Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto plus premia 200 zł - nowa promocja darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.03.2019

Konto plus premia 200 zł - nowa promocja darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała kolejna łatwa promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Konto Optymalne plus premia 200 zł w BGŻ BNP ParibasDo zgarnięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 200 zł. Dodawszy fakt, że konto i wydana do niego karta są bez warunków darmowe, to robi się fajna okazja do bankobrania. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont.

W promocji udział wziąć mogą klienci BGŻ Optima (bo w przypadku tego banku obowiązuje inna umowa ramowa).

Nagroda. W promocji można uzyskać 3 bonusy pieniężne w wysokości 50, 50 oraz 100 zł. Łącznie można więc zgarnąć 200 zł. Bonusy wpłyną na konto osobiste, więc będzie można je wykorzystać w dowolny sposób (wydać, przelać lub wypłacić).

Limit rejestracji w promocji. W promocji udział wziąć może 1 500 osób, więc akcja może zakończyć się przed terminem. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, informacja o zakończeniu akcji pojawi się na stronie promocji, a kolejne rejestracje przez kolejne osoby już nie będą możliwe. Kto jednak zdąży to zrobić wcześniej, ten może być pewien zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu swoich warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto plus premia":
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);

  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie]
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 7.04.2019 r. zawnioskuj o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 22.04.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • do 30.04.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10; wystarczy samo ściągnięcie i aktywacja aplikacji - żadne transakcje, ani płatności nie są wymagane).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 50 zł. Ale to nie wszystko, bo są jeszcze kolejne bonusy (odpowiednio w wysokości 50 zł i 100 zł). By je uzyskać: 
 • w maju, czerwcu i lipcu 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływ(y) na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta; nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas) oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

Łącznie więc do zgarnięcia czekają bonusy na sumę 200 zł (50 + 50 + 100 zł). By uzyskiwać każdy z kolejnych bonusów, niezbędne jest spełnienie warunków uzyskaniach poprzedniego bonusu.

Wydanie nagród.  O przyznaniu poszczególnych bonusów, organizator promocji będzie Cię informował mailowo:
 • do 19.06. (bonus 50 zł za otwarcie konta i aktywację aplikacji oraz bonus 50 zł wpływ i płatności kartą w maju) oraz 
 • 19.08.2019 r. (bonus 100 zł za wpływ i płatności kartą w czerwcu i lipcu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 25.06.2019 r. zalogować się na stronie promocji, gdzie podać będzie należało numer rachunku konta założonego w promocji, bo to właśnie na ten rachunek będą wpływać poszczególne bonusy - ich wypłata przewidziana jest do 30.06. (50 zł + 50 zł) oraz 31.08.2019 (100 zł).

Pamiętaj, że do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. To jednak nie jest uciążliwe, bo wszystko co najważniejsze w przypadku tego konta jest darmowe (szczegółowo omawiam je nieco niżej).

Ważne wskazówki. Przy spełnianiu warunków promocji, pamiętaj o kilku wytycznych.

▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Przelew może więc pochodzić np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta. Nie ma więc potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas (możesz je w dowolnym momencie w części lub w całości wydać, przelać albo wypłacić).

▶️ Płatności kartą wymagane na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Na potrzeby promocji niektóre z płatności kartą mogą zostać niezaliczone. Regulamin promocji wyklucza bowiem transakcje w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

▶️ Jeśli udział w promocji chce wziąć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Konto Optymalne - szczegóły oferty 


Konto osobiste dostępne w BGŻ BNP Paribas obecnie należy do najlepszych tego typu rachunków oferowanych przez banki w Polsce. Oto jego główne cechy:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków; w tabeli prowizji i opłat widnieje opłata w wysokości 1 zł miesięcznie za nośnik zbliżeniowy, ale ta pozycja nie dotyczy karty płatniczej, ale np. naklejki zbliżeniowej; tradycyjna, plastikowa karta, choć z funkcją płatności zbliżeniowych, jest darmowa);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce). 

Do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone na stronie promocji. W takiej sytuacji jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. Jakieś zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto regulamin promocji nie wymaga zaznaczania żadnej ze zgód.

   Z kolei na stronie promocji (podczas rejestracji) trzeba zaznaczyć wszystkie pola (ale na szczęście bez tego nie da się dalej przejść).

   Usuń
 2. 1. W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
  "w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczami ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku oraz w ramach działalności przejętej przez Bank z dniem 31.10.2018 r. w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540"

  Co to za podmiot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prześwietlając promocje staram się język regulaminowy przełożyć na nasze ;) To właśnie Raiffeisen Polbank.

   Usuń
 3. A jak mam karte kredytową z Bgżu to mogę brać udział ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa o KK jest umową ramową z Bankiem. Nie możesz.

   Usuń
 4. Czy minimalna miesięczne płatność (czyli 300 zł) to może być przelew do innej osoby np. chłopaka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mają być płatności kartą a nie przelew.

   Usuń
 5. jakie są sposoby zawarcia umowy z bankiem? kurier? wizyta w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18 marca 2019 22:32
   A czytałeś ten wpis o promocji czy nie? To pytanie retoryczne.

   Usuń
 6. BGŻ dla mnie jest spalone. Założyłem konto w ramach akcji Zyskownie w koncie. Maila nie otrzymałem. W reklamacji dowiedziałem się, że niby nie brałem udziału w promocji... Dziwne, bo ten bank nie miałby w inny sposób mojego nr telefonu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rejestracji w promocji uczestnik otrzymywał maila potwierdzającego. To dowód. Zgłoś reklamację, konsekwentnie twierdząc, że konto z pełną świadomością i znajomością warunków zostało założone promocji (czego dowodzi mail, a także spełnienie wszystkich pozostałych warunków: karencja, otwarcie konta, aktywacja aplikacji, wpływy i przelewy).

   Usuń
 7. Ja skorzystałam z poprzedniej promocji, do 15 marca miał być wyplacony bonus. Jest 19 marca a bonus nie wpłynął. Dzisiaj do nich dzwonię i zobaczymy czy te bonusy to zwykła ściana........

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonus do 15.03.? Nie, w promocjach konta BGŻ BNP Paribas wypłacane są one do końca miesiąca. Do 15.03. miały być maile powiadamiające o przyznaniu bonusu (zapewne o to chodzi). Czytelnicy w komentarzach donosili, że maile otrzymali. Przypominałem o tym tutaj (tam również znajdziesz podpowiedź gdzie maila szukać i co zrobić gdyby go jednak nie było).

   Usuń
  2. Dziękuję tak zrobie

   Usuń
 8. Witam,
  tak więc płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oznacza że można dokonać więcej niż jedną płatność ale na sumę minimum 300 zł tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna, a może być wiele. Ważne, by łącznie wyszły płatności na sumę min. 300 zł.

   Usuń
 9. Pokazuje się komunikat, że strona jest niebezpieczna..nie jest zabezpieczona certyfikatem a link ogólnie jest dziwny :/ po kliknięciu na baner BGŻ nie przekierowuje na stronę główną banku.. ktoś może potwierdzić czy to bezpieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie otwiera się zabezpieczona strona (https) z certyfikatem. Po rejestracji przekierowuje do wniosku na stronie banku. Też zabezpieczonej. Nie widzę tu niczego niebezpiecznego. Standard.

   Usuń
  2. Sorki że tak późno, ale dowiedziałam się niedawno , że Bank coś tam zmieniał, i trzeba zadzwonić na infolinię i prześlą ponownie poprawnego zweryfikowanego linka, przez którego można bezpiecznie się logować.

   Usuń
 10. połączyli się całkiem niedawno

  OdpowiedzUsuń
 11. a co z promocją na wygranie klocków Lego?;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja na nią poluję, moim zdaniem najlepsza :D

   Usuń
 12. Jak podpisuje się umowę? W banku czy kurierem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu wpisu jest o tym mowa ;) Tylko za pośrednictwem kuriera. Promocja jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem strony promocji i wtedy zawarcie umowy w placówce nie jest możliwe.

   Usuń
 13. Posiadam kartę kredytową Carrefour MasterCard. Jest ona kredytowana w BGŻ BNP Paribas. Dostęp mobilny do tej karty ma przez stronę Carrefour. Nie posiadam konta w BGŻ. Czy mogę w takim razie skorzystać z promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż wniosek. Jak przyślą kuriera to znaczy że możesz. Jak dostaniesz maila że jednak zapraszają cię do placówki to niestety nie (bo wyjdzie że masz umowę ramową). Sam to przerobiłem.

   Usuń
 14. Czy przesyłanie zdjeć dokumentu tożsamości przy składaniu wniosku, to standardowa procedura w banku, bo jakoś mam obawy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie każdym banku, ale akurat Żywieniowcy wymagają zdjęcia i to ze wszystkimi całkowicie kompletnymi krawędziami i rogami :)

   Usuń
 15. Karta i umowa już przyszły, apka aktywowana. Czyli teraz muszę czekać dopiero do maja żeby zrobić pierwsze płatności i mieć wpływ? W kwietniu nic nie muszę już robić?

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam, umowa i karta przyszły Ale muszę pobrać aplikację Proszę powiedzcie jak zrobić to bezpiecznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie banku (tutaj) znajdziesz linki odsyłające do właściwego sklepu (w zależności od posiadanego urządzenia kliknąć należy ikonkę "Pobierz z Google Play" lub "Pobierz w App Store"), skąd ściągniesz darmową aplikację GOmobile. To najbezpieczniejszy sposób na pobranie właściwej aplikacji (bez ręcznego wyszukiwania).

   Usuń
 17. Czy jak mialam konto firmowe w Raiffeisen bank to mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy nie rezydent Polski ma mozliwosc zalozenia konta przez link? Formularz nie akceptuje numeru karty pobytu, paszportu...rowniez nie moge zmienic obywatelstwo na inne niz polskie :(

  OdpowiedzUsuń
 19. Konto i aplikacja założone i podpisane w marcu Karta również przyszła w marcu Czy wpływy i płatności mam zrobić w maju, czerwcu i lipcu czy zacząć od kwietnia ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeżeli żona na swoim telefonie ma już pobraną aplikację i aktywowała ją w poprzedniej promocji, to czy musimy ją odinstalować, ponownie ściągnąć i aktywować? A może wystarczy aktywować z użyciem moich danych? Mój telefon ma za stare oprogramowanie i nie mogę u siebie tej aplikacji zainstalować. Proszę o wiadomość.

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie otrzymałam maila o przyznaniu bonusów, w związku z tym i nie podałam nr. rachunku konta. Co robić, reklamować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, zgłoś reklamację. Jak to zrobić, piszę tutaj.

   Usuń
 22. Dziś przyszedł mail o kolejnej wypłacie :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ostatnia nagroda wpadł dziś:-) Ludziska dajcie znać kiedy zamykać konto jeszcze w sierpniu czy już we wrześniu???

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...