Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE na premię 360 zł za konto w Banku Millennium

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

18.04.2022

OSTATNIE CHWILE na premię 360 zł za konto w Banku Millennium

Wielkimi krokami zbliża się koniec dostępności obecnej edycji promocji konta w Millennium.

OSTATNIE CHWILE na premię 360 zł za konto w Banku Millennium
Do wzięcia w prosty sposób czeka 360 zł premii. Promocja dostępna jest tylko do piątku, do godz. 18 (a nie jak zwyczajowo do końca dnia). I co ważne: do 22.04. nie wystarczy samo złożenie wniosku, ale trzeba już też zawrzeć umowę.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.

Okazja do bankobrania z kontem osobistym w Banku Millennium to swego rodzaju klasyka gatunku. Charakteryzują ją przede wszystkim proste warunki, bo te w praktyce pokrywają się z warunkami, których realizacja sprawia, że i konto, i karta są za 0 zł. Dzięki temu można wszystko łatwo ogarnąć i pewnie też z tej przyczyny od tej promocji wiele osób zaczyna swe zarabianie na bankach. To dobry wybór (szczególnie) dla początkujących.

Choć i wieloletni wyjadacze mają teraz szansę na założenie tego konta w promocji, bo bank od jakiegoś czasu zaczął stosować skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, więc dla niektórych może być to okazja na opłacalny powrót. Przypomnę: uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium (to więc karencja o wiele krótsza, niż stosowane jeszcze niedawno).

Zasady uczestnictwa, warunki do spełnienia w promocji i konto otwierane w Millennium szczegółowo omówiłem już we wpisie prześwietlającym promocję: "Łatwa premia 360 zł za konto w Millennium powraca!".

Dziś tylko pokrótce przypomnę co najważniejsze. Do wzięcia są 2 gwarantowane bonusy pieniężne po 180 zł każdy. Pierwszy z nich otrzymasz za założenie konta, aktywację aplikacji oraz wykonanie 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem. 

Uwaga: na otwarcie konta jest czas jedynie do piątku, tj. 22.04.2022 r., do godz. 18 (a nie, jak to najczęściej bywa do końca dnia) - spowodowane jest to zaplanowanymi przez bank pracami technicznymi.

Z kolei drugi bonus 180 zł wpadnie, jeśli w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych wykonasz po min. 1 płatności kartą lub Blikiem oraz zapewnisz wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł. Przy czym każdy z tych warunków można spełnić w łatwy sposób: płatności (kartą lub Blikiem) mogą być w dowolnym miejscu i na dowolną, nawet drobną kwotę, a wpływy można zapewnić, wykonując choćby przelew z własnego konta w innym banku (wpływ oznacza pojawienie się go w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas). I to już właściwie wszystko - bonusy dostaniesz do 30.06. i do 31.08.2022 r.

Do uzyskania premii 360 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Jak już wspomniałem, do piątku trzeba nie tylko zawnioskować o konto, ale już też zawrzeć umowę - na szczęście da się to zrobić szybko, bo do wyboru są dwie metody otwarcia konta zdalnie (online lub za pomocą wideoweryfikacji) albo w placówce banku (po uprzednim złożeniu w wniosku przez Internet).By uprościć dyskusję na temat promocji w Millennium, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanym wpisem.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...