Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 360 zł z nowym kontem Millennium 360° (+ 6% dla oszczędzających)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

25.04.2022

Zyskaj 360 zł z nowym kontem Millennium 360° (+ 6% dla oszczędzających)

Bank Millennium przygotował nową promocję przy okazji której... promuje swe nowe konto osobiste.

Zyskaj 360 zł z nowym kontem Millennium 360°
W miejsce dotychczas oferowanego Konta 360° weszło konto o nazwie Millennium 360°. Nie zmieniła się jednak wysokość premii (360 zł) i warunki do spełnienia nadal pozostają bardzo proste. A na oszczędzających czeka dodatkowa zachęta - 6% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja "Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°"? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

I to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie.

Nagroda. Na biorących udział w aktualnie dostępnej, niżej opisywanej promocji czekają dwie premie pieniężne - każda w wysokości 180 zł, a więc łącznie można uzyskać tytułowe 360 zł. To taka sama premia, jak w trzech poprzednich edycjach, ale jednocześnie bardzo wysoka, bo na premię pieniężną w takiej wysokości za konto w tym banku poprzednio musieliśmy czekać ponad 4 lata

To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki (a te na szczęście są całkiem proste - o czym mowa poniżej). Nie ma tu zatem cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. Premie wpłyną na Twe konto, więc z pieniędzmi zrobisz co zechcesz - przelejesz, wypłacisz lub wydasz na dowolny cel.

Limit wniosków. Promocja ma być dostępna do 31.07.2022 r., ale warto mieć na uwadze, że bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 40 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji (wtedy taką informację dodam również w niniejszym wpisie).

Zasady promocji "Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.07.2022 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów części płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (szczegółowo te terminy doprecyzowałem w tabeli poniżej):
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (wystarczy sama aktywacja i zalogowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę i w praktyce w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 180 zł. Spełniając warunki jej uzyskania, otworzysz sobie również drogę do zgarnięcia drugiej premii. By ją zdobyć, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych (jakie to miesiące doprecyzowuję w tabeli poniżej):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (mogą być to przelewy z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę; nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Drugą premię otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Wyżej powoływałem się dwukrotnie na tabelkę... i oto ona. W niej precyzyjnie określam terminy spełnienia warunków i czas wypłaty premii przez bank, co zależy od czasu otwarcia otwarcia konta.

 

Czas otwarcia konta:

 

kwiecień lub maj

czerwiec

lipiec

Termin spełnienia warunków I premii (aktywacja aplikacji + 1 płatność):

Do 30.06.2022

Do 31.07.2022

Do 31.08.2022

Termin wypłaty I premii 180 zł

Do 31.07.2022

Do 31.08.2022

Do 30.09.2022

Termin spełnienia warunków II premii (wpływ min. 500 zł + 5 płatności):

Czerwiec, lipiec i sierpień 2022

Lipiec, sierpień i wrzesień 2022

Sierpień, wrzesień i październik 2022

Termin wypłaty II premii 180 zł

Do 30.09.2022

Do 31.10.2022

Do 30.11.2022


Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (na sumę min. 500 zł), wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). Do transakcji nie zostaną też zaliczone przelewy na telefon Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 360 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

Więcej korzyści 


Poza promocją z premią 360 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: 6% w skali roku na 62 dni do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Jeśli masz dziecko (w wieku 0-17 lat), to po otwarciu konta osobistego dla siebie, za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej możesz założyć Konto 360° Junior dla swej pociechy. Za to Bank Millennium daje 100 zł w postaci bonu do wykorzystania podczas zakupów.

Konto Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Nowe konto osobiste w ofercie Banku Millennium to rachunek, w przypadku którego uproszczone zostały zasady utrzymania konta za 0 zł. W praktyce teraz nie ma już wymogu wpływów na konto (acz pamiętaj o ich zapewnieniu w ramach promocji w celu otrzymania drugiej premii 180 zł).

Główne cechy Konta Millennium 360º to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez względu na wiek posiadacza konta bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) lub
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to nowe konto pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przeliczenia przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

50 komentarzy:

 1. Od 2019 nie ma już gdzie zakładać nowych bo wszędzie karencja

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że karencja bez zmian bo ja konto zamknąłem w lutym 2019.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiany warunków mocno na plus. Mam więc pytanie czy i jeśli tak to jak można zmienić konto 360 na nowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozna zrobić konwersję konta w oddziałach banku.

   Usuń
  2. Ktoś już może zmieniał konto? To coś kosztuje?

   Usuń
  3. Konwersja konta jest bezpłatna.

   Usuń
  4. Tylko klienci którzy mają zwroty 2 i 5% za płatności kart/blikiem lepiej żeby nie wychylali się z konwersją konta 360 na Millennium 360 bo stracą zwroty.

   Usuń
 4. Zakładałam konto w styczniu z linku z tej strony. Nie otrzymałam premi. Bank twierdzi , że konto nie było założone w promocji. Mimo odwołania premi nie dostałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie pierwsza premia wpłynęła. Konto założone przez link tu na blogu.

   Usuń
  2. Otóż to, banki szybciej obiecują niż wywiązują się z obietnic. Ostatnio Pekao SA nawet zapisało w regulaminie, że gdy się nie uda na warunkach promocji założyć konto (chodzi o tryb zakładania) to i tak konto po udaniu się do placówki założone zostanie z promocją - zresztą stoi to napisane nawet w stosownym poście mr. Złotówy. Udałem się zatem do marmurka i założyłem konto ale na wszelki wypadek napisałem wiadomość do szanownego Banku by potwierdził, że konto jest objęte promocją. Po tygodniu "już" odpisali, że mój wniosek został przesłany dalej do rozpatrzenia. Czyli regulamin sobie a życie sobie i może się okazać podobnie jak u PT Przedmówcy...

   Usuń
  3. Ja podobnie niestety, składałam wniosek przez link promocji, umowę podpisywałam w placówce a dzisiaj po weryfikacji okazało się, że nie zostałam objęta promocją.
   Więc muszę sobie odbić na jakiejś innej promocji i chyba będzie to mbank. Skrupulatnie trzeba dopytywać, na każdym kroku, czy jest się objętym promocją.

   Usuń
  4. Złóż reklamację. Akurat tu jest duże prawdopodobieństwo pozytywnego rozpatrzenia.

   Usuń
  5. Ja założyłam konto w promocji co prawda w banku BNP Paribas ,ale myślę że wszędzie to tak samo działa i też odpisali że konto nie było założone z linku co nie było zgodne z prawdą-napisałam reklamację którą odrzucili-napisałam do Pana Złotówy z prośbą o pomoc-podesłał mi parę "okrągłych" zdań i podziałało bo uznali reklamację i kasę mam już na koncie.

   Usuń
 5. Bank zrezygnował z wpływów 1000 zl. Karencja nadal pozostaje. Może ze strony był jakiś błąd, albo link miałaś w spamie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Próba kontaktu poprzez infolinię w tym banku niczym wycieczka po błędnym lesie. 1wszy kontakt do d więc bank pewnie podobnie, odpuszczam sobie

  OdpowiedzUsuń
 7. "online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku," to odrobinę tajemnicza informacja gdyż zwykle jest powiedziane o przelewie weryfikacyjnym a tu nie wiadomo. O tyle istotne, że na ROR-rze zwykle nie mam ani grosza ze zrozumiałych powodów więc jeśli przelew to muszę najpierw zasilić konto osobiste w autoryzującym banku. Nie chcę próbować od składania wniosku gdyż może to być potraktowane niewłaściwie przez system Milenium, że już miałem wniosek. :-( Czy ktoś wie na czym tu polega weryfikacja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba się zalogować do bankowości i przez to kest uwierzytelnianie a nie przez przelew. Sprawnie i szybko poszło.

   Usuń
  2. Dzięki, zaraz to zrobię. :-)

   Usuń
  3. Okazało się, że i tak nie da się założyć konta (w moim przypadku) gdyż mam dowód osobisty bezterminowy. Zadzwoniłem na infolinię i powiedzieli, że jedyna droga to w marmurku a potem pisać reklamację, że nie udało się założyć zgodnie z warunkami promocji i być może... reklamacja zostanie uwzględniona ale tylko tyle infetka może poradzić. Zważywszy, że DO bezterminowe mają ludzie starsi i często mało mobilni to jest to chyba metoda na odrzucenie wniosku bez posądzenia o dyskryminację ze względu na wiek. Ano, pora umierać. :-(

   Usuń
  4. Moja historia: Dowód bezterminowy, więc finalizacja w oddziale. Tam najpierw nie mogą znaleźć wniosku. Później muszą skanować dowód. Ale kiedy usłyszałem że w pakiecie dostaję jakieś ubezpieczenie, które po 3 miesiącach bezpłatnych mogę wyłączyć albo w oddziale albo na infolinii, nie wytrzymałem i powiedziałem by mie pocałowali... Żenujące.

   Usuń
  5. Przecież ubezpieczenie jest dobrowolne. Nie trzeba go włączą nawet jak jest czasowo bezpłatne. Trafiłeś na kogoś nieogarniętego.

   Usuń
 8. Z opłaty za kartę zwalnia 5 płatności kartą lub blikiem. Chodzi o płatności zbliżeniowe blik czy dowolne płatności blikiem?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jeśli płatność kartą widnieje jako "blokada", bo jeszcze nie jest rozliczona, to czy wlicza się w ilość dokonanych transakcji żeby uzyskać premię? Bo mam przy innej promocji taką sytuację, że do jutra muszę mieć np. 5 transakcji a jedna "wisi" z blokadą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się data wykonania. Mi raz w jednym banku zaksięgowanej płatności dopiero w kolejnym miesiącu nie zaliczyli. Ale po reklamacji uznali.

   Usuń
 10. Czy przelewy wlasne z konta oszczednosciowego sa darmowe czy jest jakiś limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z konta oszczędnościowego Profit na swe inne konto w Millennium pierwszy przelew w miesiącu kalendarzowym realizowany za 0 zł (za drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu kalendarzowym opłata wynosi 7,50 zł).

   Usuń
 11. Po jakim czasie można zamknąć to konto bez żadnych problemów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem konto trzeba posiadać do momentu otrzymania opłaty. Później można zrobić co się chce.

   Usuń
 12. Złotówa popraw przedostatni wiersz tabelki. Powinien być chyba lipiec, sierpień, wrzesień. W drugiej kolumnie i dalej chyba analogiczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tabeli jest zgodnie z regulaminem:
   "a) Uczestnik, który otworzy Konto w kwietniu lub maju 2022 r. i spełni warunki w czerwcu, lipcu i sierpniu 2022 r., otrzyma Drugą Premię do 30.09.2022 r.,

   b) Uczestnik, który otworzy konto w czerwcu 2022 r. i spełni warunki w lipcu, sierpniu i we wrześniu 2022 r., otrzyma Drugą Premię do 31.10.2022 r.,

   c) Uczestnik, który otworzy konto w lipcu 2022 r. i spełni warunki w sierpniu, we wrześniu i w październiku 2022 r., otrzyma Drugą Premię do 30.11.2022 r.,"

   Usuń
 13. jeśli dobrze rozumiem, do tej promocji nie trzeba brać karty? wystarczy używanie blika?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak sprawdzić kiedy konto zostało zamknięte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w placówce. Na infolini się nie da.

   Usuń
 15. Czy jak się posiadało konto w 2016 to nie wyklucza z tej promocji? Pytam bo okres karencji sobie, ale jeszcze kiedyś w regulaminie był zapis definitywnie eliminujący osoby które otworzyły konto w jakiejś promocji millenium.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś bank stosował takie wykluczenie, ale obecnie (już od kilku edycji) w regulaminach go nie ma. Aktualnie ważne jest tylko to, by nie mieć konta w Millennium co najmniej od 1.01.2019 r. (a czy wcześniej się miało - w promocji czy bez promocji - to już jest bez znaczenia).

   Usuń
 16. Czy promocja jest nadal dostępna?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak sprawdzić, kiedy zamknęło się konto w Millenium? W placówce powiedzieli, że "nie mają już kartoteki w systemie, więc nie potrafią powiedzieć".

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy promocję można połączyć z promocją "Lubię to polecam"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest temu poświęcony akapit w powyższym wpisie, zaczynający się od słów: >>▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam"<<

   Wynika to wprost z regulaminów zarówno promocji z premią 360 zł, jak i programu poleceń. Ponadto od strony technicznej nie jest to możliwe - wniosek o konto z premią 360 zł należy złożyć na stronie promocji (a tam nie ma możliwości podania kodu polecenia).

   Usuń
 19. Uważajcie, na tą promocje. Chodzi o Zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie Sp. z o.o. usługi Zwroty za zakupu. Pomimo iż zaznaczyłem tą zgodę przy zakładaniu konta po wejściu w Zgody i rezygnacje na swoim koncie zgoda ta nie była zaznaczona. Konsultant powiedział mi że nie spełniłem warunków promocji, i nie dostanę nagrody, więc złożyłem reklamację, czekam już 10 dni na odpowiedź i sie z nią nie kwapią twierdząc że mają 30 dni na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wszystkie zgody miałem wyrażone zgodnie z zaznaczeniem we wniosku ale zapomniałem o aktywacji aplikacji. Mimo że zrobiłem to sporo po czasie to premię dostałem po reklamacji. Więc pewnie i tobie rozpatrzą pozytywnie. Ale zgodnie z przepisami mają na to 30 dni. Realnie ja dostałem odpowiedź jakoś po 2-3 tygodniach.

   Usuń
 20. Składanie wniosków w tej edycji było możliwe do wczoraj - czy od dziś oferują już nową edycję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, wyżej opisywana edycja zakończyła się wczoraj. Nowej póki co nie widzę.

   Usuń
  2. Miejmy nadzieję, że tym razem przesuną karencję z obecnej 1. stycznia 2019 😬

   Usuń
 21. Hej, co jeśli nie dostałem 2 naagrody, która powinna znaleźć się do wczoraj na moim koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz reklamację. Odpowiadają.
   Jak wychodzi że coś przeoczyłeś to uzupełniasz i odwołujesz się.
   Odpowiedzą w stylu "Z racji na pozytywne relacje, wypłacimy premię"

   Usuń
 22. Dostał ktoś druga nagrodę ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...