Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Vouchery Circle K do 150 zł za kartę kredytową w Getin Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

22.03.2019

Vouchery Circle K do 150 zł za kartę kredytową w Getin Banku

Ostatnio mamy do czynienia z wysypem promocji kart kredytowych.

Vouchery Circle K do 150 zł za kartę kredytową w Getin BankuTym razem swą propozycję przedstawił Getin Bank (który w ostatnim czasie zdecydowanie brylował w promocjach dla oszczędzających). Za wyrobienie kredytówki zgarnąć można nawet 150 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K.

W praktyce mamy tu do czynienia z dwoma promocjami, które się ze sobą łączą. Do wzięcia jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K oraz (o ile się zdąży - niżej piszę o swych wątpliwościach) 3000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, które  w praktyce można wymienić na voucher o wartości 50 zł do tej samej sieci stacji paliw.

Dla kogo promocja? Zgodnie z regulaminem uczestnikiem promocji z voucherem o wartości 100 zł może być osoba pełnoletnia, która nie posiada limitu karty kredytowej w Getin Banku. I to tyle jeśli chodzi o wykluczenia (ech... żeby tak prosto było w każdej promocji 😉).

Nagroda. Podstawowa z nagród, czyli voucher o wartości 100 zł do Circle K trafi do 3 000 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji (choć bank dopuszcza możliwość zwiększenia puli nagród). [Aktualizacja: na stronie banku pojawił się komunikat:
"Informujemy, iż pula nagród w ramach Promocji Circle K z kartą kredytową Mastercard została wyczerpana w dniu 30.04.2019 r.."]
💡 W porównaniu z innymi bankami, propozycja Getinu ze względu na wartość nagród wygląda dość skromnie. Przypomnę, że za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas zgarnąć można bony Allegro o wartości 400 zł, a Citibank przygotował nagrodę gwarantowaną w postaci telefonu Xiaomi Redmi 6a.

Zasady promocji Getin Banku. By skorzystać z promocji i zgarnąć voucher 100 zł do Circle K:
 • do odwołania lub wcześniejszego wyczerpania puli (aczkolwiek w przypadku promocji z punktami Priceless Specials - o czym piszę niżej - już tylko do końca marca) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Platinum w Getin Banku;
 • wyraź zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz nie zgłaszaj sprzeciwu do przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty; do transakcji nie zaliczą się przelewy z karty; płatności możesz wykonać w dowolnym miejscu - nie muszą to być stacje Circle K).

Nagrodę otrzymasz SMSem i mailem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania 5 płatności kartą. Do momentu otrzymania vouchera, nie zamykaj karty (nie wypowiadaj umowy) w Getin Banku. Voucher ma być ważny dość krótko, bo tylko do 31.07.2019 r. 

Punkty Priceless Specials na powitanie. W równolegle dostępnej promocji przewidziana jest jeszcze nagroda w postaci punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. By je uzyskać, najpóźniej do 31.03.2019 r. należy zawrzeć z Getin Bankiem umowę o kartę kredytową (z numerem BIN 545508, 513026, 516832 - to 6 pierwszych cyfr z 16-cyfrowego numeru karty) i za pośrednictwem tego banku przystąpić do programu Priceless Specials. Choć definicja przystąpienia do programu budzi me obawy, gdyż określono je tak:
"Przystąpienie do Programu - dokonanie następujących czynności: zawarcie z Mastercard umowy w sprawie udziału w Programie (poprzez wyraźne udzielenie zgody na udział w Programie i akceptację Regulaminu Programu oraz wyrażenie obligatoryjnych zgód warunkujących udział w Programie) oraz otwarcie Rachunku Programu (który zostanie otwarty w terminie 14 dni roboczych od daty zawarcia umowy pomiędzy Uczestnikiem a Mastercard)"

Założenie, że przystąpienie do programu zależy też od otwarcia rachunku w ramach Priceless Specials (co może nastąpić nawet w ciągu aż 14 dni roboczych) powoduje, że jest to ryzykowane, bo można się nie udać do 31.03.2019 r. (pozostaje jedynie nadzieja, że to niezgrabne sformułowanie z regulaminie lub że otwieranie rachunku w programie będzie realizowane bardzo szybko).

Nagroda w postaci promocyjnych punktów będzie przyznana w ciągu 14 dni roboczych od przystąpienia do programu Mastercard Priceless Specials i ma być ważna przez 3 miesiące od tego przystąpienia (w przypadku niewykorzystania punkty przepadną).

Karta kredytowa Mastercard w Getin Banku - prześwietlenie 


Choć w promocji wyrobić można kartę Standard lub Platinum, to omawianie tej drugiej pomijam, bo za samo jej wydanie Getin Bank pobiera aż 600 zł (zwolnieni z opłat są jedynie posiadacze Konta Osobistego Noble lub Noble Private Banking albo osoby, które wyrobią kartę na zaproszenie otrzymane z banku).

W przypadku karty kredytowej Mastercard Standard wygląda to już lepiej. Bank nie pobiera opłat za wydanie. Opłata miesięczna za kartę kredytową Mastercard Standard wynosi 5 zł, ale dość łatwo można jej uniknąć - miesięcznie wystarczy wykonać co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty. 

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.
💡 Na koniec przypomnę, że w Getin Banku możesz też uzyskać bonus 50 zł za otwarcie konta, a także 3,5% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy (do 10 000 zł), jak i dla większych kwot (do 400 000 zł) 3,4% w skali roku przez 4 miesiące.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Wespazjanowi.

Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. Jak złożyć wniosek o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tego nie precyzuje więc można to zrobić w każdy dostępny sposób (w placówce lub wysyłając formularz na stronie banku, po którym oddzwania konsultant).

   Usuń
  2. Odpowiedź od obsługi klienta: Wniosek o kartę kredytową może Pan złożyć tylko w oddziale naszego Banku. Najbliższą placówkę odnajdzie Pan na stronie: https://www.getinbank.pl/oddzialy#/placowki Wystarczy dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające zatrudnienie i zarobki. W przypadku umowy o pracę jest to zaświadczenie o dochodach z ostatnich 3 miesięcy. Jeżeli otrzymuje Pan wpływy z innego tytułu, proszę o wiadomość zwrotną. Chętnie przedstawię listę dokumentów, jakie należy ze sobą zabrać.

   Usuń
 2. 100-150 zł za kartę kredytową to jednak mało...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a moim zdaniem spoko hajs, poza tym bardzo proste zasady uczestnictwa. niezła oferta

   Usuń
 3. Promocja trwała od marca 2018 i voucherów już nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja o promocji ponownie jest dość mocno wyeksponowana na stronie banku (w zakładce dotyczącej kart kredytowych). Z informacji od pracowników infolinii wynika, że pula nagród została uzupełniona i promocja wróciła (bo w ub.r. - to już dodaję od siebie - faktycznie była mowa o wyczerpaniu voucherów).

   Usuń
  2. Potwierdzam. Dziś składałem wniosek i też mi potwierdzono że promocja jest.

   Usuń
  3. A mi wczoraj powiedziano na infolinii, że kartę dadzą, ale bez propmocji, bo voucherów brak i nie wiedzą czy i kiedy uzupełnią.

   Usuń
  4. Potwierdzam, mnie też poinformowano o braku voucherów, ale sama kartę mogą wydać...

   Usuń
  5. A ja sprawdzałem 2 razy i 2 razy konsultanci potwierdzali mi że promocja jest aktualna. Napisałem jeszcze zapytanie. Czekam na trzecie potwierdzenie

   Usuń
  6. W ub.r. vouchery były ważne do 04.2019. Teraz są do 7.2019. Tak mi konsultant wyjaśniał że promocja jest wznowiona.

   Usuń
  7. Mam i potwierdzenie pisemne.

   Usuń
  8. Odpowiedź jaką mi przesłali w bankowości:

   Dzień dobry,

   dziękuję za przesłaną wiadomość.

   Zapewniam, że promocja nadal jest aktywna i kupony nadal są przyznawane. Wystarczy, że w miesiącu po zawarciu umowy wykona Pan 5 transakcji bezgotówkowych (z wyłączeniem przelewów) oraz wyrazi Pan zgody na kontakt marketingowy z Banku.

   W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.

   Usuń
 4. A jeżeli w zeszłym roku korzystałem z takiej promocji w getinbank i zlikwidowałem kartę, to czy w tym roku mogę ponownie skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
 5. Po pierwsze ta promocja jest cały czas dostępna na stronie Getinu. Skorzystałem z bankobiorcami z biura w październiku, a po zamknięciu karty i braku karencji po kilku dniach założyłem kartę ponownie. Jedno 150 zł już dostałem, teraz czekam na drugie 150 zł ( punkty priceless już mam).

  OdpowiedzUsuń
 6. A propos Priceless Specials, może ktoś wie w ciągu ilu dni można wykorzystać kod na doładowanie telefonu? Kiedyś to było chyba 10 dni, a teraz na stronie ani w treści smsa z kodem nie ma takiej informacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. w piątek wypełniłam wniosek, dziś roamowa i karta przyznana, promocja jak nabardziej dostępna w dalszym ciągu.

  OdpowiedzUsuń
 8. no taki ruch to mi się podoba. spoko mozna sobie zarobić + na lokatach

  OdpowiedzUsuń
 9. mam już KK, jak teraz przystapić do tego w programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodzisz na stronę tego programu, klikasz zarejestruj. Wybierasz getin bank wtedy zostaniesz przekierowana na stronę banku gdzie wypełnisz formularz zgłoszeniowy. W razie problemów dzwoń na infolinię, pomogą Ci, choć jest to bardzo proste

   Usuń
 10. odebrałam już bon na 50 zł za powitalne 3 tys punktów :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dostałem 3100 pkt powitalnych niestety u mnie bon circle k kosztuje 3400 pkt , więc chyba firma nie wywiązała sie z promocji skoro niemozge kupic tego vouchera???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj więc użyć kuponu zamiast vouchera do zakupu tego bonu.

   Usuń
  2. Złóż reklamację.

   Usuń
  3. u mnie też było na jedą i drugą karte po 3100 ptk i oba vouchery po 3000 pkt bez zadnego problemu

   Usuń
  4. Co można kupić na Statoil za 3100 punktów? Baton Kit-Kat?

   Usuń
 12. dziś przyszedł mail z voucherem 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Złożyłem wypowiedzenie. Wychodzi na to że na zatrzymanie nic niestety nie proponują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do się wypowiedzieć KK przez stronę bankową?, jeśli tak poproszę instrukcję :)

   Usuń
  2. W menu: Karty --> wybierz Szczegóły --> następnie kliknij na Zastrzeż. Operacja nieodwracalna.

   Usuń
  3. To karta kredytowa. Trzeba wypowiedzieć umowę.

   Usuń
  4. Zastrzeżenie karty może wystarczy przy karcie debetowej, ale przy karcie kredytowej trzeba złożyć wypowiedzenie w placówce lub listownie.

   Usuń
  5. Czyli co - nie da się zastrzec KK nawet w przypadku jej zgubienia albo kradzieży?

   Usuń
  6. Zastrzec można. Ale to nie oznacza rozwiązania umowy o kartę i limit na niej przyznany.

   Usuń
 14. Mam zapytanie w związku z Revolutem i zakupem walut. Czy doładowanie Revolut ta kartą kredytową z Getin jest darmowe ? Czy może coś się zmieniło (tak jak np. w Citi jeśli chodzi o opłaty ? )

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...