Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Konto na zakupy" lub "Zimowy bonus" (z premiami do 200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

15.03.2019

Uczestniku promocji "Konto na zakupy" lub "Zimowy bonus" (z premiami do 200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas finalizacji dwóch promocji Konta Optymalnego.

Finalizacja 2 promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP ParibasA to oznacza moment, w którym uczestnicy tychże akcji muszą zareagować na otrzymanego maila i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty pierwszej transzy gratyfikacji.

Zasady i szczegółowy przebieg obydwu promocji opisywałem już na blogu, ale dziś przypomnę, to co najważniejsze.

W zeszłorocznej (dostępnej w grudniu 2018 r.) promocji "Konto na zakupy" należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej, by w dalszej kolejności - najpóźniej do 15.01.2019 r. - zawrzeć umowę z bankiem; 
 • do 31.01.2019 r. wykonać 3 płatności kartą w sklepach spożywczych oraz aktywować aplikację GOmobile

Z kolei w styczniowej akcji "Zimowy bonus" trzeba było:
 • zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej, by w dalszej kolejności - najpóźniej do 15.02.2019 r. - zawrzeć umowę z bankiem;
 • do 28.02. aktywować aplikację GOmobile; 
 • w lutym 2019 r. wykonać co najmniej 1 przelew z konta za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji GOmobile oraz wykonać płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Kto powyższe warunki spełnił, ten teraz powinien otrzymać wiadomość od organizatora (najpóźniej do 19.03. w promocji "Konto na zakupy" i do 15.03. w promocji "Zimowy bonus"), powiadamiającą o przyznaniu pierwszego z bonusów (w akcji "Konto na zakupy" wynosi on 50 zł, a w promocji "Zimowy bonus" 100 zł).

W wiadomości tej znaleźć można też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji ("Konto na zakupy" lub "Zimowy bonus"), gdzie trzeba podać numer rachunku konta założonego w promocji. Trzeba się z tym wyrobić najpóźniej do: 25.03. (w promocji "Konto na zakupy") lub 26.03. (w promocji "Zimowy bonus"). W obydwu przypadkach wypłata bonusów ma nastąpić najpóźniej do 31.03.2019 r. (choć oczywiście to tylko pierwsze bonusy w tych okazjach do bankobrania - o warunkach i terminach uzyskania pozostałych piszę w prześwietleniach promocji).

Brak maila? Co robić? W tego typu promocjach czasami zdarzają się sytuacje, że wiadomości od organizatora nie docierają. Przynajmniej pozornie, więc uprzednio warto jeszcze przeszukać skrzynkę mailową i zajrzeć do takich zakładek, jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy "inne". Jeśli jednak wyczekiwanego maila nigdzie nie ma, a warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, to niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji do organizatora.

Zgodnie z regulaminami ("Konto na zakupy" oraz "Zimowy bonus") proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail:
kontakt@zyskowniewkoncie.pl [w promocji "Konto na zakupy"; przyznam, że adres ten jest dla mnie zaskakujący, bo wiąże się z inną, wcześniejszą promocją "Zyskownie w koncie", ale tak właśnie to wygląda w regulaminie promocji "Konto na zakupy"; niewykluczone, że to błąd więc myślę, że w razie potrzeby można wysłać zgłoszenie zarówno na ten adres, jak i na domyślny: kontakt@kontonazakupy.pl - przyp. Mr. Złotówa]  
lub
kontakt@zimowybonus.pl [w promocji "Zimowy bonus"].
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji.
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazania na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Na czym zarabiać obecnie?


Jeśli spodobał Ci się udział w takiej promocji, jak jedna z powyższych, sprawdź inne aktualnie dostępne promocje, w których można zarobić łatwo i sporo:
 • 200 zł za konto w Banku Millennium - to już kolejna edycja promocji z ultra prostymi warunkami i aż tak wysoką premią na start (wcześniej bank ten w bonusach pieniężnych na start aż tyle nie dawał); dodatkową zachętą dla oszczędzających może tu być również konto oszczędnościowe (ze stawką 2,7% w skali roku); 

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


15 komentarzy:

 1. Właśnie się zalogowałam! I jeszcze chciałam podziękować za zmotywowanie, ja z peselem zaczynającym się od 57 na bankobraniu mam "zarobić" w sumie 1700zł! Większość już w portfelu. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwaga! Maila faktycznie znalazłem dopiero w spamie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za info,wszystko wysłane,czekam na kasę.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mam emaila z promocji "konto na zakupy" co robić??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz opisane w artykule Złotówy. Włącznie z mailem do reklamacji.

   Usuń
  2. dobra, wszystko wyjaśnione, po kilku telefonach i emailach w których twierdzili, że tego promocyjnego wysłali tydzień temu przysłali go jeszcze raz :)

   Usuń
 5. macie już bonusa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. jeszcze nie wszyscy musieli uzupełnić nr konta. Zobacz daty
   2. do 31.03. mają czas. Zapewne w piątek puszczą.

   Usuń
 6. Nagrody wypłacone 28.03, czyli przed terminem. Brawo Ad Astra, tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dostaliście już maile z powiadomieniem o drugiej i trzeciej nagrodzie w promocji "Konto na zakupy"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj przyszła wiadomość o trzeciej i czwartej nagrodzie.

   Usuń
  2. Właśnie przyszło info

   Usuń
 8. mail z informacją o 3. i 4. nagrodzie przyszedł przed chwilą

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie wypłacili drugą nagrodę w promocji "Zimowy bonus". A czy wypłacali już trzecią i czwartą nagrodę w promocji "Konto na zakupy"? Też powinny być wypłacone do końca maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są premie z obu promocji. Dzień przed terminem. Brawo Ad Astra!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...