Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Konto na zakupy" lub "Zimowy bonus" (z premiami do 200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

15.03.2019

Uczestniku promocji "Konto na zakupy" lub "Zimowy bonus" (z premiami do 200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas finalizacji dwóch promocji Konta Optymalnego.

Finalizacja 2 promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP ParibasA to oznacza moment, w którym uczestnicy tychże akcji muszą zareagować na otrzymanego maila i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty pierwszej transzy gratyfikacji.

Zasady i szczegółowy przebieg obydwu promocji opisywałem już na blogu, ale dziś przypomnę, to co najważniejsze.

W zeszłorocznej (dostępnej w grudniu 2018 r.) promocji "Konto na zakupy" należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej, by w dalszej kolejności - najpóźniej do 15.01.2019 r. - zawrzeć umowę z bankiem; 
 • do 31.01.2019 r. wykonać 3 płatności kartą w sklepach spożywczych oraz aktywować aplikację GOmobile

Z kolei w styczniowej akcji "Zimowy bonus" trzeba było:
 • zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej, by w dalszej kolejności - najpóźniej do 15.02.2019 r. - zawrzeć umowę z bankiem;
 • do 28.02. aktywować aplikację GOmobile; 
 • w lutym 2019 r. wykonać co najmniej 1 przelew z konta za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji GOmobile oraz wykonać płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Kto powyższe warunki spełnił, ten teraz powinien otrzymać wiadomość od organizatora (najpóźniej do 19.03. w promocji "Konto na zakupy" i do 15.03. w promocji "Zimowy bonus"), powiadamiającą o przyznaniu pierwszego z bonusów (w akcji "Konto na zakupy" wynosi on 50 zł, a w promocji "Zimowy bonus" 100 zł).

W wiadomości tej znaleźć można też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji ("Konto na zakupy" lub "Zimowy bonus"), gdzie trzeba podać numer rachunku konta założonego w promocji. Trzeba się z tym wyrobić najpóźniej do: 25.03. (w promocji "Konto na zakupy") lub 26.03. (w promocji "Zimowy bonus"). W obydwu przypadkach wypłata bonusów ma nastąpić najpóźniej do 31.03.2019 r. (choć oczywiście to tylko pierwsze bonusy w tych okazjach do bankobrania - o warunkach i terminach uzyskania pozostałych piszę w prześwietleniach promocji).

Brak maila? Co robić? W tego typu promocjach czasami zdarzają się sytuacje, że wiadomości od organizatora nie docierają. Przynajmniej pozornie, więc uprzednio warto jeszcze przeszukać skrzynkę mailową i zajrzeć do takich zakładek, jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy "inne". Jeśli jednak wyczekiwanego maila nigdzie nie ma, a warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, to niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji do organizatora.

Zgodnie z regulaminami ("Konto na zakupy" oraz "Zimowy bonus") proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail:
kontakt@zyskowniewkoncie.pl [w promocji "Konto na zakupy"; przyznam, że adres ten jest dla mnie zaskakujący, bo wiąże się z inną, wcześniejszą promocją "Zyskownie w koncie", ale tak właśnie to wygląda w regulaminie promocji "Konto na zakupy"; niewykluczone, że to błąd więc myślę, że w razie potrzeby można wysłać zgłoszenie zarówno na ten adres, jak i na domyślny: kontakt@kontonazakupy.pl - przyp. Mr. Złotówa]  
lub
kontakt@zimowybonus.pl [w promocji "Zimowy bonus"].
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji.
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazania na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Na czym zarabiać obecnie?


Jeśli spodobał Ci się udział w takiej promocji, jak jedna z powyższych, sprawdź inne aktualnie dostępne promocje, w których można zarobić łatwo i sporo:
 • 200 zł za konto w Banku Millennium - to już kolejna edycja promocji z ultra prostymi warunkami i aż tak wysoką premią na start (wcześniej bank ten w bonusach pieniężnych na start aż tyle nie dawał); dodatkową zachętą dla oszczędzających może tu być również konto oszczędnościowe (ze stawką 2,7% w skali roku); 

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


15 komentarzy:

 1. Właśnie się zalogowałam! I jeszcze chciałam podziękować za zmotywowanie, ja z peselem zaczynającym się od 57 na bankobraniu mam "zarobić" w sumie 1700zł! Większość już w portfelu. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwaga! Maila faktycznie znalazłem dopiero w spamie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za info,wszystko wysłane,czekam na kasę.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mam emaila z promocji "konto na zakupy" co robić??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz opisane w artykule Złotówy. Włącznie z mailem do reklamacji.

   Usuń
  2. dobra, wszystko wyjaśnione, po kilku telefonach i emailach w których twierdzili, że tego promocyjnego wysłali tydzień temu przysłali go jeszcze raz :)

   Usuń
 5. macie już bonusa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. jeszcze nie wszyscy musieli uzupełnić nr konta. Zobacz daty
   2. do 31.03. mają czas. Zapewne w piątek puszczą.

   Usuń
 6. Nagrody wypłacone 28.03, czyli przed terminem. Brawo Ad Astra, tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dostaliście już maile z powiadomieniem o drugiej i trzeciej nagrodzie w promocji "Konto na zakupy"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj przyszła wiadomość o trzeciej i czwartej nagrodzie.

   Usuń
  2. Właśnie przyszło info

   Usuń
 8. mail z informacją o 3. i 4. nagrodzie przyszedł przed chwilą

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie wypłacili drugą nagrodę w promocji "Zimowy bonus". A czy wypłacali już trzecią i czwartą nagrodę w promocji "Konto na zakupy"? Też powinny być wypłacone do końca maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są premie z obu promocji. Dzień przed terminem. Brawo Ad Astra!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...