Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za konto dla dziecka (0-17 lat) w Pekao

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.04.2022

100 zł premii za konto dla dziecka (0-17 lat) w Pekao

Wystartowała nowa promocja konta dla nieletnich w Pekao.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XX edycja"
Za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-17 lat) bank płaci 100 zł. A przy okazji przypomnę, że rodzic (tudzież każda osoba pełnoletnia), zakładając w tym banku konto dla siebie, może zgarnąć bonusy o wartości 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Pekao.]

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XX edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie skończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w aktualnie dostępnej promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XX edycja" wykluczone są także osoby, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" lub "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 200 zł premii + bon 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne.

Nagrody w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czekają 2 bonusy po 50 zł każdy. To nagrody pieniężne, które wpłyną na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XX edycja" i zdobyć pierwszy bonus:
 • do 22.05.2022 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Już za to przysługiwać będzie 50 zł. By uzyskać drugi bonus, także w wysokości 50 zł:
 • w przypadku dziecka poniżej 13 lat: na dzień 30.06.2022 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi wynosić min. 50,01 zł (środki w takiej kwocie muszą być na jednym z wymienionych rachunków - bank nie zsumuje mniejszych kwot z różnych kont) lub 
 • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 13 lat, najpóźniej do 30.06.2022 r. dziecko musi wykonać co najmniej 3 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta, aplikacji PeoPay lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Bonus lub bonusy (w zależności od spełnionych warunków) wpłyną na konto dziecka do 31.07.2022 r. Do tego czasu nie rozwiązuj umowy ani o konto osobiste, ani o rachunek oszczędnościowy.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć premię 200 zł i bon 100 zł, to wniosek o konto dla dorosłego trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku - o szczegółach piszę tutaj).

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty Pekao


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dziecka. Dla dziecka od 13. roku życia karta wydawana jest za 0 zł - nie ma też opłat miesięcznych (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji trzeba ten rachunek założyć, acz korzystanie z niego nie jest wymagane.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 100 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Witam, planuję założyć dziecku konto, by odkładać stałe sumy. Czy to w tym momencie najlepsza opcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już starałem się orientować w temacie. Nie ma za bardzo takich kont oszczędnościowych pod dzieci gdzie by dali też jakiś sensowniejszy procent na stałe. Banki jak już to starają się upchnąć od razu jakieś plany inwestycyjne w fundusze. Odpuściłem.

   Usuń
 2. Czyli jeżeli mam 3 dzieci i założę im 3 oddzielne konta to dostaną oni po 100 - czyli w sumie 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl regulaminu uczestnikiem promocji jest dziecko, zatem każde dziecko z osobna bierze udział i każde może zgarnąć 100 zł (choć siłą rzeczy będzie jeden rodzic). Zatem tak - w sumie możecie zgarnąć 300 zł :)

   Usuń
 3. Nie rozumiem wykluczeń. Zakładałam konto w poprzedniej promocji jednej córce, czy wykluczona jestem, aby otworzyć teraz drugiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnikiem promocji jest dziecko, a nie rodzic. Zatem druga córka może wziąć udział (nawet jeśli otwarcie konta odbywa się za pośrednictwem tego samego rodzica).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...