Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3,5% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy + bonus 50 zł na start w Getin Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.03.2019

3,5% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy + bonus 50 zł na start w Getin Banku

Właśnie wystartowała 4. edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe 3,5% w Getin Banku z gwarancją oprocentowania na 12 miesięcy
O ile w większości banków promocyjne oprocentowania na koncie oszczędnościowym obowiązuje przez kilka miesięcy, to Getin Bank zapewnia utrzymanie stawki 3,5% aż przez 12 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł! A oprócz odsetek, zyskać możesz jeszcze dodatkowy bonus 50 zł na start.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Getin Banku.

Dla kogo promocja? Na stawkę 3,5% na koncie oszczędnościowym załapać się może osoba, która w okresie od 11.05.2017 r. do 28.02.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku.

Zasady promocji. By zagwarantować sobie stawkę 3,5%:
 • załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku (jego utrzymanie za 0 zł jest bardzo łatwe - więcej na ten temat piszę niżej) wraz z kontem oszczędnościowym; 
 • wyraź zgody na "użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (...) oraz (...) otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną"; 
 • co miesiąc zapewnij wpływy na Konto Proste Zasady (czyli na konto osobiste) w łącznej kwocie min. 1 000 zł. 

W regulaminie promocji przy wymaganych wpływach na konto pojawia się pojęcie "wynagrodzenie", ale jego definicja jest dla nas bardzo korzystna: 
"suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady (...) z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł [czyli Getin Bank - przyp. Mr. Złotówa]" 

Zatem nie musi być to przelew z konta pracodawcy. W praktyce wystarczy przelew z własnego konta w innym banku (co już zostało sprawdzone w poprzednich edycjach promocji). Wpływ środków oznacza pojawienie się ich w historii konta. W dowolnym momencie część lub całość środków możesz wydać, przelać lub wypłacić. 

Pierwszy wpływ musi pojawić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto osobiste w Getin Banku. 

Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym obowiązywać będzie przez 12 miesięcy, które bank liczy od przystąpienia do oferty (a więc od spełnienia wszystkich warunków, do których zalicza się: otwarcie konta osobistego, wyrażenie zgód, a także zapewnienie wpływu - wychodzi więc na to, że w praktyce okres 12 miesięcy będzie liczony od pierwszego wpływu na konto osobiste). 

Wypłata odsetek realizowana będzie w dwóch transzach. Na koniec miesiąca kalendarzowego otrzymasz odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania. Z kolei wyrównanie do poziomu 3,5% w skali roku (a więc z tytułu podwyższonego oprocentowania w ramach promocji "Bonus za aktywność") zostanie wypłacone odrębnie - do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku wpływu "wynagrodzenia" na konto osobiste. 

Do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski o konto indywidualne, a na udział w promocji załapać się można do 31.05.2019 r.

Konto Proste Zasady - szczegóły oferty 


Promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym wymaga też otwarcia konta osobistego. Główne cechy Konta Proste Zasady to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (warunek ten nie dotyczy osób do 26. roku życia, gdyż dla nich konto prowadzone jest za 0 zł bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku bądź instytucji należy urządzenie). 

Z kolei konto oszczędnościowe otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez warunków). Z konta oszczędnościowego wykonać można jeden przelew bez opłat. Drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu kalendarzowym wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Darmowe są również wypłaty (bez limitów) z konta oszczędnościowego zasilające zakładane lokaty w Getin Banku.

Bonus 50 zł na start 


Otwierając konto oszczędnościowe i wymagane przy nim konto osobiste, załapać się możesz na promocję, w której Getin Bank płaci 50 zł za otwarcie Konta Proste Zasady z kodem polecenia i spełnienie prostych warunków (które w praktyce pokrywają się z tymi dotyczącymi uzyskania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym). Sprawdź szczegóły promocji >> (uzyskasz tam kod polecenia oraz znajdziesz link do wniosku objętego promocją z bonusem 50 zł).


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Brakuje bardzo istotnej informacji: promocyjne oprocentowanie 3,5% jest tylko do kwoty 10 000 zł. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie. Już uzupełnione. Jednak temp. w okolicy 39° jakoś się ujawniła 🤒

   Usuń
 2. Czy mi się wydaje, czy we wpisie zabrakło informacji, że promocyjne oprocentowanie dotyczy salda do 10 tys. zł? 3,5% aktualnie dotyczy też salda do 400 tys. zł, ale to już jednak inna promocja i inne terminy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dziś w tej drugiej promocji jest już tylko 3,4% na 4 miesiące.

   Usuń
 3. A z karty do konta mogę w ogóle zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wtedy do zwolnienia z opłaty za konto zostanie ci tylko płacenie Blikiem.

   Usuń
 4. Gdy chciałem wycofac pieniadze z konta w gib dostałem ofertę promocyjną 3% na 3 miesiące do 200 000 zł.
  To dla osób nie lapiacych się na promocje wyżej.
  Oferta nazywa się "podwyższamy oprocentowanie".

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy zgoda na kontakt telefoniczny konsultanta jest konieczna do złożenia wniosku? Wolałbym podpisać umowę w placówce Banku, to może wystarczy pójść do placówki z kodem polecenia i nie wysyłać wniosku internetowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś składałem wniosek. Trzeba zaznaczyć zgodę bo dalej nie da się przejść. Konsultant już dzwonił. Krótka, przyjemna rozmowa. Nie ma się czego bać xD

   Usuń
  2. A czy w trakcie rozmowy można wybrać podpisanie umowy w placówce Banku, bo nie chcę podpisywać przez kuriera.

   Usuń
  3. Nie ma to jak nie odpowiedzieć na wpis powyżej. Brawo Ty.

   Usuń
  4. @Anonimowy 6 kwietnia 2019 07:22
   A dlaczego Ci się nawet nie chce przeczytać regulaminu promocji do której chcesz przystąpić?

   "V. WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PROMOCJI DLA NOWEGO KLIENTA
   1.Nowy Klient może przystąpić do promocji w Placówce Banku, Placówce Franczyzowej, na Infolinii oraz w Bankowości Internetowej."

   Skoro więc nie chciało Ci się wybierać kuriera, to po co wybrałeś składanie wniosku w Bankowości Internetowej?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...