Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Teraz więcej do wzięcia! Już nie 480 zł, a rekordowe 580 zł za konto w Santander Banku

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

8.04.2022

Teraz więcej do wzięcia! Już nie 480 zł, a rekordowe 580 zł za konto w Santander Banku

Do dotychczas dostępnych nagród za otwarcie konta w Santander Banku, od dziś doszła jeszcze jedna.

Teraz więcej do wzięcia: rekordowe 580 zł za konto w Santander Banku
To bon 100 zł, który można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Ta dodatkowa promocja sprawia, że obecnie można zgarnąć bonusy o łącznej wartości co najmniej 580 zł! To rekordowa pula nagród do wzięcia za otwarcie Konta Jakie Chcę.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję konta z oferty Santandera (dostępną od 1.04.) szczegółowo już omówiłem we wpisie "Zgarnij 300 zł premii + do 180 zł na zakupy za Konto Jakie Chcę w Santander Banku". Zachęcam do jego lektury, bo w dzisiejszym wpisie nie powielam warunków promocji i prześwietlenia konta, a skupiam się jedynie na nowości.


Promocja "100 zł na zakupy online"


To kolejna okazja do bankobrania z kontem w Santander Banku w roli głównej, która daje możliwość kumulacji zysków. Do wyżej wymienionych nagród dochodzi jeszcze bon o wartości 100 zł do Allegro.

Wytyczne dotyczące tego, kto może wziąć udział w promocji "100 zł na zakupy online" (z bonem Allegro) w praktyce idealnie pokrywają się z tymi w akcji z premią. Zgodnie z regulaminem możesz wziąć w niej udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz polskie obywatelstwo, a także:

"a. nie masz u nas [czyli w Santander Banku - przyp. Mr. Zlotówa] konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 kwietnia 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji, 

b. żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r."


Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami do Allegro (w odróżnieniu od tej z premią do 300 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Allegro. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji w promocji.

Zasady promocji z bonem Allegro. A co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji z bonem do Allegro? 

 • zarejestruj swój udział w promocji z bonem do Allegro (można to zrobić najpóźniej do 30.04.2022 r.) - formularz uzupełnij tymi samymi danymi, które wpiszesz we wniosku o konto;

  Formularz rejestracyjny znajdziesz, klikając w "Sprawdź jak zyskać >>" (jak na poniższym zrzucie ekranu ze strony promocji - w miejscu oznaczonym żółtą strzałką):
Formularz rejestracyjny w promocji z bonem 100 zł do Allegro za konto w Santander Banku
 • w okresie od 8. do 30.04.2022 r. złóż wniosek o konto (Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej (to ten sam wniosek, który kwalifikuje do promocji z premią 300 zł i uzyskania bonów na zakupy o łącznej wartości 180 zł):
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), 
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu); 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać) oraz
 • do 10.05.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem (więc dotąd w praktyce wszystko pokrywa się z warunkami promocji z bonusami o łącznej wartości 480 zł);
 • w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu (w każdym z tych pięciu miesięcy kalendarzowych):
  • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji mobilnej Santander Banku oraz
  • wykonaj co najmniej 3 przelewy (na dowolne kwoty) za pomocą aplikacji mobilnej - bank dopuszcza następujące przelewy: przelew w złotych na rachunek obcy (Elixir, Express Elixir, BlueCash, Sorbnet), przelew do ZUS, przelew do Urzędu Skarbowego lub innych organów podatkowych, przelew na telefon BLIK albo Przelew24 (najprościej będzie wykonać po prostu "zwykłe" przelewy np. na własne konto w innym banku).

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 30.10.2022 r. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premią do 300 zł, i z bonami na zakupy o łącznej wartości 180 zł oraz teraz dodatkowo z bonem 100 zł do Allegro) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet

Opis wszystkich promocji towarzyszących otwarciu konta w Santanderze (z bonusami o łącznej wartości 580 zł), warunki tych promocji oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.

Rozpiska promocji:

Na prośbę Czytelników, zamieszczam rozpiskę aktualnej promocji Santandera. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy i mieć konto i kartę za 0 zł.   
Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Ktoś kiedyś używał takiego bonu? Jak się tym płaci?

  OdpowiedzUsuń
 2. Co z tego, że premia wyższa, skoro karencja bez zmian!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadal można polecać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Depozyty wrzystkie są na 0.01 to banki spółdzielcze już są na 0.5

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mobilna 2,5% na 4 miesiące. Ale kto w ogóle szuka najwyższego oprocentowania w największych bankach? Przecież to oczywiste że więcej dają małe banki. A dziwić powinno akurat że spółdzielcze mają tylko 0,5%.

   Usuń
 5. Trzy lata karencji? Po co w ogóle o tym pisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz że wszystkie 30 mln dorosłych Polaków ma/miało już konto w Santanderze? Raczej nie.

   Usuń
 6. Czy jak założyłem konto na początku kwietnia, ale przed 8 kwietnia, to się łapię na tą dodatkową 100?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę, bo zakładałeś konto nie w ramach tej obecnie obowiązującej promocji.

   Usuń
 7. Może skomentujeszz:Dobre lokaty w Banku Nowym S.A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5% to jedyna godna uwagi lokata gdyby nie to że na 1 m-c i tylko do 10 tys. zł. Typowy wabik. Nie wiem czy jeszcze ludzie się na to łapią. Swoją drogą myślałem że Podkarpacki Bank Spółdzielczy już nie istnieje bo tam byli już w upadłości.

   Usuń
  2. @Anonimowy 12 kwietnia 2022 12:33
   Przecież to nie jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy. Bankowy Fundusz Gwarancyjny sprzedał Bank Nowy BFG. To neoBANK który kupił przynajmniej 72% akcji a resztę wykupili jacyś udziałowcy WBK czyli neoBANKu.
   Popatrz na logo Banku Nowego i na logo NeoBANKu. 😂

   Usuń
 8. 15 marca złożyłem reklamację w sprawie nie przyznania bonusów w promocji " Przezakupy z kartą Visa Debit FX". Właśnie otrzymałem informację że z powodu skomplikowania sprawy rozpatrzenie reklamacji nastąpi do 15 maja. Szkoda słów.

  OdpowiedzUsuń
 9. weryfikacja przy zakładaniu konto online jest tragiczna. Nie wiem jaki mają algorytm, ale działa beznadziejnie. Po drugiej stronie kamery powinien być człowiek.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeżeli konto zamknąłem w lutym 2021 ale nie wypowiedziałem usługi Santander Online to łapie się na promocję. Niedawno się dopiero dowiedziałem, że usługa nie zamyka się razem z kontem.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...