Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium + moneyback 5%

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.03.2019

Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium + moneyback 5%

Bank Millennium odpalił nową, limitowaną promocję swych kart kredytowych.

Bonus 200 zł za kartę kredytową Impresja lub Alfa w Banku MillenniumW praktyce jest to powtórka ze styczniowej akcji, która zakończyła się w błyskawicznym tempie. Tym razem pula nagród jest większa, a warunki - choć nieco zmienione - ciągle pozostają proste.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub nie była w tym czasie w trakcie procesowania przez bank dyspozycji dotyczącej rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia).

W praktyce jest to promocja tylko i wyłącznie dla obecnych klientów Banku Millennium, gdyż do złożenia wniosku objętego promocją z bonusem 200 zł niezbędny jest dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej. A przypomnę, że klientem tego banku warto się stać, ponieważ za otwarcie konta czeka gwarantowany bonus pieniężny 200 zł (po otwarciu konta uzyskasz też dostęp do bankowości, więc możliwe będzie zawnioskowanie o kartę kredytową).

Nagroda. W promocji karty kredytowej do wzięcia czeka bonus w wysokości 200 zł, który bank zamierza wypłacić na rachunek karty kredytowej. Środki spłacą wykorzystaną z karty kwotę lub spowodują nadpłatę i w takiej sytuacji najlepiej będzie je wydać (wykonując płatności kartą). Pamiętaj bowiem, że w przypadku kart kredytowych wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelewy z karty nie są opłacalne. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród w promocji. W promocji bank przygotował 3 000 nagród po 200 zł każda dla osób, które w czasie trwania promocji jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią warunki uzyskania bonusu). O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jeden bonus.

[Aktualizacja: na stronie banku pojawił się komunikat: 
"13 marca 2019 roku osiągnęliśmy limit 3000 wniosków o kartę kredytową, które wstępnie kwalifikują się do nagrody w wysokości 200 zł. Jej wypłata będzie uzależniona od spełnienia przez wnioskujących Klientów warunków promocji "Zdobądź więcej"."
Jeśli nie udało Ci się załapać na tę promocję, sprawdź jak z kartą kredytową zdobyć telefon Xiaomi Redmi 6a lub 400 zł do wydania na Allegro.]

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w okresie od 1. do 31.03.2019 r. w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium (w przypadku aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą);
 • do dnia 30.04 oraz w maju i w czerwcu 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł. 

Na potrzeby promocji płatności kartą wykonywać można w dowolnym miejscu (nie ma jakichkolwiek wykluczeń, więc płacić możesz zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Aczkolwiek pamiętaj, że w cenniku Banku Millennium znajduje się taki zapis:
"Opłata od transakcji dokonanych w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory: 3% min 7 zł"

Wypłata nagrody ma nastąpić najpóźniej do 31.07.2019 r. na rachunek karty kredytowej (do tego więc momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji).

Karty kredytowe w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


Kartami objętymi promocją z bonusem 200 zł na start są następujące karty z oferty Banku Millennium: Visa Impresja, MasterCard Impresja, Visa Alfa, Visa Gold oraz MasterCard Gold.

Najlepszym wyborem wydają się jednak karty Impresja lub Alfa, gdyż dają one 5-procentowy zwrot za płatności w wybranych miejscach. Dzięki temu zyskać można do 760 zł rocznie (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Teoretycznie więc całą pulę da się zgarnąć nawet w miesiąc. No ale to tylko przy bardzo dużych wydatkach.

Zwrot w wysokości 5% naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

Zwrot dla karty Alfa dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

Z kartą Impresja na zwroty można liczyć w  następujących sklepach:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

Wypłata moneybacku następuje do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
💡 Jeśli szukasz karty kredytowej z moneybackiem za płatności w dowolnym miejscu (bez jakichkolwiek wykluczeń czy ograniczeń), sprawdź moneyback z kartą kredytową Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku.

Zwolnienie z opłat za kartę kredytową w Banku Millennium. Osoby, które zawnioskują o kartę w Banku Millennium w powyższej promocji i spełnią warunki uzyskania bonusu 200 zł, dodatkowo zostaną zwolnione z miesięcznej opłaty za kartę w każdym z kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą.

Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Patrycemu.


Przydatne dokumenty:

84 komentarze:

 1. Jak wygląda zawarcie umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już masz przygotowaną ofertę kredytową to wtedy wszystko odbywa się w bankowości.

   Usuń
  2. Ale jak ktoś nie ma przygotowanej oferty to musi do oddziału.

   Usuń
 2. Jak założę dopiero teraz konto to też mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zdążysz się załapać to pewnie że tak. Najszybciej chyba będzie składając wniosek o konto wybrać placówkę do podpisania umowy.

   Usuń
 3. większość punktów gdzie naliczany jest moneyback totalnie od czapy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Nic sensownego nie ma !!!

   Usuń
  2. To zależy. Dla jednych "totalnie do czapy", dla innych wystarczy. Wszystko zależy od tego ile się wydaje i co w danym czasie potrzeba. Przykładowo jeżeli chodzi o mnie (Mastercard) to: Empik - tylko prasa bo praktycznie za całą resztę się przepłaca, Piotr i Paweł - wiadomo, Deichmann - chyba tylko jakieś wkładki do butów, ZARA, PULL&BEAR, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius - zawsze coś się znajdzie. Ważne w tym wszystkim to robić zakupy nie tylko dla siebie a zwroty nawet niewielkie to jednak zwroty.

   Usuń
  3. LM jak masz w planach remont domu

   Usuń
  4. Z moneybacku korzystać nie trzeba. A 200 zł to dobra premia.

   Usuń
  5. Mi akurat pasuje Leroy Merlin - bo akurat jestem w trakcie budowy :)

   Usuń
  6. No i Super! :)

   Usuń
 4. Karta wyrobiona! Dosłownie kilka wyklikań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie to trzeba wyklikać ? W aplikacji nic nie widze !

   Usuń
  2. W Millenecie Karty > wnioski > karta kredytowa

   Usuń
  3. Dokładnie, mi to zajęło też kilka kliknięć - aż się ździwiłem.....

   Usuń
 5. czy wnioskując o kartę trzeba podać zaświadczenie o dochodach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank o tym decyduje co jest potrzebne i czy w ogóle jest potrzebne.

   Usuń
  2. u mnie właśnie poszedł wniosek bez żadnych dokumentów. Karta przyznana :)

   Usuń

 6. zamów kartę kredytową w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 31 marca 2019
  wydaj nią po min. 300 zł do końca kwietnia, w maju i czerwcu, a zyskasz 200 zł (pula nagród ograniczona)
  dodatkowo karta będzie za 0 zł przez rok, jeśli w każdym miesiącu kalendarzowym zapłacisz nią przynajmniej raz

  OdpowiedzUsuń
 7. Mr Złotówa te 3 transakcję muszą być na 300 zł a nie na 200 jak masz we wpisie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, z tym że nie trzy transakcje bo może być przecież tylko jedna.

   Usuń
 8. Jeśli biorę udział w poprzedniej edycji tej karty to czy z tej promocji również można skorzystać???

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie wskoczył kurier niestety.

  OdpowiedzUsuń
 10. W poprzedniej promocji podpisałem umowę o k.k. Czekałem miesiąc czasu, aby zatwierdzili wniosek i wysłali kartę.Miałem dosyc czekania i brak szans aby załapać się na nagrodę wiec ładnie podziękowałem. A teraz bank zastrzegł sobie w regulaminie, że osoby takie jak ja nie załapią się na nagrodę.
  Słabe posunięcie ze strony banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o jaki punkt regulaminu chodzi, moim zdaniem jest wręcz przeciwnie - "przy czym decydujące znaczenie dla uwzględnienia Uczestnika w Promocji ma data złożenia Wniosku kredytowego"

   Usuń
 11. po 31.07 można kartę zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
 12. u mnie pisze żeby wydać 300zł

  OdpowiedzUsuń
 13. Jaki minimalny dochód jest wymagany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawiałem z konsultantką która twierdzi, że nie ma określonej kwoty minimalnego dochodu.

   Usuń
 14. Fajne promocja i moneyback. Chyba się skuszę :)
  Ciekawe tylko:

  1. Ile trwa ten moneyback ? Czy 12 miesięcy czy dłużej ?
  2. Kiedy można zlikwidowąć kartę bez konsekwencji zwrotu nagrody ?

  Z góry dziękuję za odpowiedz :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Rozumiem że te 300 zł można już wydać w marcu a nie czekać do kwietnia skoro okres jest zapisany do 30.04.2019?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. A później już w konkretnych miesiącach. W maju i w czerwcu.

   Usuń
  2. Czyli generalnie w okresie marzec-kwiecień trzeba wydać łacznie 300zł a potem po 300zł w każdym z kolejnych miesięcy ?

   Usuń
  3. dokładnie tak.

   Usuń
 16. Czy jak sobie doładuje R za 300zl to będzie się to liczyło, czy kod MCC dla R jest wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy spojrzeć do regulaminu. Krótki, bo tylko trochę ponad stronę. Nie ma żadnych wykluczeń.

   Usuń
 17. U mnie niestety pierwsza weryfikacja nie przeszła, i musiałem wnioskować o kk w oparciu o dochody ....
  Ile tam wypełniania jest 😱

  OdpowiedzUsuń
 18. Można jakis link żeby zlozyc wniosek na kartę impresja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie ma linka bo wniosek musisz złożyć w Millenet albo w aplikacji. W czasie składania wniosku można wybrać rodzaj karty.

   Usuń
 19. Kartę można zamknąć przez system czy tylko wizyta w placówce bankowej?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak w kilku bankach tak i niestety w Millennium zadziałało pozaprawne a raczej bezprawne kryterium PESEL (mam początek 37xxxx..) i na starcie komunikat "Przepraszamy, nie możesz obecnie aplikować o Kartę Kredytową.".
  I po ptokach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dyskryminacja

   Usuń
  2. niby tak, ale statystycznie już nie żyjesz z takim peselem - brutalne, ale banki trzymają się statystyki

   Usuń
  3. Statystyka nie jest prawem. Że nie wspomnę o dowcipie o zdradzającej codziennie żonie. :-) Albo o 1/4 Chińczyków na świecie. Prawo zabrania dyskryminacji ze względu na wiek zaś brutalność przysługuje bandycie a nie bankowi.

   Usuń
  4. Co za absurd. Wiek jest takim samym czynnikiem jak wiele innych wpływających na zdolność kredytową.

   Usuń
 21. Bank wymaga przy składaniu wniosku zgody współmałżonka na weryfikacje w BIK oraz podania szczegółowych danych m.in. Pesel oraz nr telefonu - absurd, żaden bank tego nie robi. Ciekawe, czy to zgodne z prawem, bo jak może moja żona zaznaczyć w aplikacji poprzez MOJĄ bankowość internetową jakąkolwiek zgodę???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nic takiego nie było.

   Usuń
  2. A u mnie w poprzedniej edycji było.

   Usuń
 22. witam , mam kartę visa debit - założyłam konto z promocji
  czy promocja z kartą kredytową też dotyczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. debetowa to nie kredytowa więc śmiało możesz :)

   Usuń
 23. du.. nie urywa ta promocja płatności ze zwrotem! marniutko z placówkami w których można by uzyskać 5%,same wykluczenia wykluczenia! jednym słowem chała!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To idź do Santander i tam sobie weź kartę kredytową.
   Karta kredytowa w Banku Millennium to jedna z najlepszych ofert jakie są obecnie dostępne! I Millennium też nie miałem nigdy problemów tak jak np. W Citi Handlowym.

   Usuń
  2. Poza tym dziwi mnie ta dyskusja o moneybacku. Przecież nie po to wyrabia się te kartę ale po 200 PLN. Moneyback może być przy okazji. A gdyby moneyback był fajny to by kartę brało się bez okazji.

   Usuń
 24. Wczoraj złożyłem wniosek o kartę i do tej pory nie otrzymałem żadnej informacji na jej temat. Długo czekaliście na decyzję o wydanie karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. złożyłem wniosek w sobotę po 12ej, za dwie godziny czy coś koło tego zadzwoniła konsultantka z Banku żeby potwierdzić dane i po rozmowie za dwie minuty była decyzja

   Usuń
  2. Do mnie w poprzedniej edycji oddzwonili dopiero po iluś dniach czy nawet po ponad tygodniu. Nie tylko w moim przypadku tak było.
   Możesz spróbować sam w tej sprawie kontaktować się z bankiem. Wiem że są w stanie udzielić informacji na jakim etapie znajduje się wniosek.

   Usuń
 25. u mnie decyzja odmowna. Brak zdolności kredytowej. Nie wiem co jest winne, ponieważ nie posiadam zadnych kredytów w swojej historii poza dwiema ostatnio zamkniętymi i spłaconymi kartami 1000 i 3000. w styczniu zrobiłam dwie nowe 5000 i 5000 czy te lilmity są winne tej decyzji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - Może jednak przydałaby się poza kartami jakaś historia kredytowa. Teraz można dokonać zakupu bez żadnego oprocentowania z tzw. odroczoną płatnością nawet na pół roku a w historii kredytowej dobrze to wygląda.
   - Być może bank wycenił tylko na tyle zdolność kredytową, choć oferowana kk to limit tylko 1000 zł.
   - A spłaty kart kredytowych były/są zawsze w terminie?
   - Równie dobrze mogła zaistnieć jakaś niezgodność w podanych informacjach...

   Ponieważ banki nie udzielają takich informacji, można tylko mnożyć takie domysły.

   Usuń
  2. Chyba się zgadza 3 lata temu zakup z santandera i poprzez problemy z wysyłką starego zestawienia ( zestawienie sprzed roku) , które otrzymałąm w lutym wycofałam wszystkie zgody i postanowiłam usunąć dane z tego co wiem historia też sie kasuję w BIK pomimo , że była pozytywna. Dzięki za info

   Usuń
 26. Po wygenerowaniu projektu umowy w bankowości internetowej oraz w cenniku pojawia się informacja, że opłata miesięczna za kartę wynosi 7,99 zł, chyba że wykona się minimum 5 transakcji miesięcznie. Czyli niezależnie od warunków promocji trzeba wykonywać po 5 transakcji w kwietniu, maju i czerwcu żeby być zwolnionym z opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to standardowa oferta. A jest regulamin promocji który mówi o tym że wystarczy 1 transakcja miesięcznie

   Usuń
 27. Złożyłam wniosek pani zadzwoniła po tygodniu że weryfikacja pomyślna ale do podpisania umowy zaprasza do oddziału gdyż konieczny jest skan dowodu. Powiedziała że nie ma innej możliwości. Chciałam przesłać e-mailem ale się nie zgodziła. Miał ktoś tak? Nie mam żadnego oddziału blisko więc da się kurierem czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponawiam powyższe pytanie bo zarejestrować się w promocji zdążyłam tylko czy da się przez kuriera zawrzeć umowę?

   Usuń
  2. W placówkach tylko.

   Usuń
 28. info z banku
  13 marca 2019 roku osiągnęliśmy limit 3000 wniosków o kartę kredytową, które wstępnie kwalifikują się do nagrody w wysokości 200 zł. Jej wypłata będzie uzależniona od spełnienia przez wnioskujących Klientów warunków promocji "Zdobądź więcej".

  OdpowiedzUsuń
 29. 13.03. zakończyła się promocja

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy podpisanie umowy tylko w placówce banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo przez Millenet.

   Usuń
  2. I w apce nawet jak się ma już gotową ofertę na limit karty.

   Usuń
 31. Czy jeśli zawnioskowałam o kartę 14 marca to istnieje szansa, że załapię się na ten bonus jeśli nie wszyscy spełniliby warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "13 marca 2019 roku osiągnęliśmy limit 3000 wniosków o kartę kredytową, które wstępnie kwalifikują się do nagrody w wysokości 200 zł. Jej wypłata będzie uzależniona od spełnienia przez wnioskujących Klientów warunków promocji "Zdobądź więcej""

   No to raczej nie.

   Usuń
  2. Mimo że złożyłam wniosek dzień po osiągnięciu puli wniosków i nie dostałam żadnego powiadomienia o tym że biore udział w promocji robiłam płatności na jej potrzeby. I.. Pięć dni temu na mojej karcie kredytowej pojawiło sie 200zł =) czyli jednak wskoczyłam na miejsce kogoś kto nie spełnił warunków.

   Usuń
  3. Podejrzewam że bank pisze o tym limicie ale ostatecznie daje 200 zł każdemu. Bo wie że taka polityka się opłaca, a nie szukanie haczyków i gwiazdek.

   Usuń
 32. Czy do limitu 300zl liczy się zapłata czynszu kartą przez Sprytnego bila?

  OdpowiedzUsuń
 33. Dostałem sms, że 200 PLN wpadnie do 31.07

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dostałem kasę :) Millenium -- muszę powiedzieć że wszystko pewnie i szybko

   Usuń
  2. A faktycznie! Mam i ja.

   Usuń
 34. jak mozna zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
 35. no to ja się chyba trochę pokopie z nimi niestety, nie ma środków na karcie, najpierw na moją wiadomość napisali, że pomyliłem promocję, potem że nie wnioskowałem z millenet a było inaczej, więc poszła reklamacja, oby udana :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...