Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonusy do 300 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

14.03.2019

Bonusy do 300 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Wystartowała nowa edycja promocji karty kredytowej oferowanej przez bank z lwem w logo.

Bonusy do 300 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku ŚląskimTo już kolejna tego typu promocja w tym banku. O ile jednak w poprzednich edycjach szło zarobić łatwo i szybko, to teraz ciągle jest łatwo, ale zbieranie bonusów rozciągnięte zostało na cały rok (i w tym też tkwi mały haczyk).

💡Tym, którzy jeszcze nie są klientami ING Banku Śląskiego, przypomnę, że do zgarnięcia czeka 140 zł w gwarantowanych bonusach za otwarcie konta osobistego.

Dla kogo promocja karty kredytowej? Uczestnikiem może być osoba, która co najmniej od 1.10.2018 r. nie posiada karty kredytowej w ING Banku.

Nagroda. Do wzięcia czeka 12 bonusów pieniężnych po 25 zł każdy. Środki te bank będzie wypłacał na rachunek karty kredytowej, więc tego typu wpłata spowoduje spłatę wykorzystanego przez Ciebie limitu lub nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj więc, że lepiej będzie środki wydać, wykonując płatności kartą, niż wypłacać w bankomacie lub przelewać (co w przypadku kart kredytowych jest operacją niekorzystną z punktu widzenia klienta - więcej o tym jak korzystać z karty kredytowej, przeczytasz we wpisie "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać").

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zdobywać bonusy:
 • w bankowości internetowej Moje ING (jeśli do takowej posiadasz już dostęp) bądź w placówce banku albo na infolinii złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (w swej ofercie ING Bank Śląski posiada jeszcze karty kredytowe Visa, ale te nie biorą udziału w promocji!); w przypadku wniosków złożonych przez bankowość internetową we wniosku należy podać kod promocyjny (MC190313922) - to warunek konieczny; z kolei przy wnioskach składanych w placówkach albo na infolinii banku niezbędne jest podpisanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji;
 • najpóźniej do 28.03.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić w placówkach banku lub elektronicznie w bankowości internetowej); 
 • w okresie od kwietnia 2019 do marca 2020 r. (w każdym z tych miesięcy) wykonuj min. 4 płatności kartą (na dowolne kwoty); 
 • prawidłowo spłacaj zadłużenie na karcie kredytowej (powstałe chociażby w wyniku wykonywania płatności kartą na potrzeby promocji);
 • do momentu wypłaty ostatniego bonusu (najpóźniej do 30.04.2020 r.) posiadaj kartę i nie rozwiązuj umowy z bankiem; a jeśli wniosek o kartę złożysz przez bankowość internetową, to do tego momentu nadal musisz pozostawać użytkownikiem Moje ING.

Bonusy w wysokości 25 zł będziesz otrzymać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (pierwszy z nich powinien więc wpłynąć do 31.05.2019 r. za warunki spełnione w kwietniu br., a ostatni we wspomnianym już terminie - do 30.04.2020 r. za warunki spełnione w marcu przyszłego roku).

Warunki promocji wydają się więc proste i łatwe. Ale wydłużony okres uczestnictwa w promocji (przez 12 miesięcy trzeba spełniać warunki), a także dodatkowy miesiąc oczekiwania na ostatni z bonusów, sprawiają, że kartę będzie trzeba posiadać przez ponad rok. I to jest pewien haczyk, bo to oznaczać może pobranie opłaty rocznej w wysokości 50 zł, którą bank naliczy, jeśli w poprzednich 12 miesiącach nie wykonasz płatności na łączną kwotę min. 6 000 zł. Zatem by uniknąć opłaty, comiesięczne wykonywanie 4 płatności kartą (na potrzeby promocji) nie wystarczy, jeśli to będą drobne płatności. Średniomiesięcznie trzeba by wydawać co najmniej 500 zł.

Jeśli nie chcesz ponosić opłat za kartę kredytową objętą promocją, a dodatkowo sporo zyskać, sprawdź poniższe propozycje innych banków, w których zgarnąć można:

Limit nagród w promocji ING Banku Śląskiego. Na promocję załapać się ma 3 300 uczestników, którzy jako pierwsi podpiszą umowę o kartę kredytową w okresie promocji. Informacja o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu promocyjnej puli ma się pojawić na stronie banku tutaj.

Jeśli wniosek o kartę chcesz złożyć w bankowości internetowej, pamiętaj o wykluczeniu, które bank umieścił w regulaminie:
"Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji."

Karta kredytowa Mastercard - prześwietlenie warunków


W promocji wyrobić należy kartę kredytową Mastercard. Opłata roczna za jej użytkowanie (pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty) wynosi 50 zł, ale można jej uniknąć jeśli wykonasz płatności na sumę co najmniej 6 000 zł w ciągu roku.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Filipowi.

Przydatne dokumenty:

65 komentarzy:

 1. Są jakieś opłaty miesięczne za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. jest opłata roczna.

   Usuń
  2. Szkoda że tylko karta MC może być bo Visa jest tańsza.

   Usuń
 2. No to załatwili sposób na wyrobienie warunków, zgarnięcie kasy i zamknięcie przed opłatą :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli jeśli zrezygnuje z ostatnich 25zl to opłata się nie naliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z większej liczbybonusów musiałbyś zrezygnować.

   Jeśli umowa będzie zawarta max. 28.03.2019 to opłata będzie 28.03.2020. I podejrzewam że ten głupi termin 28.03. a nie 31.03. to nie przypadek! Bo 30-dniowy okres wypowiedzenia sprawia że jak wypowiedzenie złożysz po wypłacie bonusu w lutym 2020 (prawdopodobnie 28.02.) to karta nie zostanie zamknięta przed 28.03.2020, czyli chapną 50 zł.

   Wychodzi więc na to, że można liczyć tylko na bonusy od kwietnia do grudnia (9 x 25 zł = 225 zł). Już po wypłacie 31.01. trzeba składać wypowiedzenie. by nie dziabnęli 50 zł.

   Usuń
  2. No ale wtedy to już lepiej jechać do końca 12 x 25 zł - 50 zł bo razem wyjdzie 250 zł.

   Usuń
  3. Przy ostatniej promce zamknęli mi kk z dniem wypowiedzenia

   Usuń
  4. Podobnie jak z ROR bez karty oraz z zerowym saldem, nie ma powodu, żeby nie zamknąć spłaconej KK bez blokad natychmiastowo. Ten idiotyczny obyczaj panujący w Polsce z 30-dniowym zamykaniem kont (nawet KO!) to istna groteska!

   Usuń
 4. Można gdzieś samemu wygenerować taki kod polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niestety nie jest kod polecenia, a kod ogólnodostępny (można go znaleźć na stronie banku).

   Usuń
 5. Okres karencji na plus ale przez reklamację z poprzednie promocji musiałem trzymać kartę do grudnia, czekamy na następną promocje inne banki mógłby wziąć przykład z ing

  OdpowiedzUsuń
 6. revolut do transakcji wchodzi w gre czy są wylaczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś będzie płacz jak wszyscy wierzący w te różne wynalazki obudzą się bez swych pieniędzy bo start-upy upadną.

   Usuń
 7. Czy zasilenie konta Revolut pozwoli na wykonanie limitu 500 zł miesięcznie ? Czy są może jakieś wykluczenia albo zasilanie konta Revolut kartą kredytową wiąże się z dodatkowym kosztem jakimś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasilanie konta Revolut kartą kredytową wiąże się z ... utratą konta Revolt - taki klimat :)

   Usuń
  2. Akurat Storonsky i jego firma mają się wyjątkowo dobrze - w grudniu Revolut uzyskał europejską licencję bankową. Na koniec 2018 r. Jedynie w Polsce Revolut miał 300 tys. użytkowników!

   Usuń
  3. A wiesz kto im wydał tę licencję? Litwa. Piszesz że tylko w PL mają 300 tys. użytkowników. Na świecie pewnie to miliony. Strzelam, że więcej niż liczba mieszkańców Litwy. A teraz zastanówmy się jaki jest litewski BFG...

   Usuń
  4. Revolut uzyskał europejską licencję bankową od Europejskiego Banku Centralnego na podstawie wniosku popartego przez Narodowy Bank Litwy.

   PS. Fakt, że w NBP sekretarki prezesa, których jedyne doświadczenie to reklama rajstop, zarabiają 40K miesięcznie nie oznacza, że tak jest też na Litwie :)

   Usuń
  5. Przecież Revolut jest zarejestrowany w UK i ma siedzibę w prestiżowym Canary Wharf w Londynie.

   Usuń
  6. Ostrożnie z tym traktowaniem revolut jako maszynki do robienia obrotu.Łatwo blokują i wtedy rozmawiasz z botem po angielsku.Brak infolinii placówek i pytania typu ,, masz na picie takie dochody a przelewasz dwa trzy razy tyle.W jakim celu to robisz?''.Mnie już dwukrotnie blokowali i tak przetrzepali że obrót robie uczciwie.Róbcie tak dalej a potem będzie płacz jak u frankowiczów i innych inwestorów we wspaniałe 15% biznesy.

   Usuń
  7. #Anonimowy16 marca 2019 08:16 Mnie nie chodzi o licencję i jej wydanie czy o Narodowy Bank Litwy (swoją drogą nie ja nie wiem i pewnie ty też nie jak on funkcjonuje i czy nie ma tam lepszych kwiatków niż w Polsce). Ale chodzi mi o możliwości litewskiego BFG. Jak taki fintechowy bank się wysypie to taki mały kraj nie podoła wypłacie nawet ułamka kasy jaką klienci z całego świata tam mają.

   Usuń
  8. Anonimowy16 marca 2019 14:56 Pewna piramida finansowa która działała w Polsce też miała siedzibę w Londynie ;)

   Usuń
 8. Nie lubię promocji które są rozciągane na nie wiadomo jak długo. Słabe. Zwłaszcza że wcześniej także w ING były promocje prostsze i 300 zł można było zdobyć w 2 czy tam 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślałem podobnie do czasu gdy wziąłem razem z żoną udział w promocji Raiffeisen "ROKuj z nami" - bardzo łatwe 50 zł na start, comiesięcznie 50 zł ze zwrotów za płatności kartą, wkrótce premia 150 zł za spełnienie bardzo prostych warunków aktywności, a na koniec będzie 50 zł premii za wydanie 4 x 200 zł czyli w praktyce 6,25% zwrotu. Zusammen będzie to 2 x 550 zł i nie trzeba pisać żadnych reklamacji :)

   Usuń
 9. Dlaczego promocja karty Mastercard? Bo kosztuje 50 zł. A Visa 35 zł.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zadzwoniłem na infolinie z zapytaniem o średnio miesięczne saldo 500 zł a suma w skali całego roku 6000 zł. Czy żeby być zwolnionym z opłaty 50 zł to trzeba każdego miesiąca wydać min. 500 zł czy ogółem 6000 zł bez względu na podział miesięcy. Uzyskałem odpowiedź że liczy się suma ogółem, czyli że te 6000 zł można szybciej wydać a nie każdego miesiąca min. 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydać należy 6 000 zł w ciągu roku, więc można to zrealizować wg własnego uznania (nie musi być w każdym miesiącu min. 500 zł).

   Usuń
  2. Czyli za wydanie 6K dostaje się 300 zł co oznacza 5% 'zwrotu' - lipa!

   Usuń
  3. 5% słabo? Jeśli przeliczać na moneyback to jeden z lepszych

   Usuń
  4. @Anonimowy, 14 marca 2019, 16:53

   Tak lipa. Zdecydowanie wolę jednorazowe premie jak np. 200 zł z Millennium czy sumarycznie 300 zł z mBank za spełnienie dziecinnie prostych warunków oraz liczy się tez fakt, że w tych bankach żadnych reklamacji nie trzeba pisać :)

   Usuń
 11. wpisałem kod promocyjny i w potwierdzeniu złożenia wniosku wyszło mi że będzie to karta Visa...
  Czyli nie łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak ja wnioskowałem, wybrałem tam najmniejszą wartość kk chyba 2000 i do wyboru miałem VISA i MC, zawsze pewnie jeszcze możesz zadzwonić na infolinie i zmienić z Visa na MC

   Usuń
  2. Wejdź na stronę https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-kredytowe/karta-kredytowa-mastercard, kliknij zamów kartę i dopiero zaloguj się bankowości

   Usuń
 12. Chodzi o średnią miesięczną czyli raz można więcej a raz mniej w miesiącu byle w ciągu 12 m-cy nazbierało się 6000 zł.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawe czy premie będą wypłacać dopiero po reklamacji bo tak stało się wobec bardzo wielu klientów w ostatniej promocji karty kredytowej. Dlatego ja rozwiązałem umowę po wyreklamowaniu premii. Podobne perypetie miała żona z kartą dodatkową.

  OdpowiedzUsuń
 14. U mnie nie było żadnych problemów zarówno z premią do głównej karty jak i dodatkowej. A jak poszło z rezygnacją z karty dodatkowej? Bo rozumiem że wizyta w oddziale jest konieczna z żoną...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, rezygnacja możliwa jest tylko w placówce.

   Usuń
 15. Temu bankowi już podziękuję.Droga przez mękę przy ostatecznie promocji z karta multum reklamacji i odwołań nawet przy zaangażowaniu pracownika oddziału banku za rzekomo brak zgod.leca w. ..

  OdpowiedzUsuń
 16. Jedyny bank w ktorym nie biore udzialu w promocjach.Dawno temu sie reklamowalem i nigdy wiecej gehenny z tym bankiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja wciąż czekam na te obiecane 102 zeta :)

   Usuń
 17. Ciekawa historia u mnie: nie spełniam warunków na kartę kredytową mimo że ostatnio dostałam KK w Citi i Millenium, a w ING mam konto od kilkunastu lat z niemałymi obrotami. Chyba się pożegnam na dobre z tym bankiem :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro ostatnio dostałaś karty z dwóch różnych banków to mozesz już nie mieć zdolności kredytowej na kolejną. Bankom również zapala się czerwona lampka u osób które w krótkim czasie składają wiele wnioskow o produkty kredytowe.

   Usuń
  2. Negatywna odpowiedź w takiej sytuacji świadczy raczej dobrze o banku ;)

   Usuń
  3. @Anonimowy, 15 marca 2019, 16:25

   Jakie znowu 'produkty' kredytowe? Żaden bank nie może wiedzieć, czy masz KK w innym banku - mylisz tutaj KK z zaciągniętymi kredytami.

   Usuń
  4. Jak to nie wie jak sprawdza BIK?

   Usuń
  5. Kryteria przyznawania KK to sprawa podlegająca indywidualnej ocenie każdego banku.

   Usuń
 18. a czy jak miałam tam tylko kartę dodatkową to mogę teraz brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadnej karty kredytowej niestety :(

   Usuń
 19. w regulaminie podatek 19% od nagrody ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dalej masz informację o nagrodzie dodatkowej.

   Usuń
  2. Dokładniej to brzmi tak: " W przypadku otrzymania nagrody, o której mowa w pkt 19-24, Bank ustanawia dodatkową
   nagrodę pieniężną, z zastrzeżeniem, że kwota ta nie zostanie wypłacona Uczestnikowi, lecz
   przeznaczona zostanie na sfinansowanie należnego 19% podatku dochodowego od osób
   fizycznych."

   Usuń
 20. Jeżeli wniosek o kk złoży się w moim ING to kurier umowę dostarcza czy po prostu karta zostanie wysłana listem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowę zawrzesz przez bankowość albo w oddziale.

   Usuń
 21. Można uniknąć opłaty rocznej np po 10 miesiącach? Czy konieczne jest posiadanie karty debetowej jeśli mam kije Ing do samego końca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zrezygnujesz z karty przed upływem 12 miesięcy to nie będzie żadnej opłaty.

   Usuń
 22. Litości, opłata roczna za zwykłą KK to relikt minionej epoki :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Szkoda, że ją zamknąć można tylko w oddziale. Ja mam do oddziału 70 km, więc mi się nie chce jechać +- 150 km. W City handlowy napisałem po zalogowaniu i żadnego problemu a tu - szkoda pisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To na pewno nie mieszkasz na Śląsku skoro aż 70 km masz. Gdzie takie odległości? Bo wydawało mi się że Ing ma dość solidną sieć placówek.

   Usuń
 24. Do dyskusji o terminie zamknięcia karty kredytowej przytoczę punkt z regulaminu: "nie rozwiązać umowy o kartę kredytową i być jej posiadaczem co najmniej do dnia 30.04.2020 r.".
  Z tego może wynikać, że jeżeli rozwiążesz umowę szybciej, to bank może ci naliczyć zwrot nagród.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie ma nigdzie zapisu o konieczności zwrotu. Pewnie to w kontekście wypłaty ostatniego bonusu 25 zł

   Usuń
 25. czy jak mam w ING Vise to załapie się na promocje ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy22 marca 2019 15:10
   jak chcesz załapać się na tę promocję jeżeli "Regulamin" tej promocji mówi wyraźnie, że:
   16 a) Jeżeli Uczestnik chce skorzystać z Promocji za pomocą Systemu Moje ING, musi złożyć Wniosek oraz spełnić poniższe warunki (łącznie):
   [b]*[/b] "nie posiadać żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim S.A od dnia 1.10.2018 r."?

   Usuń
  2. @Anonimowy22 marca 2019 15:10
   Chyba że ta Visa to zwykła debetówka to wtedy możesz startować o tę kredytówkę z promocji. Pytanie (retoryczne) tylko czy naprawdę nie ma lepszych ofert? Zobacz warunki. Dla mnie szkoda czasu i pięniędzy które mogę wydawać gdzie indziej i zarobić więcej.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...