Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 360 zł za konto w Millennium powraca!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.04.2022

Łatwa premia 360 zł za konto w Millennium powraca!

Bank Millennium odpalił kolejną, już 3. edycję swej popularnej i sprawdzonej promocji.

Promocja "Aż 360 zł z Kontem 360° - edycja III"
I tak jak ostatnio, do wzięcia czeka premia pieniężna 360 zł za spełnienie prostych warunków, które w praktyce pokrywają się z tymi, które sprawiają, że konto i karta są za 0 zł. Ale uwaga: ta edycja dostępna jest bardzo krótko.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja "Aż 360 zł z Kontem 360° - edycja III"? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

I tym razem to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie.

Nagroda. Na biorących udział w aktualnie dostępnej, niżej opisywanej promocji czekają dwie premie pieniężne - każda w wysokości 180 zł, a więc łącznie można uzyskać tytułowe 360 zł. To taka sama premia, jak w dwóch poprzednich edycjach, ale jednocześnie bardzo wysoka, bo na premię pieniężną w takiej wysokości za konto w tym banku poprzednio musieliśmy czekać ponad 4 lata!

To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki (a te na szczęście są całkiem proste - o czym mowa poniżej). Nie ma tu zatem cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. Premie wpłyną na Twe konto, więc z pieniędzmi zrobisz co zechcesz - przelejesz, wypłacisz lub wydasz na dowolny cel.

Limit wniosków. Promocja ma być dostępna jedynie do 22.04.2022 r., ale warto mieć na uwadze, że bank może zakończyć ją jeszcze szybciej, bo przygotował 12 000 kont objętych promocją.

Zasady promocji "Aż 360 zł z Kontem 360° - edycja III"


By wziąć udział w promocji:
 • do 22.04.2022 r. [aktualizacja: najpóźniej do godz. 18 - w związku z zaplanowanymi przez bank pracami technicznymi] złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon;
 • najpóźniej do 31.05.:
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (wystarczy sama aktywacja i zalogowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 180 zł - wpłynie ona na Twe konto do 30.06.2022 roku. Spełniając warunki jej uzyskania, otworzysz sobie również drogę do zgarnięcia drugiej premii. By ją zdobyć, w maju, czerwcu i lipcu 2022 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (mogą być to przelewy z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Drugą premię 180 zł otrzymasz do 31.08.2022 roku. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu (do końca maja).

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (na sumę min. 1000 zł), wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). Do transakcji nie zostaną też zaliczone przelewy na telefon Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 360 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

Więcej korzyści 


Poza promocją z premią 360 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: 2,5% w skali roku na 60 dni do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Jeśli masz dziecko (w wieku 0-17 lat), to po otwarciu konta osobistego dla siebie, za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej możesz założyć Konto 360° Junior dla swej pociechy. Za to Bank Millennium daje 100 zł w postaci bonu do wykorzystania podczas zakupów.

Konto 360º oraz 360º Student - prześwietlenie oferty Millennium


Dla osób pełnoletnich Bank Millennium w swej ofercie ma Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej (bez górnego limitu wieku). Drugie jest zaś propozycją skierowaną wyłącznie do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank w żaden sposób nie weryfikuje czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę), co więc idealnie pokrywa się z warunkami, które i tak trzeba spełniać na potrzeby promocji - wszystko zrealizujesz więc za jednym razem - i spełnisz warunki uzyskiwania poszczególnych premii, i spełnisz wytyczne, które sprawią, że konto oraz karta będą za 0 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - w przypadku tego konta jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o ich zapewnieniu w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych na potrzeby uzyskania drugiej premii 180 zł).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Niestety karencja wciąż bez zmian czyli 1.01.2019 r. 😬

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy przejdzie posiadanie aplikacji na telefonie z innym numerem niż podam w banku do kontaktu i SMS-kodów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Potwierdzone w praktyce :)

   Usuń
  2. Dzięki za szybką odpowiedź.

   Usuń
 3. Czy do nowych promocji też są/będą do pobrania "rozpiski" co i w jakim miesiącu zrobić? Do promocji BNP 500 zł do Biedronki znalazłam w komentarzu i po zobaczeniu stwierdzam, że to jest świetne i ekstra ułatwiacz bankobrania ;) Gdzie szukać innych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z rozpiskami jest tak, że ich tworzenie w sporej mierze zależy od tego czy dysponuję czasem (a są nieco czasochłonne, więc nie pojawiają się regularnie - zwłaszcza, gdy jest tak, jak teraz, gdy dziś pojawiło się aż 13 nowych wpisów na blogu). W miarę możliwości będę dodawał, ale nie jestem w stanie zadeklarować kiedy i dla których promocji. Dla tej jednak w ciagu kilku dni powinienem ją dodać. Dzięki za miłe słowa i docenienie tych rozpisek :)

   Usuń
 4. Rozpiski są mega pomocne. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, mam w Santanderze kredy hipoteczny i do tego otworzone konto jakie chce. Czy wyklucza to mnie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w innym banku nie wyklucza. Tego Millennium nawet nie może sprawdzić gdzie ty masz konto.

   Usuń
 6. Mam pytanie. Czy to tych trzech wpłatach na konto . ..opłaty za kartę będą pobierane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto i karta będą nadal za 0 zł przy zapewnieniu wpływu 1000 zł i wykonaniu 1 płatności kartą lub Blikiem (w przypadku Konta 360).

   W przypadku Konta 360 Student jest ciut łatwiej - wystarczy min. 1 płatność kartą lub Blikiem i wtedy karta będzie za 0 zł (konto jest za 0 zł bez warunków).

   Usuń
 7. Witam , czy muszę aktywować kartę by brać udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak nie aktywujesz to co to zmieni? I tak trzeba robić 1 płatność/m-c żeby konto było darmowe.

   Usuń
 8. Żeby otrzymać bonusy trzeba zapewnić m.in wpływ 1000zl. - w którym miesiącu? Czy w kwietniu również? (konto założone 18.05.22)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kwietniu nie.
   W maju, czerwcu i lipcu 2022.

   Usuń
 9. otrzymaliście pierwszy przelew 180 zł ? bo ja mimo spełnienia warunków nie dostałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby takich przypadków było więcej, to więcej komentarzy by się pojawiły. To więc zapewne przypadek indywidualny (a nie ogólne opóźnienie banku wobec wszystkich).

   Jeśli premii nie ma (a pierwsza powinna wpłynąć do 30.06.), to pozostaje zgłoszenie reklamacji - najprościej i najwygodniej można to zrobić wiadomością w bankowości internetowej albo w aplikacji mobilnej.

   Nie próbując ferować wyroków - ale też może nie być okazji, bym mógł o tym napisać w przyszłości - gdyby okazało się, że czegoś zabrakło (np. jakiejś zgody albo realizacji jakiegoś innego wymogu), to zawsze warto to uzupełnić (nawet po czasie) i się odwołać z prośbą o przychylne podejście.

   Bazując na doświadczeniach Czytelników w takich sytuacjach (gdy miało miejsce jakieś niedopatrzenie), warto zawalczyć - często takie przypadki ostatecznie miały pozytywny finał (zwłaszcza w tym banku, bo ma on pro klienckie nastawienie).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...