Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3 promocje karty Citibanku i nawet 660 zł do wzięcia - porównanie

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

7.04.2022

3 promocje karty Citibanku i nawet 660 zł do wzięcia - porównanie

Poniżej przedstawiam porównanie promocji z kartą kredytową Citibanku w roli głównej.

3 promocje karty Citibanku i nawet 660 zł do wzięcia - porównanie
Zgarnąć można 600 zł w bonach do Allegro lub nawet 660 zł w bonusach pieniężnych, lub bon 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w Biedronce. Poniżej znajdziesz porównanie ułatwiające wybór. A przy okazji podpowiadam jak zyskać... jeszcze więcej (nawet o 370 zł).

Sprawdź aktualnie dostępne promocje Citibanku tutaj.


3 promocje karty kredytowej Citibanku


Bloga Bankobranie prowadzę już od ponad 8 lat i właściwie od samego jego początku pojawiają się promocje z kartami kredytowymi Citibanku. Są one swego rodzaju klasyką wśród promocji bankowych. Nie generalizując, ale właściwie pewnie (prawie) każdy kto z okazji do bankobrania korzysta od lat, to kartę kredytową z logo Citi miał lub ma... albo mieć będzie  😉 No ale w końcu są to okazje na zysk prosty i solidny, więc obok przejść trudno.

Jeśli jednak dotąd było Ci dane korzystać tylko z promocji z kontami osobistymi i być może nigdy karta kredytowa nie znalazła się jeszcze w Twym portfelu, to na wstępie zapraszam Cię do przeczytania wpisu "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać". Po zapoznaniu się z tymi poradami, możesz świadomie skorzystać z karty kredytowej oraz w pełni czerpać z niej korzyści. A tych w ramach okazji do bankobrania od Citibanku nie brakuje.

Jakie nagrody za kartę kredytową Citi Simplicity?


To że Citibank równocześnie prowadzi kilka alternatywnych promocji nie jest niczym nowym. Bardzo często dawał on wybór różnych nagród, acz w większości przypadków dość podobne były warunki do spełnienia w celu uzyskania wybranej przez uczestnika nagrody. Tym razem różnica występuje nie tylko w wartości nagród, ale także w zakresie aktywności jaką należy się wykazać, by daną nagrodę zgarnąć. No i co jest bez znaczenia w przypadku absolutnie nowych klientów tego banku, ale na co zwrócą uwagę byli posiadacze karty kredytowej z logo Citi, to zróżnicowane są również okresy wykluczeń dla byłych klientów. Jest więc co porównywać przed podjęciem decyzji o tym, z której promocji skorzystać.

A promocje są obecnie trzy - każdą z nich szczegółowo omawiam w dedykowanym wpisie:


Udział wziąć możesz tylko w jednej z powyższych akcji. O tym, z której skorzystasz, decyduje miejsce złożenia wniosku o kartę - każda promocja ma swoją dedykowaną stronę (linkuję do nich niżej). 

W porównaniu promocji pomoże tabela, w której znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące promocji karty Citibanku:

 

Bon do Biedronki

Bony do Allegro

Bonusy pieniężne

Wartość nagrody:

400 zł

600 zł

660 zł
(12 x 55 zł; zysk „na czysto” wyniesie ok. 620 zł)

Czas dostępności promocji:

Do 16.08.2022 r.

Do 4.07.2022 r.*

Do 16.05.2022 r.

Z promocji może skorzystać osoba, która głównej karty kredytowej Citibanku nie ma od:

Od 1.01.2020 r.

Od 3.03.2022 r.
(acz wykluczono też osoby, które posiadały kartę kredytową w Citibanku, która została zamknięta po 1.01.2019 r., ale umowa trwała mniej niż 24 miesięcy).

Od 1.01.2019 r.

Warunki do spełnienia:

Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Wykonaj płatności kartą na sumę min. 1000 zł (wykonywanie tych płatności można rozłożyć nawet na 3 miesiące).

Przez 7 kolejnych miesięcy wykonuj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w każdym miesiącu).

Wykonaj jednorazową płatność kartą na min. 600 zł i rozłóż jej spłatę na 12 rat.

-

-

Przez 12 kolejnych miesięcy wykonuj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w każdym miesiącu).

Sprawdź:

 

Opis promocji

Opis promocji

Opis promocji

W jaki sposób wziąć udział w promocji?

Strona promocji

Strona promocji

Strona promocji

*promocja z bonami do Allegro jest limitowana - bank przewidział nagrody dla 5000 pierwszych umów; liczba tych umów jest monitorowana, więc w razie jej wyczerpania, na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu.

W promocjach Citibanku udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci - przy czym najkrótszy okres wykluczenia obowiązuje w promocji z bonami Allegro... aczkolwiek nie w każdej sytuacji (dłuższa karencja dotyczy osób, które kartę miały, ale przez okres krótszy niż 24 miesiące). 

Warto tu zaznaczyć, że ten okres wykluczenia odnosi się wyłącznie do posiadania głównej karty kredytowej z logo Citibanku - zatem, jeśli było Ci dane posiadać, lub nawet jeśli masz teraz, jakiekolwiek inne produkty tego banku (np. konto osobiste, pożyczkę, kredyt, lokatę czy rachunek firmowy), to możesz wziąć udział w jednej z wymienionych promocji.

Najprostsze warunki do spełnienia pojawiają się w promocji z bonem do Biedronki, bo aby uzyskać tę nagrodę o wartości 400 zł, wystarczy wykonać płatności na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą być to transakcje w sklepach Biedronka). Wykonywanie tych płatności można sobie rozłożyć nawet na 3 miesiące (każdy może wykonywać transakcje według własnego tempa - nawet i w jednym miesiącu, albo w dłuższym okresie). 

Kto chce zgarnąć więcej - bo aż 600 zł w bonach do Allegro (będzie to 1 bon 200 zł oraz 4 bony po 100 zł), ten musi wykonać płatności kartą na sumę min. 2100 zł, ale czas wykonywania tych transakcji jest rozciągnięty - w każdym z siedmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych trzeba wykonywać płatności kartą Citi Simplicity na sumę min. 300 zł (te płatności można, ale nie trzeba wykonywać na Allegro).

Na najdłuższy okres spełniania warunków, by zgarnąć całą pulę, muszą przygotować się osoby, które zdecydują się na bonusy pieniężnej o łącznej wartości 660 zł. Tu przez 12 miesięcy - w każdym miesiącu - należy wykonywać płatności na sumę co najmniej 300 zł (przy czym na samym początku trzeba wykonać jednorazową płatność na min. 600 zł).

Powyższa tabela ma na celu uproszczone porównanie promocji. Szczegółowy opis każdej promocji, omówienie warunków do spełnienia i czas na ich realizację znajdziesz we wpisach prześwietlających poszczególne edycje - do każdego z nich linkuję poniżej.


Jak zyskać jeszcze więcej przy okazji? 


Na potrzeby promocji z jedną z wyżej wymienionych nagród można wyrobić samą kartę kredytową - bez konieczności zakładania konta osobistego (bo z samą kartą kredytową też można uzyskać dostęp do bankowości internetowej i/lub aplikacji mobilnej Citibanku). Otwarcie takiego konta warto jednak rozważyć, bo... na start czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 270 zł oraz moneyback do 100 zł - on przewidziany jest tylko dla osób, które w pakiecie otwierają i konto osobiste, i jednocześnie też kartę kredytową. I tak się wtedy składa, że transakcje kartą kredytową (wykonywane na potrzeby uzyskania bonów czy bonusów pieniężnych) jednocześnie będą owocować zwrotem (można więc za jednym razem spełniać warunki i promocji karty, i promocji konta. Kliknij i sprawdź prześwietlenie promocji bezwarunkowo darmowego CitiKonta

By uprościć dyskusję na temat promocji kart Citibanku, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanymi wpisami dedykowanymi każdej promocji z osobna.

By nie przegapić najlepszych promocji bankowych, skorzystaj z mailowych powiadomień, które przesyłam maksymalnie do dwóch razy w tygodniu. To bezpłatne, najlepsze źródło informacji o nowościach:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...