Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Getin Bank: e-Lokata na nowe środki 3,3% na 3 miesiące (+ bonus 50 zł na start + lokata 4%)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.03.2019

Getin Bank: e-Lokata na nowe środki 3,3% na 3 miesiące (+ bonus 50 zł na start + lokata 4%)

W Getin Banku pojawiła się nowa edycja promocji oprocentowania na lokacie dla nowych środków.

Względem oprocentowania z poprzedniej edycji, stawka została obniżona (na szczęście tylko) o 0,1 p.p. To więc nie zmienia faktu, że e-Lokata Getin Banku pozostaje najlepszą tego typu ofertą, z której można skorzystać bez konta, nawet dla dużej kwoty, a także nawet już będąc klientem tego banku.

[Aktualizacja: prześwietlenie nowej edycji promocji znajdziesz tutaj]

e-Lokata na nowe środki:
 • oprocentowanie: 3,3% w skali roku (stałe; dla nowych środków)
 • minimalna kwota lokaty: 500 zł 
 • okres lokaty: 3 miesiące;
 • liczba lokat, którą może założyć klient: 1; 
 • czas na wpłacenie środków na lokatę: 7 dni po złożeniu wniosku. 

Z lokaty skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci (wtedy lokatę założyć należy po zalogowaniu do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej).

By uzyskać promocyjne oprocentowanie niezbędne jest wpłacenie nowych środków. A dla Getin Banku są to środki, które na dzień założenia lokaty stanowią nadwyżkę ponad saldo środków na koniec dnia 24.02.2019 r.. Do wyliczenia tego salda uwzględniane są - indywidualne, jak i wspólne - konta osobiste, oszczędnościowe, rachunki przejściowe i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE, a także lokaty klienta w Getin Banku. Poza tym nadwyżka ponad saldo środków musi uwzględniać kwotę lokat założonych z nowych środków już po 24.02.2019 r.

By skorzystać z promocyjnej lokaty, we wniosku wyraź zgody "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną" i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku".

Promocja ma obowiązywać do 17.03.2019 r. (to ostateczny czas na złożenie wniosku; środki na lokatę można wpłacić w ciągu 7 dni od złożenia wniosku).

Pozostałe promocje w Getin Banku 


Jak już wspomniałem na wstępie, promocyjnych propozycji ze strony Getin Banku jest sporo. e-Lokata na Nowe Środki nie wymaga zakładania konta osobistego... ale warto to rozważyć, bo za Konto Proste Zasady zgarnąć można gwarantowany bonus 50 zł. Z takim kontem uzyskasz również możliwość korzystania z oprocentowania 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku, gwarantowanym przez 12 miesięcy. No i do tego dochodzi jeszcze 3-miesięczna lokata mobilna z bardzo dobrym oprocentowaniem 4% w skali roku (do 20 000 zł).

Z e-lokaty na nowe środki można skorzystać bez zakładania konta... ale założenie takiego rachunku warto rozważyć, bo Getin Bank płaci za to 50 zł. W ofercie tego banku znajduje się również 3-miesięczna lokata mobilna z oprocentowaniem 4% w skali roku (maksymalnie do 20 000 zł), a także konto oszczędnościowe ze stawką 3,5% zagwarantowaną przez bank na 12 miesięcy. No i na koncie oszczędnościowym dla nowych środków uzyskać można jeszcze 3,4% na 4 miesiące (nawet do 400 000 zł).


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. No i elegancko :) Bałem się że może być mniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niebawem zaczną się kończyć lokaty po 3,7 czy tam nawet 3,9%. Zobaczymy jak będą zatrzymywać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Bank sprawdza czy kwota lokaty jest Nowymi Środkami tylko w dniu założenia lokaty czy później też ? Mam lokatę 3M na 3,9% ,która kończy się jutro , zapewne odnowi się na dużo gorszych warunkach i chcę ją przelać jutro do innego banku. Czy mogę dziś przelać do Getinu nowe środki i założyć z nich lokatę na 3,3% a jutro bez konsekwencji wylać poza Bank środki z zakończonej starej lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla lokaty tylko w dniu zakładania. Następnego dnia możesz więc starą kasę wypłacać. Inaczej liczą dla konta oszczędn. Tam trzeba codziennie utrzymywać.

   Usuń
 4. Uważajcie na zakładanie lokaty wieczorem...
  Przelałem środki na tę Lokatę z konta osobistego w Getin wczoraj ok.19 , założyła się dopiero z dzisiejszą datą. Był wcześniej komunikat że Bank o pełnych godzinach od (chyba)8 do 20 sprawdza czy środki na lokatę są traktowane jako Nowe Środki ,ale widocznie wczoraj o 20 takiego sprawdzania nie było, stąd dzisiejsza data startu lokaty. Na szczęście jestem w plecy tylko ok.3 pln bo kasa nie pracowała w nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto dodać punkt z regulaminu odnośnie zgód marketingowych:
  V. ZASADY PROMOCJI
  6. Odwołanie/cofnięcie przez Uczestnika Zgód marketingowych (w tym wyrażenie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celu marketingu
  bezpośredniego) w trakcie trwania Lokaty/e-Lokaty nie wiąże się dla Uczestnika z utratą oprocentowania promocyjnego/podstawowego Lokaty/eLokaty lub koniecznością jej zerwania.

  Czyli zgody możemy odwołać już drugiego dnia po założeniu lokaty bez konsekwencji utraty oprocentowania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Od dziś już tylko 2,8%

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...