Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania 17: odbierz nawet 200 zł za konto i lokatę w Toyota Banku (+moneyback do 10% na stacjach paliw)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

4.03.2019

Money mania 17: odbierz nawet 200 zł za konto i lokatę w Toyota Banku (+moneyback do 10% na stacjach paliw)

Po dłuższej przerwie Toyota Bank wraca do grona banków serwujących okazje do bankobrania.

Moneymania z premią do 200 zł za konto i lokatę w Toyota BankuTym razem w ramach popularnej i sprawdzonej (bo to już 17. edycja) Money Manii zgarnąć można gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 200 zł za otwarcie konta i założenie lokaty w Toyota Banku. A do tego dojść mogą jeszcze zwroty za płatności kartą.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która obecnie nie jest klientem Toyota Banku.

Udziału w promocji brać jednak nie mogą osoby, które w okresie od 01.03.2018 do 04.03.2019 r. zamknęły Moto Konto (wcześniej Konto Jedyne) w Toyota Bank.

Nagrody. W promocji przewidziano dwie nagrody. To premia pieniężna w wysokości 150 zł oraz bonus za aktywność wynoszący 50 zł, które zostaną wypłacone na konto, więc środki będzie można przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Oprócz tego jest jeszcze bankowa promocja "Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo", dzięki której zyskiwać możesz nawet 10-procentowy zwrot za płatności kartą na stacjach paliw.

Zasady promocji. By wziąć udział w Money manii z Moto Kontem w roli głównej:
 • najpóźniej do 31.03.2019 r.: 
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i (na stronie promocji) złóż wniosek o konto osobiste w Toyota Banku, wyrażaj przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Toyota Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej, a także na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, w szczególności do przyznania nagród);

   uwaga: mail z linkiem potwierdzającym rejestrację często wpada do spamu (koniecznie sprawdź ten folder na swojej poczcie!); 
 • do 23.04.2019 r.: 
  • pobierz aplikację "Tankuj Korzyści" (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS); 
  • dołącz do promocji "Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo"; 
  • w aplikacji zarejestruj posiadany samochód (oczywiście nie musi być to Toyota), skanując za jej pomocą dowód rejestracyjny oraz
  • za pośrednictwem bankowości internetowej załóż "Lokatę Sprint 180 dni" na kwotę min. 5 000 zł i utrzymuj ją przez co najmniej 90 dni.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię pieniężną w wysokości 150 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze bonus za aktywność (50 zł), na który możesz się skusić (ale nie jest obowiązkowy). By go uzyskać, oprócz spełnienia warunków dla uzyskania premii 150 zł:
 • do 31.07.2019 r. aktywnie korzystaj z promocji Toyota Banku "Tankuj Korzyści", co oznacza, że co najmniej w jednym miesiącu (w okresie od maja do lipca) spełnij warunki zwrotu dowolnej kwoty za płatności kartą na stacjach paliw (szczegółowo warunki tej promocji opisuję ciut niżej).

Wydanie nagród.  O przyznaniu premii (i bonusu) organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 24.08.2019 r. Wtedy - najpóźniej do 10.09.2019 r. - będzie należało zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty nagród (podać będzie należało m.in. numer rachunku Moto Konta założonego w promocji). Wypłata nagrody/nagród nastąpi do 30.09.2019 r. - do tego też momentu należy posiadać konto w Toyota Banku.


Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo - moneyback dla kierowców


W ramach Money manii skupić się możesz wyłącznie na spełnieniu warunków dla otrzymania premii w wysokości 150 zł. Ale można też skusić się na dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. W celu uzyskania tego drugiego niezbędne będzie korzystania z moneybacku, który Toyota Bank przygotował dla płacących kartą na stacjach paliw.

By korzystać z moneybacku:
 • poza wyżej wymienionymi, wyraź też zgody na:
  • przetwarzanie danych przez bank w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących (Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Toyota Motor Poland Co. Ltd Sp. z o.o.) oraz 
  • otrzymywanie informacji handlowych i materiałów marketingowych produktów i usług podmiotów współpracujących z bankiem za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.
 • nie wypowiadaj umowy o konto, ani kartę; 
 • unikaj niedozwolonego salda debetowego (a więc "minusa" na koncie spowodowanego np. pobraniem opłaty przez bank, gdy Twych środków nie było na rachunku); trzykrotne spowodowanie takiego salda wykluczy Cię z promocji;
 • w każdym miesiącu co najmniej raz zaloguj się do aplikacji.

Zwrot będzie naliczany od sumy tzw. transakcji petrol, czyli płatności kartą wykonanych na stacjach paliw, na których terminal płatniczy ma przypisany kod MCC 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9752. W praktyce są to kody stosowane na stacjach największych sieci takich jak: BP, Circle K, Lotos, Orlen, Shell.

Zanim przejdę do omówienia warunków uzyskiwania moneybacku, przytoczę jeszcze kilka istotnych definicji. Poniżej będzie pojawiać się m.in. pojęcie "transakcja dowolna" - to płatności kartą, które można wykonywać w dowolnym punkcie handlowo-usługowym, ale innym niż stacje paliw.

Znaczenie będą też mieć salda:
"Średnie saldo Konta – średnie miesięczne saldo środków pieniężnych zgromadzonych na Koncie obliczone jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.  
Średnie saldo oszczędności – średnie miesięczne saldo środków pieniężnych zgromadzonych na innych niż Konto rachunkach Uczestnika Promocji w Banku (z wyjątkiem Indeksowanego Konta Oszczędnościowego) oraz na wszystkich posiadanych przez niego lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego na tych produktach, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu"

I to tyle z teorii. Teraz czas na konkrety. W promocji możesz uzyskiwać zwrot w wysokości 5 lub 10%. Ile to będzie w Twym przypadku, zależy od spełnienia poniższych warunków:
Wysokość moneybacku od transakcji Petrol:
5%
5%
5%
10%
10%
Przy spełnieniu poniższych warunków:
Posiadasz auto:
Inna marka
Toyota lub Lexus
Toyota lub Lexus*
Inna marka albo Toyota lub Lexus
Toyota lub Lexus*
Średnie saldo konta wyniesie:
1 000 zł
1 000 zł
1 000 zł
3 000 zł
1 000 zł

oraz
lub
lub
oraz
oraz
Średnie saldo oszczędności** wyniesie:
10 000 zł
2 500 zł
2 500 zł
50 000 zł
10 000 zł

oraz


oraz
oraz
Kwota transakcji dowolnych:
500 zł
Nie dotyczy
Nie dotyczy
1 000 zł
500 zł
*wraz z umową Finansowania (z wyłączeniem Refinansowania), przez które bank rozumie zakup nowego lub używanego samochodu marki Toyota, Lexus w salonie sprzedaży Toyota, Lexus na terenie RP finansowany dowolnym produktem z oferty Toyota Banku, lub Toyota Leasing Polska Sp. z o.o., uruchomionym od 01.07.2018 r.
** do tego salda wliczy się już Lokata Sprint 180 Dni założona na kwotę min. 5 000 zł

W każdym miesiącu uzyskać można maksymalnie 50 zł zwrotu. Zwrot ma być wypłacany do 10. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.


Moto Konto i Lokata Sprint 180 dni - prześwietlenie


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie konta; 
 • 0/2,49 zł - opłata za prowadzenie konta pobierana "z góry" na początku każdego miesiąca, ale jest ona zwracana w kolejnym miesiącu w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:
  • (I) utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1 000 zł lub 
  • (II) minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2 500 zł

   (Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.) lub 
  • (III) dokonania z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty kredytu samochodowego posiadanego w Toyota Bank Polska S.A. lub
  • (IV) dokonania z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty z tytułu umowy leasingu w Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.

   Upraszczając: jeśli na potrzeby promocji założysz Lokatę Sprint, to z automatu zapewnisz sobie zwrot opłat za konto, dzięki czemu będzie ono dla Ciebie darmowe. Dla zwolnienia z opłaty za konto nie będzie potrzeby utrzymywania salda środków na koncie (ten wymóg będzie jednak, jeśli zdecydujesz się na uzyskiwanie moneybacku za paliwo).
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta 
 • prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce: 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu; 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu.


Jeśli zaś chodzi o Lokatę Sprint 180 dni, to jej główne cechy wyglądają następująco:
 • oprocentowanie: 2,4% w skali roku (stałe);
 • okres lokaty: 180 dni
 • minimalna kwota lokaty: 3 000 zł (pamiętaj jednak, że na potrzeby promocji założyć należy depozyt na min. 5 000 zł);
 • maksymalna kwota lokaty: 18 000 zł

Regulamin promocji wymaga utrzymania lokaty przez co najmniej 90 dni. Po upływie takiego okresu teoretycznie więc lokatę możesz zerwać. W takiej sytuacji otrzymasz jednak wyłącznie kapitał (bez jakichkolwiek odsetek). Środki zdeponowane w Toyota Banku podlegają Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu (do kwoty będącej równowartością 100 tys. euro).

Otwieranie konta w Toyota Banku. Po złożeniu wniosku o konto, w ciągu kilku dni roboczych powinien skontaktować się z Tobą konsultant banku celem umówienia wizyty kuriera. W tej rozmowie możesz wskazać inny adres przyjazdu kuriera niż adres zamieszkania czy korespondencyjny. Dzięki temu będzie możliwe podpisanie dokumentów w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu (np. w miejscu pracy czy uczelnia). Kurier powinien przybyć w ciągu 3 dni roboczych od wspomnianej rozmowy. Podpisaną umowę kurier odeśle do banku, a o aktywacji konta Toyota Bank powiadomi Cię SMSem.

Przydatne dokumenty:

129 komentarzy:

 1. Przez ile miesięcy jest moneyback za paliwo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moneyback wprowadzony został już w sierpniu 2018 r. i przewidziany jest do końca czerwca, ale bank planuje jego przedłużenie (co już w pewien sposób zdradza regulamin Money Manii 17, gdzie mowa o spełnieniu warunku aktywności w jednym z miesięcy w okresie, który uwzględnia już lipiec).

   Usuń
  2. W praktyce to już od stycznia 2016 mają ten moneyback. Miał być na rok. Później przedłużyli na kolejny rok, a potem jeszcze na kolejne miesiące aż zamienili na ten obecny moneyback (w tym wcześniejszym było więcej progów procentowych ale też max do 10%)

   Usuń
  3. Jeśli wybiorę wariant w kolumnie 1 czyli 5% dla innego pojazdu. Przeleje w III na konto 1.900 zł (dla uproszczenia żeby nie wyliczać kiedy będę wydawał), 500 zł wydam w ciągu miesiąca, na konto oszczędnościowe przeleje 10.000 zł. Zaś za paliwo dodatkowo zapłacę 400 zł. To uzyskam zwrot 20 zł za miesiąc marzec 20 zł tak? Jeśli w kwietniu uzupełnie konto o wydaną kwotę czyli 900 zł i analogicznie wydam 500 zł + 400 zł na paliwo to również 20 zł zwrotu? i tak co miesiąc ??

   Usuń
 2. Czy jak konto założę ja i odrębnie żona to będziemy mogli zarejestrować jedno (to samo) auto w 2 aplikacjach??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno auto może być zarejestrowane tylko 1 raz.

   Usuń
  2. Nieprawda 1 auto można zarejestrować w 2 aplikacjach . ja i mąż tak mamy i bez problemu 1 auto przechodzi

   Usuń
  3. zawsze można zarejestrować auto sąsiada :)

   Usuń
 3. Czy musi to być samochód którego jestem posiadaczem?? Czy może być rodziców? A konto moje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma znaczenia. Możesz zarejestrować samochód kogokolwiek. Bank tego nie sprawdza.

   Usuń
  2. W dowodzie rejestracyjnym są przecież dane osobowe właściciela. Gdyby to co piszesz byłoby prawdą, to najlepiej zeskanować dow. rej. kogoś kto ma Toyotę.
   Więc jak to jest?

   Usuń
  3. A co mają dane właściciela do czegokolwiek? 3/4 ludzi jeździ samochodami w leasingu czyli nie sa właścicielami samochodów wg. dowodów rejestracyjnych.

   Usuń
  4. Nie do końca. Zeskanowalem dowód Toyoty której właścicielem nie jestem i w apce mam warunki zwrotu: 10k oszczędności, 1000 zł średnie saldo i 500 zł obrotu karta. Czyli to warunki dla samochodu innego niż toyota/Lexus. Nie wiem czy błąd w apce czy tak traktują zeskanowanie nie swojego dowodu rejestracyjnego?

   Usuń
 4. lokata sprint 2,4%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No słabe to oprocentowanie. Trzeba jeszcze uwzględnić różnicę w odsetkach.

   Usuń
  2. Aktualnie najlepsza lokata na 6 mies. to Lokata Nr 1 w Idea Banku. Przy kwocie 5000 zł 0,4% w skali roku daje różnicę 8 zł w odsetkach.

   Usuń
 5. Jak rozumieć: "Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu"??? Czyli ile trzeba mieć na koncie środków na koniec miesiąca, żeby było średnio 1000 zł np. w marcu? Bo ja to rozumiem, że 3100 : 31 = 1000 😀 dobrze pojmuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby mieć średnie miesięczne saldo konta na poziomie min. 1 000 zł, trzeba by posiadać (przykładowo): albo codziennie 1000 zł, albo 2215 zł przez 14 dni, albo 31000 zł przez 1 dzień.

   Usuń
 6. Mr. Złotówa, oprocentowanie tej lokaty to nie 4%, a 2,4% w skali roku. Różnica dość istotna ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest 2,4%. Poprawiłem wcześniej (zaraz po publikacji), ale coś się zawiesiło. No niestety nie 4, a 2,4%. Co w chwili obecnej i tak jest najlepszą dostępną lokatą w Toyota Banku.

   Usuń
 7. Jak można zamknąć konto w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, ktoś opiszę krok po kroku co i jak robić aby uzyskać 200zk premii bo te salda mnie mylą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla uzyskania premii 150 zł nie mają żadnego znaczenia. Zakłada się konto, lokatę, rejestruje auto w aplikacji i tyle. Czeka się na premię.

   Jeśli ktoś chce zdobyć jeszcze bonus 50 zł za aktywność, to "Średnie saldo Konta"oraz "Średnie saldo Oszczędności" już mają znaczenie, bo są wymogiem przy moneybacku (a ten choć raz musi wpaść).

   Jeśli nie masz Toyoty lub Lexusa, to po linii najmniejszego oporu należałoby przez 1 miesiąc mieć średnie saldo na koncie min. 1000 zł oraz średnie saldo oszczędności min. 10 000 zł (do tego zaliczy się już Lokata Sprint). No i trzeba by wykonać transakcje dowolne na sumę min. 500 zł oraz co najmniej raz zrobić zakupy na stacji paliw. Za to wpadnie 5% zwrotu za płatności na stacji paliw.

   Usuń
  2. Dzięki :)

   Usuń
  3. A jak mam toyotkę, to wszystko tak samo jak pisze złotówa ale bez robienia transakcji dowolnych ? I też wpadnie 200 zł ?

   Usuń
  4. Tak, osoby, które zarejestrują Toyotę (lub Lexusa) mają łatwiej i przy zwrocie 5% (a więc i dla bonusu 50 zł za aktywność) nie ma potrzeby wykonywania transakcji dowolnych.

   Usuń
 9. Warto zauważyć że MCC 5983 ma też eBOK PGNiG więc można sobie zaoszczędzić płacąc za gaz ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy platnosc dowolna 1tys zl mozna zalatwic revolutem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jakichkolwiek wykluczonych transakcji i wszystko się liczy ;D

   Usuń
  2. Można.

   Usuń
  3. A czy jak sie przelewa z revolut kwote x zł na konto w banku polskim to odbiorca nie naliczy jakieś opłaty za przelew np. sepa??

   Usuń
  4. O, zero i jeszcze raz zero !

   Usuń
 11. Czyli żeby założone konto było w pełni darmowe wystarczy 5000 na lokacie? Czy trzeba jeszcze to 1000 zł na koncie żeby leżało cały czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla darmowego prowadzenia konta wystarczy spełnienie jednego warunku. Gdy już będziesz posiadać lokatę, nie trzeba utrzymywać salda na koncie.

   Usuń
 12. Klientem tego banku jeszcze nie byłem. Zatem wniosek poszedł.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pytanie nie dotyczy tylko tej promocji, ale tez innych. Czy jeśli warunkiem promocji jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej, - co udało mi sie zrobić, przy zmianie telefonu i ponownym instalowaniu aplikacji tylko już na nowym urządzeniu, tracę prawo do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tracisz. Po prostu pobierasz apkę i się logujesz na nowym telefonie.

   Usuń
 14. Przy próbie logowania wyskakuje że niema emaila w bazie, przy próbie rejestracji pisze ze mail jest już w bazie, a przy próbie odzyskania hasła maila niema w bazie czeski film, jakieś porady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj innego maila.

   Usuń
  2. Po podaniu innego pojawia się dokładnie ten sam komunikat - czy ktoś znalazł jakiekolwiek dane kontaktowe do nich?

   Usuń
 15. Tankuj korzyści –oferty specjalne” jeszcze to jest, doczytałem i można albo 500 zł dostać lub 1100. Jeśli kupiło się auto używane lub nowe od dilera toyoty, akurat się załapie na 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka opcja też jest. Szczegóły we wpisie pierwotnie poświęconym promocji "Tankuj korzyści", gdy ta pojawiła się w ofercie banku (tutaj).

   Usuń
 16. Czy ktoś wie z jakiego nr dzwonią z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie było ze stacjonarnego, kierunkowy warszawa (22 488 55 50)

   Usuń
  2. Potwierdzam. Dzwonią ze stacjonarnego. 22488 początek.

   Usuń
 17. Opłata za konto jest pobierana już od pierwszego miesiąca? Zakładam konto pod koniec marca i jak oni policzą średnie miesięczne saldo marca? Za cały miesiąc czy za dni w których konto było aktywne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata pobierana jest w 1. dniu miesiąca kalendarzowego, więc w przypadku otwarcia konta np. dzisiaj, opłaty za marzec nie będzie, a pierwszy raz będzie pobrana 1.04. Na początku maja bank sprawdzi czy w kwietniu zostały warunki spełnione (jeśli tak, to odda opłatę za kwiecień).

   Usuń
 18. Czy można zgarnąć jakąś premie za polecenie konta lub money mani?

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy jak założę konto jeszcze w III i spełnię warunki w tym miesiącu dot. średnie salda na koncie, średnie saldo oszczędności i kwoty z transakcji. To zwrot za płatności kartą na stacji otrzymam w kwietniu do 10? Czy może wszystko będzie liczyło się dopiero od 1 kwietnia bo musi być cały miesiąc rozliczeniowy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko że wtedy w III też trzeba by było wyrobić średnie salda konta i oszczędności jak za cały miesiąc. Tak mi to wynika z regulaminu.

   Usuń
 20. Zgadza się że trzeba będzie wyrobić, ale to chyba będzie liczone w III nie przez cały miesiąc tylko od dnia jak założą mi konto, czyli przeleje 1000 zł i średnie saldo konta spełnione

  OdpowiedzUsuń
 21. Też czekacie tak długo na kontakt z bankiem ? 5 marca złożyłem wniosek o konto i jeszcze nikt się nie odezwał ze strony banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie dzwonili już następnego dnia.

   Usuń
  2. Do mnie zadzwonili również następnego dnia po złożeniu wniosku

   Usuń
 22. Jaka firma kurierska jeździ z umowami?

  OdpowiedzUsuń
 23. Chcialbym dopytać i upewnić sie w sprawie transakcji dowolnych. Czy w grę wchodzą tylko punkty handlowo-uslugowe bez możliwości płatności w internecie?? Zadałem to pytanie konsultantowi to potwierdził że płatności internetowe tez się zaliczają. Mógłbym ktos to zweryfikować???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o płatnościach w punktach handlowo-usługowych, ale z tego co kojarzę to Czytelnicy pisali, że mogą to być także płatności w Internecie.

   Usuń
  2. Czyli tak nie do końca na 100% pewne jest że płatności internetowe będą akceptowane.

   Usuń
 24. Czy przy zamykaniu konta ten token będzie trzeba zwrócić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba zwracać.

   Usuń
  2. Token jest darmowy??

   Usuń
  3. Tak, darmowy i na własność. Nie trzeba oddawać. A jeszcze można z niego odzyskać baterię :)

   Usuń
 25. Czy ten warunek też trzeba spełnić " do 31.07.2019 r. aktywnie korzystaj z promocji Toyota Banku "Tankuj Korzyści", co oznacza, że co najmniej w jednym miesiącu (w okresie od maja do lipca) spełnij warunki zwrotu dowolnej kwoty za płatności kartą na stacjach paliw (szczegółowo warunki tej promocji opisuję ciut niżej)." żeby otrzymać 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, dla uzyskania 150 zł tego robić nie trzeba. To wymóg wyłącznie przy bonusie za aktywność (50 zł).

   Usuń
  2. Dziękuję;-)

   Usuń
 26. W trakcie wypełniania wniosku o MotoKonto pojawia się zapis "jestem członkiem programu MORE". Przy zanaczeniu opcji "nie", nie mogę wysłać wniosku. Będę wdzięczna za podpowiedź co z tym fantem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaznaczyłem NIE i dalej przeszło bez problemu.

   Usuń
 27. Czyli jeden dowód rej. mogą zeskanować trzy osoby?

  OdpowiedzUsuń
 28. Rejestracja w appce przechodzi przez PESEL, czy jest to automatycznie powiązane z założonym kontem i wchodzi w promocję?

  OdpowiedzUsuń
 29. W tabelce warunkow do zwrotu jest blad. Warunki nalezy spelnic lacznie, a nie "lub". Szkoda, ze dopiero teraz to zauwazylem, bo prawdopodobnie nie dam rady juz spelnic warunku utrzymywania salda 1000 zl na koncie w tym miesiacu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tabela zgadza się z regulaminem. Przy zwrocie 5% "lub" (czyli łatwiejsza opcja) jest dla posiadaczy Toyoty lub Lexusa, a jeśli ktoś ma auto innej marki, to niestety musi spełnić warunki łącznie.

   Usuń
  2. Przepraszam, zgadza sie. Przeczytalem "jesli spelni lacznie nastepujace warunki" i uznalem, ze chodzi o wszystkie trzy warunki. A chodzi o pierwszy i drugi lub trzeci.

   Usuń
 30. Jeżeli przy zakupie paliwa zrobię małe zakupy na stacji paliw to moneyback naliczy się od całej sumy? czy tylko od paliwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za wszystko. Bo to ta sama kasa i ten sam kod MCC. Opłaca się kupować prasę, papierosy albo doładowania.

   Usuń
  2. Nawet paliwa nie trzeba kupować 😉

   Usuń
 31. Moneyback nalicza się za wszystko na stacjach paliw.

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy jak jestem posiadaczem Toyoty i chcę zawalczyć o 10 % zwrotu za paliwo to lokata ma być 5 czy 10 tyś?

  OdpowiedzUsuń
 33. W opisie promocji powyżej oraz w regulaminie widnieje zapis dotyczący zeskanowania dowodu rejestracyjnego podczas jego rejestracji w aplikacji. Miałem problem z zeskanowaniem (dowód ma już kilka lat) i skorzystałem z opcji ręcznego dodania samochodu. Czy może zostać to potraktowane jako niespełnienie warunku? Może ktoś też miał taki problem?

  OdpowiedzUsuń
 34. Ja również mam problem z zeskanowaniem dowodu. Czy w takim wypadku mogę dodać ręcznie nie mój samochód do aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy trzeba skanować koniecznie dowód czy można wprowadzić dane ręcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie wykonane nawet tanim aparatem fotograficznym jest znacznie lepszej jakości.

   Usuń
 36. Wam też pobierają 2,49 zł za prowadzenie konta i nie zwracają ?
  W kwietniu pobrali i nic nie zwrócili i teraz w maj również pobrali 2,49 zł. A miało być zwracane jeśli suma lokat przekroczy 2,5k a przecież w tej promocji mamy lokaty po 5 k. Też tak macie z tym prowadzeniem konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za kwiecień zwrócą dopiero w maju. A to co pobrali 1. maja to zwrócą w czerwcu. Tak to działa.

   Usuń
  2. I jeszcze kwestia kiedy lokatę w kwietniu złożyłeś. Zwrot opłaty dostaniesz jak założyłeś przed 18. kwietnia. Bo jak później to przy lokacie 5000 średnia salda za kwiecień nie wyniesie 2000 dziennie.

   Usuń
  3. Lokata założona jeszcze pod koniec marca w miesiącu otwarcia konta. Więc kwiecień był pełny z lokatą. To już za 2 miesiące pobrali i wychodzi na to że jak zamykać będę to 1 opłatę nie zdążą zwrócić.

   Usuń
  4. Zwrot za poprzedni miesiąc jest do 10. dnia roboczego w kolejnym miesiącu. Czyli zwrot opłaty z 1. kwietnia dostaniemy do 16. maja.

   Usuń
 37. Promocja ze zwrotem za paliwo zostanie przedłużona do 31.06.2020. Informacja z infolinii :). w tym tygodniu info na stronie banku

  OdpowiedzUsuń
 38. Dostałem mail żeby uzupełnić na stronie promocji numer konta do wypłaty premii. Po zalogowaniu się nie widzę nigdzie zakładki o tej promocji i możliwości uzupełnienia danych. Jedynie jak wejdę w moje konto - moje dane. Jest informacje "Numer mojego eKonta w mBank:" . Tutaj mam wpidać numer konta z Toyota Bank ? czy gdzie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm więc chyba tutaj ??? czy ktoś ma pomysł jeszcze jakis???

   Usuń
  2. U mnie to samo. Wysłałem reklamację.

   Usuń
  3. Mam tak samo, z tą jednak różnicą, że numer rachunku wpisałem po otwarciu konta jak jeszcze była możliwość. Nie wiem, czy przed otrzymaniem od nich maila można było to zrobić, ale ja w każdym bądź razie tak zrobiłem. Teraz rozpoczęli kolejną promocję z mbankiem i "nałożyły" im się formularze. Dla spokoju również wyślę zapytanie czy muszę jeszcze raz ponawiać wpisywanie danych po ich mailu.

   Usuń
 39. Napisałem maila do nich że brak możliwości uzupełnienia i wstawiłem screen że moge wpisać tylko w edycje XVIII a ja brałem udział w XVII. Dzisiaj dostałem odpowiedź ...że mam sobie kliknąć w prawy górny róg menu i tam rozwija się moje dane i tam mam w odpowiednią edycję uzupełnić....ale dodali że jak będę miał problem to mam podać im nr konta i sami uzupełnią... (instrukcja która przesłali bardzo pomocna ;). Odpisałem im że nie mam do wyboru swojej edycji promocji i żeby sami uzupełnili .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam tak samo napisałem im swój numer konta w wiadomości zobaczymy co odpowiedzą

   Usuń
 40. 2 dni temu napisałem do nich w reklamacji że widzę tylko wniosek w którym trzeba podać konto w m banku. Jak na razie zero odpowiedzi

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy można się z nimi skontaktować telefonicznie?? Bo nigdzie nie widzę nr telefonu

  OdpowiedzUsuń
 42. Nie wiem czy ta zakładka była wcześniej ale teraz jest. Poniżej miejsca na konto w mBanku w zakładce "moje dane" jest - Poprzednie edycje "Money Mania - Edycja XVII" po kliknięciu w "ZOBACZ" otwiera się do wypełnienia konto w Toyota Banku.

  OdpowiedzUsuń
 43. Spełniłam warunki promocji, ale nie dostałam maila z banku o uzupełnieniu danych.
  Ktoś jeszcze tak ma? Dzwonić? reklamować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź jeszcze foldery typu "spam", "oferty" lub "inne", bo być może mail gdzieś tam się ukrył. A jeśli wiadomości nie ma, to polecam wpis tutaj (przypominam o finalizacjach 5 różnych promocji i podpowiadam co robić, gdy maila brak).

   Usuń
  2. Spam zawsze sprawdzam, nigdzie nie ma. Ale uzupełniłam dane wg info z money mania, mam nadzieję że jest ok

   Usuń
 44. Czy wiadomość o przyznaniu premii w promocji została już rozesłana przez Organizatora? Nie otrzymałem żadnego powiadomienia, a po zalogowaniu się do Money Manii w zakładce Historia widnieje status "Wysłany". Podobnie jest w przypadku wniosku Żony, która wzięła udział w tej samej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam. Dopiero teraz zauważyłem, że temat ten był już poruszony.

   Usuń
 45. Czy otrzymał ktoś już premię? Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Jeszcze kilka dni zostało.

   Usuń
 46. Jest już premia na koncie :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Otrzymałem premię. Pozdrawiam Tomasz P

  OdpowiedzUsuń
 48. A u mnie jeszcze brak, ale mają jeszcze kilka dni więc się wstrzymam z reklamacją.

  OdpowiedzUsuń
 49. Z moneymania odpowiedź:

  "niestety, Pana adres mailowy nie znalazł się na liście osób spełniających warunki. Proszę o wyjaśnienie sytuacji w banku."

  brak mejla i kasy - miał ktoś taką sytuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie to ma znaczenie? Jeśli ktoś miał to może jest jakiś powód. Pisz reklamację. I od razu też do banku. Bo to wyjaśnienie żadne. Muszą podać powód.

   Usuń
 50. U mnie na razie nie ma premii, w sprawie reklamacji cisza. Fantastyczna promocja, najpierw nie było maili, teraz nie ma premii...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak premii. Po złożonej reklamacji okazało się, że na stronie money manii brak podanego rachunku bankowego. Natomiast uzupełniałem go i sprawdzałęm czy wszystko ok. Teraz pole jest puste. Miał ktoś taki przypadek?

   Usuń
  2. U mnie tak samo. Na szczęście zrobiłem screena o przyznaniu nagrody...

   Usuń
  3. U mnie podobnie, nawet pisałem w sierpniu reklamację w tej sprawie że nie można wpisać nr konta. Otrzymałem odpowiedź że ukryte niby to było i że już można uzupełnić. Uzupełniłem sprawdzałem czy dobrze czy nie było pomyłki. A teraz pole puste i brak premii, twierdzą że nie uzupełniłem numeru rachunku, kpina i do kogo pisać reklamacje do banku czy moneymani ?

   Usuń
  4. Anonimowy 10:35, a do kogo piszesz reklamację do banku czy moneymani ? Też mam zachowanego maila o przyznaniu nagrody, i korespondencje z reklamację z sierpnia że nie ma gdzie wpisać numeru konta. Ale sam nie wiem gdzie napisać, napisałem reklamację do moneymani 30 września i nic nie odpisali. Czas się z bankiem pożegnać. Następnym razem będę uwieczniał wpisywanie i wysyłanie nr konta.

   Usuń
  5. U mnie tez w Money Manii zniknął numer konta, choć był wpisany. To jakaś parodia ta Money Mania...

   Usuń
  6. Sprawdź na którą edycję patrzysz.

   Usuń
  7. Czy zapytanie aby na pewno dotyczy tej edycji Money manii? Bo ta już była rozliczona.

   W razie wątpliwości co do prawidłowego zapisania danych w panelu, sugeruję kontakt z organizatorem (moneymania@totalmoney.pl) z prośbą o potwierdzenie zarejestrowania numeru.

   Usuń
 51. Mi Pani z TotalMoney na pytanie dlaczego nie dostałem nagrody odpisała cytuję "Nie zgadujemy numerów rachunków, dlatego".
  Pozostałe okoliczności jak u Was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moneymania zaczyna grać nieczysto. Na początku brak możliwości wpisania rachunku, a potem brak premii. I nie jestem sam w tej sytuacji. To jest celowe działania aby nałapać klientów i jak najmniej premii wypłacić.

   Usuń
 52. Jest 20 pazdziernika i premii nie ma. Money mania informuje, że rozpatrują reklamacje i po rozpatrzeniu będą wysyłać przelewy. Trochę słabo to wygląda bo chciałem zlikwidować konto w TB (bo po pierwsze skończyła się lokata a po drugie jego obsługa i sposób logowania jest BEZNADZIEJNE) ale muszę je utrzymywać...

  OdpowiedzUsuń
 53. Po wykasowaniu aplikacji nie można zalogować się do banku. Apka kaze rejestrować telefon w bankowości, a bankowość chce kodu z apki - błędne koło, na dodatek telekod dziwnie nie działa...
  1)Jak zamknę konto bez jego oglądania to czy przeleją pieniądze na inne konto również te z lokat...?
  2)Czy da się wypłacić kasę w bankomacie bez prowizji? (Zdaje się, że prowizja 1%.)

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy odpisali komuś na reklamację? U mnie cały czas cisza... Udało się odzyskać premię? Dajcie proszę znać :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Nadal brak odpowiedzi na reklamacje wysłaną 18.10

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...