Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe Profit: 2,7% od Banku Millennium dla "nowych" środków

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

31.03.2019

Konto oszczędnościowe Profit: 2,7% od Banku Millennium dla "nowych" środków

Z niezachwianą powtarzalnością Bank Millenium odpalił kolejną edycję promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium może nie daje najwyższego oprocentowania z obecnie dostępnych w bankach w Polsce, ale za to wyróżnia się regularną możliwością załapywania na kolejne edycje promocji oprocentowania nawet przez stałych klientów. 

[Promocja zakończona. O nowej, 14. edycji promocji oprocentowania przeczytasz tutaj.]

Konto oszczędnościowe w Banku Millennium


Dzieje się tak mimo tego, że na koncie oszczędnościowym Bank Millennium wymaga wpłacenia "nowych środków". Warunek może jednak spełniać każdy i w dość prosty sposób, bo - o czym przypominałem kilka dni temu - na odpowiedni dzień należy wycofać środki z rachunków posiadanych w Banku Millennium. Kto korzysta(ł) z promocyjnego oprocentowania 2,7% na koncie Profit i wypłacił środki (na dzień 30.03.2019 r.), ten będzie mógł się załapać na warunki wynikające z najnowszej oferty (oczywiście po zakończeniu swego indywidualnego okresu utrzymywania promocyjnego oprocentowania; niewtajemniczonym w ten mechanizm polecam wpis z instrukcją rolowania środków na koncie oszczędnościowym Profit w Millennium).

Wszystko co najważniejsze, by scharakteryzować szczegóły 13. edycji promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium to:
 • oprocentowanie: 2,7% w skali roku dla "nowych środków"; 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni od momentu pierwszej wpłaty "nowych środków" (w okresie promocji) na konto oszczędnościowe; 
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 30.03.2019 r. (pod uwagę bank bierze środki zgromadzone na koncie osobistym, rachunkach technicznych, oszczędnościowych i lokatach - także strukturyzowanych); 
 • maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: 100 000 zł; nadwyżka ponad tę kwotę objęta będzie stawką 1,4% w skali roku; 
 • czas dostępności oferty: do 25.05.2019 r. (to ostateczny termin, w którym możesz uruchomić promocję poprzez wpłacenie pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe; bez względu na to, czy środki wpłacisz teraz, czy dopiero pod koniec promocji, czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania będzie taki sam, a więc przez 92 dni).

Promocja z promocyjnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym Profit wymaga posiadania (lub otwarcia) konta osobistego w Banku Millennium.

Dla nowych klientów, którzy dopiero teraz zdecydują się otworzyć konto oszczędnościowe (i konto osobiste, jeśli jeszcze go nie mają) każda wpłacona kwota będzie "nowymi środkami". Jeżeli jednak jesteś już klientem tego banku od dłuższego czasu, konieczne będzie sprawdzenie salda środków na Twych rachunkach z końca 30.03.2019 r. Promocyjne oprocentowane będzie bowiem obowiązywać wyłącznie dla nadwyżki środków ponad wspomniane saldo.

Przypomnę, że choć kolejne promocje oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit niezmiennie wymagają wpłacania "nowych środków", a i w regulaminie znajduje się zapis "Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie", to przy odpowiedniej taktyce można korzystać z kolejnych edycji (jedna po drugiej). I jest to możliwe przy lokowaniu nawet tej samej kwoty. Zastosować trzeba jednak prosty trik, który polega na tym, że środki z kont w Millennium wycofane są na odpowiedni moment (to pozwala do nowej promocji podchodzić z najkorzystniejszym saldem środków). 

Konto oszczędnościowe Profit - szczegóły oferty 


Konto oszczędnościowe Profit prowadzone jest bez warunków za 0 zł. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku tego typu rachunków, tak i w Banku Millennium w miesiącu kalendarzowym bezpłatna jest tylko jedna, pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu będzie trzeba zapłacić 7,50 zł. Dla osób wpłacających większe kwoty (powyżej 50 000 zł) mankamentem w przypadku Banku Millennium może być dzienny limit przelewów zlecanych za pośrednictwem bankowości internetowej. Wynosi on 50 000 zł, więc w przypadku przelewania środków do innego banku, transakcje będzie trzeba rozłożyć na więcej niż jeden dzień.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. A jak przed sobotą wycofałam środki i dziś je wpłacę z powrotem to te 2,7% z tej edycji będę mieć od dziś na 92 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli uczestniczyłaś w poprzedniej edycji, to nastąpi jej kontynuacja, co widać w bankowości w szczegółach KO Profit.

   Usuń
  2. będziesz mieć 2,7% z poprzedniej edycji aż do zakończenia okresu 92 dni od p-wszej wpłaty w tamtej edycji, a od następnego dnia zacznie ci działać 2,7% przez 92 dni w ramach 13. edycji.

   Usuń
  3. Oczywiście jeśli te 92 dni z 12. edycji upłynie ci do 25.05. Bo jak później to wtedy dopiero wejdziesz w 14. edycję.

   Usuń
 2. Czy jeśli uczestniczę w 12 edycji promocji i z niej zrezygnuje to automatycznie środki zgromadzone na koncie wejdą w promocyjne oprocentowanie w edycji 13 okres promocyjnego oprocentowania w obecnej edycji kończy się po 25.05. 2019 a w obecnej 12 edycji niewielka część środków może pracować na preferencyjnym oprocentowaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co zrobiłeś 30.03? Jakie było saldo. To jest kluczowe.

   Usuń
 3. Chyba mam podobne pytanie, co poprzednik. Mam jakieś środki oprocentowane promocyjnie do 18.03. Wolałabym, aby zakończyć to, aby móc zwiększyć to konto o nowe środki. Czy jak zakończę to zaraz będę mogła założyc nowe konto z nowymi środkami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 18.03? To już czas przeszły. Może miałaś na myśli 18.04?
   Jeśli to drugie to przecież możesz dopłacać. A żeby skorzystać z 2,7% w obecnej edycji to i tak najważniejsze jest saldo z 30.03

   Usuń
 4. Jeśli zechcę pierwszy raz skorzystać z tej promocji, wrzucę kwotę ponad to co miałem 30.03, to do kiedy teraz będę musiał wyzerować to saldo aby mieć możliwość takiego oprocentowania w kolejnej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 25.05., czyli ostatni dzień tej edycji i jednocześnie dzień poprzedzający (ewentualną, acz prawdopodobną) kolejną edycję.

   Usuń
 5. Witam
  Przespałem wypłatę 30.03 😕 jest jakaś opcja załamania się ma ta promocje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy ile miałeś na KO Profit. Jak do 10k to jedynie stare środki możesz wpakować na mobilną z w miarę sensownym 2,5%. No i co dopłacisz będziesz mieć na 2,7%.

   Usuń
  2. Mam trochę więcej. Mogę wpłacić na mobilna 10 tys. A z innego konta dopłacie np. 2tys i będzie dobrze?

   Usuń
 6. Czy tylko ja zauważyłem, że bank błędnie nalicza odsetki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zgadza się co do grosza.

   Usuń
  2. u mnie nie było przejścia na edycja 13 mimo wyczyszczenia konta na dzień 30.03.2019 i teraz w maju policzone po marnym 0,6%

   Usuń
  3. Musi działać kolejna edycja jak miałeś wyzerowane konto na 30.03

   Napisz wiadomość lub zapytaj na czacie czemu nie masz 2,7%

   Usuń
 7. Witam. Jeśli będzie kolejna edycja to kiedy będzie przypadał dzień badania salda?

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, drodzy Państwo. Obecnie jestem w 13 edycji promocji. Chcę wycofać środki w wiadomym czasie. Bank mnie informuje że wycofanie środków nie sprawi że obecna promocja się zakończy. Co zrobić żeby wrócić z środkami do 14 edycji. 13 edycja trwa u mnie (92 dni) od 9.04 do 9.07.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...