Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Blikomania: do wygrania nawet 100 000 zł dla korzystających z BLIKa

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

18.03.2019

Loteria Blikomania: do wygrania nawet 100 000 zł dla korzystających z BLIKa

Jakie są zasady tej edycji loterii Blikomania? Co robić, by zwiększyć szansę na wygraną?

Loteria BLIK Blikomania
W tej ogólnopolskiej loterii organizowanej przez Polski System Płatności można wygrać przy okazji codziennych zakupów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, np. na zakup losu. Potrzebny jest oczywiście łut szczęścia, ale i wiedza na temat, gdzie i jak płacić BLIKiem. To forma płatności dostępna w Polsce już od ponad 4 lat, ale w porównaniu z kartami płatniczymi wciąż mało popularna. Loteria ma za zadanie to zmienić. 

Poniżej znajdziesz:

 •  omówienie zasad loterii Blikomania (m.in. kto może wziąć udział? jakie są nagrody? gdzie się rejestrować? kiedy losowania?);
 •  praktyczne rady, jak zwiększyć szansę na wygraną, dzięki odpowiedniej strategii 
 •  ponad 100 opinii dotychczasowych uczestników (w komentarzach pod wpisem).
A na końcu wpisu zdradzam też sprawdzony sposób, jak najprościej (bez wychodzenia z domu) zapewnić sobie codziennie los na loterii!
💡Loteria a może lepiej... pewny zysk? Jesteś na blogu poświęconym promocjom bankowym. Piszę tu nie tylko o loteriach takich jak Blikomania, gdzie nagroda zależy od szczęścia w losowaniu. Jest wiele innych promocji bankowych, w których nagrody - wcale nie małe - są gwarantowane. Przejrzyj aktualną listę takich promocji z gwarantowanymi nagrodami 100, 200 zł i więcej, płać BIKiem (choć nie tylko) i oprócz losu w loterii zyskaj dodatkowo, np. premię pieniężną od banku.

Dla kogo loteria "Blikomania"?


Uczestnikami mogą być klienci 10 banków, udostępniających płatność BLIK. A są to: Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Millennium, Pekao, PKO BP oraz Santander Bank.

Regulamin loterii nic nie wspomina o klientach Raiffeisen Polbanku (choć oni również mogą korzystać z BLIKa). Tak samo wygląda sytuacja z Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe, choć tu można przypuszczać (ale to ciągle tylko przypuszczenie), że kwalifikują się oni jako klienci odpowiednio mBanku i Alior Banku, które obsługują bankowość pod szyldem telekomów. Co ciekawe jednak, to w formularzu rejestracyjnym na stronie loterii, wszystkie te banki bez wyjątku są dostępne!

Co to jest BLIK? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, sprawdź czym jest BLIK. A jeżeli nie wiesz gdzie z niego korzystać, to sugestie znajdziesz we wpisie: gdzie płacić BLIKiem?

Jeśli nie masz konta w banku, który udostępnia BLIKa, a chcesz wziąć udział w loterii Blikomania, tutaj opłaci Ci się założyć konto i jeszcze na tym dodatkowo zarobić:

Blikomania: nagrody


Loteria Blikomania daje możliwość zgarnięcia nagród pieniężnych. Do wygrania czeka:
 • 1 nagroda główna o wartości 100 000 zł;
 • 157 nagród o wartości 1 000 zł każda;
 • 7379 nagród o wartości 100 zł każda;

Całkowita pula nagród przekracza więc milion złotych.

Zasady loterii Blikomania


By wziąć udział w loterii Blikomania, dostępnej w okresie od 18.03. do 21.08.2019 r:
 • wyślij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie blikomania.pl (jeśli korzystasz z wielu aplikacji bankowych z BLIKiem, to możesz zarejestrować także kolejne), wyrażając przy tym upoważnienie organizatora do pozyskania od banku informacji o wykonaniu transakcji BLIK zrealizowanych w okresie objętym losowaniem;
 • klikając w link otrzymany wiadomością na adres mailowy podany podczas zgłoszenia, potwierdź swój udział; 
 • wykonuj transakcje BLIKiem przy użyciu kodu, czeku lub aliasu BLIK.

A możliwości wykonania transakcji w loterii Blikomania jest sporo, bo z godnie z regulaminem:
"W Loterii uwzględniane są Transakcje BLIK wykonane jako zapłata za towary lub usługi nabywane z wykorzystaniem serwisów i platform umożliwiających realizację płatności z wykorzystaniem sieci Internet, zapłata w sklepach stacjonarnych oraz punktach sprzedaży automatycznej, wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIKa"

Strategia w Blikomanii


Każdemu zgłoszeniu do loterii (które robi się tylko raz dla danej aplikacji) przypisywany jest unikalny identyfikator. I w loterii to numery tych identyfikatorów będą losowane. Po ich wylosowaniu, organizator zapyta bank (którego aplikacją transakcje miały być wykonywane) czy w okresie, dla którego odbywało się losowanie klient wykonał transakcję BLIKiem. Jeśli zatem Twój identyfikator zostanie wyłoniony w którymś z losowań, ale dla dnia w którym było losowanie bank nie znajdzie transakcji przez Ciebie wykonanej, to z nagrody nici. Może ona wtedy trafić do osoby wylosowanej jako rezerwowa. Jeśli więc nie chcesz stracić szansy na wygraną, to co najmniej jedną transakcję BLIKiem musisz wykonywać codziennie, bo to dla każdego dnia (w okresie 18.03. do 21.08.2019 r.) będą odbywać się losowania nagród codziennych (po 100 i 1 000 zł).

W loterii Blikomania wygrać można więcej niż jedną nagrodę, ale dany uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym losowaniu.

Terminy losowania


Pierwsze z losowań ma odbyć się 25.03., a ostatnie 22.08.2019 r. Codziennie losowana ma być jedna nagroda o wartości 1 000 zł oraz 47 nagród po stówce.

Nagrody dzienne (w wysokości 100 zł i 1 000 zł) będą przekazywane w formie elektronicznego czeku (ważnego przez 15 dni), który organizator prześle mailem, a czeki będzie można wypłacić w bankomatach z logo BGŻ BNP Paribas, Euronetu, Banku BPS, ING Banku Śląskiego, Millennium, PKO BP, Planet Cash i Santander Banku. Instrukcja wypłaty i niezbędny do tego PIN zostanie przesłany we wspomnianej wiadomości powiadamiającej o nagrodzie. Nagroda główna ma być przelana na konto wskazane przez zwycięzcę.

Sposób na jeszcze prostszą Blikomanię


O zdobycie codziennego losu w Blikomanii - co jest niezbędne, by zrealizować zasady opisanej wyżej strategii maksymalizującej szansę na wygraną - jest względnie łatwo. Wystarczy każdego dnia płacić BLIKiem za dowolne zakupy. Mogą być to nawet bułki w sklepie. Warunek jest oczywiście jeden - punkt, w którym się w nie zaopatrujesz musi akceptować transakcje BLIKiem. W miarę proste i zazwyczaj nie narażające na koszty jest wypłacenie pieniędzy BLIKiem w bankomacie (choć przed pierwszą wypłatą koniecznie sprawdź cennik swojego banku). Ale jest jeszcze jeden sposób na to, by nie wychodzić nawet z domu i codziennie zgarniać jeden los w loterii. Wystarczy za pomocą BLIKa (korzystając z aplikacji mobilnej Twojego banku) wykonać przelew na dowolny numer telefonu. To de facto taki sam przelew jak ten tradycyjny, które wykonujemy na co dzień poprzez konto internetowe banku, z tym że tutaj nie ma potrzeby podawania długiego 26-cyfrowego numeru konta, ale wystarczy wprowadzić numer telefonu odbiorcy przelewu. Pieniądze trafią niezwłocznie na konto bankowe bliskiej osoby lub Twego znajomego (o ile jest klientem banku uczestniczącego w systemie przelewów na telefon BLIK). Przelewy mogą być realizowane na dowolne, nawet najdrobniejsze kwoty, czyli nawet takie poniżej złotówki. Taką drogę "na skróty" po los na loterii umożliwiają jednak niestety tylko wybrane banki, t.j. te które uczestniczą w systemie przelewów na telefon BLIK. A są to: Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP oraz Santander Bank Polska.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

161 komentarzy:

 1. Czyli mogę codziennie robić przelew na telefon żony i w drugą stronę i będzie nam się liczyło w loterii razy 2?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak możecie. Będziesz miał los ty i żona.

   Usuń
  2. chyba że oba numery będą w santander to wtedy nic z tego , bo bank rozlicza to jako przelew wewnetrzny a nie blik!

   Usuń
  3. Czy aby na pewno?
   Mam konto w Millennium i robiłem przelew blikiem też do Millennium i nigdzie nie ma informacji, że to jest przelew wewnętrzny.

   Usuń
  4. Ja wraz z chłopakiem robiłam z mBanku do mBanku przelew na telefon BLIK i w obydwu przelewach jest informacja "przelew wewnętrzny przychodzący/wychodzący", w przeciwieństwie do przelewów do innego banku, gdzie rodzaj operacji: "BLIK P2P-PRZYCHODZĄCY".

   Usuń
  5. Z regulaminu: "natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIKa"
   Nie ma żadnej informacji, że użytkownik do którego przelewamy pieniądze musi być w innym banku.
   Chociaż z drugiej strony do samego końca nie znam zasady płacenia blikiem i nie wiem jak to wygląda w przypadku przelewu do tego samego banku.

   Usuń
  6. Przelew na telefon pomiędzy rachunkami w tym samym banku nie jest przelewem BLIK, jest przelewem wewnętrznym. Przelewy na telefon BLIK realizowane są tylko pomiędzy rachunkami w różnych bankach, z wykorzystaniem systemu Express Elixir.

   Usuń
  7. Wysłałem w tej sprawie maila do organizatora i otrzymałem taką odpowiedź:

   "Dzień dobry,

   jeśli przelew na telefon w ramach tego samego banku odbywa się przy pomocy BLIKA, to będzie zaliczony do loterii. Dotyczy to w chwili obecnej użytkowników 7 banków: PKO Bank Polski, Alior Bank, Millennium Bank, mBank, Santander Bank, ING Bank, Credit Agricole."

   Usuń
  8. No właśnie przelew na telefon w ramach banku nie odbywa się przy pomocy BLIKA, bo jest przelewem wewnętrznym. Radziłbym kierować takie pytania do konkretnych banków, a nie do organizatora blikomanii.

   Usuń
  9. Jak kolega powyżej radził, napisałem do Millennium i otrzymałem informację, że przelew na telefon w Millennium zaliczany jest jako blik a nie przelew wewnętrzny i będzie brany pod uwagę w blikomanii.

   Usuń
 2. Im więcej płatności/przelewów itd. tym więcej losów? Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jeden bank = jeden los bo to jedno ID

   Usuń
  2. Jeśli pytasz o ilość dzienną i skoro podczas losowania wylosują Twój identyfikator a nie transakcję to raczej bardzo źle rozumiesz ;)
   Ale jeśli pytasz o ilość w czasie całego okresu loterii - to jak najbardziej, wystarczy jedna dziennie.

   Usuń
  3. Na innym blogu admin tak właśnie pisał ale go wyprowadzono z błędu.

   Usuń
 3. Jakie zgody są wymagane w formularzu zgłoszeniowym?;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakieś haczyki w tym są?

  OdpowiedzUsuń
 5. To jak mam w telefonie aplikacje kilku banków, to z każdego mi policzy los czy tylko 1 raz ? Przypisze ID do telefonu czy do aplikacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "2.2. Użytkownik BLIKa może przesłać więcej niż jedno Zgłoszenie, o ile posiada na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje z funkcjonalnością umożliwiającą realizację Transakcji BLIK wydane przez różne Banki. 2.3. W ramach jednego Zgłoszenia Użytkownik BLIKa może wskazać tylko jedną aplikację mobilną."
   Z tego wynika, że przypisuje ID do aplikacji, nie telefonu.

   Usuń
  2. Z każdej los. Ale każdą musisz robić transakcje

   Usuń
 6. Mam aplikacje 2-ch różnych banków. Jak zrobię przelew BLIK na telefon sam do siebie (z jednej aplikacji na drugą) to mi to zaliczy jako transakcje BLIK wymaganą w loterii?

  I drugie pytanie: jest bank PKO BP a co z Inteligo? Mają nawet te same apki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) A dlaczego nie? Zaliczy się. Tylko jak zarejestrujesz obydwie apki i będziesz robić codzień 2 przelewy w te i we wte to chyba będzie trzeba za każdym razem przerejestrowywać numer telefonu w Bliku.

   2) Na 99,99% tak.

   Usuń
  2. 1. Jak są to 2 różne numery tel. to przejdzie.
   2. Przecież "Inteligo" to PKO BP więc co w tym dziwnego?

   Usuń
  3. Ale w regulaminie jest mowa o przelewie BLIK do "innego Użytkownika". Przy każdej rejestracji podajesz PESEL, więc nawet jeśli podasz różne numery telefonu, to i tak mogą Cię zidentyfikować jako tego samego Użytkownika.

   Usuń
  4. W regulaminie pisze "przelewy BLIK bezpośrednio na >numer telefonu innego Użytkownika< BLIKa" a nie >inny numer telefonu Użytkownika BLIKa"< więc myślę, że mogą nie zaliczyć bo jak sprawdzą, że jesteś właścicielem obu kont to znaczy że transakcja nie została wykonana na numer INNEGO Użytkownika BLIKa... Bo to jeden i ten sam użytkownik czyli Ty.

   Usuń
 7. Klienci Raiffeisen Polbanku, to już klienci BGŻ BNP Paribas więc pewnie dlatego nie zostali uwzględnieni w loterii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że zostali uwzględnieni. Wypełniając formularz rejestracyjny, należy tylko z rozwijanej listy wybrać Raiffeisen Bank Polska S.A. To samo dotyczy Orange Finanse.

   Usuń
  2. Bank –bank będący uczestnikiem Systemu BLIK udostępniający usługi umożliwiające wykonanie Transakcji BLIK, który zawarł z Organizatorem umowę,tj. Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., GetinNobleBank S.A.,ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., PKO Bank Polski SA,BankBGŻ BNP Paribas S.A.,Bank Pekao S.A., Credit AgricoleBank PolskaS.A., Santander Bank Polska S.A.;

   Tak to wygląda w regulaminie.

   Usuń
 8. Czy mBank i Inteligo pobierają opłaty za przelewy na telefon BLIK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden bank nie pobiera opłat za BLIKA.

   Usuń
  2. mBank nie pobiera opłat

   Usuń
  3. Anonimowy18 marca 2019 23:03
   Pytanie brzmiało: "Czy mBank i Inteligo pobierają opłaty za przelewy na telefon BLIK?"
   Proponuję zatem przy tym pozostać bo i owszem, opłaty za korzystanie z BLIK-a są! pobierane. W jakich okolicznościach? Proszę czytać uważniej to co banki udostępnią jako podstawowe informacje dla swoich klientów.

   Usuń
 9. Który bank biorący udział w promocji pobiera opłaty 2blika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Anonimowy18 marca 2019 23:03
   Żaden bank nie pobiera opłat za BLIKA."

   Usuń
  2. To zbyt daleko idące uproszczenie. Ja mogę powiedzieć, oczywiście że pobiera.
   Jedną z podanych możliwości która spełnia warunki promocji są "wypłaty gotówkowe". I tu się bardzo zdziwisz ze swoim podejściem do BLIK-a.

   Usuń
  3. Credit Agricole wprowadził Blika i chce kasować 7 zł za przelew.

   Usuń
  4. Pekao też pobiera 5 zł za wypłatę blikiem

   Usuń
  5. BLIK może być użyty do płatności, przelewów (czeki) albo do wypłaty gotówki z ATM - za co pobierają opłaty?

   Usuń
  6. @Anonimowy 19 marca 2019 19:52
   Póki co Credit Agricole nie pobiera opłat do końca roku, a BLIK-ować w tej promocji można do 21.08.2019 r. więc spokojnie.

   Tak to wygląda:
   "Przelew na telefon BLIK - 0zł (do 31.12.2019 r.)
   7 zł (od 01.01.2020 r.)"

   Blik póki co jest fajny przy płatnościach internetowych i tylko tyle, bo nawet przy wypłatach z bankomatów już robi się zamieszanie. Jak ktoś ma kilka kont w bankach które BLIK-a udostępniają to przez to że jedne banki pobierają opłaty, inne JESZCZE nie, a jeszcze inne obiecują że zaczną pobierać, to tylko dodatkowy balast. I tak pewnie większość banków wprowadzi różne opłaty żeby zamieszanie było jeszcze większe, a to co miało być taką innowacją, nie rozwinąwszy nawet jeszcze skrzydeł zostanie przez swoich ojców własnoręcznie uśmiercone.

   Usuń
 10. Przelew blikiem na telefon super sprawa i w łatwy sposób można spełnić warunki regulaminu ale co jeśli bank nie ma w ofercie przelewu blikiem na telefon bo wiadomo nie każdy bank ma taką opcję. Jest jakiś myk żeby prosto skorzystać z blika nie robiąc codziennie zakupów czy nie wypłacać pieniędzy z bankomatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myk polega na wypłatach z bankomatu Planet Cash, dla BGŻ, Ing, Getin, mBank, Santander, Millennium, CA jest to bezpłatne

   Usuń
 11. "W przypadku wyczerpania listy Laureatów Rezerwowych wyłonionych w danym losowaniu nagroda nie jest przyznawana i pomniejsza pulę nagród przyznawanych w Loterii."
  Regulamin jest tak cwano pomyślany, że większość nagród zostanie u organizatora. W każdym losowaniu będą brać udział wszystkie osoby zarejestrowane od samego początku, a wiele z nich nie będzie robić transakcji w każdym dniu przez cały okres loterii. Jeżeli wylosowana osoba w danym dniu nie wykonała transakcji, to w jej miejsce wchodzi Laureat Rezerwowy, ale tych ma być losowanych tylko 50. Z biegiem dni coraz więcej nagród będzie więc zostawać u organizatora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobili tak samo cwaniacko jak w poprzedniej edycji. Na pewno będzie sporo wylosowanych ID które ostatecznie i tak nie spełnią warunki i nagrody będą zostawać u organizatora. Ktoś kto to wymyślił to powinien dostać premię od zleceniodawcy. Ale dla uczestników to mega słabe.

   Usuń
  2. Mogliby na sam koniec podać informacje ile faktycznie pieniędzy wypłacili.

   Usuń
  3. Żeby chociaż połowę. Nawet główna nagroda może przepaść bo odpowiedź trzeba im dać w 7 dni.

   Usuń
 12. Dobrze rozumiem? Wskazuję aplikację banku z którego będę robić operacje blik i z niej je realizuję na dowolny nr tel.? Oczywiście aktywny do odbioru przelewów Blik?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy jeśli zarejestruję się do loterii np. 20.03, to mój numer ID będzie brał udział również w każdym losowaniu (to, że po zgłoszeniu, to wiem, że tak) z daty przed dokonaniem zgłoszenia - 18.03 i 19.03 (tym samym blokując komuś możliwość wygranej, bo wiadomo że warunki dla tego dnia nie mogły zostać spełnione, skoro zgłoszenie zostało dokonane później)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ID uzyskuje się raz przy rejestracji jednej aplikacji. Jak masz więcej aplikacji to rejestrujesz osobno i ID będzie odrębne. ID generowane po rejestracji np. dzisiaj nie powinny brać udziału w losowaniu nagród dla 18.03

   Usuń
 14. Jak ktoś wygra to chwalcie się! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale to już było - jakiś czas temu i nikt nie meldował o wygranej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2018/04/loteria-blikomania-dla-uzytkownikow-blik.html

   Były komentarze o wygranych.

   Usuń
  2. W poprzedniej edycji załapałem się na 1000 zł. W tej edycji zarejestrowałem 14 aplikacji i codziennie wykonuję 14 transakcji blik.

   Usuń
 16. Jakby kogoś interesowało to Inteligo też bierze udział w loterii. Przy rejestracji trzeba wtedy wybrać bank PKO BP.
  Info potwierdzone przez kontakt mailowy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ile można mieć losów na dzień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 aplikacja = 1 los na dzień więc zależy ile masz kont/aplikacji w różnych bankach

   Usuń
 18. Posiadam trzy konta z funkcją przelewu na telefon. Czy chcąc te trzy konta rejestrować, za każdym razem, gdy wykonuje przelew na telefon muszę przypisać numer telefonu do danej aplikacji? Przelew robię na telefon żony, która ma przypisany numer do aplikacji jednego banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do robienie przelewu nie musisz przypisywać numeru tel. do aplikacji. Przypisać numer będziesz musiał jeśli będziesz chciał również odbierać przelew na telefon.

   Usuń
 19. Można zarejestrować wszystkie aplikacje na ten sam adres mailowy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, aczkolwiek gdybyś później chciał/a usunąć jedno z tych zgłoszeń, to łatwiej jest mieć je na oddzielnych mailach, bo w formularzu rezygnacji podaje się maila (wtedy usuwane są wszystkie zgłoszenia z tego maila). Gdyby chciało się usunąć tylko jedno takie zgłoszenie, trzeba napisać maila na adres kontakt@blikomania.pl i podać ID zgłoszenia, które chcemy usunąć.

   Usuń
  2. A po co usuwać??

   Usuń
  3. Ja na przykład usunęłam 3 zgłoszenia, bo dopiero po ich złożeniu zorientowałam się, że z tych aplikacji nie wykonam przelewu BLIK na telefon (Pekao, Bgż i Getin Bank), a na dłuższą metę - czyli do końca sierpnia - tylko taka forma używania BLIKA ma szansę się u mnie sprawdzić (przecież nie będę robiła codziennie zakupów Blikiem kilkoma kartami). ;) Jeśli okazuję, że i tak nie będę spełniać warunków, to po co trzymać takie zgłoszenie i blokować innym ludziom wygraną... (a i również sobie, bo mam zgłoszone jeszcze inne aplikacje, którymi da się zrobić przelew BLIK).

   Usuń
 20. Czy mogę zarejestrować w promocji jednocześnie zwykle konto w PKO i do tego Inteligo? Apka niby ta sama, ale blik do obu kont różny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też mnie to zastanawiało jak to wtedy sprawdzą? Bo mogę zarejestrować 2 aplikacji więc mieć 2 losy codziennie ale jak będę robił płatności tylko na 1 koncie to jak to rozróżnią??

   Usuń
 21. Czyli przelew na telefon wykonany w aplikacji IKO liczy się w loterii? Wolę dopytać bo wysyłając ten przelew nie ma tam żadnego logo BLIK ani wzmianki o tym.

  OdpowiedzUsuń
 22. Od kiedy należy wykonywać operacje?
  Pierwsze losowanie dopiero 25.03. Za jaki dzień będzie to losowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od 18.03

   Usuń
  2. Albo od kiedy się zarejestrujesz.

   Usuń
  3. 25.03 będą losowania dotyczące 18, 19, 20, 21, 22, 23 i 24.03.

   Usuń
 23. Witam, w jaki sposób zarejestrować się na więcej niż jedną aplikację BLIK?
  Wpisując te same dane, zmieniając jedynie bank, wywala mi informację, że "Użytkownik już istnieje".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja rejestrowałem różne aplikacje bez problemu

   Usuń
  2. Częściowo rozwiązałem problem. Udało mi się zarejestrować w mBanku i BGŻ, natomiast w Millenium wyskakuje mi błąd.

   Usuń
 24. No to jutro będą emocje. P-wsze losowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Skoro dzisiaj losowanie to będą gdzieś wyniki opublikowane? Czy trzeba czekać na maila od nich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tak szybko! Teraz jeszcze:
   1. Organizator ma 1 dzień roboczy na wysłanie zapytań do banków.
   2. Banki mają kolejne 4 dni robocze na przesyłanie informacji o wykonaniu transakcji BLIK.
   3. Organizator ma kolejny 1 dzień roboczy na sporządzenie listy zwycięzców.
   4. Organizator ma kolejne 2 dni robocze na powiadomienie zwycięzców mailem.

   Usuń
 26. Witam, mróz. Złotówa mam taką propozycję może podałbyś w których bankach z uczestniczących w blikomanii pobierana jest opłata za wypłaty z bankomatów, z tego co widzę ING pobrało 2,5 złotego za taką operację 😕
  Jak jest w innych bankach, z tego co widzę po komentarzach wielu bankobiorców byłoby zainteresowanych tym tematem, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 27. Wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash są za darmo.

  OdpowiedzUsuń
 28. Jak szybko przychodzi link z potwierdzeniem rejestracji? Pytam bo rejestrowałem łącznie 5 aplikacji na dwa adresy email, minęło parę h i dalej nic nie ma.
  Oczywiście spam oraz inne zakładki sprawdzone.

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy ktoś otrzymał nagrodę?... twierdzą , że informuja zwyciezców mailem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie chyba jeszcze do czwartku mają czas na powiadomienie.

   Usuń
 30. Wszystko fajnie, ale po co chcą PESEL? Chyba jedynie po to, żeby handlować danymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak wygrasz to w jaki sposób mieli by zapytać bank o to czy w tym dniu zrobiłeś transakcję blikiem? Tylko PESEL jest unikatowy.

   Usuń
 31. Czy ktoś potrafi wyprowadzić mne z błędu? - żeby wziąć udział w losowaniu 100 tys. trzeba wykonać transakcję BLIK każdego dnia od początku do końca czy wystarczy 22 sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O 100 k to wystarczy raz i to kiedykolwiek w okresie promocji.

   Usuń
 32. Otrzymałem dzisiaj maila - 100zł wpadło :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Żona też wczoraj dostała info o wygranej 100 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wiedzieć jakie transakcje były wykonane? Przelewy blik na telefon czy zwykle płatności?

   Usuń
  2. To jaka transakcja to nie powinno mieć znaczenia. W momencie losowania znane są ID a dopiero później BLIK weryfikuje czy w banku X klient wykonał transakcję. I to też nie ma znaczenia jaką.

   Usuń
  3. Z żona mamy po 5 kont zarejestrowanych. Wykonywane są tylko przelewy blik na telefon po 1 zł.

   Usuń
  4. Ja ma 13 aplikacji i na każdej codziennie robię transakcję blik. W tej edycji się nie załapałem ale jestem dobrej myśli :)

   Usuń
  5. Nr telefonu przerejestrowujecie za każdym razem?

   Usuń
  6. Mam 3 numery, nie trzeba nic przerejestrowywać, można podać ten sam numer do kilku aplikacji. W poprzedniej edycji też tak miałem i wygrałem 1000 zł, szczerze nawet nie wiem na której aplikacji padła wygrana bo email był ten sam. Miałem dylemat jaki numer konta podać do przelewu. Podałem numer jednego z moich kont i kasa została przelana przez organizatora.

   Usuń
 34. A co jeśli np w niedziele robie przelew na telefon a transakcja jest keiegowana dopiero w pn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być wykonanie ale co bank odpowie Blikowi jak twoje ID wylosują? Raczej się nie dowiemy jak do tego podejdą :( Kiedyś w promocji ING miała być złotówka za płatność dziennie. Dostałem 26 zamiast 31. Przez księgowania później. No ale tam miałem szansę składać reklamację

   Usuń
 35. Powinni pokazywać nr ID po losowaniu i tyle. Właśnie nie wiadomo co bank odpowie nawet nie ma szans na reklamacja. Albo konto w trakcie zamknięte i zrobione kilka operacji i jak wylosują ID tego konta to co bank powie że już nie mam konta. A przecież nie muszę konta trzymać a w razie wygranie 100k mogę podać inny nr rachunku do przelewu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej jest szansa na reklamację i w sytuacji kiedy zauważysz, że bank źle zaksięgował twoją transakcję to już powinieneś składać reklamację, bo gdyby Ciebie wylosowali właśnie w danym dniu, bank odpowie że nie było transakcji i Twoja wygrana przechodzi na organizatora(bo większość przechodzi).
   Ja tak właśnie mam. W jednym banku przelew zaksięgowany 8 kwietnia, a do drugiego dotarł dzień wcześniej, magia. Powinni zamiast inicjałów podawać ID (bo inicjały mogą się być takie same u kilku osób) i to wszystkich wylosowanych z podziałem komu przysługuje nagroda i kto nie spełnił warunków. Wtedy sprawdzasz i jak coś się nie zgadza składasz reklamację.
   W obecnej sytuacji trzeba wysłać email z pytaniem czy moje ID było wylosowane w danym dniu, lub w jakimś innym zakresie dat i czekać co odpiszą. Jak nie będzie odpowiedzi to składać reklamację. Tylko pytanie do kogo? Do PSP czy do banku.

   Usuń
 36. Nikt nie chwali się wygraną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może pula wygranych jest już wyczerpana, nie?

   Usuń
  2. Może zwycięzcy świętują...

   Usuń
 37. Lista zwycięzców już całkiem pokaźna. Nawet imię i p-wsza literka nazwiska pasują do mojego ale kurczę żadnej wiadomości ani nic nie dostałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 47 osób wylosowanych warunki spełnia ok 20. To jednak mało. Zastanawiam się czy może jednak organizator weryfikuje przelewy blik ,jakoś sprawdza czy są wysyłane do INNEGO użytkownika.

   Usuń
  2. Czy znane są warunki i miejsce losowań?

   Usuń
  3. @Anonimowy 13 kwietnia 2019 15:40
   Tak. Wszystko jest podane na właściwej stronie.

   Usuń
  4. Też jest moje imię i pierwsza litera nazwiska ale czy to ja to nie wiem.Mogli dodać miasto albo część nr pesel bo jak bank zawali sprawę to można nic nie dostać.

   Usuń
 38. W regulaminie jest chyba mowa o trzyosobowej komisji i aplikacji losującej.

  OdpowiedzUsuń
 39. Może się mylę ale wydaje mi sie że tych wylosowanych i spełniających warunki przyznania nagrody jest mniej niż wspomnine wyżej 20/47. Raczej 20-25 laureatów na 98 wylosowanych

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy ktoś też ma problem z wysłaniem przelewu BLIK na telefon w santanderze? Bo przerwie technicznej nie mam w ogóle takiej opcji, również nie da się wygenerować kodu BLIK - "funkcjonalność niedostępna".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też nie działa. Wczoraj się udało. Aczkolwiek ta ich przerwa techniczna była co chwilę przedłużana. Najpierw do g. 10, później do 12 a jeszcze potem do 13.

   Usuń
  2. Ciągle nie działa 😩 reklamację złożę jak nie uda się dziś nic przelać.

   Usuń
  3. Właśnie u mnie zadziałało, działa kod BLIK i pojawiła się znowu opcja przelew na telefon BLIK.;)

   Usuń
  4. W końcu u mnie też się udało.

   Usuń
 41. U was też brak blika w santander. Od wczoraj nie mam opcji blika w santander a jak klikam w ikonę blik w aplikacji to jest komunikat "Funkcjonalność niedostępna"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak mam i u dziewczyny to samo.Kolejna awaria w tym banku!

   Usuń
 42. Z Aliora nie da się zrobić przelewu na telefon zarejestrowany w Santanderze.

  OdpowiedzUsuń
 43. Przed chwilą wypłacałem blikiem z Santander z bankomatu.

  OdpowiedzUsuń
 44. 100 wygrałem nie wiem w którym banku, bo mam 13 aplikacji. Robie tylko przelewy na telefon po 1 zł a w bankach w których nie można zrobić przelewu wypłacam 20 zł cidziennie z bankomatu. Ale jakie to ma znaczenie ktora aplikacja wygrała, chyba żadne, ważne że 100 wpadła.

  OdpowiedzUsuń
 45. Wysłałam zapytanie do blikomania, czy od początku loterii któreś z moich zgłoszeń zostało wylosowane, ale nie spełniło warunków, czyli została wysłana negatywna odpowiedź od banku w sprawie spełnienia warunków i dostałam taką odpowiedź: "Niestety ale nie mam możliwości sprawdzenia takiej informacji."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc loteria ta cała blikomania, nie ma możliwość złożenia reklamacji. Powinny być na listach zwycięzców ogłoszone ID które było lecz nie spełniło warunków. W takiej sytuacji widzimy swoje ID i wiemy czy spełniliśmy warunki i jest możliwa skuteczna reklamacja. A tak to można oszukiwać i organizator może zachować dla siebie nawet 50% z wygranych.

   Usuń
 46. Są podawane ID zwycięzców od tej tury losowań, ale nie ma osób które zostały wylosowane a nie spełniły warunków. I liczyłem że mniej jak połowa jest zwycięzców a więc sporo nagród zostaje u organizatora, co było z resztą do przewidzenia. Regulamin napisany specjalnie tak aby nagrody pozostały u nich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie. Przez to w praktyce nie będą mieć reklamacji w ogóle. Bo nikt nie ma podstaw czy przesłanek by sądzić że został wylosowany ale nie dostał nagrody.

   Usuń
 47. Słabe, że trzeba podać pesel..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakbyś chciał bez tego wygrać? Jakby sprawdzili w banku czy transakcję zrobiłeś?

   Usuń
 48. BANK Millennium - czy ktoś zauważył taką rzecz, robię dziś (20 kwietnia) przelew blik na telefon a w historii widnieje on jako zrobiony 23 kwietnia (zarówno wykonanie jak i księgowanie). Tak mają chyba w dni wolne. No i teraz jak to się ma do losowania w loterii - jak wylosują moje ID dla dzisiejszej daty to co bank odpowie, pewnie że nie było transakcji blik. Czy ktoś ma Millennium i może zobaczyć czy też tak ma, że w historii są dziury pomimo robienia codziennie transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobnie miałam z aplikacją PNB Paribas przy wypłacie blikiem z bankomatu. Pieniądze wypłaciłam 06.04.(sob) ale w historii transkcja od razu była pod datą 08.04.(pon). Tak samo jest w Credit agricole. Transakcje zrobione w piątek ,sobotę i niedzielę są księgowane w poniedziałek , data wykonania też poniedziałkowa.

   Usuń
  2. I teraz jak wylosują twoje ID w sobotę lub niedzielę to bank odpowie że nie robiłeś transakcji w te dni i nagroda pozostanie u organizatora. A ty nawet nie dowiesz się że miałeś okazję wygrać, co pozbawi cię możliwości złożenia reklamacji. Dla tego powinien organizator podawać ID osób wylosowanych wszystkich aby można było zareagować i napisać reklamację.

   Usuń
  3. No niestety tak to wygląda. W Credit Agricole można spełniać warunki loterii robiąc przelewy ale nikt z moich znajomych nie blikuje. W PNB chyba nic nie da się zrobić. Gdyby podawali wylosowane ID można byłoby przynajmniej reklamować. Coraz mniej sensu w tym widzę.

   Usuń
  4. Z banku Millennium dostałem i formację, że "w promocji brana jest pod uwagę data wykonania transakcji"
   R.

   Usuń
  5. W historii transakcji data wykonania jest właściwa?

   Usuń
  6. Tu właśnie jest problem bo daty wykonania transakcji się nie zgadzają (te wykonane w weekend sa przenosze na pierwszy dzień roboczy). No chyba że bank prowadzi sobie osobną historię transakcji ? z pewnością nie...

   Usuń
  7. W IKO inteligo i mbank jest prawidłowo, transakcje weekendowe są widoczne w dacie wykonania

   Usuń
 49. Wygrałem 100 zł!

  OdpowiedzUsuń
 50. Czemu nie piszecie że gdy osoba niepełnoletnia zarejestruje się w blikomanii to będzie jeszcze musiała odesłać wydrukowany przez siebie formularz.Co jeśli rodzina nie ma dostępu do drukarki?Poprosiłam syna aby zarejestrował się do blikomanii i wszystko OK dopóki nie dostał ma email informacji o przesłaniu formularza z podpisem opiekuna prawnego.Podpisać bym podpisała ale nie mam jak wydrukować formularza.Po za tym miał teraz iść do żabki i zapłacić blikiem.Za tydzień albo dwa to już tego nie chcę.Tylko jak teraz anulować zgłoszenie?Basia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instrukcja rezygnacji z blikomanii jest w regulaminie.

   Usuń
 51. Ostatnio wpadłem na sposób spełniania w prosty sposób warunków w bankach gdzie nie ma przelewu na telefon. Mam konto w lotto i tam można doładowywać środki blikiem, a więc z każdej aplikacji po 10 zł blikiem przesyłam kasę, a potem przelewam na swoje konto w banku. Kasa zamrożona ok 3 do 5 dni roboczych, ale warunki spełnione bez kosztów i bez wypłacania w bankomacie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez prowizji? Kartą też tam można?

   Usuń
  2. Można przelew, blik, karta, portfel elektroniczny. Tylko nie wiem czy są prowizje od kar bo nie robiłem tego kartą. Ciekawi mnie w sumie jaki MCC jest takiej transakcji, bo można by niektóre warunki promocji spełnić. Może być ewentualna prowizja z karty kredytowe, ostatnio naciąłem się na taką w revolucie z KK Citi. A było tak pięknie darmowa kasa na 50 dni dzięki revolutowi i KK Citi. Na szczęście TMUB tam jeszcze nie ma prowizji.

   Usuń
  3. Czy przy to prawda, że przy zakładaniu konta w lotto żądają pełnego skanu dowodu? Nawet danych niepotrzebnych do weryfikacji wieku nie można zamazać?

   Usuń
  4. Tu zasilając kartą trzeba uważać na MCC. I czy jakiejś prowizji za to nie ma bo kojarzę że są banki które za płatności hazardowe i loteryjne doliczają sobie kilka % prowizji

   Usuń
 52. Wielka lipa to już kolejna odsłona
  tej loterii a jeszcze nie słyszałem żeby ktoś wygrał
  Jedynie wyciągają PESEL .

  OdpowiedzUsuń
 53. Witam. Dnia 29.04 było losowanie za dni od 22.04 do 28.04. Jeżeli wykonałem po jednej transakcji 22.04 i 23.04 to czy czysto teoretycznie jest możliwe, że wygram za dzień 22.04 i 23.04? Drugie pytanie, może głupie ale czy paragon z danej transakcji BLIKiem jest do czegoś potrzebny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Codzienne możesz wygrać. Tylko tego samego dnia nie można wygrać więcej niż 1 nagrodę. Paragon nie jest potrzebny.

   Usuń
 54. Przelew Blik o tej porze dziś niedostępny. Będę miał dzień bez

  OdpowiedzUsuń
 55. Ta loteria to jedna wielka lipa, bo większość nagród zostaje u organizatora. Na każdy dzień przypada do rozlosowania 48 nagród, tymczasem przykładowo z losowania za 19 maja do uczestników trafi tylko 16 nagród, więc 32 zostaną u organizatora. Z każdym dniem te proporcje są coraz mniej korzystne dla uczestników.

  OdpowiedzUsuń
 56. Pojawiły się na stronie wyniki losowania z 17.06. Tym razem chyba każdego dnia jest ponad 40 laureatów. Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego się zmieniło bo w to że nagle ludzie zaczęli częściej blikować nie bardzo wierzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmienili regulamin i teraz losują po 200 rezerwowych.

   Usuń
 57. Dziś kolejna 100 wpadła. W sumie 2 wygrana w tej edycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratz. Mnie się nic nie udało przez miesiąc starań i odpuściłem.

   Usuń
  2. Powiem wam tak. Coś jest nie tak z tą loterią. Pisałem że wygrałem po raz 2 post wyżej. Ale co zauważyłem, po dzisiejszym ogłoszeniu wyników na stronie ze zwycięzcami zauważyłem swój ID zwycięski. I niby wszystko ok, nawet kasę wczoraj wypłaciłem z bankomatu, tylko że ID należy do konta które został zamknięte 3 miesiące temu więc nie mogłem zrobić transakcji blik na tym koncie. Ogólnie mam kilkanaście zarejestrowanych aplikacji.

   Usuń
  3. To ciekawe. Wychodziłoby na to że nie sprawdzają tego czy ktoś wykonał transakcje czy nie xD

   Usuń
  4. Nie koniecznie tak jest. Mogą sprawdzać to jakoś "na pieszo" a to o czym tu mowa to pomyłka.

   Usuń
  5. Jeśli chodzi który bank ma jakie ID to na pewno nie pomyłka, bo rejestrowałem aplikacje i od razu zapisywałem jej ID. Następnie kolejny bank i zapisywałem nr. Więc na pewno nie pomyłka z tym jakie ID ma jaki bank. A na liście zwycięzców są moje inicjały i ID zamkniętego konta.

   Usuń
  6. ale o wygranej dowiadywaliście się z e-maila?

   Usuń
  7. E-mail i sms

   Usuń
 58. Wygrana poszla 4 banki i tylko 1 wygrana.. dobra i jedna..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyników ostatniego losowania jeszcze nie ma więc wciąż może się coś trafić

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...