Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 1800 zł dla Twojej działalności z kontem firmowym w Banku Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.04.2022

Zyskaj do 1800 zł dla Twojej działalności z kontem firmowym w Banku Millennium

Wystartowała nowa edycja promocji Millennium dla przedsiębiorców.

Zyskaj do 1800 zł dla Twojej działalności z kontem firmowym w Banku Millennium
Do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości nawet 1800 zł! Spora część z nich (nawet 1200 zł) to zwroty za przelewy do ZUS oraz za płatności na stacjach paliw.


Promocja "Zyskaj do 1800 zł dla Twojej działalności"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca rozumiany zgodnie z postanowieniami ust. 1 pkt. 1 w okresie od 1 stycznia 2018 r. do dnia przystąpienia do Promocji."


Limit nagród. Promocja konta firmowego w Millennium ma być dostępna do 30.06.2022 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 6000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje na swej stronie internetowej.


Nagroda w promocji podzielona została na kilka części. Do wzięcia czeka:
 • do 600 zł - jako zwrot 8% składki ZUS opłacanej przelewem z konta w Millennium (przez 6 miesięcy - do 100 zł/mies.); 
 • do 600 zł - jako zwrot 8% kosztów paliwa, jeśli na stacji zapłacisz kartą Visa wydaną do konta w Millennium (przez 6 miesięcy - do 100 zł/mies.) oraz
 • 600 zł premii za podpisanie umowy o terminal płatniczy lub umowy leasingu z Millennium Leasing.

W sumie można więc zgarnąć tytułowe 1800 zł, acz w przypadku umów o terminal płatniczy czy o leasing warto uprzednio dokonać indywidualnych obliczeń, czy to się opłaca (o ile też jest taka potrzeba, bo przecież nie każda działalność gospodarcza wymaga udostępniania klientom terminala płatniczego). Zwroty za opłacanie składek ZUS w praktyce dotyczą jednak wszystkich (płacąc składki w pełnym wymiarze łatwo o zgarnięcie całej premii). Podobnie jest też z tankowaniem na stacjach paliw - tu zapewne wielu również może się załapać i zgarnąć pełną pulę.

Do 1800 zł za konto firmowe Mój Biznes - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Zyskaj do 1800 zł dla Twojej działalności":
 • najpóźniej do 30.06.2022 r. otwórz Konto Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet bądź aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp) lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;

  Wyrabianie karty do konta (teoretycznie) nie jest wymagane, ale będzie ona niezbędna, jeśli chcesz uzyskiwać zwroty za płatności na stacjach paliw.
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na "przetwarzanie przez Bank jego danych kontaktowych/osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon".

Dalej przyjdzie już zdobywać poszczególne premie. 

Zwroty 8% za przelewy do ZUS bank będzie naliczał przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. W każdym miesiącu można uzyskać max. 100 zł zwrotu, więc w sumie przez ten okres da się uzbierać nawet 600 zł.

Zwroty 8% za płatności na stacjach paliw kartą Millennium Visa Mój Biznes wydaną do konta Mój Biznes w Millennium - tu można uzyskać również do 100 zł miesięcznie, a bank będzie brał pod uwagę transakcje wykonywane w każdym kolejnym z 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes.

Zwrot będzie naliczany za transakcje kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a) 5541, określające stacje serwisowe (także sprzedające paliwo), 
b) 5542, określające samoobsługowe stacje benzynowe, 
c) 5983, określające stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna"

600 zł za umowę o terminal płatniczy lub umowę o leasing z Millennium Leasing otrzymasz, jeśli do 31.08.2022 r.: 
 • zawrzesz umowę o leasing z Millennium Leasing na kwotę finansowania min. 30 000 zł lub 
 • w placówce Banku Millennium zawrzesz umowę o terminal płatniczy (z PayTel) i do końca maja zapewnisz wpływy na konto Mój Biznes w wysokości min. 1 000 zł z tytułu rozliczeń transakcji na tymże terminalu.

Wypłata premii (zwrotów za ZUS i za płatności kartą) ma być realizowana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania (przykładowo: jeśli konto założysz w kwietniu, to przelewy do ZUS i/lub płatności kartą będzie można wykonywać od maja do października, a premie będą wypłacane co miesiąc od czerwca do listopada).

Z kolei wypłata premii za terminal lub leasing przewidziana jest do 31.10.2022 r.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące: 
1) poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł, 
(...), 
c) miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł"

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Obowiązują za to poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...