Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

28.11.2023

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji.

Nawet 650 zł w bonusach od mBanku, dzięki promocjom "Zyskaj bonus od mBanku" (z bonem 200 zł do Biedronki) oraz "Zyskaj premie z eKontem osobistym II" (z premią do 450 zł)
W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz - w najnowszej, dodatkowej promocji - bon 200 zł do Biedronki. Ta druga promocja jest limitowana, więc z udziałem nie ma co zwlekać.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Nawet 650 zł w bonusach od mBanku, dzięki promocjom "Zyskaj bonus od mBanku" (z bonem 200 zł do Biedronki) oraz "Zyskaj premie z eKontem osobistym II" (z premią do 450 zł)


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Nagrody. Do wzięcia - w ramach promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym II" czeka nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej);
 • 150 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 5,5 lub 7% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Z kolei najnowsza promocja "Zyskaj bonus od mBanku" przyniosła następujące nagrody:
 • bon 200 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz
 • kod Allegro Smart! umożliwiający korzystanie z usługi przez miesiąc za darmo.

Łącznie można więc zgarnąć 450 zł premii (to bonusy pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) oraz 200 zł do Biedronki.

Limit wniosków objętych promocją. Teoretycznie promocja "Zyskaj bonus od mBanku" (ta z bonem 200 zł do Biedronki) ma być dostępna do 31.01.2024 r., ale liczba bonów, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 3 000 sztuk. Na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji (w promocji z premią do 450 zł nie ma limitu uczestników).

Zasady promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym II" (z premią do 450 zł) oraz "Zyskaj bonus od mBanku" (z bonem 200 zł do Biedronki)


By wziąć udział i zgarnąć do 450 zł oraz bon 200 zł do Biedronki:
 • do 31.01.2024 r. zarejestruj się na stronie promocji, a następnie z tej samej strony przejdź do złożenia wniosku o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' i wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem; podczas rejestracji na stronie promocji oraz we wniosku o konto podaj te same dane;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwsze bonusy: 100 zł premii oraz bon 200 zł do Biedronki i kod do skorzystania z usługi Allegro Smart przez miesiąc za darmo. Przekazanie tych nagród przewidziane jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (bon 200 zł do Biedronki i kod do Allegro otrzymasz w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami: Finanse => mOkazje).

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w styczniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca lutego wykonaj 8 płatności,
- w marcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w kwietniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w styczniu - premię 100 zł i bon do Biedronki dostaniesz do końca marca, a bonusy po 50 zł będą wpadać w kwietniu i w maju).

Powyżej mowa o 4 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub na e-dowód oraz spełnij warunki wymagane dla uzyskania wyżej wymienionych premii w wysokości 100 i 2 x 50 zł.

Wypłata bonusu 150 zł przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta osobistego.

Otwarcie konta "na selfie" możliwe jest wyłącznie, gdy do zakładania konta, poprzez stronę promocji, przejdziesz na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: jeśli wybierzesz opcję otwarcia konta na selfie/przez e-dowód, ale z jakiś przyczyn otwarcie konta w taki sposób się nie powiedzie i bank wyśle kuriera z umową, to - w związku z tym, że wina nie leży po Twej stronie - taką sprawę należy zgłosić do banku w formie reklamacji (doświadczenie Czytelników z poprzednich edycji uczy, że w takich przypadkach bank przyznawał i ten bonus).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusu 100 zł za otwarcie konta dla dziecka przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

Przydatne wskazówki


▶️ Koniecznie zachowaj kolejność: najpierw zarejestruj swój udział na stronie promocji, a dopiero później za pośrednictwem tej samej strony złóż wniosek o konto (takiej kolejności wymaga regulamin promocji z bonem 200 zł do Biedronki). 

▶️  mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Biedronki, będący nagrodą w promocji. Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie. Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice):

Po ich rozwinięciu zobaczysz oświadczenie dotyczące programu mOkazje do zaznaczenia na "Tak":

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł premii + 200 zł do Biedronki).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 450 zł oraz bonu 200 zł do Biedronki), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

Wniosek o konto sugeruje pobranie aplikacji mobilnej celem otwarcia konta, a alternatywnie można wybrać e-dowód osobisty - te dwie metody zapewniają uzyskanie jednego z bonusów (150 zł). 

Innymi sposobami zawarcia umowy o eKonto osobiste w promocji (wtedy z premią do 300 zł i z bonem 200 zł do Biedronki) są jeszcze: kurier oraz placówka banku. W przypadku podpisywania umowy w placówce banku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony przez Internet (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku o konto), bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji.

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł oraz bon 200 zł do Biedronki. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 7% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 5,5% lub 7% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 7,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 5,5% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe" (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 15.01.2024 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach stycznia, a także w lutym marcu i kwietniu); 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (5,5 lub 7% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (...) 

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia września miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec października, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia września. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 30.11 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.12 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 31.12 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie) " 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 1 mld PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste w promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym II” lub eKonto możliwości w promocji „Bo mogę więcej II”"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:
Rozpiska promocji:

Chcesz "gładko" przejść przez tę promocję? Pobierz rozpiskę zadań do wykonania w formie pdf. Wystarczy wydrukować i odhaczyć spełnianie warunków. W rozpisce uwzględniłem także płatności, które pozwolą Ci uniknąć opłaty za kartę.

92 komentarze:

 1. Jak sprawdzę kiedy zamknąłem konto? Infolinia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej sprawdzić maile bo mBank jako jeden z nielicznych przesyła informację o dacie w której zrealizował zamknięcie konta.

   Usuń
  2. Tylko oddział.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Również ubolewam nad tą długą karencją i czekam na skrócenie

   Usuń
  2. ...i tyle w kwestii promocji mBanku dla bywalców Bankobrania - od lat nic się nie zmienia w tym banku. Jak widzę nową promkę to od razu sprawdzam czy wciąż ta sama regułka "...2020" :)

   Usuń
  3. Ja mam tylko dwa banki, w których zamykałem konto w 2020 roku i w których jeszcze nie było dla mnie promocji. mBank i Millenium. W niektórych w tym czasie już dwie nowe promocje zaliczyłem.

   Usuń
 3. Te płatności 8x miesięcznie muszą być w Biedronce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą, ale nie muszą. Te płatności można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.

   Usuń
 4. Kilka dni temu robiłem wniosek selfie I umowa jedzie kurierem. Czy złapie się na te nową promocję o dodatkowe bon 200 PLN ? Dziś zapisałem się do tej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro kilka dni temu to przed tą promocją z bonem do Biedry. Zapisanie się teraz nic nie da bo dopiero poprzez te stronę promocji musiałbyś złożyć wniosek.

   Usuń
  2. Wystarczy nie podpisać umowy.

   Usuń
  3. masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość, informacja o tym powinna być w poczcie gdzie przysłano dokumenty do umowy

   Usuń
 5. Ten 1000 zł przez jaki czas utrzymywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ wystarcza. Zaraz możesz przelać z powrotem

   Usuń
 6. Podobno kto ma kartę kredytową ma założony rachunek techniczny o numerach wykluczających z promocji. Może ktoś to sprawdzić u źródła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tych numerach wykluczone są tylko rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe i rachunki oszczędnościowe. NIE techniczne

   Usuń
  2. Mi odpisali na czacie że jak mam techniczne to już jestem klientem banku i się nie łapię na promocję więc nie wiem o co chodzi

   Usuń
 7. 7% max 50tys. Jakieś jaja taki niski wklad. Niech biorą przykład z Velobank (żałosna oferta)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, ale mbank nigdy nie był zbyt wyrywny aby zaproponować jakiś rozsądny pułap. Wszystkie oferty do 50k to skórka nie warta za wyprawkę. O niższych kwotach nawet nie wspominam bo takich ofert nie warto w ogóle brać pod uwagę

   Usuń
 8. Przy kroku nr 2 - formularz zalozenia konta, cos tam przyjma za dane i dadza wybor czy konczyc w aplikacji mbanku? Bo ma byc przez apke by miec dotkowy hajs a linki prowadza do strony. Wiem ze zapis na promocje 1 krok ale mowie o drugim i by na bank zgarnac tez za apke. UWAGA jest tez promo KK - 600zl w punktach bezcennych w mBanku! Mozna polaczyc pewnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dwa pytania:
  1. Czy jak wniosek złożyłem 30.11, ale dopiero dzisiaj tzn. 1.12 aktywowali mi konto, to pierwsze 8 płatności mam do końca stycznia, a cała reszta się przesuwa miesiąc do przodu (biorąc pod uwagę przykład z otwarciem konta w listopadzie)
  2. Czy po wyrobieniu karty do konta mogę od razu ją dezaktywować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2. Tak, możesz od razu zamknąć kartę. Zwracam uwagę na zamknięcie a nie na zastrzeżenie.

   Usuń
  2. Na chacie mBanku jako "zamknięcie/zrezygnowanie" z karty sugerują jej zastrzeżenie. Jaka jest różnica i jak inaczej z niej zrezygnować w takim razie?

   Usuń
  3. Zamknięcie definitywne, zastrzeżenie najpewniej wywołuje automatyczne wznowienie karty.

   Usuń
 10. Czy do uzyskania 7% na koncie oszczędnościowym też obowiązuje ten okres karencji?

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam konto zaczynające się 1140 2004 ale to jest konto firmowe....teraz nie wiem czy to wyklucza mnie z promocji? osobistego konta nigdy nie maiłam...Zastanawiam się jak rozumieć to wykluczenie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto firmowe nie wyklucza. Wyklucza wyłącznie ROR (konto osobiste dla klientów indywidualnych) oraz oszczędnościowe.

   Usuń
 12. Ile razy można założyć Mój cel z promocyjnym oprocentowaniem? Mam już jeden, pytanie czy mogę założyć kolejny?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy należy zaakceptować wszystkie zgody, także podmiotów powiązanych uniqa?

  OdpowiedzUsuń
 14. Dostałam pierwsza 100zl z którą powinni równocześnie dać Bon do Biedry a nic nie mam ...złożyłam reklamacje i też cisza ...ktoś tak miał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja kod do Biedronki dostałam jakoś po 3 miesiącach po otwarciu konta

   Usuń
 15. Mam pytanie jak zakładam konto przez stronę promocji żeby mieć 200 zł do Biedronki to muszę zakładać konto przez stronę. Czyli tracę możliwość uzyskania 150 zł premii za założenia konta w aplikacji, czy dobrze rozumiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tracisz takiej możliwości - wszak wszędzie (i na stronie promocji, i w tytule mego prześwietlenia promocji) mowa o 650 zł do zgarnięcia. Należy zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejść do pobrania aplikacji (wtedy zapewni to i 200 zł do Allegro, i 150 zł, i oczywiście pozostałe bonusy pieniężne oraz 7% na koncie oszczędnościowym).

   Usuń
 16. Wczoraj założyłem konto osobiste przez aplikacje, jednak nie zostało jeszcze aktywowane. Dzisiaj zapisałem się dopiero na stronie promocji z bonem 200zł do biedronki. Czy da się jeszcze cofnac dyspozycje zalozenia konta? Czy jesli zaloze ponownie konto, bedzie podpiete juz do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ta kolejność. Może odstąpienie od umowy i nowy wniosek ds radę? Ale może na selfie już nie przejść

   Usuń
  2. Niestety nie przeszlo, na mlinie nie dalo sie dodzwonic, a w miedzyczasie aktywowali konto. Trudno będzie bez bonu do biedry

   Usuń
 17. Podczas zakladania konta (po raz pierwszy w tym banku) w aplikacji byla opcja wpisania kodu polecajacego. Wpisalem go. Czy w zwiazku z jego zastosowaniem otrzymam jakis dodatkowy bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mnie to ciekawi, swoją drogą mi otworzyli konto na selfie, a mamie nie. Do mamy wysłali kuriera. Co ciekawe opcji z kurierem anulować się nie da, więc jak ktoś nie chce nic podpisywać przez kuriera to musi czekać na awizo od kuriera, nie odbierać przesyłki, poczekać aż bank anuluje umowę i spróbować jeszcze raz na selfie :D

   Usuń
  2. Byc moze uda sie anulowac umowe ale klient juz raz bral udzial w promocji i wydaje mi sie ze nie bedzie mogl do niej przystapic ponownie ( to moje domysly). Ktos pisal ze jesli sa problemy przez selfie to trzeba rekalmowac i bank to uznaje. U mnie poszlo bez problemu przez selfie zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

   Usuń
  3. Ale wtedy ta umowa przez kuriera bierze udział w promce. Tylko trzeba zgłosić reklamację. Dodatkowy bonus też wypłacony.

   Usuń
 18. Ponawiam pytanie: Podczas zakladania konta (po raz pierwszy w tym banku) w aplikacji wpisalem kod polecajacy. Czy w zwiazku z jego zastosowaniem otrzymam jakis dodatkowy bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla polecanego nie ma nic z tego tytułu że poda kod polecenia.

   Usuń
  2. Szkoda. Dziekuje z odpowiedz.

   Usuń
 19. Polecam poprawić wpis, gdyż zapis z koniecznością założenia konta przez stronę nie jest jasny. Po zakończeniu kroku #1 z zapisaniem się na promocję, mBank proponuje, że najszybszym sposobem jest założenie konta przez aplikację mobilną. I to właśnie W TYM MIEJSCU można popełnić BŁĄD przechodząc samodzielnie do aplikacji! W artykule nie zostało wyraźnie napisane, że musisz stricte kliknąć na Google Play na stronie internetowej i dopiero tam Cię połączy z Twoim telefonem. Czyli innymi słowy: aplikacja na telefon zostanie zainstalowana za pośrednictwem strony, którą będziesz miał na komputerze. Jest to krok, gdzie naprawdę można wpaść w pułapkę.

  @Mr. Złotówa - popraw to koniecznie i opatrz screenshotem z wyraźnym zaznaczeniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli co Twoim zdaniem powinno się zrobić w drugim kroku?
   Trochę to skomplikowane.
   Dzięki

   Usuń
  2. Należy wejść na tę stronę promocyjną, na ten link umieszczony w artykule z przeglądarki telefonu. Przyznam szczerze, że też miałem na początku wątpliwości jak to zrobić dobrze. Nastepnie po zapisaniu się do promocji poprzez nasz telefon wyskoczy nam strona na której będzie do pobrania aplikacja mbank. i pozniej po jej zainstalowaniu, zalozyc konto.
   Prosze mnie poprawic jesli sie myle.
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. W regulaminie nie ma o tym slowa. Mozna sobie zainstalowac aplikacje, kiedy sie chce i przez nia zalozyc konto.

   Usuń
  4. Dzięki za info, przyda się.

   Usuń
 20. tak przy okazji, bo w aplikacji nigdzie tej opcji nie widać, a google "mówi", że trzeba się udać do banku lub zadzwonić na infolinię - da się zamknąć konto po zalogowaniu do bankowości internetowej - może komuś się przyda ta informacja. Wchodzimy w zakładkę PRODUKTY, następnie wybieramy USŁUGI - Nowa Usługa i tam na kafelce (przedostatni rząd, po lewej stronie) wybieramy WYPOWIEDZENIE UMOWY.

  OdpowiedzUsuń
 21. @Mr. Złotówa - kolejna rzecz do poprawy.
  "Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste."

  Nie było to oczywiste, ja przez cały czas rozumiałem to tak, że najpierw otwieram zwykłe konto, a dopiero potem tam się loguję i sobie zakładam coś tam o nazwie Moje Cele. Tymczasem okazuje się, że należy gdzieś po drodze podczas zakładania konta zaznaczyć wyraźnie opcję na Moje Cele. Powinno to zostać uwypuklone i po raz kolejny: screenshot z czerwonym zaznaczeniem poprawnej opcji, inaczej to jest po prostu zbyt łatwe do przegapienia i zwyczajnie nielogiczne.

  Dla pozostałych:
  Za poradą konsultanta złożyłem w tej sprawie reklamację:
  Usługi - Reklamacje - Wybór kategorii - Oszczędności - Moje Cele

  Na szczęście mBank wykazał się tutaj bardzo dobrą postawą i na drugi dzień otrzymałem odpowiedź, że "w ramach zachowania dobrych relacji wprowadziliśmy Panu promocyjnej oprocentowanie rachunku Cel 7%". Również konsultanci na czacie odpowiadają dość sprawnie i pomocnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste"

   Jaśniej ująć się nie da. Jest taka opcja do odhaczenia we wniosku, jest to tam też opisane więc to oczywiste że wtedy i tylko wtedy trzeba to zrobić.

   Usuń
 22. Jeśli raz nie udało mi się otworzyć konta na selfie jest sens drugi raz próbować tak samo? nie chcę nic przy kurierze podpisywać itp- dlatego dokumenty z banku które zostały wysłane wróciły do banku bez mojego odbioru. ** I drugie pytanie może ktoś polecić jakieś konto walutowe? Jak najtaniej ogarnąć temat żeby mieć EURO tanio na karcie, bo niektóre banki widzę po 4,5 sprzedają a w normalnym kantorze stacjonarym mogę ogarnąć to taniej ale nie chcę mieć fizycznej gotówki.....ktoś ma jakiś sposób który może polecić? Nie potrzebuję ogromnej ilości - tyle co by na wakacje kiedyś było xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie patrz na zwykłe kursy bo to ździerstwo. Od wymiany walut to masz:
   - internetowe kantory
   - kantory walutowe banków
   - społecznościowe serwisy typu Cinkciarz, Walutomat albo fintechy/internetowe banki typu Aion, Revolut.

   Kolejność mniej więcej ku najtańszej opcji.

   Konto walutowe to za darmo jest praktycznie w każdym banku. Podpinasz kartę wielowalutową i lecisz gdzie chcesz.

   Usuń
 23. W listopadzie 2019 zamknęłam rachunek o numerze rozliczeniowym 1140 2004. Czy załapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łapiesz się, bo konta w mBanku wystarczy nie posiadać od 1.01.2020 roku. W Twym przypadku zamknięcie konta nastąpiło przed tą datą, więc teraz droga do udziału w promocji jest otwarta :)

   Usuń
 24. A jeśli na moich celach mam 51 tys. to oprocentowanie dla tych 50 tys. nadal będzie 7% a tylko nadwyżka będzie inaczej oprocentowana?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy podanie kodu polecenia do otwarcia konta Intensive - da 250 polecającemu, i pozwoli poleconemu także uzyskać bonusy na 650 i 7% na Moich Celach? - Czy otwarcie konta Intensive z polecenia - uniemożliwi poleconemu otrzymanie w/ w bonusów i %.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 650 zł jest za ekonto osobiste a nie za konto Intensive. To 2 różne konta.

   Usuń
 26. Ech, ta karencja :(

  OdpowiedzUsuń
 27. Jakaś lipa z tym wnioskiem. Zapisałem się do promo nz telefonie. Przejdz dalej, a miałem juz apkę mbanku bez konta tylko z kartą kredytową, to nie pokazała sie jakby kontynuacja tego wniosku, tylko z menu mozna bylo wybrac załóż konto. Wybrałem. Po 7 dniach dostałem odpowiedz że wniosek się przedawnił. Zapisałem sie ponownie przez stronę internetową, dostałem niby numer wniosku przystępujący do promocji. Pózniej konto musialem otworzyć normalnie nie mobilnie przez selfie. Przeszedłem proces zakładania konta, pokazał mi sie inny numer wniosku o konto. Czyli pewnie nie zaliczy mi promo z bonem 200zl i nie dostane 150 za mobilne załozenie, lipa. W sumie chyba sie nie opłacało otwierać na takich warunkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To składaj reklamację żeby cię dopisali. U mnie w poprzedniej promocji tak było, umowę podpisywałem przez kuriera ale i tak mi przyznani nagrody jak za otwarcie na selfie.

   Usuń
 28. Pytanie: co w sytuacji, gdy przy, zakładaniu konta wybrano selfie do weryfikacji , wysłano zdjęcie itd, a bank przesłał maila, że nie jest w stanie potwierdzić w ten sposób danych i wysłał kuriera. Odmówić kuriera, pogonić go i ponownie wypełnić wniosek? Opcja weryfikacji danych przez kuriera pozbawia bonusu 150 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawrzeć umowę (przez kuriera) i złożyć reklamację z prośbą o uwzględnienie do wypłaty bonusu 150 zł. W podobnych przypadkach w przeszłości Czytelnicy pisali o tym, że bank bez problemu przyznawał bonus (wszak wola klienta była - chęć otwarcia na selfie zgodnie z regulaminem).

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo, zawsze można na Ciebie liczyć!

   Usuń
 29. dostał ktoś bon do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam do zgarnięcia jest bon do Biedronki o wartości 200 zł ...zakwalifikowałem się jeszcze do udziału w promocji, ale w rozpisce do pobrania w formacie pdf jest info o bonie 100 zł ... Pomyłka czy ja coś źle zrozumiałem ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błąd - w tym jednym miejscu, bo w innym miejscu w rozpisce też mowa o 200 zł. Dzięki za czujność.

   Usuń
 31. Czy ktokolwiek otrzymał bon do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
 32. nie ma bonu i premii!

  OdpowiedzUsuń
 33. Tez nie mam bonu

  OdpowiedzUsuń
 34. Ktoś dostał bony i 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ja nie, złożyłam reklamację bo warunki spełniłam w listopadzie.

   Usuń
 35. Konto z listopada, premia 100 zł na konto przyszła w połowie stycznia, premia dla polecającego konto 150 zł przyszła na konto w drugiej połowie stycznia. Brak vouchera do Biedronki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w mOkazjach sprawdź. Ja tam dostałem.

   Usuń
 36. Mam kod do Biedronki i do allegro Smart. Musicie wejść w mokazje i tam w opcjach tych co niby są do realizacji jest wasz kod

  OdpowiedzUsuń
 37. Właśnie zakładam konto w mBank w jakiejś ale chyba tej promo. 3x mi odwaliło wniosek bo fotki nie takie, za 4 poszło ale dziś po paru dniach dostałem SMS, że odwiedzi mnie kurier...tak ma być czy o co chodzi? Konto zakładane na selfie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załóż przez kuriera a potem zgłoś reklamację i też ci wszystko wypłacą.

   Usuń
 38. Mam takie pytanie jak bank pochodzi do sprawy jeśli pierwszy przelew te 1000 zl ktoś wykonał w ciągu 10 a nie 7 dni czy jest szansa na jakiś bonus czy juz wszystko przepadło.

  OdpowiedzUsuń
 39. Otrzymaliście voucher do Biedronki, który powinien przyjść do końca lutego? U mnie nie pojawił się w mOkazjach w aplikacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym samym miałem pisać, również go nie otrzymałem. W poniedziałek na chwilę miałem baner w ,,mOkazje", ale w środku było tylko, że przygotowujemy dla ciebie promocję. Próbowałem się wczoraj dowiedzieć coś na pomocy mBanku na stronie, lecz konsultant zlewał moje pytania xd

   Usuń
  2. Wysłałem reklamację, dam znać o wyniku

   Usuń
  3. Pojawiło się w mOkazjach

   Usuń
 40. Średnie podejście banku do nowego klienta. Bonus w postaci 100zl, bonu do biedronki i allegro smarta miał być do końca lutego. Oczywiście nie dostałam, pomimo spełnienia warunków. Złożyłam reklamację 3.03, co do której do dziś cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam dziś nagrody- bon do biedronki nie działa 😂

   Usuń
  2. Mam tak samo kod przyznany 29.03 - nie działa. Tak po za tym mój e-kod ma 12 cyfr, a zawsze były to kody z 13-cyfrowe.

   Usuń
  3. Kiedyś podobna historia była już w jakimś banku (nie pamiętam już w którym, bo to z kilka lat temu). Kupili bony, ale ich nie aktywowali. Może więc tutaj podobny przypadek. Sugeruję zgłoszenie reklamacji.

   Usuń
  4. sprawdźcie czy nie zgubiliście wy (lub bank) zera na początku kodu, normalnie wszystkie te kody biedronki mają początek 05... jak gdzieś są kopiowane i wklejane to jest ryzyko zgubienia tego zera.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...