Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe 3,4% dla nowych środków na 4 miesiące w Getin Banku (+ bonus 50 zł na start + lokaty do 4%)

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

4.03.2019

Konto oszczędnościowe 3,4% dla nowych środków na 4 miesiące w Getin Banku (+ bonus 50 zł na start + lokaty do 4%)

Wystartowała już 18. edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Getinie. 

Konto oszczędnościowe 3,4% w Getin Banku3,4% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków w Getin Banku I jest to kolejna szansa na załapanie się na wysokie oprocentowanie. Bank oferuje stawkę 3,4% zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. W przypadku tych pierwszych do wzięcia jest jeszcze bonus 50 zł na start za otwarcie konta.

[Promocja zakończona. O jej nowej edycji przeczytasz tutaj]

Szczegóły promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym w Getin Banku wyglądają następująco:
 • oprocentowanie: 3,4% w skali roku dla kwoty do 400 000 zł (pod warunkiem wpłacenia nowych środków);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 122 dni kalendarzowe liczone od dnia spełniania łącznie wszystkich warunków promocji, do których bank zalicza:
  • posiadanie lub założenie (jeśli ich jeszcze nie posiadasz) konta osobistego oraz oszczędnościowego, 
  • wyrażenie zgód na: "użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (...) oraz (...) otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną" i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku oraz 
  • (przede wszystkim) wpłacenie pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe w okresie przystąpienia do oferty (od 04.03. do 7.04.2019 r.). 

Z promocji skorzystać może tylko osoba posiadająca indywidualne konto oszczędnościowe (wspólne konta nie biorą udziału w promocji). Jeśli dopiero teraz staniesz się klientem Getin Banku, to sytuacja jest klarowna (o warunkach dla obecnych klientów banku piszę pod koniec niniejszego wpisu). Wszystko co wpłacisz na konto oszczędnościowe z automatu objęte będzie promocyjnym oprocentowaniem.

Jeśli jednak chcesz też zyskać 50 zł za otwarcie konta, przejdź nieco niżej, gdzie odsyłam do wpisu prześwietlającego promocję z bonusem na start (tam też jest link do wniosku, w którym można podać kod polecenia niezbędny do uzyskania bonusu).

Konto oszczędnościowe w Getin Banku otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez warunków). Z konta oszczędnościowego wykonać można jeden przelew bez opłat. Drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu kalendarzowym wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Darmowe są również wypłaty (bez limitów) z konta oszczędnościowego zasilające zakładane lokaty w Getin Banku.

Bonus 50 zł na start za konto osobiste 


By załapać się na promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, niezbędne jest posiadanie albo założenie konta osobistego w Getin Banku. Jeśli takiego jeszcze nie masz, to jest okazja by zarobić. Bank płaci bowiem 50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia oraz spełnienie prostych warunków. Sprawdź wpis o promocji "Polecam Proste Zasady", w którym znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta, uzyskasz kod polecenia i znajdziesz też link do wniosku objętego promocją. Są tam też informacje o lokatach dostępnych w Getin Banku (w tym o lokacie mobilnej 4% na 3 miesiące dla kwoty do 20 000 zł).

Konto osobiste (Konto Proste Zasady) w Getin Banku prowadzone jest za 0 zł, jeśli wykonasz min. 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem w miesiącu. Za użytkowanie karty bank nie pobiera opłat.

Objaśnienia dla obecnych klientów 


Jeżeli jesteś już klientem Getin Banku i masz tutaj zdeponowane jakieś oszczędności, to niezbędnym będzie wyjaśnienie czy na obecną promocję się łapiesz, a jeśli tak, to i obliczenie jakie środki możesz wpłacić na konto oszczędnościowe, by załapały się na promocyjne oprocentowanie, obowiązujące przecież wyłącznie dla nowych środków.

Obecna, 18. edycja promocji nie łączy się z poprzednimi edycjami, a więc nie można uczestniczyć jednocześnie w tej nowej oraz którejś z poprzednich edycji (a może do tego dojść, bo bank promocyjne oprocentowanie gwarantował np. na 92 lub aż 152 dni). Zwróć też uwagę, że:
"Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 04.03.2019 r. do 07.04.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki"." 

A nowymi środkami na koncie oszczędnościowym dla banku będą:
"środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych" 

W obecnej edycji datą salda początkowego jest dzień 24.02.2019 r. I to właśnie na ten konkretny dzień Getin Bank wyliczy środki zgromadzone na Twych produktach depozytowych (chodzi tu o rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w Getin Banku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem). Środki te trzeba utrzymywać w Getin Banku przez cały czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (a nadwyżka, czyli to co dopłacisz, będzie objęta promocyjną stawką).
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję, sprawdź promocje w innych bankach, gdzie uzyskać możesz promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i gwarantowaną premię dodatkową. W Banku Millennium załapiesz się na 2,7% do 100 000 zł oraz gwarantowany bonus 200 zł na start oraz w T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie uzyskać można 3% do 50 000 zł na 3 miesiące oraz zwroty na koncie do 150 zł

Jeżeli posiadasz więcej niż jedno konto oszczędnościowe w Getinie, to promocja oprocentowania obejmie tylko najstarszy z rachunków i może być to dowolne konto oszczędnościowe z oferty Getin Banku ("z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka, Kont Oszczędnościowych Premium, Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver oraz Kont Oszczędnościowych które Bank wprowadzi do oferty w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej").

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty: 

13 komentarzy:

 1. Czyli jak dokonałem 27.02.2019 wpłaty na konto w Getin Banku, to wciąż będą to nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym wolał by Getin dał jakąś fajną promocję na kartę kredytową. Czy mają tak korzystne kursy rozliczania transakcji w walutach jak dla debetówki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Które zgody marketingowe mogę odrzucić a na które muszę się zgodzić bo jest ich tam dużo. By skorzystać z promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody marketingowe – oznaczają łącznie: 1) zgodę Uczestnika na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów
   wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, o której mowa w art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz 2) zgodę Uczestnika na otrzymywanie od Banku
   informacji handlowych drogą elektroniczną.

   Usuń
  2. Zgody na marketing banku: wymagane.
   Zgody na marketing spółek powiązanych i współpracujących czy jakoś tam tak: niewymagane.

   Usuń
 4. Od 07.03 lokata zawrotna na 3 miesiące jest na 3,60% w Idea Bank, pojawiła się u mnie przy przelewie do Getin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawrotnej już chyba nie ma, przynajmniej u mnie gdy chciałem przelać w ostatnią niedzielę to nic nie zaproponowali (ani przy przelewie do getinu, ani do innego banku)

   Usuń
 5. Czy wyrażając zgody marketinkowe przy aktywacji jednej ze starszych edycji konta oszczednosciowego ponownie bede musial wyrazic jakies zgody chac wziac udzial w edycji 18 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody są ciągle te same. Jak miałeś promocyjne % i zgód nie wycofywałeś to wszystko zostaje po staremu.

   Usuń
 6. Jaka jest procedura MOŻLIWIE NAJSZYBSZEGO założenia konta w ramach tej promocji?
  Link (z poleceniem) + wniosek internetowy ... (i co dalej? oddział, kurier, przelew weryfikacyjny?)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...