Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 3 zestawy klocków LEGO za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

25.03.2019

Odbierz 3 zestawy klocków LEGO za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa okazja do bankobrania, z nagrodami jakich dotąd jeszcze nie było.

Odbierz 3 zestawy klocków LEGO za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas
Do zgarnięcia czekają bowiem nie premie pieniężne, ani vouchery na zakupy, ale nagrody rzeczowe w postaci 3 zestawów klocków Lego.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont.

W promocji udział wziąć mogą klienci BGŻ Optima (bo w przypadku tego banku obowiązuje inna umowa ramowa).

Nagrody. Do wzięcia w promocji są łącznie 3 zestawy klocków o następujących numerach (poniżej znajdziesz również ich ilustrację):
 • nr 70841 o wartości 44,99 zł (nagroda nr 1)
 • nr 60206 o wartości 42,99 zł (nagroda nr 2)
 • nr 60240 o wartości 42,99 zł (nagroda nr 3)
Zestawy Lego nr 70841, 60206 i 60240 dostępne w promocji "Buduj z kontem"

To wartości zestawów podane w regulaminie promocji. Mnie udało się je znaleźć w sieci w niżej cenie, więc...
💡 ... jeśli zamiast klocków wolisz bonusy pieniężne, sprawdź alternatywną promocję konta w BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możesz do 200 zł (zestawów Lego kupisz więcej lub jeden, ale duży).

Limit rejestracji w promocji "Buduj z kontem". W promocji z klockami Lego udział wziąć może tylko 500 osób, więc akcja może zakończyć się przed terminem. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, informacja o zakończeniu akcji pojawi się na stronie promocji, a kolejne osoby nie będą już mogły się zarejestrować. Kto jednak zdąży to zrobić wcześniej, ten może być pewien zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu swoich warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Buduj z kontem":
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);
  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie];
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.03.2019 r. zawnioskuj o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 22.04.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • najpóźniej do 30.04.2019 r. 
  • aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10);
  • wykonaj co najmniej 1 przelew za pomocą aplikacji oraz 
  • co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (mogą to być więc transakcje na dowolne kwotę, ale ważne, by w sumie wydać co najmniej 300 zł).
 • w maju i w czerwcu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj co najmniej 1 przelew za pomocą aplikacji oraz 
  • co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł 

Za spełnienie warunków, które należy zrealizować do 30.04.2019 r. przyznana zostanie Ci nagroda nr 1 (czyli zestaw nr 70841). A za spełnienie warunków w maju i w czerwcu odpowiednio otrzymywać będziesz nagrody nr 2 i 3. By uzyskiwać każdy z kolejnych zestawów, niezbędne jest spełnienie warunków uzyskaniach poprzedniego zestawu klocków Lego.

O przyznaniu kolejnych nagród organizator promocji będzie Cię informował mailowo do 19.05., 19.06. oraz do 19.07.2019 r. Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować - do 25.05.2019 r. niezbędne będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz we wspomnianym mailu), by tam podać adres korespondencyjny do przesłania nagród. A organizator ma je wysyłać do 31.05., 30.06. oraz 31.07.2019 r. Do dnia przekazania przez organizatora ostatniej z nagród, posiadaj konto wraz z kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. Te są jednak bez warunków darmowe, więc ich utrzymanie nie będzie uciążliwe (szczegółowo konto prześwietlam niżej).Ważne wskazówki. Przy spełnianiu warunków promocji, pamiętaj o kilku wytycznych.

▶️ Przelew za pomocą aplikacji możesz wykonać na dowolne konto (także na swój rachunek w innym banku) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i tym podobnych.

▶️ Płatności kartą wymagane na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Na potrzeby promocji niektóre z płatności kartą mogą zostać niezaliczone. Regulamin promocji wyklucza bowiem transakcje w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

▶️ Jeśli udział w promocji chce wziąć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Konto Optymalne - szczegóły oferty 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków; w tabeli prowizji i opłat widnieje opłata w wysokości 1 zł miesięcznie za nośnik zbliżeniowy, ale ta pozycja nie dotyczy karty płatniczej, ale np. naklejki zbliżeniowej; tradycyjna, plastikowa karta, choć z funkcją płatności zbliżeniowych, jest darmowa); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone na stronie promocji. W takiej sytuacji jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Michałowi.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Umowa tylko kurierem? Czy przelew wchodzi w grę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? Poczekaj, będą lepsze promocje tego konta dużo korzystniejsze.

   Usuń
  2. Dokładnie. A nie klocki :-)

   Usuń
  3. Anonimowy25 marca 2019 13:59 Tylko kurier. W promocjach Paribasa innej opcji nie ma. Przelew, ani oddział nie wchodzą w rachubę.

   Usuń
  4. A gdzie jest napisane, że nie może być inaczej konto założone jak tylko online?

   Usuń
  5. Wniosek musi być złożony na stronie promocji a wtedy jest tylko kurier.

   Usuń
 2. Dobrze by ten zestaw nr 1 doszedł na Dzień Dziecka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha , ale dwie pieczenie chces usmażyć . No i ok, fajna promocja , inna niż wszytskie

   Usuń
 3. Od dzisiaj już nie BGŻ BNP Paribas, a sam BNP Paribas.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...