Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: TOP3: najlepsze promocje bankowe na kwiecień 2022 roku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.04.2022

TOP3: najlepsze promocje bankowe na kwiecień 2022 roku

Czas przyjrzeć się gdzie obecnie można znaleźć najlepsze promocje bankowe. 

TOP3: najlepsze promocje bankowe na kwiecień 2022 roku
A w kwietniu jest z czego wybierać, bo chociażby dwa banki przygotowały bonusy o rekordowej wartości. Poniżej znajdziesz 3 topowe obecnie propozycje, ale wymieniam jeszcze kilka innych (to taka "ławka rezerwowa").

[Wygląda na to, że poniższy wpis może być już nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje bankowe.]

Ten miesiąc zaczął się od wysypu promocji - w pierwszym dniu kwietnia na blogu pojawiło się aż 13 wpisów (aż tylu w jednym dniu nigdy nie zdarzyło mi się opublikować). Tym samym część z promocji - choć są całkiem świeże - na blogu są już hen, hen daleko. Przejrzałem je wszystkie i oto crème de la crème okazji do bankobrania.

Oczywiście to zestawienie subiektywne. Bo owszem, można by uporządkować promocje według wartości bonusów do zgarnięcia, ale nie zawsze najwięcej oznacza najlepiej - pod uwagę trzeba brać faktyczną wartość nagród do zdobycia, a także zakres warunków do spełnienia.


TOP3: najlepsze promocje bankowe - kwiecień 2022


Dzięki tym trzem promocjom w sumie można zgarnąć (co najmniej) 1 340 zł.

580 zł w bonusach za konto w Santander Banku


580 zł w bonusach za konto w Santander Banku
Konkretnie do wzięcia jest tu 300 zł premii oraz 280 zł w bonach na zakupy. A szczegółowo rzecz ujmując - jeśli chodzi o te bony - w skład tego pakietu wchodzi: 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV Euro AGD lub Zalando (albo 4 bilety do kina) + bon 100 zł do Allegro + 8000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, w którym za taką liczbę punktów można odebrać nagrodę o wartości 100 zł (a może być to bon np. do Carrefoura, Circle K, RTV Euro AGD, Smyka - w zależności od dostępności). To sprawia, że za Konto Jakie Chcę w kwietniu można zgarnąć nagrody o rekordowej wartości. A w praktyce... można zyskać jeszcze więcej, bo bank ten zwraca 1% za niektóre płatności z konta, a także wynagradza polecenie konta (a polecać łatwiej, gdy na poleconego klienta, otwierającego konto, też czeka 580 zł na start).


400 zł premii za konto w BNP Paribas


Ten bank nieustannie pozostaje aktywnym w serwowaniu nowych promocji z kontem w roli głównej. O ile jednak często do wzięcia bywają bony na zakupy (stanowiące część lub całość puli bonusów na powitanie), to tym razem do wzięcia jest to, co najbardziej pożądane i najbardziej lubiane, a więc 400 zł wyłącznie w postaci premii pieniężnej. Warunki do spełnienia w tej edycji są klarowne, a okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku całkiem przyjazny - wystarczy bowiem 12 miesięcy rozbratu, by założyć konto biorące udział w promocji.


360 zł łatwej premii od Banku Millennium


360 zł łatwej premii od Banku Millennium
Za tą promocją przemawiają proste warunki do spełnienia - tym samym jest to propozycja od której nowi Czytelnicy bloga Bankobranie często zaczynają swe zarabianie na bankach. Wystarczy bowiem dodać, że warunki promocji w praktyce sprowadzają się do warunków, których realizacja jednocześnie sprawia, że i konto, i wydana do niego karta są za 0 zł. Wszystko więc można łatwo ogarnąć i w taki sposób wdrożyć w bankobranie. Jeśli Ty nie łapiesz się na promocję, to właśnie ją warto zaproponować komuś z rodziny lub znajomym, których przekonujesz do korzystania z promocji czy chociażby do zmiany konta. A jeśli ktoś, kto założy konto w Millennium, ma nieletnie dziecko, to jeszcze - oprócz premii 360 zł dla siebie - może zgarnąć 100 zł na zakupy za konto dla swej pociechy.


Powyżej mowa o trzech promocjach, ale to nie wszystko, co jest obecnie godnym uwagi. Poniżej wspomniana ławka rezerwowych - choćby dla tych, którzy nie łapią się na wyżej wymienione propozycje (bo już konta w tych bankach mają lub mieli i okres wykluczenia dla byłych klientów jeszcze nie minął). A wypada tutaj wymienić co najmniej 3 kolejne promocje.

Do 400 zł w bonusach od Alior Banku


Logo Alior Banku
Oprócz premii pieniężnej do 300 zł na start, z Kontem Jakże Osobistym zakładanym w Aliorze można zyskiwać więcej - daje ono bowiem również zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem oraz płatności Blikiem w punktach handlowo-usługowych (dzięki czemu można zyskiwać do 20 zł miesięcznie). A jako że kartą wydawaną do konta w tym banku jest karta z logo Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile, to i tu można uzyskać 8000 punktów powitalnych, które będzie można wymienić na nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.


300 zł na start za konto w Pekao


Logo Bank Pekao
Bank z żubrem w logo za otwarcie konta osobistego najczęściej serwuje nagrody o wartości 100-150 zł, a gdy bywało 200 zł, to już był hit (i wtedy często to nie było premia, a bony na zakupy). Tym razem jest jednak okazja zyskać o wiele więcej, bo za Konto Przekorzystne czeka 200 zł premii, a do tego bon na zakupy o wartości 100 zł (dzięki rejestracji w programie Bezcenne Chwile karty Mastercard wydawanej do konta w Pekao). I tu - podobnie jak w Millennium - rodzice nieletnich dzieci są w uprzywilejowanej sytuacji, gdyż za konto dla dziecka bank płaci 100 zł.600 zł do Allegro od Citibanku


Logo Citibank
Wszystkie 5 wyżej wymienionych propozycji to promocje bankowe z kontami osobistymi. Ale bankobranie to nie tylko konta osobiste. Ta okazja do bankobrania, to aż 600 zł w bonach do wykorzystania podczas zakupów na Allegro, które są nagrodą gwarantowaną w II edycji promocji karty kredytowej Citi Simplicity. I choć dla kogoś początkującego może się wydawać, że tego typu karta (choćby w związku ze swą nazwą: kredytowa) wiąże się z jakimiś kosztami, to w praktyce w tej promocji zyskać można 600 zł "na czysto" - nie ponosząc ani grosza odsetek czy innych kosztów.


Jeśli chcesz być na bieżąco i trzymać rękę na pulsie bankobrania, skorzystaj z jednego, prostego sposobu na to, by nie przegapić najlepszych promocji. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, dzięki któremu nie tylko zyskasz powiadomienia o nowościach, ale też otrzymasz powitalny prezent - to przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?", który jest praktycznym poradnikiem i zbiorem wskazówek, podpowiedzi i inspiracji:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...