Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA: bonus 200 zł za konto w Millennium w bardzo prostej promocji [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA]

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

22.03.2019

OSTATNIA SZANSA: bonus 200 zł za konto w Millennium w bardzo prostej promocji [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA]

Dość rzadko zdarza się bym poświęcał dodatkowy wpis pojedynczej promocji, gdy ta się kończy. Tym razem są jednak powody.

Promocja "Zyskaj 200 zł" za konto osobiste w Banku Millennium - last minute
Ta okazja do bankobrania wystartowała już dość dawno, więc w międzyczasie pojawiło się sporo nowych promocji. Łatwo więc o niej zapomnieć/przegapić. A to jednak promocja z bardzo prostymi zasadami i łatwymi warunkami do spełnienia - do ogarnięcia nawet przez tych, którzy już mają dużo kont i muszą spełniać wiele różnych warunków.

[Aktualizacja: promocja pierwotnie miała być dostępna do 25.03., ale bank postanowił o jej przedłużeniu do 27.03.2019., do godz. 23:59. To ostateczny czas na złożenie wniosku. Terminy spełnienia pozostałych warunków pozostają bez zmian.]

Warunki w promocji w praktyce sprowadzają się do dwóch kluczowych aktywności: zapewnienia wpływów na konto (może to być przelew z Twego konta w innym banku) oraz wykonania 1 płatności kartą wydaną do konta (lub BLIKiem) na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu. Są to więc bardzo łatwe warunki do spełnienia przez wszystkich - nawet tych, którzy nie mają wielu wydatków (bo płatność kartą w promocji Millennium może być nawet za jedną bułkę, wafelek lub gazetę), a także nie dysponują dużymi środkami (wymagany wpływ może być sumą mniejszych kwot, więc nawet drobną sumą można obracać w tę i z powrotem, a warunek i tak zostanie spełniony). Comiesięczna realizacja tych prostych wytycznych jednocześnie też sprawia, że konto i karta będą darmowe!

Jawi się więc wizja zdobycia 200 zł w sposób łatwy, prosty i wygodny. I tak jest, co uczestnicy kilku poprzednich edycji potwierdzają (to tylko namiastka komentarzy):

Promocję "Zyskaj 200 zł" za Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium oczywiście już szczegółowo prześwietliłem w podlinkowanym wpisie. Dziś jednak przypomnę to, co najważniejsze.

Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która:
 • nie posiada, ani nie dysponuje (np. jako pełnomocnik) jakimkolwiek produktem w Banku Millennium,
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start - posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź konta innego (np. Dobrego lub Internetowego), które zostało zamknięte przed 12.02.2019 r. pozwala wziąć udział w poniższej promocji) oraz
 • nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium.

A żeby zgarnąć gwarantowany bonus pieniężny w wysokości 200 zł:
 • do 25.03.2019 r. 27.03.2019 r. [po przedłużeniu promocji - przyp. Mr. Złotówa] (do godz. 23:59) złóż wniosek o konto w Banku Millennium na stronie promocji (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do udziału w promocji i uzyskania nagrody) wraz z wydawaną do niego kartą i wyrażając przy tym wymagane zgody marketingowe;
 • do 31.03.2019 r. za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku zawrzyj umowę (we wniosku wybierzesz odpowiadający Ci sposób; pod koniec dostępności promocji lepiej wybrać placówkę, by wyrobić się z zawarciem umowy) oraz aktywuj aplikację mobilną; 
 • w okresie od kwietnia do czerwca 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKiem.

I to tyle. Tylko te kilka prostych kroków dzieli Cię od tego, by 16.07.2019 r. na Twe konto w Millennium wpłynął bonus 200 zł. To premia pieniężna więc przeznaczysz ją na co chcesz.

Fajnie, gdy w praktyce wszystko co najistotniejsze da się ująć w kilku zdaniach. W poprzednim wpisie prześwietlenie promocji jest nieco bardziej szczegółowe. Znajdziesz tam też informacje o ofercie Millennium dla oszczędzających, a także dokładne omówienie głównych cech konta osobistego zakładanego w tym banku.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


23 komentarze:

 1. Bardzo fajna promocja. Pierwsza do której udało mi się zachęcić żonę. Wcześniej była sceptyczna chociaż ja z promocji korzystam kilka lat. Na tyle jej się spodobało, że konto sobie zostawia i rezygnuje z PKO w którym miała ROR od 15 lat. No i chce brać udział w innych promocjach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartę trzeba zamówić czy wystarczy płacić Blikiem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki kurier rozwozi umowy od Millenium?

  OdpowiedzUsuń
 4. A wiadomo już czy Millenium przedłuża promocje na 2.7% na konto oszczędnościowe profit? Kończy się okres bodajże w marcu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 31.03 pewnie będzie nowa edycja

   Usuń
  2. czyli w praktyce do piątku trzeba wyczyścić konta?

   Usuń
  3. Wyczyścić konta? W jakim celu?

   Usuń
  4. Dotyczy tylko tych co korzystają z 2,7% na koncie oszczędnościowym Profit. Chodzi o to by załapać się na kolejną edycję promocji oprocentowania.

   Usuń
 5. "Z powodu prac serwisowych wniosek jest niedostępny do 24 marca do godz. 18:00. Przepraszamy za utrudnienia.

  Przedłużamy możliwość składania wniosku w promocji do 27.03.2019 r." tak dla informacji wstawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już działa. Wniosek przed chwilą wysłany.

   Usuń
 6. Kurierem juz nie mozna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą złożyłem wniosek, odbyłem rozmowę telefoniczną z konsultantem i umówiłem kuriera na jutrzejsze popołudnie.

   Usuń
 7. Czy promocja będzie obowiązywała jeśli zawnioskuję się o konto dla dwojga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że wniosek na stronie promocji (a tylko taki kwalifikuje do promocji z premią 200 zł) jest indywidualny (nie przechodziłem go, bo konto w Millennium założyłem już kiedyś) i wspólnego nie da się złożyć.

   No i tak w ogóle to nie za bardzo się to opłaca ;) Najlepszym rozwiązaniem wydaje się otwarcie po koncie przez obydwie osoby (a więc 2 kont), a później (już po wypłacie premii) jedno można uczynić wspólnym (aneks do umowy można podpisać w placówkach).

   Usuń
 8. jest tam aajkis program poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opisuję tutaj. Niestety nie łączy się z promocją z premią 200 zł. Informacja o tym jest w obydwu regulaminach. A i technicznie nie jest to możliwe, do promocji z premią 200 zł kwalifikuje wyłącznie wniosek złożony na stronie promocji, a tam nie da się wpisać kodu polecenia.

   Gdy skonfrontować te dwie promocje, zawsze korzystniej wypadnie ta z premią 200 zł (nawet jeśli w programie poleceń zsumować nagrody dla polecającego i poleconego).

   Usuń
 9. Zarejestrowałem się przez stronę z linku by dostać 200zł, po czym udałem się do oddziału gdzie pani podsunęła mi do podpisania zgłoszenie do promocji “Lubię to polecam” twierdząc, że to taki dodatkowy bonus może być. Czy te promocje można łączyć ? Nikogo nie poleciłem i sam nie byłem polecany ale czy samo przystąpienie do promocji w tej sytuacji może być podstawą do nieotrzymania bonusu 200zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to tylko byś mógł polecać? Czy powiedziała ci że dostaniesz coś za otwarcie tego konta?

   Usuń
 10. Jest 200 zł.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziś wpadła kasa :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...