Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: FAQ kumulacji 2 promocji konta w mBanku z bonusami do 300 zł. 14 pytań i odpowiedzi dotyczących akcji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz "Konto z premią – IV edycja"

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

15.03.2019

FAQ kumulacji 2 promocji konta w mBanku z bonusami do 300 zł. 14 pytań i odpowiedzi dotyczących akcji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz "Konto z premią – IV edycja"

Poniżej odpowiadam na pytania, dzielę się sugestiami oraz spostrzeżeniami, bo konto w tej promocji założyła już moja żona (łapiąc się na tę okazję dzięki skróconemu okresowi wykluczenia dla byłych klientów).

FAQ kumulacji 2 promocji konta w mBanku z bonusami do 300 zł. 14 pytań i odpowiedzi dotyczących akcji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz "Konto z premią – IV edycja"
Patrząc na zainteresowanie tą promocją (klikalność wpisu, liczbę komentarzy pod nim) mamy do czynienia z hitem bankobrania. No ale nie ma się czemu dziwić skoro aż tyle (300 zł lub więcej) można zdobyć w aż tak prosty sposób.

Do końca promocji zostały już (zaledwie) 2 tygodnie, więc jest to dobry czas, by przypomnieć o tej świetnej okazji do bankobrania i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

Choć poniżej często będę posługiwać się słowem "promocja" to de facto mamy tu do czynienia z dwoma okazjami do bankobrania, które idealnie się ze sobą łączą. I tak jest to okazja do skorzystania z propozycji:
 • "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (z bonusem pieniężnym 100 zł na start i bonem o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka)
 • "Konto z premią – IV edycja" (z premiami pieniężnymi w wysokości 100 i 50 zł).

Łącznie da się więc zgarnąć nagrody o wartości 300 zł (albo i więcej dzięki poleceniom).

Zasady uczestnictwa i warunki promocji szczegółowo omówiłem już we wpisie "Nawet 300 zł w gwarantowanych bonusach za konto w mBanku + do 250 zł w programie poleceń". W uproszczeniu wszystko sprowadza się do otwarcia konta osobistego wraz z wydawaną do niego kartą oraz wykonania (na potrzeby promocji) 10 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty oraz zapewnienie dwóch wpływów w kwocie min. 1 000 zł każdy (przelew może pochodzić nawet z Twego konta w innym banku). Szczegóły (w tym wszystkie warunki i czas ich realizacji znajdziesz w podlinkowanym wyżej wpisie, w którym pierwotnie prześwietliłem promocję).

A do zgarnięcia z tego tytułu czeka bogaty pakiet nagród: bonus pieniężny 100 zł na start, bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka, a także premie pieniężne od banku w wysokości 100 i 50 zł. Łącznie do wzięcia jest więc 300 zł. A jak dodać do tego bonusy z towarzyszącego promocji programu poleceń, to dojść może jeszcze nawet 250 zł.

Poniżej przedstawiam odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, które ułatwią Ci udział w promocji i zgarnięcie nagród.

Czy posiadanie konta firmowego, karty kredytowej lub kredytu w mBanku wyklucza z promocji?


Z promocji wykluczyć może wyłącznie posiadanie (obecnie lub od 1.01.2017 r.) konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Dodatkowo chodzi tu tylko o konta osobiste i rachunki oszczędnościowe o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Jeśli posiadasz kartę kredytową, rachunek do spłaty pożyczki, lokatę czy inny produkt mBanku, przy którym rachunek nawet zawiera wspomniane numery rozliczeniowe, to ciągle możesz wziąć udział w promocjach!

Czy posiadanie konta w Orange Finanse wyklucza z promocji?


Nie, posiadanie (obecnie lub wcześniej) konta czy jakiegokolwiek produktu w Orange Finanse (choć to bank obsługiwany przez mBank) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji konta mBanku.

Jak sprawdzić kiedy zostało zamknięte konto w mBanku?


Tu w komentarzach pod wpisem panują dwie wersje: datę zamknięcia konta można sprawdzić w placówkach banku lub także na infolinii. Ja wiem o tej drugiej opcji, bo osobiście przetestowała to żona, która niedawno założyła konta w mBanku (choć wiedziała kiedy poprzednio posiadane konto zamknęła, to zadzwoniła kontrolnie i po krótkiej weryfikacji konsultant udzielił jej informacji o dokładnej dacie zamknięcia konta).

Jeśli było Ci już dane posiadać konto w mBanku, a nie pamiętasz kiedy zostało ono zamknięte, sposobem na sprawdzenie tego jest jeszcze przeszukanie skrzynki mailowej (wpisując do wyszukania w niej frazę "mBank"). Ten bank po zrealizowaniu dyspozycji wypowiedzenia wysyła bowiem mailowe potwierdzenie (co, na marginesie ujmując, jest fajną praktyką i szkoda, że nie robią tak inne banki).

Co z tego, że łapię się "datowo" skoro nr rachunku wyklucza?


Tu jeszcze raz przytoczę warunki uczestnictwa. Udział w promocji wziąć może: 
"osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała: 
"1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]"

To warunek połączony. Jeśli więc nawet było Ci już dane posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (czyli konto osobiste) i/lub rachunek oszczędnościowy o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017, ale udało Ci się go/je zamknąć przed 1.01.2017 r., to teraz znów możesz stać się klientem mBanku i zgarnąć nagrody.

Czy we wniosku o konto wymagane jest załączenie skanu lub czy kurierowi trzeba przekazać kserokopię dowodu osobistego?


Nie ma takiej potrzeby. mBank nie wymaga skanu, ani kserokopii dokumentu tożsamości.

W jaki sposób wygląda zawarcie umowy o konto w mBanku?


Sam proces zakładania konta też jest maksymalnie uproszczony. Żona wybrała opcję z kurierem, który z umową do podpisu przybył już następnego dnia po złożeniu wniosku! I tego też dnia przyszło mailowe powiadomienie od mBanku o możliwości korzystania z konta.

Alternatywnie do kuriera można wybrać zawarcie umowy o konto w wybranej przez siebie placówce mBanku. Pamiętaj jednak, że aby załapać się na obydwie promocje (z nagrodami o łącznej wartości aż 300 zł) wniosek trzeba złożyć za pośrednictwem strony promocji i finalizacja (podpisanie umowy) dla tego właśnie wniosku musi nastąpić. Warto więc dopilnować tego, by doradca w placówce mBanku nie przyjmował innego (kolejnego) wniosku, bo ten nie da Ci już bonusu 100 zł na start, ani bonu do Biedronki. Jak o to zadbać? To proste. Po złożeniu wniosku o konto otrzymasz maila z numerem wniosku (zaczynającym się od RAC i dalej składającym się z cyfr). Ten numer warto sobie zapisać i zwrócić uwagę w placówce czy to właśnie dla tego numeru wniosku zawierana jest umowa.

W opisie promocji mowa o premii 50 zł za polecenie konta, a w bankowości internetowej znajduję informację o 100 zł. Gdzie jest błąd?


To dwa różne programy poleceń. Jeden z nich (ten z premią 50 zł za polecenie) jest nowym programem poleceń, który pojawił się okazjonalnie i towarzyszy promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (czyli akcji z bonusem 100 zł na start i bonem 50 zł do Biedronki). Z kolei premia 100 zł za polecenie dostępna jest w bankowym programie "PolecamBank – edycja 1/2019" serwowanym przez mBank od dawien dawna.

Na pierwszy rzut oka druga propozycja może wydawać się lepsza... ale w taki sposób polecona osoba niestety nie załapie się na promocję "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (z bonusem 100 zł na start i bonem 50 zł do Biedronki). Do tej promocji kwalifikują bowiem wyłącznie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji (a w tam dostępnym wniosku nie da się wpisać kodu polecenia). Zatem osoba polecona, by złożyć inny wniosek, w którym poda kod polecający (dostępny w programie "PolecamBank - edycja 1.2019) załapać się może wyłącznie na promocję "Konto z premią – IV edycja" (z premiami do 150 zł). Sumarycznie polecanie w programie poleceń mBanku wypada więc mniej korzystnie, niż polecenie w ramach promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (do zdobycia jest bowiem odpowiednio 100 zł przez polecającego i 150 zł przez poleconego wobec 50 zł przez polecającego i 300 zł przez poleconego).

Czy potrzebuję polecenia, żeby uzyskać wszystkie nagrody o wartości 300 zł?


Nie. Polecenie przynieść może korzyść tylko osobie polecającej. Jeśli chcesz wziąć udział w promocjach i zgarnąć nagrody o wartości 300 zł (bonus 100 zł na start, bon do Biedronki oraz premie w wysokości 100 i 50 zł) zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek tam dostępny.

Czy płatności kartą mogą być wykonywane w dowolnym miejscu? Także w Internecie?


W regulaminie akcji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (z bonusem 100 zł i bonem do Biedronki) warunek brzmi następująco:
"wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, które nie zostaną anulowane (np. w wyniku zwrotu zakupionego towaru); przez transakcje bezgotówkowe rozumie się bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet"

Ale w regulaminie promocji "Konto z premią – IV edycja" znaleźć możemy zapis:
"Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie)." 

Pamiętam z wielu poprzednich edycji promocji mBanku, że choć zawsze pojawiał się zapis o wykonywaniu płatności w punktach handlowo-usługowych, to Czytelnicy bloga pisali o tym, że płatności w Internecie też się zaliczają. Choć osobiście - w imię zapisów z regulaminu - trzymałbym się punktów handlowo-usługowych (a więc bez płatności w Internecie). Tym bardziej, że warunek jest łatwy. Wystarczy wykonać 5 płatności na dowolne kwoty i w dowolnych punktach handlowo usługowych. Mogą więc to być nawet transakcje za nieduże zakupy (za batonik, gazetę, hot-doga czy inną drobnostkę). I można je wykonać w praktyce wszędzie (w dowolnych sklepach, na stacji paliw, w aptece, kasie biletowej, kinie czy wszędzie tam gdzie jest terminal i kartą płaci się z PINem lub zbliżeniowo).

Czy w promocji wymagana jest aktywacja aplikacji mobilnej i płatności BLIKiem?


W promocji wymagane są płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem. Możesz zatem wszystkie transakcje zrealizować tylko za pomocą karty, bez konieczności korzystania z BLIKa. W tym, ani w żadnym innym celu korzystanie czy nawet aktywowanie aplikacji mobilnej nie jest wymagane.

Czy wpływ na konto może pochodzić z mojego konta w innym banku, czy lepiej, by ktoś mi przelał pieniądze?


Przelew może być z własnego konta w innym banku. Choć wokół tej kwestii pojawiło się nieco zamieszania w związku z zapisem na stronie promocji, w którym zabrakło jednej literki 😉 Teraz już zostało to poprawione. Ale i tak najważniejszy jest regulamin, w którym zapis brzmi:
"wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem"

Zatem sytuacja jest klarowna. Przelew nie może pochodzić z Twego konta w mBanku, ale z innego banku (nawet jeśli to jest Twoje konto) przelew możesz śmiało wykonać. I w taki sposób warunek promocji zostanie spełniony.

Czy po wykonaniu płatności na potrzeby promocji, nadal muszę utrzymywać kartę wydaną do konta, czy mogę z niej zrezygnować?


O ile regulamin promocji "eKonto z premią – IV edycja" (z premiami 100 i 50 zł) jest dość liberalny, bo o karcie do konta wspomina jedynie w kontekście złożenia wniosku o konto z kartą, a później pozwala już płacić kartą lub BLIKiem i nic nie mówi o konieczności dalszego posiadania karty, to regulamin promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" już jest ciut bardziej wymagający. W nim bowiem jest zapis, że umowy o konto wraz z kartą należy nie rozwiązywać oraz nie wypowiadać do 15.06.2019 r.

Ile transakcji kartą należy wykonywać, by nie płacić za jej posiadanie?


Część miesięcy z darmową kartą "załatwisz" sobie dzięki płatnościom na potrzeby promocji. A w pozostałych miesiącach (których wszak może pozostać niewiele, bo przy umowie o konto zawartej np. w marcu, pierwsze 5 płatności możesz sobie rozłożyć na marzec i kwiecień, a kolejne 5 płatności będzie trzeba wykonać w maju) wystarczy 1 płatność na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu.

Ten fakt podkreślę, bo w komentarzach przewijał się wątek o konieczności wykonania większej liczby transakcji, by uniknąć opłaty za kartę. Faktycznie taki obowiązek był, ale on dotyczy eKonta w taryfie standard bądź w taryfie plus. Obecnie mBank oferuje eKonto osobiste. I to właśnie ten rachunek zakłada się w promocji z nagrodami o łącznej wartości 300 zł. A w przypadku tego eKonta osobistego miesięcznie wystarczy wykonać jedną płatność na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu - dzięki temu za posiadanie karty nie zapłacisz ani grosza.

W promocji "Konto z premią – IV edycja" wymagana jest aktywacja usługi "Moje cele". Nie zależy mi na oszczędzaniu. Co z tym zrobić?


"Moje cele" to usługa umożliwiająca automatyczne odkładanie oszczędności z własnego konta osobistego na konto oszczędnościowe. W taki sposób odkłada się przez Ciebie określona kwota lub procent od wykonanej transakcji kartą lub przelewu. Środki trafiają na wspomniane konto oszczędnościowe, na którym obecnie (w ramach promocji) uzyskać można 2,5% w skali roku. Czy warto z tego korzystać? To już kwestia indywidualnego wyboru.

Regulamin promocji w tej kwestii wypowiada się dość skromnie: "Przy otworzeniu eKonta promocyjnego uruchomisz produkt Moje cele"... i to tyle z warunków. Nie ma nic o konieczności dalszego korzystania, a już tym bardziej zakresu w jakim należałoby to robić. Moja żona - choć mamy tendencję do oszczędzania, ale robimy to "własnoręcznie" i na lepszym oprocentowaniu - skonfigurowała sobie [w bankowości internetowej: Moje finanse => Moje cele => Twoje cele => Modyfikuj] oszczędzanie na odkładanie 1% kwoty, którą wydaje. Przy płatnościach na dowolne kwoty będzie to więc niewielka suma, którą ostatecznie, prędzej lub później, wypłaci.

Przejdź do opisu promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz "Konto z premią – IV edycja"

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

36 komentarzy:

 1. Czy jako pełnomocnik konta w mBanku mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczenie z regulaminu dotyczy wyłącznie posiadaczy konta. Pełnomocnictwo to inna relacja, więc nie ma przeszkód do skorzystania.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Mam na to pytanie pisemną odpowiedź z banku.

   Usuń
 2. Orange dzwoni i płaci stówke za przeniesienie konta do mbanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Francuska firma telekomunikacyjna namawia do przeniesienia konta do niemieckiego banku? Do prima aprilis jeszcze 2 tygodnie :)

   Usuń
 3. Dobrze,że taki "rozjaśniający"wpis ,cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród czytelników ostatniej promocji mBanku ukazał się na blogu. Po przeczytaniu pomyślałem,że przecież ja to wszystko wiem. Zawsze kiedy nachodzą mnie podobne myśli wracam do czasów kiedy to sam 3 lata temu zaczynałem swoją przygodę z bankobraniem i zadawałem pytania,na które większość osób w tym miejscu znała odpowiedź.Złotówa,teraz jak przystało na łowcę promocji wpadam na blog w poszukiwaniu fajnych promocji.Pozwolę sobie na drobną sugestię. Brakuje mi w tym miejscu, na pasku z zakładkami dwóch tematów. Pierwszy to Programy poleceń, a drugi Promocje z moneybackiem. Może pomyślisz o tym. Dzięki za blog, dobrą robotę jaką robisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Są tacy Czytelnicy, dla których większość lub wszystko jest jasne, ale są też początkujący i pytający, czego dowodzi liczba komentarzy pod wpisem. Po to właśnie taki wpis :) Cieszę się, że już od tylu lat czytasz i zarabiasz! Życzę dalszego owocnego bankobrania! Dzięki za propozycje i miłe słowa :)

   Usuń
 4. Mr. Złotówka czy 5 transakcji samą kartą wystarczy? Znalazłam taki zapis : (Premię za szybki wypływ naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  - wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. ) Chodzi o ten zapis - w tym płatności telefonem. Czy nie muszę w tej sytuacji chociaż raz zapłacić BLIK-iem? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "i/lub" oznacza dowolną kombinację. Może być 5 płatności kartą albo 5 płatności BLIKiem, albo np. 3 płatności kartą i 2 BLIKiem.

   Usuń
 5. A te 2,5% to jest tylko dla kwoty zaoszczędzonej z zaokrąglogniem czy także dla kwoty którą wpłacę własnym przelewem wewnętrznym??

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam. Dopiero zaczynam przygode z bankobraniem. Zapozonałem się ogolnie z regułami promocji mbanku. Pytanie o program polecający. Czy osoby , które skorzystają z mojego linku tez biorą udział w promocji i dostana wszystkie bonusy po spełnieniu warunków ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to biega. Tylko na stronie promocji można załapać się na 2 x 150 zł. A link polecenia tam prowadzi.

   Usuń
 7. Jeśli konto założone w marcu, to w ciągu 7 dni trzeba zrobić przelew, a po 5 płatności w kwietniu i w maju + 1000zł wplyw kwiecień i maj? Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kwietniu wpływ niekonieczny. Jedynie w ciągu 7 dni a później w maju.

   Usuń
  2. A te p-wsze 5 płatności możesz robić już od marca do końca kwietnia.

   Usuń
 8. Pytanko odnośnie płatności kartą...
  Płacę czasem internetowo przez np. dotapy (podaje nr karty itd.), czy będzie się to wliczać jako zapłata kartą i zostanie uznana do promocji, jako wpłata z tych 5, które mam zrobić w jednym miesiącu?

  Pozdr :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długi wywód Złotówa robi w punkcie "Czy płatności kartą mogą być wykonywane w dowolnym miejscu? Także w Internecie?". Ale wydaje mi się że powinny się liczyć. W którejś z promocji w której brałem udział też liczyli choć w regulaminie pisało o punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
 9. A jak mają się do tego rachunki techniczne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TL;DR

   więc z opisu Złotówy zacytuję:

   "Z promocji wykluczyć może wyłącznie posiadanie (obecnie lub od 1.01.2017 r.) konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Dodatkowo chodzi tu tylko o konta osobiste i rachunki oszczędnościowe o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku).

   Jeśli posiadasz kartę kredytową, rachunek do spłaty pożyczki, lokatę czy inny produkt mBanku, przy którym rachunek nawet zawiera wspomniane numery rozliczeniowe, to ciągle możesz wziąć udział w promocjach!"

   Usuń
 10. Nigdy nie mialam konta w mbanku a z promocji nie mogę skorzystać - dostalam właśnie maila, że nie mogę wziąć udziau w promocji bo kontp w mbanku już mam. Jakaś paranoja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może miałaś w Multibanku?

   Usuń
  2. Albo w BRE czyli Bank Rozwoju Eksportu :)

   Usuń
  3. No niestety okazało się, że lata temu mialam kontu w Mulitibanku i nie bylo zamknięte

   Usuń
 11. czy trzeba zaznaczać przy zakładaniu konta wszystkie zgody (marketingowe od mbanku, axa, mokazje)??

  OdpowiedzUsuń
 12. Nieuczciwie zagrywają sobie w mBanku. 25 marca dokonałem jeszcze dwóch płatności kartą w sklepach, aby mieć w sumie te 5 wymagane i co? I nic. Na moim koncie w bankowości internetowej nie ma śladu transakcji. W blokadach na karcie też nic nie ma.
  Płatności kartą były skuteczne, bo dostałem towar, paragon i wyszedłem sobie z punktu handlowego. Tymczasem na koncie nic nie ubyło i nie ma żadnego ruchu kartą płatniczą. Podejrzewam, że się nagle wszystko pojawi po 1 kwietnia, tylko, że ja stracę obiecane przez bank bonusy )))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To normalne. Jak terminal działa w trybie offline to blokada nie pojawia się od razu.

   Usuń
  2. Poza tym nawet jak zaksięgują w kwietniu to data wykonania będzie 25 marca. I to się liczy.

   Usuń
  3. Złotówa zapomniał w powyższym wpisie wspomnieć, że w mBanku blokady na płatności kartowe nie działają :)

   Dobra wiadomość: płatności z poniedziałku zostały rozliczone dzisiaj wieczorem.

   Usuń
  4. Nie tylko u Ciebie tak to działa. Obawiam się, że mBank ma jakiś zacofany system bankowy bo pod tym względem funkcjonuje gorzej od np. PKO BP, a to podobno taki zły bank. To w takim razie gdzie jest tu mBank?
   W PKO BP wszystkie płatności i blokady mam widoczne zaraz po dokonaniu transakcji i jak do tej pory są rozliczane w następnym dniu roboczym. W mBanku przez to ich opóźnianie z rozliczeniami, straciłem już trochę na promocji w której wziąłem udział. U Ciebie jest jeszcze wciąż nadzieja, że zdążą z rozliczeniem do końca miesiąca. Jak rozliczą po tym terminie, to nawet jak wcześniej te płatności pojawią się w blokadach to i tak masz po zawodach. U nich tak to właśnie działa.

   Usuń
  5. W tej promocji nie liczy się zaksięgowanie płatności, a czas jej dokonania.

   Usuń
  6. Rozliczenia płatności w mBank są dokonywane ZAWSZE 2 dni po ich dokonaniu, świątek-piątek!

   W przypadku problemów polecam kartkę papieru, ołówek i najprostszy kalkulator dla pełnej kontroli wydatków - taki klimat :)

   Usuń
  7. Ale o co chodzi z tym zaksięgowaniem transakcji po 1 kwietnia? Przecież te pierwsze 5 płatności można zrobić do końca kwietnia. W czym jest problem?

   Usuń
  8. Konto można było założyć już w lutym. Wtedy te 5 płatności do końca marca.

   Usuń
  9. W końcu pojawiły się te dwie transakcje - 2 doby się czeka. Ulga, że zdążyli ;)
   W międzyczasie nie wiadomo ile się ma tak naprawdę pieniędzy, bo nie ma tego nawet w blokadach. Jeśli ktoś dużo płaci kartą lub na duże kwoty to może się pogubić.

   Usuń
 13. Witam. Na umowie mam datę zawarcia umowy 28 luty. Natomiast kurier był u mnie 1 marca podpisałem umowę. W wyciągu za marzec mam napisane, że rachunek otworzono 1 marca. Rozumiem, że ta data jest wiążąca dla mnie? Bo jak by nie patrzeć to jeden dzień u mnie wiele zmienia. W pierwszym przypadku w marcu i kwietniu muszę dokonać płatności i drugi przelew do końca kwietnia. W drugim do końca kwietnia, a następnie w maju 5 płatności i drugi przelew). pozdrawiam Przemek

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...