Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonusy do 150 zł za darmowe konto Citi Priority

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.03.2019

Bonusy do 150 zł za darmowe konto Citi Priority

Pojawiła się nowa edycja promocji konta osobistego w Citibanku. 

Bonusy do 150 zł za darmowe konto Citi PriorityDo zgarnięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 150 zł. W tej promocji nawet nie trzeba płacić kartą wydawaną do konta! Konto, i karta są bez warunków darmowe. Aczkolwiek w porównaniu z poprzednimi edycjami zmieniły się zapisy dotyczące realizacji podstawowego warunku uzyskania nagrody.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Citibanku. Wykluczenie obejmuje też współwłaścicieli i pełnomocników.

Nagroda. Do wzięcia jest 5 bonusów po 30 zł każdy. Są to nagrody pieniężne, które Citibank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By zgarnąć bonusy:
 • wyślij formularz zgłoszeniowy (promocja dostępna jest tylko za pośrednictwem ww. strony, na której bank tradycyjnie już wyeksponował... informacje o promocji dotyczącej wymiany walut - to jednak opcja dodatkowa, dobrowolna; gdy przewiniesz stronę promocji, to i znajdziesz też informacje o najbardziej nas interesujących bonusach do 150 zł);
 • gdy oddzwoni konsultant banku zawnioskuj o konto Citi Priority;
 • najpóźniej do 30.05.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto, wyrażając zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o usługach banku i jego partnerów w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta oraz na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej (np. w bankowości internetowej, w aplikacji, SMSem lub mailem) oraz telefoniczne prezentowanie informacji handlowych;
 • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto (w każdym z tych miesięcy) zapewnij "przynajmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia za umowę o pracę, emerytury lub renty przekazywany przez pracodawcę/organ emerytalno-rentowy, w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie".

Dodatkowo w regulaminie zapisano, że wpłata wynagrodzenia:
"a) nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych, 
b) nie może pochodzić z konta Uczestnika prowadzonego w innym banku, 
c) nie może pochodzić z wpłaty własnej w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku." [w cytowanym fragmencie Bank zapisany wielką literą oznacza Citibank - przyp. Mr. Złotówa]

Niestety więc wymogi zostały przez bank wyśrubowane, bo przy takich zapisach już nie przejdzie przelew "wynagrodzenia" z własnego konta w innym banku, tak jak to działo się w poprzednich edycjach.
💡 Sprawdź promocje w innych bankach, które nie wymagają wpływów wynagrodzenia: 100 zł za konto w Inteligo, 200 zł za konto w Millennium oraz nawet 150 zł w bonusach za konto w mBanku.

Wracając do promocji Citibanku, dodam, że wpływ oznacza choćby pojawienie się kwoty w historii konta - nie ma potrzeby jej utrzymywania, więc środki częściowo lub w całości można w dowolnym momencie wydać, przelać lub wypłacić.

Bonusy w wysokości 30 zł będziesz dostawać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania (a więc po zapewnieniu wpływu na konto). Bonusy mają być wypłacane przez 5 kolejnych miesięcy, więc łącznie można zyskać nawet 150 zł. Do czasu wypłaty ostatniego bonusu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy. 

(Opcjonalna) Premia walutowa. Uczestnicy promocji mają też możliwość załapać się (ale to już nie jest obowiązkowe) na preferencyjne warunki wymiany walut. Nie jest to kwintesencją bankobrania, więc zainteresowanych odsyłam do regulaminu. W skrócie jednak: chodzi o to, że bank wypłaci premię w wysokości odpowiadającej pobranej marży przy przewalutowaniu, jeśli zlecisz przelew w walucie obcej.


Citi Priority - prześwietlenie oferty


Osoby biorące udział w promocji załapują się także na preferencyjne warunki prowadzenia konta, dzięki którym do końca czerwca 2021 r. będą mieć zagwarantowane: 
 • 0 zł za prowadzenie konta; 
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe Express Elixir w danym miesiącu kalendarzowym. 

Pamiętaj, że chociaż w tabeli opłat i prowizji Citibanku znajdziesz inne opłaty i prowizje, a także warunki z nich zwalniające, to w Twym przypadku (jako uczestnika promocji) górę wezmą warunki z regulaminu promocji. A standardowe warunki (te z tabeli opłat i prowizji) obowiązywać będą mogły dopiero od 1.07.2021 r. (bo to właśnie do końca pierwszej połowy 2021 r. ma obowiązywać gwarancja braku opłat).

Poza powyższym - już na podstawie cennika - Citibank nie pobiera opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Darmowe są również wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Standardowe pozostają opłaty za dostęp do CitiPhone (6 zł miesięcznie, ale ta usługa nie jest obowiązkowa), zlecenia przelewów składane w placówce banku czy na infolinii oraz wypłaty gotówki w oddziale (ale z tego korzystać nie trzeba).Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Ale przelew od znajomego/kogoś z rodziny powinien przejść. Byle nie z Citibanku. Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie ma takiego wykluczenia. A przecież osoba indywidualna też może być pracodawcą :)

   Usuń
  2. O ile przelew od żony/męża przy wspólności majątkowej z tytułem "wynagrodzenie" może być, o tyle uważałabym na to przy przelewie od znajomego, sygnalizując krótko: uwaga na US.

   Usuń
 2. Czy dobrze rozumiem, że jeśli chciałbym skorzystać z powyższej promocji oraz z promocji "Telefon Xiaomi Redmi 6a w prezencie za darmową kartę Citi Simplicity" najpierw muszę założyć konto, a dopiero później zawnioskować o konto w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze. Bo jakbyś najpierw zawarł umowę o kartę to byś już być się wyeliminował z promocji konta.

   Usuń
  2. A czy jak złożyłem już wniosek o kartę ale jeszcze go nie dostałem do podpisu to mogę złożyć wniosek o konto i jeśli aktywuję je najpierw to załapię się później na kartę?

   Usuń
 3. Nie polecam tej promocji w Citibanku, bo są niesłowni. W jednej z poprzedniej edycji Citibank nie przestrzegał regulaminu promocji (w moim przypadku) i dowolnie go sobie interpretował, niezgodnie z jego zapisami. W odpowiedziach na reklamacje powtarzali jak katarynka te same argumenty, które wcześniej zbiłem w moich wiadomościach. W ogóle nie odnosili się do tego co pisałem, jakby w ogóle tego nie czytali. Nie zdziwcie się jak zostaniecie oszukani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niestety podobnie. Do tej pory tylko jedna (1-sza) premia była wypłacona bez reklamacji - totalny porażka!

   Najgorsze w tym jest to, że ta promocja jest obsługiwana 'ręcznie' co widać nawet po tytułach przelewów premii:

   - PREMIA Z KONTEM CITI PRIORITY - ZA 09/2018 9jedyna na czas!)
   - DO 150 Zł ZWROTU ZA ZAKUPY Z NOWYM KONTEM INTERNETOWYM - CITI PRIORITY - ZA 10.2018
   - DO 150 Zł ZWROTU ZA Z NOWYM KONTEM INTERNET - CITI PRIORITY
   - KONTO INTERNETOWE CITI PRIORITY Z PREMIą WALUTOWą I ZWROTEM 150 Zł ZA ZAKUPY - ZA 01.2019 (błąd w m-cu, nie ta promocja!)
   - DO 150 Zł ZWROTU ZA ZAKUPY Z NOWYM KONTEM INTERNETOWYM - CITI PRIORITY

   Żaden system komputerowy nie generowałby tak różnych i jednocześnie błędnych tytułów wypłat - to dość oczywiste.

   Czekam teraz na ostatnią premię, ale to była istna droga przez mękę!

   Usuń
  2. A u mnie wszystkie bonusy wypłacone prawidłowo i na czas.

   Usuń
  3. Tak u mnie, jak i u żony, jeszcze nie było wypłaty bez reklamacji. Zresztą wystarczy poczytać komentarze pod wpisami z poprzedniej edycji - istny horror!

   Usuń
  4. Zgadzam się z poprzednikami, co ciekawego rąbneli się u mnie przez te ręczne dopisywanie premii i dostalem premie 1marca i 13marca :) więc wróciło do mnie 30zl z reklamacji która odrzucili bo w przelewie nie było tytułu wynagrodzenie :)

   Usuń
  5. Czy ta premia wypłacona 1 marca to nie była czasem spóźniona premia za styczeń wypłacona po reklamacji tak jak u mnie?

   Jedno jest pewne - Handlowy ma w nazwie logo Citi przez przypadek :)

   Usuń
  6. Ja z poprzedniej promocji tylko przy pierwszej premii musiałem reklamować, druga przyszła terminowo, a trzecia za luty nawet już 7 marca (mimo że regulaminowo mają czas do końca miesiąca)
   Jeśli się nie pogorszy, to jestem zadowolony ze współpracy z CITY, mimo chwilowych zgrzytów.

   Usuń
  7. @Anonimowy, 13 marca 2019, 17:03

   Ja tez dostałam premię 1 marca (spóźniona za styczeń) oraz 13 marca za luty.

   Usuń
 4. Kartę do konta trzeba wyrabiać?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy wpłata z tytułu wynagrodzenia w wys. 2000 musi być w każdym z 5 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu powyżej: "przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto (w każdym z tych miesięcy) zapewnij "przynajmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia za umowę o pracę, emerytury lub renty przekazywany przez pracodawcę/organ emerytalno-rentowy, w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie"

   Usuń
 6. W poprzednich promocjach przechodził z własnego konta z tytułem wynagrodzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To se ne vrati :)

   Usuń
  2. Regulamin się zmienił i "wynagrodzenie" jest już sprecyzowane a nie rzucone z pełną dowolnością interpretacji. Niestety tak się dzieje jak za wiele osób pyta i wydzwania na infolinię.

   Usuń
 7. Wszystkie banki, w których razem z żoną jesteśmy uczestnikami promocji wypłaciły już premie za luty z wyjątkiem Handlowego:
  - Raiffeisen 3% zwroty za płatności kartą (już w 1. tygodniu marca!)
  - CA za polecenie
  - PKO za założenie konta z polecenia Złotówy (mocno przed czasem!)
  - Nest za wynagrodzenie i 5 płatności kartą
  - mBank za 15 płatności kartą
  - mBank za założenie eKonta

  Jestem już solidnie zmęczony pisaniem od nich tych samych co-miesięcznych reklamacji i czekaniem znowu na te same, identyczne odpowiedzi - porażka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo Raiffeisen wypłacił w poniedziałek 1500 zł premii "Nagroda 3 "ROKuj z nami" - konto było założone w sierpniu, więc czas na wypłatę mieli nawet do końca kwietnia!

   Usuń
  2. Chyba 150 a nie 1500? 😉

   Usuń
  3. Dokładnie to 150,00 :)

   Usuń
 8. Czy jest choć jedna osoba spełniająca warunki, która otrzymała premię? Wygląda na to, że wypłata premii nie jest dla nich zbyt priorytetowa :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dostał ktoś pierwsze 30zł?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy City daje coś na zatrzymanie klienta?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...