Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA TAKA OKAZJA: 300 zł w prosty sposób do zgarnięcia z kontem w mBanku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

29.03.2019

OSTATNIA TAKA OKAZJA: 300 zł w prosty sposób do zgarnięcia z kontem w mBanku

Promocja mBanku wystartowała z impetem, cieszyła się olbrzymim wzięciem, ale lada moment się kończy.

OSTATNIA TAKA OKAZJA: 300 zł w prosty sposób do zgarnięcia z kontem w mBanku
Dziś więc o niej przypominam, by taka okazja nie umknęła tym, którzy zapomnieli, przeoczyli lub ciągle jeszcze rozważają. Kto założy konto w promocji, w bardzo prosty sposób może zgarnąć nagrody: 250 zł w bonusach pieniężnych (do wydania na co chcesz) oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Konto mBank w łatwej promocji


Argumentów do skorzystania z tej promocji (dostępnej już tylko do niedzieli włącznie) jest kilka:
 • warunki zgarnięcia nagród są bardzo proste, bo wszystko sprowadza się do wykonania 10 płatności kartą na dowolne kwoty i zapewnienia dwóch wpływów na konto (nie musisz angażować do tego innych osób, ani informować pracodawcy, by przelał Ci wynagrodzenie, bo te wpływy mogą być przelewem, który wykonasz z własnego konta w innym banku; pamiętaj też, że wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas);
 • mBank o cały rok skrócił okres wykluczenia dla byłych klientów (to najbardziej pożądana wieść dla tych, którzy z bankobrania korzystają od lat; taki powrót, za który bank zapłaci, bardzo cieszy) - teraz konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku wystarczy nie posiadać od 1.01.2017 r.;
 • konto w promocji, to bardzo dobre konto - pojawienie się promocji zbiegło się z wprowadzeniem przez mBank nowego konta. To eKonto osobiste, które względem wcześniej oferowanego eKonta w taryfie standard lub w taryfie plus, jest po prostu lepszym kontem. By nie płacić za kartę do konta, wystarczy wykonać jedną płatność na dowolną kwotę (a nie kilka, jak to było wymagane kiedyś), a w konfrontacji z eKontem plus nie ma wymogu zapewniania wpływów (poza tymi, które są wymagane 2 razy na potrzeby uzyskania nagród w ramach promocji). Tym samym mBank doszlusował do grona banków, które oferują konta z bardzo prostymi warunkami prowadzenia ich za 0 zł.

No i trzeba też pamiętać, że teraz w praktyce mamy do czynienia z kumulacją promocji, bo jest to nie tylko bankowa propozycja z premiami na sumę 150 zł (która już wcześniej bywała dostępna nawet dość często), ale jest i dodatkowa okazja, w której do wzięcia jest gwarantowany bonus 100 zł na start i bon na zakupy do Biedronki. Łącznie robi się już 300 zł, co jak na gratyfikacje za konto jest świetną - i nie tak często spotykaną - sumą do zgarnięcia.

Okazję do bankobrania z kontem w mBanku w roli głównej już oczywiście na blogu szczegółowo opisałem we wpisie "Nawet 300 zł w gwarantowanych bonusach za konto w mBanku + do 250 zł w programie poleceń". Później przyjrzałem się jeszcze kilku kwestiom i odpowiedziałem na najczęściej zadawane pytania we wpisie "FAQ kumulacji 2 promocji konta w mBanku z bonusami do 300 zł. 14 pytań i odpowiedzi dotyczących akcji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz "Konto z premią – IV edycja"".

Dziś w skrócie przypomnę to co najważniejsze:
 • do 31.03.2019 r. (do godz. 23:59) zarejestruj się na stronie promocji i po potwierdzeniu rejestracji (klikając w link otrzymany mailem), w kolejnym kroku na stronie promocji zawnioskuj o eKonto osobiste w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą

  [Uwaga: przy rejestracji pojawia się komunikat "Czekaj..." i kręci się kółeczko, ale mimo to mail z linkiem do rejestracji przychodzi]
 • we wniosku pamiętaj podać ten sam adres mailowy, co podczas rejestracji; zaakceptuj regulamin promocji oraz włącz usługę "Moje cele"; 
 • do 15.04.2019 r. zawrzyj umowę z mBankiem o konto i kartę oraz nie rozwiązuj jej i nie wypowiadaj do 15.06.2019 r. (a w praktyce do momentu wypłaty ostatniej z gratyfikacji).

W taki sposób zakwalifikujesz się do obydwu promocji: "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (w której zgarniesz bonus 100 zł i bon 50 zł do Biedronki) oraz "Konto z premią – IV edycja" (z premiami w wysokości 100 za szybki wpływ i 50 zł za płatności kartą).

5 kroków do zgarnięcia całej puli


Na początek warunki rozpisuję zgodnie z teorią, a więc tak jak to powinno być zgodnie z regulaminem, ale jeśli to wyda Ci się zbyt skomplikowane, to niżej znajdziesz jeszcze tabelkę, która dokładnie nakreśli Twój scenariusz działań w zależności od tego, czy konto uda Ci się otworzyć jeszcze w marcu czy dopiero w kwietniu (bo przypomnę, że na rejestrację w promocji i złożenie wniosku jest czas do końca marca, ale umowę można podpisać do 15.04.2019 r.).

By uzyskać bonus 100 zł na start, bon na zakupy w Biedronce i premię 100 zł za szybki wpływ: 
 • w ciąg 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne jedynie, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku); 
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów);
 • gdy (najpóźniej do 24.06.2019 r.) organizator powiadomi Cię mailowo o przyznaniu nagród (bonus 100 zł i bon do Biedronki), w ciągu 7 dni zaloguj się na stronie promocji i podaj numer rachunku do wypłaty bonusu 100 zł na start. 

Ot, i większość z gratyfikacji dostępnych w tej okazji do bankobrania będzie już Twoja. Pozostanie już tylko premia 50 zł. By ją zgarnąć, w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej: musi to być wpływ jednorazowy spoza Twego konta w mBanku); 
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

A teraz obiecana jeszcze tabelka, która ułatwi Ci rozeznanie się w faktycznym czasie spełnienia warunków promocji:


Konto zostanie otwarte w marcu:
Konto zostanie otwarte w kwietniu:
By uzyskać bonus 100 zł na start, bon 50 zł do Biedronki i premię 100 zł za szybki przelew:
Zapewnij wpływ 1000 zł:
w ciągu 7 dni od otwarcia konta
Wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (i/lub BLIKiem):
do końca kwietnia
do końca maja
By uzyskać premię 50 zł za płatności:
Zapewnij wpływ 1000 zł:
w maju
w czerwcu
Wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (i/lub BLIKiem):
w maju
w czerwcu
WYPŁATA NAGRÓD:
Mail powiadamiający o bonusie 100 zł i bonie 50 zł do Biedronki otrzymasz:
najpóźniej do 24.06.2019 r. (wtedy pamiętaj w ciągu 7 dni zalogować się na stronie promocji i podać dane do wypłaty bonusu)
Wypłata bonusu 100 zł nastąpi:
do 30.06.2019 r.
Premia 100 zł za szybki przelew wpłynie:
do końca maja
do końca czerwca
Premia 50 zł za 5 płatności wpłynie:
do końca czerwca
do końca lipca


Wszystkie niezbędne wskazówki, szczegóły oferty, informacje o towarzyszącym promocji programie poleceń, a także prześwietlenie warunków prowadzenia eKonta osobistego w mBanku i zasad działania usługi "Moje cele" znajdziesz tutaj.

To już prawie wszystko. Mam jednak jeszcze jedną ważną wskazówkę. Umowę o konto zawrzeć można w wybrany przez siebie sposób (zaznaczysz to we wniosku) za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku. Jeśli zdecydujesz się na drugą z tych opcji, koniecznie pamiętaj o jednej rzeczy (to kwestia być albo nie być dla Ciebie bonusu 100 zł i bonu 50 zł do Biedronki). W placówce podpisać należy umowę dla wniosku o konto złożonego na stronie promocji. Trzeba więc dopilnować, by pracownik placówki nie próbował przyjmować kolejnego wniosku (co już kiedyś - w poprzednich promocjach mBanku - się zdarzało, ale dziś już jest dość rzadkie; ale mimo to wolę przestrzec). Jak o to najlepiej zadbać? Przed wizytą w placówce zapisz sobie i podaj doradcy w placówce numer wniosku, który otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie wniosku (numer ten zaczyna się od liter RAC i dalej składa się z cyfr).

Na koniec pewna ciekawostka. Kumulacja promocji cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Choć przecież konkurencyjnych propozycji nie brakuje (niedawno zakończyła się promocja Banku Millennium z premią 200 zł, a ciągle dostępna jest propozycja Toyota Banku z premią do 200 zł za konto z lokatą, BGŻ BNP Paribas z bonusami na sumę 200 zł czy Santander Banku z sumą premii do 280 zł, ale wymagającą wpływów wynagrodzenia). Jeśli powyższą promocję eKonta w mBank skonfrontuję z tymi wszystkimi propozycjami, to okazuje się, że jedną z nich okazja do bankobrania z mBankiem przebija aż 8-krotnie. No ale suma wartości nagród (300 zł) i łatwe warunki (2 wpływy + 10 płatności kartą robi swoje 😉

94 komentarze:

 1. Otwarcie konta to będzie data wniosku, data umowy czy data w której bank informuje że konto już jest aktywne?

  OdpowiedzUsuń
 2. To konto oszczędnościowe się automatycznie otwiera i jest widoczne w bankowości internetowej? I zamyka się je razem z kontem czy trzeba osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwiera się razem. Jest widoczne.

   Usuń
 3. Nie można się zarejestrować. Ktoś wie dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie pojawia się kręcące kółeczko i komunikat "Czekaj..." (to zapewne masz na myśli?). Miejmy nadzieję, że to chwilowe (zgłosiłem do organizatora).

   Usuń
  2. Jak się okazuje mimo tego kółeczka i komunikatu mail z linkiem do rejestracji jednak przychodzi :)

   Usuń
  3. Mi nie przyszedł mail. Raz kółeczko się kręci a raz tylko przez chwilę i brak komunikatu

   Usuń
 4. Czy ma znaczenie która kartę do konta wybiorę? Visa/Mastercard?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto oszczędnościowe Profit w banku Millennium czy najpierw na konto główne?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jeśli przez przypadek nie zaznaczyłam opcji "moje cele"? Da sie to jakoś naprawić aby uczestniczyć w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załóż moje cele przez bankowość w dniu w którym bank aktywuje ci konto i będzie dobrze. Potwierdzałem to.

   Usuń
 8. Witam mam pytanie. Czy wpływ może by c zrobiony przelewem natychmiastawym czy Blue Cash? Spotkałam sie juz w IDEA Banku, że żeby otworzyć lokatę musiał to byc przelew Elixir. Jak to wygląda gdy mówimy o 'wpływie'?
  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie ma wymogu że wpływ musi być spoza rachunku w mBanku to może być.

   Usuń
  2. Nie o to pytałam:) chodzi mi o typ przelewu z innego banku. Czy moze byc natychmiastowy

   Usuń
  3. Może być. Czemu by nie?

   Usuń
  4. Zaliczy się również przelew z rachunku w mBąku od innej osoby podobnie jak w promocji z przeniesieniem konta w CA - cyrk!

   Usuń
 9. Witam, o co chodzi ze stroną bonus ebroker? Mbank nic nie wie o tym aby premia miała wynosic 300 zl. Z mbanku można otrzymać 150 zl. Czy mogę prosić o wyjaśnienie bo się zgubiłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mBank samodzielnie organizuje promocję z premiami 100 + 50 zł (za szybki wpływ i płatności kartą).

   We współpracy z zewnętrznym organizatorem organizuje jednak i akcję dodatkową (szkoda, że niektórzy konsultanci nie są skłonni do zweryfikowania tego faktu i potwierdzenia promocji). Gdy wnioski są złożone po rejestracji na stronie promocji, wtedy bank rozlicza się z organizatorem za złożone wnioski, a ten ze swojej prowizji odpala część na nagrody dodatkowe (w tym przypadku bonus 100 zł + bon do Biedronki).

   O zasadach tego typu promocji piszę w FAQ tutaj.

   Usuń
  2. czyli dlatego konsultantka mówiła, ze nic nie wie o dodatkowych 150 zł? czy tam 100 zł i bon do biedronki? Bo powiedziałam jej wyraźnie, że chodzi mi o ten wniosek składany przez internet i powiedziała że ok, ten realizuje, ale nic nie wie o dodatkowym hajsie

   Usuń
 10. Założyłam to konto. Czytałam, że jest jakaś promocja, dodatkowa lokata na nowe środku, ale to inaczej zakładając u nich konto. Pytanko, czy tutaj też jest coś korzystnego? Kończy mi się lokata w getinie i zastanawiam się, gdzie oprócz millenium można znaleźć jakiś w miarę procent, a najlepiej wyższy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To odrębna promocja. Wniosek jest razem o lokatę z kontem, więc albo taka "promocja" (konto + lokata), albo promocja z dodatkowymi bonusami. Jeśli chodzi o oprocentowanie dla oszczędzających to w tym banku jest ono... dość skromne ;) Najlepiej jeszcze wypada 2,5% na koncie oszczędnościowym "Moje cele".

   Usuń
  2. @Anonimowy, 2 kwietnia 2019, 19:40

   Przy próbie przelewu GNB ---> Idea proponują KO "Podwyższamy oprocentowanie" na 3 m-ce @ 3,3%

   Usuń
 11. Zarejestrowałem się w promocji. Kurier przyjechał, ale przywiózł mi dokumenty podpisane przez pomyłkę przez innego klienta (miał kilka umów do podpisu w tym samym biurowcu). To było w ubiegłym tygodniu. Od tego momentu cisza. Dzwoniłem do mBanku i powiedziano mi, że zgłosili do kuriera, żeby niezwłocznie się skontaktował ze mną i przywiózł prawidłową umowę. Jednak od tego momentu nic się nie dzieje. A czas biegnie - 15 kwietnia będzie koniec terminu podpisywania umów. Mr.Złotówa, czy mógłbyś proszę swoimi kanałami sprawdzić, na jakim etapie jest ta sprawa i czy dostanę umowę do podpisu na czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RODO i tajemnica bankowa nie pozwalają na sprawdzenie indywidualnego przypadku. Sugerowałbym wysłać reklamację (reklamacje mają zupełnie inną rangę, niż jakiekolwiek zgłoszenia) np. na kontakt@mbank.pl, opisując sytuację i wskazując na chęć zawarcia umowy dla wniosku złożonego w ramach promocji (w trybie reklamacyjnym sprawa może być pozytywnie rozwiązana nawet gdyby umowa miała być zawarta po 15.04. - dokładnie jednak wskaż o jaką promocję chodzi i jakie terminy Cię obligują).

   Usuń
  2. Ok, złożyłem reklamację. Dam znać, co z tego wyjdzie.

   Usuń
  3. Złożyłem reklamację. Odpowiedź mBanku jest następująca: "przykro mi, ale poprzez kontakt e-mailowy nie mam wglądu do informacji o szczegółach Pana wniosku.
   W celu zareklamowania dokumentów wysłanych kurierem zapraszam Pana do rozmowy z ekspertem online lub konsultantem mLinii."
   Zadzwoniłem na mLinię. Konsultant napisał kolejną interwencję do InPostu, który obsługuje tą promocję. Było to na początku tego tygodnia. Do dzisiaj żadnego kontaktu ze mną. Konsultant powiedział też, że do oddziału nie mogę iść, chyba że on najpierw anuluje mój wniosek. A jeśli go anuluje to jedna z tych promocji już mnie ominęła i mógłbym brać tylko udział w tej z kontem IV edycja. Oznacza to 150 zł premii a nie 300. Podsumowując - mBank wypada słabo ze swoimi nieudolnymi procedurami(lub słabo przeszkolonymi pracownikami), w których nikt nic nie może zrobić i nie da rady wpłynąć na nierzetelnego podwykonawcę (pracownik InPostu). To oznacza tyle, a opieram się na informacjach, którymi karmili mnie w kontaktach pracownicy mBanku, że nie podpisano w odpowiedni sposób umowy z podwykonawcą, z zastrzeżeniem odpowiednich kar umownych na taką okoliczność, jaka mnie spotkała. Słabo wypada również InPost, którego pracownik zawinił przy przekazywaniu umowy, a później nie raczył przyjechać z prawidłową umową. Może mBank nie płaci im za kolejną wizytę u klienta, a tylko za pierwszą? Nie wiem. Coś nie gra i obie firmy nie wypracowały efektywnego sposobu działania. A tracę na tym ja jako klient, który dochował wszystkich terminów i warunków umowy, a i tak zostaje z niczym. To wszystko pokazuje, że klient dla tych firm nie jest najważniejszy i takie opowiastki mogą sobie wciskać jedynie w reklamach i materiałach marketingowych. Biznes dla nich to skala, a nie jakiś tam pojedynczy Kowalski.

   Usuń
 12. Czy jeśli informacje o otwarciu konta otrzymałam 3.04, dziś podpisałam umowę ale data na niej to 31.03.2019,zrobiłam przelew 1000 to 5 transakcji robię do końca maja?? Wolę się upewnić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam podobną wątpliwość.

   Usuń
  2. Mimo zaznaczenia we wniosku założenia "Moje Cele" to po otwarciu konta ten "Cel" nie działał (tzn nic nie pobrało przy transakcji) dopiero po edytowaniu celu pokazał się z powiadomieniem że założyłem Cel i przy przelewie pobrało 1%.
   Czy też ktoś tak miał? Jak to rozumieć do zapisu z regulaminu, że trzeba z wnioskiem o otwarcie konta założyć "Moje Cele"?

   Usuń
  3. O jakie cele tu w zasadzie chodzi?

   Usuń
  4. Liczy się data aktywacji konta przez bank. TO będzie kwiecień, a więc transakcje do końca maja. Ale ja bym już zrobił w kwietniu. Może premia wcześniej wpadnie :D

   Anonimowy5 kwietnia 2019 11:02 ale miałeś i tylko edytowałeś więc wszystko pewnie będzie OK.

   Usuń
 13. Czy ten szybki wplyw na konto w terminie 7 dni to nie jest czasem ta funkcjonalność pt Szybkie zasilenie konta, które mBank przesyła na skrzynke konta bankowego. I wyglada to tak ze trzeba potwierdzic 2 zgody za zaprezentowanie przez Paypro uslugi i udostepnienie danych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w poprzedniej edycji promocji (z premią 140zł) szybki przelew to po prostu był wpływ wciągu 7 dni, żadne wynalazki i dodatkowe zgody (tu będzie to samo.

   Usuń
  2. I niezmiennie chodzi tylko o wpłatę/przelew z innego banku

   Usuń
  3. Rozumiem, że przesłanie pieniędzy poprzez szybkie zasilenie konta jest spełnieniem warunków promocji?

   Usuń
  4. Każdy przelew na konto (min. 1000zł) spoza mBanku w ciągu 7 dni od otwarcia to spełnienie warunku do otrzymania 100zł.

   Usuń
  5. Anonimowy 5 kwietnia 2019 23:16
   Anonimowy 9 kwietnia 2019 23:16
   Ale przecież zgodnie z regulaminem promocji może być też przelew z innego rachunku w mBanku, którego nie jest się posiadaczem lub współposiadaczem. Nie wprowadzajcie w błąd.

   Usuń
 14. Muszę aktywować kartę płatniczą? Do wykonania płatności wystarczy blik…

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę o podpowiedź...wniosek o konto złożyłam 31.03.2019, podpisała umowę kurierowi 3.04.2019, mail z informacja o otwarciu konta otrzymałam również 3.04.2019. Na umowie data zawarcia umowy to 31.03.2019. Czy już spóźniłam się z przelewem 1000zł czy mam czas do jutra? czy 7 dni liczymy od 31.03 czy od 3.04?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto otwarte 3 kwietnia więc czas na wpłatę masz do jutra.

   Usuń
 16. Zwracamy 10 zł za zakupy w sklepach Kaufland. Jak otrzymać zwrot:

  - zapisz się na mOkazję
  - zrób 2 razy zakupy za min. 80 zł
  - zapłać kartą mBanku i gotowe

  Z mOkazji możesz skorzystać 1 raz, masz czas do 20.04.2019 r.

  mOkazja nie obejmuje zwrotu za zakup alkoholu, wyrobów tytoniowych, bonów podarunkowych, produktów leczniczych i preparatów do początkowego żywienia niemowląt.

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej, W jakiej formie należy złożyć rezygnacje z konta i karty ? czy można elektronicznie ? pozdr :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości: Pasaż --> Market --> Usługi --> Zamykanie rachunku.

   Jest opcja szybszego zamknięcia konta (tydzień) w przypadku wcześniejszej rezygnacji z karty.

   Usuń
 18. Witam. Mam pytanie o zgody marketingowe. Czy aby otrzymać premie w obu promocjach.
  1. Czy trzeba mieć zgody wyrażone?
  2. Czy nie wolno ich wycofać?

  OdpowiedzUsuń
 19. Podpisałam umowę 28.02. W marcu i kwietniu wpłaciłam po 1000 zł i wykonałam po 5 płatności. Czy w maju muszę zapewniać 1000 zł wpływu? Czy wystarczy 1 płatność żeby nie płacić za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko 1 płatność. Konto jest darmowe bez wpływów.

   Usuń
 20. Czy przy zamykaniu konta Mbank ma jakąś ofertę utrzymaniową? Coś oferują żeby klient jednak pozostał?

  OdpowiedzUsuń
 21. 06.03 podpisałem umowę 08.03 zaksięgowana została wpłata 1000zł, czyli został spełniony warunek szybkiego wpływu i bank do końca kwietnia powinien wypłacić 100zł mamy już maj a środków nie dostałem. I teraz pytanie czy błąd jest w moim rozumowaniu, czy błąd jest po stronie banku i kontaktować się z nimi ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błąd banku. Zgłoś. U mnie po dniu wypłacili

   Usuń

  2. Unknown 1 maja 2019 17:03
   To żaden błąd banku. Żeby dostać 100 zł za szybki wpływ trzeba było też wykonać 5 płatności. Jeżeli konto zostało otwarte w marcu, to płatności powinny być wykonane do końca kwietnia, a premia za szybki wpływ będzie wtedy wypłacona do końca maja.

   Usuń
  3. Czyli jeżeli wykonałem 5 płatności kartą do końca kwietnia to do końca maja dostanę 100zl za szybki wpyw plus dodatkowo 50zl za płatności?

   Usuń
  4. Unknown 2 maja 2019 10:12
   Nie. Te 50 zł to będzie za 5 płatności wykonanych w maju i zostanie wypłacone do końca czerwca.

   Usuń
 22. Czy pieniądze, które odkładają się automatycznie na koncie oszczędnościowym z usługi moje cele można z tego konta wypłacać przed spełnieniem wszystkich warunków?

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam, czy po otwarciu konta w kwietniu otrzymal ktos juz premie?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy ktoś z otwierających konto w marcu otrzymał już pierwszą premię?

  OdpowiedzUsuń
 25. Rozmawiałam z Pani z Mbanku i powiedziała, że jesli konto w kwietniu to wypłata bedzie w czerwcu.Zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat się zgadza, bo tak jest w regulaminie. Ale dla tych co założyli w marcu pierwsza wypłata 100 zł w promocji z mbank powinna się pojawić do końca maja.

   Usuń
 26. Wypłacali już 100 zł na konta otwierane w marcu?

  OdpowiedzUsuń
 27. A bonus 50,00? (W kwietniu dostałam już 100,00) PS kiedy wpłynie kolejne 50,00 za polecenie konta? Osoba, której polecałam spełniła warunki promocji i otrzymała już bonus 100,00.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też nie ma 50 zł a w kwietniu dostałam 100 zł

   Usuń
 28. czy możliwe że wypłata premii za konto założone w marcu nadal nie wpłynęła?
  regułą jest wypłata 30.05 czy możliwe, że otrzymam środki dziś tj. 31.05.2019?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tak.

   Usuń
  2. ja właśnie dzisiaj otrzymałam (konto z marca)

   Usuń
  3. @natalia co to znaczy "wypłata premii za konto założone w marcu"?
   Za samo założenie konta nic Ci się nie należy.

   Poza tym, wszystko jest w opisie promocji na rożne sposoby przedstawione.
   Czytaj uważnie. Nie spiesz się.

   Usuń
 29. Otrzymał już ktoś maila powiadamiającego o bonusie 100 zł i bonie 50 zł do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałam już maila o przyznaniu bonusu i bonu -trzeba uzupelnić dane do 26.06 ;)

   Usuń
 30. Przecież mają czas do 24 czerwca na wysłanie emaila.

  OdpowiedzUsuń
 31. Witam. Przyszedł mail o otrzymaniu bonusa. Po kliknięciu w link trzeba podać pesel i nr konta otwartego w ramach akcji (Uwaga! W formularzu należy podać numer rachunku bankowego otwartego w ramach akcji Twoje Konto z Bonusem i Premią.)
  No i teraz pytanie, czyj pesel i nr rachunku? Bo ja swoje konto w mbanku mam już od dawna. To mam podać dane osoby, która założyła konto z mojego polecenia? Jeśli tak, to jest to ok, kiedy taką osobą jest ktoś bliski. A jeśli ktoś założył konto z linka, który gdzieś np. krążył po sieci, to nie ma szans na otrzymanie tego bonusu, bo przecież nie będę znał nr rachunku i peselu tej osoby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak masz konto w mBanku od dawna to przecież za polecenie nic nie dostaniesz. Dane musi podać ten kto założył konto. Swój pesel i nr założonego konta musi podać

   Usuń
  2. Karencja to blisko 7 lat!

   Usuń
  3. @gość 20 czerwca 2019 12:42
   Tobie nie wolno podawać danych innej osoby. Skąd takie pomysły? Czyżbyś wszedł na czyjąś pocztę i tam klikał w link który ktoś otrzymał?

   Usuń
  4. @Anonimowy 20 czerwca 2019 20:08, tak ekstremalnie długi okres karencji był (do niedawna) stosowany w programie poleceń mBanku, ale w programie poleceń towarzyszącym promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" okres wykluczenia dla byłych klientów liczono od 1.01.2017 r.

   Usuń
 32. A ja nie dostałam jeszcze emaila powiadamiającego o bonusie 100 zł i bonie 50 zł do Biedronki :( Sprawdziłam dokładnie pocztę. Wszystkie warunki promocji zostały spełnione

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałam maila

   Usuń
  2. Dziś wysłali mi smsa, że mail dostarczony i dane mam uzupełnić do 26 czerwca. Faktycznie mail dziś dotarł. Szkoda, że mieli takie opóźnienie.

   Usuń
 33. Hej, nie dostałem 100zl za szybki przelew... gdzie mam pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To premia wypłacana przez bank. Zatem reklamacje należy kierować do mBanku (o dostępnych sposobach piszę tutaj.

   Usuń
 34. Dzis wpadło 100 zl, czyli w sumie 300 zl razem z bonem do Biedronki. Zamykam konto :-)

  OdpowiedzUsuń
 35. Witam,
  Otrzymałam 2x100zł ba konto oraz bon 50zł do Biedronki.
  Wygląda na to, że nie otrzymalam premii 50zł za pięć płatności (wykonane wszystko)
  Gdzie powinnam zadzwonić czy napisać w ramach reklamacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do banku. Jak masz info tutaj:
   https://bankobranie.blogspot.com/2017/05/reklamacja-w-banku-co-napisac-gdzie-jak.html

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...