Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 500 zł premii pieniężnej za konto w BNP Pariabs

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

5.04.2022

Rekordowe 500 zł premii pieniężnej za konto w BNP Pariabs

Oto nowa promocja konta w BNP Paribas, w której zgarnąć można aż 500 zł.

Promocja "Mega szansa" w BNP Paribas
To gwarantowana nagroda w postaci najbardziej pożądanej, czyli nie jako bony na zakupy, ale jako premia pieniężna (do wykorzystania na co się chce). To w dodatku rekordowa premia za konto w tym banku.


[Promocja zakończona. W związku z wyczerpaniem puli rejestracji, promocja została zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.

Kto w promocji "Mega szansa" zdążył się zarejestrować (przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu promocji), ten ma pewność udziału w niej - nawet jeśli dopiero teraz złoży wniosek o konto (z wykorzystaniem linka z maila potwierdzającego rejestrację w promocji).]

Promocja "Mega szansa": zgarnij 500 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Mega szansa" do wzięcia czekają 5 gwarantowanych nagród pieniężnych:
 • 2 bonusy pieniężne w wysokości 150 i 200 zł oraz
 • 3 razy do 50 zł miesięcznie jako wysoki, bo aż 10-procentowy zwrot za płatności kartą wydaną do konta. 

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy i zwroty otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Już na początku wpisu wspomniałem, że to rekordowa premia pieniężna, jeśli chodzi o tego typu promocje konta w BNP Paribas. Choć i owszem, zdarzyło się, że ten bank serwował już nagrody w pakiecie powitalnym o wartości 500 czy nawet 535 zł, ale wtedy sporą część stanowiły bony na zakupy (w promocji z nagrodami o wartości 535 zł, 50 zł było do Biedronki, 450 zł do Allegro, a 35 zł stanowił bon do Legimi). Teraz można zgarnąć tylko i wyłącznie bonusy pieniężne, które będą wpływać na konto, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Mega szansa"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.04.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 22.05.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 22.05.2022 r.);
 • w maju 2022 r. wykonaj min.  1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (może to być przelew na dowolną kwotę np. na własne konto w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (premię pieniężną w wysokości 150 zł) oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród. 

By otrzymać drugi bonus - tym razem w wysokości 200 zł - w czerwcu 2022 roku:
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (tak samo mogą to być przelewy na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływy na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas (ten warunek można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania kolejnych nagród (do 50 zł miesięcznie), w lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych):
 • wykonuj płatności kartą wydaną do konta.

Od sumy tych płatności bank będzie naliczał Ci 10% zwrotu. Maksymalnie za każdy z tych trzech wymienionych miesięcy (lipiec-wrzesień) można uzyskać 50 zł, co w całym 3-miesięcznym okresie da w sumie nawet 150 zł. Łatwo więc wyliczyć, że w celu zgarnięcia całego przysługującego zwrotu w miesiącu (max. 50 zł), trzeba wykonać płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus (200 zł) za spełnienie warunków w czerwcu, to uprzednio w maju musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 150 zł. I tak samo by uzyskiwać 10-procentowy zwrot za płatności kartą (w lipcu, sierpniu i wrześniu), to wcześniej trzeba spełnić warunki uzyskania poprzedniej premii (w czerwcu) czy zwrotów.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu megaszansa@bnpparibasplus.pl):
 • do 17.06.2022 r. o przyznaniu bonusu 150 zł (za spełnienie warunków w maju);
 • do 26.07.2022 r. o przyznaniu bonusu 200 zł (za spełnienie warunków w czerwcu) oraz
 • do 26.08., 26.09. i 26.10.2022 r. o zwrotach 10% za płatności kartą wykonane odpowiednio w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.06.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne które będą wypłacane do 30.06. (150 zł) oraz do 31.07.2022 r. (200 zł). Zwroty za płatności będą wpływać do 31.08., do 30.09. i do 31.10.2022 r.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Mega szansa"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Pamiętaj o wykonaniu tych 3 płatności także w miesiącach, w których płatności kartą na potrzeby promocji nie są wymagane (w maju i czerwcu).

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Mega szansa" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

69 komentarzy:

 1. Jak sprawdzić czy mi już karencja upłynęła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kojarzę komentarze Czytelników, którym udawało się to zweryfikować na infolinii (sam też - ale już dość dawno - tak sprawdzałem datę zamknięcia konta).

   Usuń
  2. Jak sprawdzić, czy konto zostało otwarte, czy też nie, jak konto otwiera się smsem i można odstąpić w ciągu 14 dni, to czy takie konto jest otwarte, czy zamknięte zablokowane?

   Usuń
  3. Zablokowane do momentu potwierdzenia tożsamości przez kuriera.

   Usuń
  4. Czyli konto nie jest otwarte bez kuriera, bo niektórzy twierdzą że kurier to tylko karta i podpis?...

   Usuń
  5. Jeśli wideoweryfikacja to otwiera się od razu a kartę przysyłają listem.

   Jeśli umowa na SMS to jeszcze musi być weryfikacja tożsamości przez kuriera i dopiero wtedy konto aktywowane.

   Usuń
 2. Ten zwrot 10% to będzie od jednej płatności czy łącznie od wszystkich jakie wykonam nawet na mniejsze kwoty? Czy jednak muszę jednorazowo wydać 500 zł żeby dostać 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot 10% będzie liczony od sumy płatności wykonanych w danym miesiącu. Mogą to więc być mniejsze transakcje w dowolnej liczbie.

   Usuń
  2. Czy doładowanie Revoluta kartą spełnia warunek płatności kartą? Czy też jest on wykluczony tak jak kasyna, brokerzy ubezpieczeniowi itd.?

   Usuń
  3. A czy Revolut jeszcze działa? To rosyjska firma.

   Usuń
 3. Cześć, nigdy nie korzystalem z takich ofert ale w końcu chciałbym zacząć:) po jakim czasie mogę zamknąć konto ? Jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto możesz zamknąć zaraz po tym jak dostaniesz kasę. A zamykasz jak chcesz: placówka, list, infolinia lub bankowość.

   Usuń
  2. W jaki sposób można zamknąć konto oraz umowę ramową w bankowości?

   Usuń
  3. Anonimowy5 kwietnia 2022 19:03
   ja zamknąłem przez infolinię.

   Usuń
  4. Lojalek nie ma nigdzie. Poza tym że musisz mieć konto do czasu otrzymania nagrody/premii.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 5 kwietnia 2022, 19:03

   Konta oraz EKD nie można zamknąć w bankowości.

   Usuń
 4. Konto zamknąłem już ponad 12 miesięcy temu ale umowę ramową później, bo w listopadzie 21 r. przy rezygnacji z karty kredytowej. I co teraz? Karencja mnie obejmuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 12 m-cy liczy się od zamknięcia konta. Kiedy umowa ramowa została zamknięta to nie ma znaczenia. Możesz teraz otwierać w promocji.

   Usuń
  2. Kwalifikujesz się.

   Usuń
 5. Czyli nie bez powodu zmienili końcową datę składania wniosków z 7. kwietnia na 4. kwietnia w poprzedniej promce "Super okazja"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tamtej promki wyraźnie mówi o dacie 7. kwietnia

   Usuń
  2. W wiadomości e-mail wysłanej jako potwierdzenie rejestracji mówią o 4. kwietnia - czemu tu wierzyć?

   Usuń
  3. Wiążące jest zawsze to, co w regulaminie. Promocja "Przyjazny bonus" (z premią 350 zł + bonem 100 zł do Empiku) była dostępna do 4.04., a promocja "Super okazja" (z premią 450 zł) przewidziana jest do 7.04.

   Usuń
  4. Złotówa, oto treść otrzymanej wiadomości: "Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Super okazja”.

   W celu zdobycia wszystkich nagród o łącznej wysokości 450 zł należy:

   - złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj”) do 4.04.2022 r.;"

   Usuń
  5. To pomyłka kogoś kto przygotował maila, wynikająca najpewniej z kopiowania treści (bo jak wspomniałem 4.04. to data graniczna nie znikąd, a z promocji "Przyjazny bonus").

   Usuń
  6. Na to wygląda. Właśnie snulowalem wniosek złożony w tamtej promocji "Super okazja" i zarejestrowałem się w obecnej - to 50 zeta więcej.

   Usuń
  7. Można anulować jak wniosek już podpisałeś SMS, to napisałeś email do banku?

   Usuń
  8. Umowę można anulować na infolinii.

   Usuń
  9. @Anonimowy, 6 kwietnia 2022, 18:47

   To pra da, ale jest warunek: wniosek nie może być już zweryfikowany, co automatycznie implikuje zamówienie plastiku u producenta.

   Usuń
  10. Dzwoniłem na infolinię i jakąś Ukrainka bardzo długo sprawdzała i stwierdzili, że umowę można anulować tylko w placówce, ja od razu poprzez mail chciałem anulować, bo bład. Napisali, że anulowany dopiero po wizycie w placówce i niezły burdel.

   Usuń
 6. Mam pytanie, konto zamknięte 2 lata temu i umowa ramową też, ale spłacany jest kredyt i nie wiem czy w jego przypadku nie ma umowy ramowej bo mogę się zalogować do aplikacji by sprawdzić stan spłaconego kredytu, więc czy to nie będzie przeszkodą by wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co rozumiem, to jedynie umowa ramowa do ROR dyskwalifikuje

   Usuń
  2. Dokładnie. Miałam kredyt i kartę kredytową. Mogłam wziąć udział w promocji konta i już nagrody dostałam. Umowa ramowa dotyczy tylko konta a nie krdytu czy czegoś innego.

   Usuń
 7. Dodać trzeba, że 6/mc zł jest płatny wyciąg, trzeba dzwonić i zmieniać na elektroniczny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo taki wyciąg nie jest włączany - klient ma możliwość jego wyboru (bardziej ekologicznie i oczywiście ekonomiczniej jest wybrać wyciąg elektroniczny).

   Usuń
  2. Mam u umowie ramowej wybrany wyciąg elektroniczny, a już drugi m-c z rzędu pojawia się opłata 😬

   Usuń
  3. Czyli pisać reklamację jeżeli w umowie ramowej jest elektroniczny zaznaczony i pobrali 6 zł czy płatny jest również elektroniczny ?

   Usuń
  4. Jednak trzeba zgłosić reklamację :), już zrobione

   Usuń
  5. Jak wyżej - składać reklamację. Mi również niesłusznie naliczyli, mimo że w umowie było zaznaczone wyciągi elektroniczne. Reklamację rozpatrzyli w ciągu 2 dni i od razu zwrot na konto :) Tyle osób pisze o tych 6 zł za wyciąg, że mam wrażenie że oni jakoś to mają włączone z automatu do każdego nowo zakładanego konta, jakby celowo chcieli na tym zarobić, bo pewnie są tacy, którzy machną na to ręką...

   Usuń
 8. Przez całe 2 tygodnie nie było żadnej promocji, ale wreszcie jest

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, mi he wziąć udział w promocji jeśli poprzednim razem się zarejestrowałem, a później nie założyłem konta ?!

  OdpowiedzUsuń
 10. A jeśli w takim lipcu zrobię płatności np. na 400 zł to w ogóle mi bonus przepada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakim znowu lipcu?

   Usuń
  2. Jak zrobisz na 400 zł to dostaniesz 40 zł. Bo zwrot = 10% (max. 50 zł).

   Usuń
 11. Czy jak mam kartę kredytową BNP Paribas to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Możesz zakładać konto.

   Usuń
 12. "by uzyskiwać 10-procentowy zwrot za płatności kartą (w lipcu, sierpniu i wrześniu), to wcześniej trzeba spełnić warunki uzyskania poprzedniej premii (w czerwcu) czy zwrotów".

  Czyli muszę w każdym miesiącu wydać min. 500 zł, bo inaczej w kolejnym nie dostanę zwrotu za płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wystarczy otrzymać jakikolwiek zwrot za poprzedni miesiąc. Ale można max 50 zł.

   Usuń
 13. Czy mogę zapisać sie do promocji wcześniej, a konto założyć po 15 kwietnia? Bo wtedy kończy mi się okres karencji.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy doładowanie Revoluta kartą spełnia warunek płatności kartą? Czy też jest on wykluczony tak jak kasyna, brokerzy ubezpieczeniowi itd.?

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam, otrzymałam kartę około dwa tygodnie temu i nie nadałam jej numeru PIN czy to oznacza, że już nie załapię się na pierwszą nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadawaj teraz nawet jak minęło 14 dni. Zaliczą.

   Usuń
  2. A trzeba to jakoś zgłaszać, czy po prostu system tego nie widzi?

   Usuń
 16. po założeniu konta w kwietniu zalogowałem się 1 maja i zauważyłem pobranie 6 zł prowizji za wyciąg! Da się uniknąć tej opłaty? Nie zamawiałem żadnego wyciągu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. zgoda na e-korespondencję
   2. reklamacja. Mi zwrócili.

   Usuń
  2. Gdzie napisać taką reklamację i jakiej treści?

   Usuń
  3. W bankowości. No a treść to już masz prawie napisaną w swoim komentarzu.

   Usuń
 17. Cześć,
  jest jakaś szansa załapać się na promocję, jeśli zapisałem żonę do tej promocji, kliknąłem linka w kwietniu, dwa wnioski zostały odrzucone, w banku niby można je było dokończyć, ale nie wyrobiliśmy się. Czy teraz w ogóle jest szansa, że z tego linka ponownie zacząć wniosek o konto? Z opisu wynika, że do 22.05 można zawrzeć, ale niby do 30.04. złożyć wniosek. Przejdzie to, jeśli by żona poszła bezpośrednio do oddziału, żeby wniosek dokończyć? Tylko rozpoczęcie składania wniosku nastąpiłoby w maju niestety. Macie jakieś doświadczenia z tym bankiem?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już po zawodach. Wniosek trzeba było złożyć do 30 IV. Czekajcie na jakąś kolejną promocję. Chwilowo widzę że nie ma żadnej.

   Usuń
  2. Dzięki, cóż... termin rzecz święta... :-(

   Usuń
 18. Dostał już ktoś maila o przyznaniu nagrody? Ponownie pobrali mi 6 zł za wyciąg mimo zgłoszenia telefonicznego miesiąc temu rezygnacji z wyciagow papierowych :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Składaj reklamację na opłatę. Tak otrzymałam maila 15 czerwca.

   Usuń
 19. Dostaliście pierwsza nagrodę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...