Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA: łatwa premia 200 zł za konto w Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

25.03.2019

OSTATNIA SZANSA: łatwa premia 200 zł za konto w Millennium

To już ostatnia okazja by załapać się na niezwykle popularną, bo i bardzo łatwą promocję konta w Banku Millennium.

Uczestnicy promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł" za konto w MillenniumTo propozycja dobra zarówno dla początkujących bankobiorców (więc jeśli do zarabiania na bankach chcesz zachęcić kogoś ze znajomych, to masz ku temu okazję), jak i dla tych bardziej zaawansowanych, którzy już mają więcej kont. Bo jedno więcej (to w Banku Millennium) za bardzo odczuwalne nie będzie - warunki promocji są bardzo proste. A w czasie zaostrzonej kwarantanny w społeczeństwie warto dodać, że konto można założyć bez wychodzenia z domu.

Wszystko w praktyce sprowadza się do zapewnienia wpływów na konto (może to być przelew z Twego konta w innym banku) oraz wykonania 1 płatności kartą wydaną do konta (lub BLIKiem) na dowolną kwotę. Zrealizowanie tych warunków zapewni nie tylko uzyskanie premii 200 zł za konto w Millennium, ale i sprawi, że konto oraz kartę będziesz mieć za 0 zł. Jest to więc promocja, którą łatwo ogarnąć, gdy nie ma się wielu wydatków, jak i w sytuacji wręcz odwrotnej, gdy masz dużo kont oraz kart i robisz nimi płatności.

Argumentów za skorzystaniem z promocji jest jednak więcej. To prostota i przejrzystość warunków, ale i też propozycja dla obecnych klientów - niektórzy chwalą sobie aplikację, jako bardzo intuicyjną i łatwą w obsłudze, która daje m.in. możliwość wykupienia biletów komunikacji miejskiej czy opłacenia miejsca parkingowego, jak i bankowość internetową (z wieloma funkcjonalnościami i wygodami - nawet takimi, jak chociażby możliwość złożenia wypowiedzenia umowy o konto - a przecież ciągle wiele banków w takiej sytuacji wymusza fatygę do swego oddziału).

Wielu Czytelników bloga docenia też konto oszczędnościowe Profit z oferty Millennium. Daje ono dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie 2,6% w skali roku, które nie jest tylko przynętą dla nowych klientów, bo z promocyjnej stawki w praktyce korzystać można dłużej (z edycji na edycję). Dla obecnych klientów Millennium serwuje też często promocje, w których np. płaci do 200 zł za wyrobienie karty kredytowej lub premiuje założenie konta firmowego, jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą.

Korzystaj i zdobądź 200 zł - last minute


Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która:
 • nie posiada, ani nie dysponuje (np. jako pełnomocnik) jakimkolwiek produktem w Banku Millennium;
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start (posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji albo innego konta - np. Internetowego albo Dobrego - które zostało zamknięte przed 7.02.2020 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zyskać 200 zł) oraz 
 • nie złożyła wniosku o żaden produkt w Banku Millennium, który byłby obecnie rozpatrywany.

Jak uzyskać 200 zł za konto w Millennium?


Jeśli powyższe wytyczne spełniasz, to pozostaje: 
 • do 27.03.2020 r. (czyli do piątku włącznie, tj. do godz. 23:59) złożyć wniosek o konto osobiste w Millennium wraz z wydawaną do niego kartą i wyrazić przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon; 
 • do 31.03.2020 r. zawrzeć umowę z bankiem (możliwe jest to bez wychodzenia z domu, bo za pośrednictwem kuriera; czasu teoretycznie jest niewiele, ale tu jest dobra wieść, którą udało mi się uzyskać z banku - w związku z zaistniałą sytuacją i brakiem możliwości zawierania umów objętych promocją w placówkach banku wskutek zagrożenia koronawirusem - bank nie ma podchodzić restrykcyjnie do tej daty, więc wychodzi na to, że nawet jeśli umowa zostanie podpisana z poślizgiem to nie wykluczy to z uczestnictwa w promocji!); 
 • do 30.06.2020 aktywować aplikację mobilną Banku Millennium;
 • w kwietniu, maju oraz czerwcu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł oraz
  • wykonać min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

Zważywszy, że spełnienie powyższych warunków (wpływ 1000 zł + 1 płatność miesięcznie) sprawia, że konto i karta będą za 0 zł, to wychodzi łatwa i przyjemna droga do uzyskania premii 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto założone w promocji najpóźniej do 20.07.2020 r.

Krótko i zwięźle (a przecież nie każdą promocję da się tak przedstawić). W poprzednim wpisie prześwietlenie promocji konta w Millennium jest nieco bardziej szczegółowo. Znajdziesz tam informacje o ofercie dla oszczędzających, a także dokładne omówienie głównych cech konta osobistego zakładanego w tym banku oraz możliwość dyskusji w komentarzach (tak, by wszystkie znajdowały się w jednym miejscu).Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...