Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł + bon 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.04.2022

Premia 200 zł + bon 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Tym razem to dwie promocje, w których łącznie zgarnąć można nagrody o wartości 300 zł.

Premia 200 zł + bon 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne w Banku Pekao
Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka bowiem i premia pieniężna (do 200 zł) i 100 zł w bonie na zakupy (do wybranej sieci handlowej). Do tego doszła jeszcze zachęta dla oszczędzających: 5% na koncie oszczędnościowym (nawet do 100 tys. zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

W praktyce opisuję więc poniżej dwie promocje, które się ze sobą łączą. Na pierwszy front biorę akcję z premią do 200 zł, a nieco niżej podpowiadam jak zgarnąć bon na zakupy.

Promocja "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja II

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2020 do 31.03.2022 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao (ewentualne posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki). 

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonusy o łącznej wartości 200 zł:

 • złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard Debit FX i bankowością internetową, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w promocji oraz do 30.06.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to online/"na selfie" - więcej o tej metodzie otwierania konta piszę nieco niżej).
I to już wszystko, co wystarczy, by otrzymać pierwszą nagrodę: bonus 50 zł.

By zdobyć kolejny bonus pieniężny - do 150 zł, w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty).

Jeśli powyższy warunek spełnisz tylko w jednym z tych miesięcy, to uzyskasz 50 zł. Gdy płatności wykonasz w dwóch miesiącach, to otrzymasz 100 zł, a jeśli aktywnością wykażesz się w każdym z miesięcy, to zgarniesz maksymalny bonus - 150 zł.

Wypłata bonusów. Pierwszy z bonusów (50 zł) otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, a wypłata drugiego bonusu (do 150 zł) przewidziana jest najpóźniej do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w kwietniu, to 50 zł wpłynie na Twe konto do 31.05., a bonus do 150 zł (za wykonywanie płatności kartą w maju, czerwcu i lipcu) dostaniesz do 31.08.2022 r. Do momentu otrzymania bonów nie wypowiadaj umowy o konto, ani o umowy o kartę wydaną do konta.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że bank nie zaliczy niektórych transakcji. Wykluczone są następujące transakcje:

"a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051)."


Bank najpewniej chciał więc wyeliminować transakcje, które mogą nie być płatnością za faktyczne zakupy. Na potrzeby promocji można za to wykonywać płatności w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, motoryzacyjnych, budowalnych), marketach, w lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw, czy w Internecie (np. na Allegro).


8000 punktów powitalnych za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile


Taka liczba punktów wystarczy, by odebrać nagrody (np. vouchery na zakupy) o wartości 100 zł.

Ta promocja dostępna jest dla klientów różnych banków - w tym także dla klientów Pekao. Szczegółowo już omówiłem ją na blogu tutaj.

Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do tych kart należą karty wydawane przez Bank Pekao). 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie (jak w niniejszej promocji). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja "Wiosenne przyspieszenie" (z 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile)? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022 r.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Wiosenne przyspieszenie" i zgarnąć 8 000 punktów: 
 • do 30.06.2022 r. [aktualizacja: promocja została przedłużona] do 15.07.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia tej promocji, bo pula promocyjnych punktów jest ograniczona) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł.

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Każdy uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę (w postaci 8 000 punktów).

Więcej dla rodziców


Jeśli masz dziecko (w wieku 0-17 lat), to Pekao zapłaci również za konto dla Twej pociechy - do wzięcia czeka premia 100 zł.

[Aktualizacja w dn. 1.06.2022 r.: 5% na koncie oszczędnościowym


Konto oszczędnościowe Pekao: 5% w skali roku
Dla osób otwierających teraz Konto Przekorzystne w Pekao pojawiła się jeszcze jedna zachęta. Oprócz bonusów na start o wartości 300 zł można też skorzystać z promocyjnego oprocentowania dla oszczędności.

Na koncie oszczędnościowym da się obecnie uzyskać stawkę 5% w skali roku do 100 tys. zł, którą bank gwarantuje na okres 183 dni. Więcej o tej propozycji piszę tutaj.]

Konto Przekorzystne - prześwietlenie oferty Pekao 


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Pekao to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę (Mastercard Debit FX) wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.

Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Visa, to pamiętaj, że udział w wyżej wymienionych promocjach zapewnia wyłącznie karta Mastercard Debit FX (zwróć na to uwagę, gdyż we wniosku może być też dostępna karta Mastercard Gold - ona jednak nie kwalifikuje do promocji, a do tego ma inne warunki zwalniające z opłaty miesięcznej).

FX w nazwie karty oznacza, że jest to karta wielowalutowa - jeśli zechcesz, to możesz założyć rachunki walutowe w Pekao i wtedy za pomocą tejże karty mieć również do nich dostęp, płacąc we właściwej walucie (by nie dochodziło do przewalutowań, a środki były pobierane z właściwego rachunku w walucie, w której płacisz).
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł. 


Do udziału w promocji z premią do 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, w których wybierzesz metodę zdalnego zawarcia umowy (online/"na selfie"). To prosty proces z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto).

Co w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i finalizacja będzie musiała nastąpić w placówce? Tu jest dobra wiadomość, bo w regulaminie promocji z premią do 200 zł można znaleźć zapis:

"Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony".


W praktyce więc są możliwe 3 scenariusze: 

❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie weźmiesz udziału w promocji; 

✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => weźmiesz udział w promocji; 

✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja nie powiedzie się i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz brać udział w promocji. 


Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. 200 zł premii zawsze lepsze niż 200 zł do Allegro :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak można zmienić kartę Visa na MasterCard we wniosku??? Ja nie mam takiej opcji

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozmawiałam z infolinia i nikt nie widzi zapisów w regulaminie aby założyć konto z kartą MasterCard. Powiedzieli, że karta Visa też spełni warunku aby zyskać do 200 zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla premii 200 zł regulamin promocji nie wskazuje, że trzeba wybrać kartę Mastercard (choć ta kartą eksponowana jest na stronie promocji). Ale już dla uzyskania 8000 punktów Bezcenne Chwile, przekładających się na nagrodę (np. bon na zakupy) o wartości 100 zł, to karta Mastercard jest niezbędna.

   Usuń
 4. Mógłby ktoś przybliżyć temat, jak wygląda sytuacja, gdy byłem klientem Idea Banku i zostałem "siłą" wcielony do pekao. Nie podpisywałem nic z pekao, nie podpisałem aneksu i konto zostało zamknięte z powodu braku aktywności (to chyba było przed spięciem systemów informatycznych). Czy w takiej sytuacji jestem nowym klientem i mogę załapać się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zamknęli ci je przed fuzją która była bodaj w połowie listopada ub.r. to możesz zakładać teraz konto. Ja zamknąłem konto w marcu ub.r. i w promocji parę edycji wstecz w Pekao założyłem, nagrody dostaję.

   Usuń
  2. Promka z bonami za 250 Zeta miała karencję od maja.

   Usuń
 5. Po złożeniu wniosku - info : "Wygląda na to że jesteś naszym klientem...". Konto zamykałem 6.2019. Tak wygląda zabawa z PKO - i to chyba z każdym bo z BP też mieli burdel w systemie i się nie załapałem na PROMO. Także tym co mieli kiedyś - odradzam zabawę za 200zł, można próbować lepiej gdzie indziej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. info z Infolinii: jeśli już kiedyś byłeś klientem banku to nie założysz przez internet tylko wizyta w banku, aczkolwiek Pan nie jest pewny czy przez placówkę zadziała hehe .. całe PKO ;) Pójdę, sprawdzę i dam znać - póki co wniosek o konto sobie wisi i ani selfie ani infolinia - nie da się dokończyć.

   Usuń
  2. PKO czy Pekao - wiesz, do oddziału którego banku się udać?

   Usuń
  3. Doskonale wiem - to był skrót myślowy :) Po prostu kiedyś było Pekao SA i PKO BP a teraz jest nowomowa od czasów sprzedania polskiego kapitału w obce ręce. Ale jakbym nie trafił do odpowiedniego oddziału to napisz mi proszę adres odpowiedniej placówki ;)

   Usuń
  4. Konto w końcu otwarte dziś - biometrycznie: na inny nr tel., na inny mail (tak dla pewności). Aczkolwiek problemy z biometrią były - do trzech razy sztuka (twarzy nie rozpoznawał..). Także nie uważam aby to była mocna strona banku. Ogólnie gdyby nie łatwa kasa na te 200zł (tylko 5x płatność kartą w miesiącu) to bym się nie bawił z PKO - żadnym! To jest nadal inna epoka w obsłudze klienta a mam doświadczenie ostatnio po próbach przenosin konta osoby starszej z tego Banku do innego. Biurokracja i opłaty powalają. Także patrzcie na koszty (vide 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24) i miejcie na uwadze że to jednak prehistoria nastawiona na łupienie. Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Przy zakładaniu konta jest cała lista zgód marketingowych. Czy jeśli nie zaznaczyłam żadnej to będzie mnie wykluczało z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko regulamin trzeba zaakceptować ale bez tego do wniosku nie przejdziesz. We wniosku już dobrowolne.

   Usuń
 7. Nie polecam, jak się kiedys mialo tam konto nie da się zalozyc przez Internet + obsługa jest niemiła na infolinii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przeszło otwarcie konta na inny numer telefonu. Jeszcze w poprzedniej promocji więc mogę potwierdzić że to działa i już wszystkie nagrody dostałem nawet sporo przed czasem.

   Usuń
 8. Ja byłem kiedyś klientem banku i założyłem konto bez problemu, ale żeby nie było tak słodko, to przysłali mi kartę Visa, nie wiem gdzie zrobiłem błąd, czy to celowe działanie banku, napisałem zapytanie do banku - czekam na odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już Ci odpowiadam bo właśnie złożyłem kolejny raz wniosek. W kroku jak wybierasz karty są 3 możliwości, podaję jak je nazwano na stronie Pekao bo jest to nieco mylące względem opisu Złotówy:
   - domyślnie do wniosku jest zaznaczona karta Visa Debit FX (ale nie o tą chodzi!)
   - przewijasz dalej opcję wyboru kart i jest karta o nazwie "Karta Wielowalutowa" (to właśnie Ta! Wspomniana w opisie promocji karta wielowalutowa "Mastercard Debit FX"). Dopiero jak się kliknie szczegóły karty na stronie to jest opis, że to w/w karta. A tylko ona zapewnia udział w PROMO.
   - trzecią opcją jest wspomniana przez Złotówę Mastercard Gold -> tego nie wybieramy jak nie chcemy narazić się na koszty :)

   P.S. Zapewne z pośpiechu zaznaczyłeś w/w kartę FX a była to wspomniana Visa. Niestety karty Mastercard nie oznaczyli we wniosku jako Mastercard Debit FX - i tutaj się z Tobą zgodzę, myślę że to celowe działanie banku w kwestii tej promocji.

   Usuń
 9. Z tego co widzę w ustawieniach na stronie Pekao24 jeśli chodzi o metodę autoryzacji to są tylko 2 opcje do wyboru: 1. kody SMS (wiadomo, płatne) albo 2. PeoPay + Kody SMS (nie ma opcji: tylko PeoPay). Czy w tej drugiej opcji autoryzacja odbywa się na zasadzie loterii tj. czasem SMS (płatny) a czasem przez apkę (bezpłatnie) ?
  Piszesz, że opłata za SMS nie jest pobierana tylko przy autoryzacji logowania - czyli jak rozumiem: dodając odbiorcę zaufanego przez stronę www Pekao24 dostanę SMS na potwierdzenie
  operacji za który policzą sobie 20 gr ? Idąc tym tropem: jakbym się zalogował do banku mobilnie przez PeoPay i tak samo chciał dodać sobie odbiorcę zaufanego to wtedy autoryzacja operacji będzie przez apkę (darmowo) czy SMS? Na zakończenie pytanie: jeśli loguję się przez apkę PeoPay to czy mam pewność, że wszelkie autoryzacje typu: dodanie odbiorcy zaufanego/przelewu itp odbędą się przez apkę czy może dostanę SMS do akceptacji i wtedy mnie skasują na 20 gr ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze strony Pekao:
   "Jeśli wybierzesz autoryzację mobilną, operacje zlecane w PeoPay na kwotę powyżej 120 zł zatwierdzisz bezpłatnym kodem SMS (transakcje na kwotę do 120 zł zatwierdzane są PIN-em lub biometrią).
   W przypadku osób, które nie zdecydują się na autoryzację mobilną, ale na autoryzację za pomocą kodów SMS we wszystkich serwisach Pekao24, bank będzie pobierał opłaty za SMS‑y autoryzacyjne zgodnie z obowiązującą Taryfą prowizji i opłat."

   Czy ja coś źle rozumiem czy naprawdę Pekao wymyśliło taki absurd, że pomimo wybrania autoryzacji mobilnej transakcje zlecane w PeoPay na kwotę powyżej 120zł i tak będą zatwierdzane kodem sms? PINem w aplikacji można autoryzować transakcje tylko do 120zł? Serio? Czy wybiorę autoryzację kodami sms czy przez aplikację to i tak większe transakcje zatwierdzane są z użyciem kodu sms? Różnica jest tylko taka, że decydując się na opcję z kodami sms te smsy będą płatne a wybór autoryzacji mobilnej, który też w zasadzie sprowadza się do kodów smsów daje te smsy za darmo. W Pekao to mają fantazję:)

   Usuń
 10. Czy jeśli założę konto w promocji 200zł i jednocześnie przy zakładaniu konta wpisze kod polecającego żeby osoba która mi poleciła bank otrzymała dodatkowe 100zł w tej promocji, to czy w takim przypadku ja mimo tego otrzymam 200 zł za założenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń nie łączy się z tą promocją z premią 200 zl.

   Usuń
  2. A ja uzyskałam info w banku że te promocje łączą się, tylko że program poleceń trwał do 30 kwietnia

   Usuń
  3. Pracownicy banku nie są wyrocznią. Ludzie, zapamiętajcie to! Ważny jest tylko regulamin.

   Usuń
  4. jest nowy program poleceń, od 4 maja do końca sierpnia. Nie wyczytałem w regulaminie że promocje nie mogą się łączyć ale może ktoś wie na ten temat więcej? niezłą kasę na tych poleceniach można zarobić.

   Usuń
  5. Program poleceń nie łączy się z promocją.

   Usuń
 11. A ja mam pytanie z innej beczki, ale dotyczące Pekao i promocji.
  Wszystko fajnie, nagrody przyszły, tylko jak teraz skutecznie zamknąć konto?
  Nikt z banku nie skontaktował się ze mną po wysłaniu wiadomości o chęci rozwiązania umowy. Pani w banku zupełnie olała moją prośbę o rozwiązanie umowy ramowej i zamknęła tylko rachunek bankowy. Dalej mogę się zalogować do bankowości internetowej, tylko nie mam tam żadnych produktów. Bank skutecznie utrudnia kontakt i robi to nie pierwszy raz. Po innej promocji w Pekao musiałam 3 razy odwiedzać bank, żeby wreszcie skutecznie rozwiązać umowę. I papierowe potwierdzenia nic tutaj nie dają...

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy okres karencji liczony jest od daty zamknięcia konta czy daty zamknięcia dostępu do bankowości ektronicznej? Czy ktoś może to stwierdzić z własnego doświadczenia? Jak ktoś wyżej wspomniał trudno w Pekao uzyskać wypowiedzenie umowy ramowej, a bankowość elektroniczna zostaje zamknięta automatycznie po roku braku aktywności.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dostał ktoś pierwsza transzę premi?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy jest limit uczestników promocji?

  OdpowiedzUsuń
 15. nie dostalem premi za otwarcie konta, ktoś jest w podobnej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
 16. Zakładałam konto przez aplikacje, ale potwierdzałam w oddziale banku i tam dawałam ksero dowodu. Czy konto zostanie objęte promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie objęte. Piszę z autopsji bo biorę udział w innej promo i już p-wszy bonus wpadł.

   Usuń
 17. ktoś dostał 150zł za transakcje w 3 miesiacach?

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam minęło juz ponad 60 dni a nie otrzymałem punktów w bezcennych chwilach, bywa że to trwa dłużej, czy mam to gdzieś zgłaszać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się wyjaśniło, chodzi o dni robocze, także jeszcze muszę do ostatniego września poczekać.

   Usuń
  2. Niestety nadal punkty nie wpłynęły. Miał ktoś opóźnienia? Napisałem maila ale bez odzewu.

   Usuń
 19. konto założyłam w czerwcu, w lipcu, sierpniu i wrześniu wykonałam 5 płatności kartą (mam mastercard), zgłosiłam się do programu polecającego (chyba nawet 2x przez pomyłkę) i dopiero ogarnęłam, że nie dostałam jeszcze pierwszej nagrody... Do kogo się zwrócić z tym problemem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz do banku zgłosić reklamację, chyba się nawet da przez stronę internetową. Ja tak też kiedyś miałem. Po zgłoszeniu przelali bez problemu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...