Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim [AKTUALIZACJA: + bonus 50 zł za podanie kodu polecenia]

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.04.2022

Premia 200 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim [AKTUALIZACJA: + bonus 50 zł za podanie kodu polecenia]

Oto nowa edycja promocji konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Premia 200 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim
Tak, jak i w poprzedniej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł. Do tego doszła jeszcze jedna zachęta - dla oszczędzających bank oferuje obecnie 5% w skali roku do 400 tys. zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

200 zł premii za Konto Direct


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.01.2021 r. nie miała Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active, Student, Klasyczne, PRP) w ING Banku Śląskim (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu kont).

Ponadto:
"Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku [czyli w ING Banku Śląskim - przyp. Mr. Złotówa] (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów


💡  Jeżeli masz 18-26 l., to sprawdź alternatywną promocję Konta Mobi, które jest dedykowane właśnie dla osób w tym wieku - premia również wynosi 200 zł. Kliknij i sprawdź opis promocji konta dla młodych >>

Nagroda w promocji Konta Direct. Do wzięcia czeka premia pieniężna 120 lub 200 zł - jej wysokość zależy od tego, które warunki promocji spełnisz. Premia wpłynie na Twe konto, więc będzie można ją przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział:
 • do 30.06.2022 r. otwórz Konto Direct wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na "przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";

  W regulaminie znalazł się zapis "Uczestnik może zamówić Kartę do 30 czerwca 2022 r., także po zalogowaniu się do Systemu Moje ING [czyli w bankowości internetowej - przyp. Mr. Złotówa]", więc wychodzi na to, że najpierw można założyć samo konto, a dopiero później wyrobić do niego kartę (możesz tak zrobić, jeśli uznasz, że taki manewr bardziej Ci się opłaci - wykonywanie płatności na potrzeby promocji odłożysz sobie wtedy na później)
 • do 30.09.2022 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na sumę co najmniej 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; wykonywanie tych transakcji dobrze rozłożyć sobie w czasie, bo wtedy jednocześnie da się uniknąć opłaty za kartę - więcej piszę o tym nieco niżej).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus pieniężny 120 zł. Może on wzrosnąć do 200 zł, ale by tak się stało, najpóźniej do 30.09.2022 r.:
 • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (regulamin promocji nie definiuje czym dokładnie owe sklepy internetowe są, więc w praktyce możliwości jest wiele - z relacji uczestników poprzednich edycji wynika, że także płatności na Allegro są zaliczane); 
 • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (zgodnie z regulaminem "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest Klient Indywidualny, Klient Premium lub Klient Private Banking. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku [czyli ING - przyp. Mr. Złotówa]" oraz 
 • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć) i także na 30.09.2022 r. posiadaj tenże Cel oszczędnościowy z saldem co najmniej 300 zł.

Cele oszczędnościowe to bezpłatna usługa ING Banku Śląskiego, polegająca na regularnym i automatycznym oszczędzaniu. Środki z Twego konta osobistego w ING będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na konto oszczędnościowe. 

Cel oszczędnościowy można włączyć po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING, przechodząc następującą ścieżką: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii (120 lub 200 zł) przewidziana jest do 17.10.2022 r. Do czasu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji (nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia od banku) i nie wycofuj wyrażonych zgód.
 

[Aktualizacja w dn. 1.06.2022: 5% dla oszczędności


ING: 5% na OKO
Dla osób otwierających Konto Direct w ING Banku Śląskim pojawiła się jeszcze jedna zachęta. Oprócz premii 200 zł na start można też skorzystać z promocyjnego oprocentowania dla oszczędności. 

Na rachunkach oszczędnościowych da się obecnie uzyskać stawkę 5% w skali roku do 400 tys. zł, którą bank gwarantuje na 3 miesiące. Więcej o tej propozycji piszę tutaj.]

[Aktualizacja w dn. 6.06.2022: dodatkowe 50 zł


ING Bank Śląski - co robi rzadko - udostępnił program poleceń, dzięki któremu osoba zakładająca konto może zyskać więcej. Dodatkowo do wzięcia jest bowiem bonus 50 zł, co wraz z wyżej omawianą premią 200 zł, da już 250 zł na start! Szczegółowe omówienie programu poleceń, a także kod niezbędny do uzyskania 50 zł, znajdziesz tutaj.]

Konto Direct w ING Banku Śląskim - szczegóły oferty


Konto Direct, czyli konta osobiste zakładane w ING Banku Śląskim na potrzeby promocji, charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł (do tej sumy wliczą się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji; nie zliczą się jednak transakcje wykonywane BLIKiem);

  W ING Banku miesięczny okres rozliczeniowy dla karty wydawanej do konta liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego; opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 

Wraz z Kontem Direct w ING należy również założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) - to wymóg z regulaminu promocji, gdyż to właśnie na ten rachunek wpłynie premia (na szczęście jest to rachunek bezwarunkowo prowadzony za 0 zł; ponadto wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na własne konto w ING również są realizowane za 0 zł).

Po złożeniu wniosku objętego promocją (a tylko tak otwierane konta uprawniają do uzyskania premii), otwarcie konta można sfinalizować na jeden z poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym, który należy wykonać z własnego konta w wybranych bankach (ich lista jest jednak ograniczona - są to: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Direct. Tę złotówkę bank zwróci, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to uruchomi też konto;
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone są do minimum, bo (z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu) wystarczą 2 podpisy;
 • w oddziale banku - w tym przypadku koniecznie pamiętaj jednak, by zasygnalizować doradcy w placówce, że chodzi wyłącznie o dokończenie formalności dla złożonego już wniosku przez Internet, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji - kwalifikują do niej wyłącznie wnioski złożone przez Internet).


Zyskuj regularnie na najlepszych promocjach bankowych dzięki newsletterowi dla Czytelników bloga Bankobranie. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o najbardziej zyskownych promocjach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Cześć, jedno szybkie pytanie:

  O ile dobrze rozumiem wpływ 1000 zł można wykonać z konta np. żony i będzie to zaliczone?

  Pozdrawiam i dzięki za to co robisz!
  Dawid

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie.

   Usuń
  2. A to nie jest liczone jako klient indywidualny?

   Usuń
  3. Nie. Potwierdzone z autopsji.

   Usuń
 2. W ING Banku Śląskim są obecnie też jeszcze inne promocje
  - (tylko na zaproszenie) 100 zł za wpływy na konto lub 120 zł za wpływ wynagrodzenia*
  - 150 zł za kartę kredytową (niestety nie łapię się ze względu na karencję)
  - 150 zł za jeden z produktów emerytalnych lub 300 zł za IKE i wybrane IKZE

  * Promocja „Do 120 zł dla aktywnych”

  "Zapraszamy Cię do promocji, w której nagrodą jest 100 albo 120 zł.
  Co musisz zrobić, aby otrzymać nagrodę 100 zł?
  do 31 maja 2022 r. zapisać się do promocji. Możesz to zrobić tutaj
  do 30 września 2022 r. zapewnić wpływy na swoje konto – w każdym z dowolnych 4 miesięcy min. 1000 zł (może to być kwota łączona z kilku wpływów).

  Możesz mieć więcej?
  Oczywiście. Nagrodę dodatkową 20 zł dostaniesz jeżeli:
  do 31 maja 2022 r. złożysz w Moim ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto, a następnie otrzymasz wpływ na swoje konto min. 1000 zł (nie może to być kwota łączona z kilku wpływów).

  Po spełnieniu warunków promocji, nagrodę (100 zł albo 120 zł) wypłacimy na Twoje konto do 14 października 2022 roku."

  Ja już 5 raz korzystam z takiej promocji. Do tego w ING zgarnąłem bonusy za kartę kredytową i jakieś bonusy po 20 zł (nie pamiętam ile ich było bo były różne i powtarzają się co jakiś czas) za promocje na zaproszenie i bez zaproszenia a do tego regularnie pojawiające się rabaty w Visa Oferty (np. teraz z tych które mnie interesują to 30 zł do Euro RTV AGD, 10% zwrotu za zakupy o wartości minimum 40 zł w Empiku a było np. do Media Expert 50 zł) na paliwo w Circle K, do różnych sklepów, lokali, kino, zniżki związane z podróżami...

  Konto założyłem bez promocji bo nie wiedziałem nawet że takie są i nie wiem czy kiedy zakładałem (lat trochę temu) w ogóle takie promocje były.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program Visa Oferty został już zamknięty. Ponadto, kto chciałby czekać do 14. października na te parę groszy w sytuacji, gdy za nieco ponad rok za otwarcie i konta i spełnienie tych samych warunków można przytulić znacznie więcej?

   Usuń
  2. Z tego co mi wiadomo program Visa Offers zawiesił swoją działalność we wrześniu ub.r.

   Usuń
  3. W ING Visa Oferty nadal zostały. Zakładka USŁUGI i dalej DODATKI i tam są Visa Oferty.

   Usuń
  4. https://bankobranie.blogspot.com/2022/03/ing-konto-direct-nowa-promocja.html?showComment=1649364357113#c6654550169924032513

   @Anonimowy 7 kwietnia 2022 22:45

   1. Nawet nie zadałeś sobie minimum trudu by to sprawdzić.
   Visa Oferty w ING Banku Śląskim są wciąż dostępne. Organizatorem jest Bank a współorganizatorem Visa. Poza tym zakończenie w ubiegłym roku projektu Visa Oferty nie kończy programów lojalnościowych Visa.

   Teraz doszło z tych które mnie interesują 10 zł za zakupy na 100 zł z Kauflandu, 25 zł za zamówienie na 45 zł w Uber Eats. A są jeszcze - z tych które mnie NIE interesują na TĘ chwilę - oferty z Frisco.pl, Cropp, House, Glovo, Pasibus, Telepizza, Salad Story, Taniaksiazka.pl, Nice To Fit You, Duka, Sinsay, Martes Sport, H&M, Helios, i inne...
   Z kodów rabatowych znów pojawiły się m.in. kody do Media Expert na 25 zł za 300 zł i na 50 zł za 1000 zł. Znów będę robił tego typu zakupy a więc kolejny zysk.

   2. Ja. I znów nie wiesz o czym mówisz.
   Za wpływ wynagrodzenia (po raz piąty) otrzymam 120 zł do 14.10.2022 roku (tym razem). Za otwarcie konta i spełnienie wymaganych warunków jest 200 zł z wypłatą do 17.10.2022 roku 🤭. I na pewno nie chodzi o spełnienie tych samych warunków!

   Tak więc otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim to dopiero baaardzo skromny początek. I to nie teoria tylko moje osobiste doświadczenie. Poza tym Śląski ma najlepszą aplikacje bankową w której mogę zrobić to wszystko co chcę bez konieczności noszenia ze sobą laptopa.
   To mój podstawowy bank. Inne się zmieniają. No może póki co jeszcze Santander Bank pozostaje tak długo, jak długo będą darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir i BlueCash.
   Cieszy mnie również fakt pozostawienia konta w Nest Banku. 😄 Teraz w Nest Oszczędności tylko skromne 3,80% a niedługo najmniej (dziś by było 4,80% bo WIBOR 3M to 5,32%) jakieś 5,0%. Skromnie bo skromnie ale zawsze coś. 🤑

   Usuń
  5. Po włączeniu mojej karty widzę jedynie to: "Glovo, 5 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 50 zł.

   Oferta wygasa za 1 miesiąc"

   Nigdy nawet nie słyszałem o jakimś Glovo :)

   Usuń
  6. Na ich stronie jest taki zapis: "Twoje karty Visa wydane przez ING do kont indywidualnych automatycznie biorą udział w programie"

   Obecnie mam u nich 5 kont ROR - czy można mieć osobną kartę do każdego z nich i czy każda z nich może uczestniczyć w tym programie, tzn. czy mogę otrzymać zwrot w tym samym sklepie na każdą z nich?

   Czy w tym programie płatności GPay są traktowane na równi z płatnościami fizyczną kartą?

   Usuń
  7. @Anonimowy 8 kwietnia 2022 16:31
   Glovo to taki dostawca z różnych lokali (jedzenie) czy sklepów, np. Biedronka.
   W aplikacji ING wchodzisz w "Oferta ING" --> "Moje rabaty" --> "Visa Oferty - Więcej" i tam jest "Lista Twoich aktywnych ofert" która się chwile ładuje i po załadowaniu ją przewijasz. Czasami jest tak, że trzeba kilka razy tę listę starać się przewinąć żeby zobaczyć więcej ofert. Poza tym sam bank podaje informacje z której wynika że im więcej będziesz korzystał z ofert, tym więcej ich będzie się pojawiać. Oferty są też dostosowywane do tego co danego klienta interesuje. To Visa o tym mówi. Ja np. mam na tę chwilę 28 ofert a ta z Glovo jest u mnie na 15 zł za zakupy na 50 zł. Często przez ich aplikację zamawiam jedzenie np. z MacDonald, KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbucks, Berlin Doner Kebap... ale też kuchnia chińska, indyjska etc., oraz jakaś tradycyjna polska. Nawet z Circle K dowożą gdyby komuś się nagle zachciało zrobić grilla i by potrzebował węgiel drzewny albo chciał zjeść Hot Doga lub akurat chciał kupić kabel do telefonu lub ładowarkę bo wszystko inne jest zamknięte.

   Usuń
  8. @Anonimowy 8 kwietnia 2022 16:47
   Ja również mam w ING 5 takich kont, a powód jest (a raczej był) zapewne taki sam jak u Ciebie. 👏 Proszę jednak zwróć uwagę na taki zapis który znajduje się przy chyba każdej z ofert:

   "Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty."

   Kiedy jeszcze funkcjonował projekt Visa Oferty miałem kilka kart z różnych banków ale nie pamiętam by kiedykolwiek było możliwe ominięcie tego ograniczenia.

   Co do kolejnych kart to szczerze powiem nie wiem czy czasami nie będziesz musiał potem tak jak w przypadku tej karty którą posiadasz spełnić warunków bezpłatności każdej z nich (płatności na 300 zł w miesiącu a jeśli masz 18-26 lat i konto Direct będzie to kwota 200 zł). Zwróć uwagę na to, że w Twoim przypadku jest mowa o 5 kontach a zapis mówi, że jeżeli "masz kilka kart do jednego konta – sumujemy transakcje, które wykonasz kartami Visa zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa".
   Sądzę że będziesz musiał płacić każdą z nich osobno aby zachować bezpłatność każdej z nich. Z mojego punktu "siedzenia", to bez sensu działanie nawet gdybym na każdą z nich mógł zyskać wspomniany zwrot. Najzwyczajniej w świecie nie jestem w stanie np. w takim Glovo czy gdziekolwiek indziej za każdym razem robić takich zamówień które by ten zwrot mi dawały. Mało tego, posiadając nawet jedną kartę nie jestem w stanie wykorzystać wszystkich ofert z których korzystam ze względu na ich ilość. Ofert jest naprawdę dużo - jak dla mnie - i czasami nawet po dwie różne w tym samym miejscu, np. oferty do Cirkle K na paliwo gdzie mam możliwość wyboru danej oferty w zależności od kwoty za którą dokonam zakupu paliwa. Wtedy mogę też wybrać i jedną i drugą bo funkcjonują oddzielnie i różna jest kwota uzyskanego zwrotu (przykładowo 15 zł i 5 zł).

   Co do płatności Google Pay to powiem tylko że te dokonywane za pomocą smartfonu czy jakiegoś smartwatcha, opaski... etc. posiadających taką możliwość - o ile np. gdzieś nie ma zapisu o wykluczeniach jakiegoś produktu - nie ma z tym problemu. To takie same płatności jak te z użyciem fizycznej karty. Jeżeli chodzi o płatności Google Pay dokonywane przez internet, to się tu nie wypowiem bo z tym różnie bywa a ja z tej formy płatności przez internet nie korzystam w przypadku Visa Ofert. Korzystam natomiast na iOS z odpowiednika Google Pay przy płatnościach dokonywanych w internecie z podpiętą kartą z ING i np. te transakcje wtedy mi się zaliczają do spełnienia innych warunków.

   Usuń
  9. W programie Visa Oferty można było mieć wiele kont gdyż każde z nich było rozpoznawane przez adres e-mail. Na każdym z kont można było mieć inną kartę tego samego właściciela - to se ne vrati :)

   Usuń
 3. "7 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł."
  Czy wystarczy zrobić doładowanie Revolut za 300 zł, tak jak w Aliorze, żeby spełnić tę warunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to Revolut jeszcze działa - za nimi stoją finanse Gazpromu!

   Usuń
 4. Po wypełnieniu wniosku dostałem informację:
  "Umów się w miejscu spotkań, wystarczy jedna wizyta, żeby otworzyć konto
  Zapraszamy do miejsca spotkań, tam dokończysz zakładanie konta"
  To chyba oznacza, że nie załapię się na promocję jakbym zrobił jak chcą?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam konto w ING i chciałabym je polecić mojej córce.
  Widzę, że ostatni program poleceń już się skończył /17.06.21 do 25.03.22/. Czy może ktoś ma wiedzę lub istnieją jakieś przesłanki wskazujące na to, że ten program znowu będzie?
  Nie wiem czy warto czekać....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń konta w ING pojawia się dość rzadko. Nie sposób przewidzieć czy i kiedy będzie kolejna edycja.

   Usuń
 6. Warto dopisać, że konieczne są zgody marketingowe, dopisek ze strony promocyjnej banku:

  "Promocja „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” jest skierowana do osób pełnoletnich z udzielonymi zgodami na przekazywanie przez nasz bank informacji handlowych (marketingowych) poprzez środki i urządzenia komunikacji elektronicznej oraz profilowanych informacji handlowych.
  Upewnij się, że masz udzielone zgody marketingowe – zrobisz to w Moim ING. Brak zgód oznacza rezygnację z udziału w Promocji."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymieniam ten warunek przy zasadach promocji (zaraz w pierwszej kropce).

   Usuń
  2. Rzeczywiście, nie zauważyłam, zwracam honor :)) Wczoraj wypełniłam wniosek, zaznaczyłam tylko zgodę elektroniczną, dwie pozostałe nie są konieczne tak?

   Usuń
 7. Czy płatność BLIKiem = płatność zbliżeniowa BLIK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji znaleźć można jedynie taką definicję: "Transakcja – transakcja bezgotówkowa dokonana przy użyciu Karty, Portfela mobilnego lub
   BLIKA za towary i usługi np. w sklepach stacjonarnych oraz internetowych". Zatem w każdej formie płatność Blikiem powinna zostać zaliczona.

   Usuń
 8. Rozumiem, że na potrzeby promocji wystarczy płatność Blikiem 1000zł? Nie trzeba wyrabiać karty debetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wypłata premii (120 lub 200 zł) przewidziana jest do 17.10.2022 r. Do czasu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji (nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe"

   Musisz mieć kartę.

   Usuń
 9. "w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł " - czy dobrze rozumiem że mają to byc środki pochodzące spoza banku ING? Czyli przelew ze swojego konta w innym banku spełni warunek?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja rozumiem, że nie ma potrzeby otwierać karty, aby uzyskać120zł+80zł, bo można zrobić obrót 1000zł blikiem, wtedy unikamy opłaty za kartę 7zł, prośba do Złotówki o potwierdzenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 6 maja 2022 10:45
   Zwróć uwagę na to co mówi regulamin tej promocji.

   "od 1 kwietnia do 30 czerwca 2022 r., otworzyć Konto wraz z OKO oraz zamówić Kartę za pomocą strony internetowej Banku www.ing.pl lub przez aplikację Moje ING mobile (przed zalogowaniem wybierając w aplikacji „Załóż konto bankowe”)."

   "do dnia wypłaty nagrody będzie posiadać Konto otwarte w ramach Promocji wraz z Kartą oraz OKO"

   Ps. Nie czytaj opisów promocji tylko regulaminy. Czytając opisy pobłądzisz.

   Usuń
  2. @Anonimowy 6 maja 2022 10:45
   kartę do konta należy wyrobić (nie trzeba już w czasie wnioskowania o konto, ale trzeba to zrobić najpóźniej do 30.06.2022 r.). Regulamin promocji wymaga jej posiadania do momentu wypłaty premii (najpóźniej do 17.10.2022 r.).

   Na potrzeby promocji płatności można wykonywać Blikiem, ale transakcje Blikiem nie zliczą się do sumy transakcji (300 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym), która zwalnia z opłaty za kartę.

   @Anonimowy 6 maja 2022 12:48, powyższy opis promocji dokładnie oddaje to, czego wymaga regulamin promocji. Piszę bowiem:

   "do 30.06.2022 r. otwórz Konto Direct wraz z dowolną kartą wydawaną do konta (...) W regulaminie znalazł się zapis "Uczestnik może zamówić Kartę do 30 czerwca 2022 r., także po zalogowaniu się do Systemu Moje ING"

   [na podstawie regulaminu, pkt 3, ppkt 2:
   "od 1 kwietnia do 30 czerwca 2022 r., otworzyć Konto wraz z OKO oraz zamówić Kartę (...). Uczestnik może zamówić Kartę do 30 czerwca 2022 r., także po zalogowaniu się do Systemu Moje ING.")]

   Jak również (cytat z opisu promocji powyżej):
   "Wypłata premii (120 lub 200 zł) przewidziana jest do 17.10.2022 r. Do czasu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji (...) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (...)"

   [co wynika z regulaminu, pkt 3, ppkt 4:
   "do dnia wypłaty nagrody będzie posiadać Konto otwarte w ramach Promocji wraz z Kartą oraz OKO"].

   Usuń
 11. "w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (zgodnie z regulaminem "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest Klient Indywidualny, Klient Premium lub Klient Private Banking. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku " Co to dokładnie znaczy? Czy można dokonać przelewu ze swojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla spokoju niech ci ktoś inny przeleje. U mnie przelewy od żony przeszły i dostałem $$$

   Usuń
 12. „Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest Klient Indywidualny, Klient Premium lub Klient Private Banking. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku”

  Czy to oznacza, że nie będę sobie mógł zrobić przelewu z innego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zrobi ci ktoś inny to na 100% będzie zaliczone. U mnie przelewy były od żony i dostałem premię.

   Usuń
 13. Nie dostałam kodu polecającego. Dlaczego nie jest on podany w artykule?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz proszę na kontakt@bankobranie.pl - sprawdzę co się stało i prześlę kod oraz niezbędne dane.

   W tej promocji nie upubliczniam kodu, bo oprócz niego trzeba też podać dane (imię, nazwisko, adres) osoby polecającej.

   Usuń
 14. Czy płatności przez Google Play zalicza się zarówno żeby uniknąć opłaty za kartę jak i do tego 1000 zł który trzeba wydać?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...