Millennium lub osób, które konto osobiste w tym banku dopiero założą. Jeśli konta jeszcze nie masz, sprawdź jak uzyskać premię 360 zł za Konto 360° lub 360° Student (premię otrzymasz oprócz odsetek wynikających z ulokowania środków na koncie oszczędnościowym).


Konto oszczędnościowe Profit: 2,5% do 200 tys. zł (dla nowych środków)


37. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie dla nowych środków: 2,5% w skali roku (to o 0,5 punktu procentowego więcej, niż w poprzedniej edycji promocji oprocentowania); 
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 200 000 zł (limit ten został więc podwojony) do tego pułapu obowiązuje stawka 2,5% w skali roku; nadwyżka ponad tę kwotę objęta jest oprocentowaniem standardowym (aktualnie to 1% w skali roku);
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 8.04.2022 r. - bank do wyliczenia tego salda uwzględnia środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach - także strukturyzowanych;
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 60 dni od pierwszej wpłaty (tudzież wykrycia przez bank) "nowych środków" na koncie oszczędnościowym Profit (to musi nastąpić w okresie dostępności 37. edycji); wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 19.04. do 14.05.2022 r.;
 • dostępność 37. edycji promocji ze stawką 2,5% w skali roku: do 14.05.2022 r. - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji, to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 60 dni.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz otworzą konto w Millennium, każdą wpłatę na Konto Oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki" (a tu argumentem do stania się klientem tego banku jest nie tylko oprocentowanie dla oszczędności, ale również - jeśli nie przede wszystkim - wspomniana już promocja z premią 360 zł za konto osobiste).

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 8.04.2022 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować tylko "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień). "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto oszczędnościowe w Millennium - prześwietlenie oferty 


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł. Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Wstydu nie mają, na w Getin na Elastycznym KO mam na 3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na urodziny dostałem ofertę Lokaty Urodzinowej. 2% na 1 m-c max 10 tys. xD

   Usuń
 2. XD waciki kupisz chyba. Złotowa kiedy karencja w tym banku zmniejszy się wreszcie do 2 lat?.

  OdpowiedzUsuń
 3. 2.5 to niech sobie wsadzą

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Przegapiłam wypłatę w kwietniu. Kiedy najlepiej wycofać środki żeby załapać się na kolejną edycję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zobaczyć do kiedy masz obecna edycję tak żeby wiedzieć czy opłaca się brać udział w tej edycji czy jednak zostanie np kilka dni możliwości wstąpienia do tej edycji. Ja pewnie bym wyjął ostatniego dnia promocji tej edycji z konta i włożył na następną która będzie po 15 maja a wyjął kasę 4 maja (albo wcześniej żeby do tej edycji się nie załapać bo łapiąc się do tej edycji to przez 2 miesiące będzie się naliczać %

   Usuń
 5. millennium podniosło oprocentowanie do 4 %

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...