Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: III edycja programu poleceń konta osobistego w Santander Banku: premia 80 zł za otwarcie konta (+200 zł za wpływy wynagrodzenia)

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

4.03.2019

III edycja programu poleceń konta osobistego w Santander Banku: premia 80 zł za otwarcie konta (+200 zł za wpływy wynagrodzenia)

Santander Bank odpalił następną edycję swego programu "Polecam mój Bank".

Program "Polecam mój Bank" - premia 80 zł za otwarcie konta z polecenia
Do wzięcia czeka premia 80 zł za otwarcie konta z polecenia. Na taki sam bonus może liczyć polecający. Dla nowego klienta jest jeszcze szansa na więcej zysków, bo bank pozwala skorzystać z promocji, w której płaci 200 zł za zapewnienie wpływów na konto.

Dla kogo promocja "Polecam mój Bank"? W programie poleceń wyróżnić możemy dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Osobą poleconą może być osoba, która nie posiada konta w Santander Bank Polska (wcześniej działającego pod nazwą BZ WBK) co najmniej od 1.03.2018 r. (w porównaniu z poprzednią edycją ta data została przesunięta o 3 miesiące na naszą korzyść). Niezmiennie może być to nawet osoba małoletnia, ale pod warunkiem ukończenia 13. roku życia (w tym przypadku bank wymaga jednak wizyty w placówce banku wraz z rodzicem/opiekunem dziecka).

Polecającym może być tylko osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości internetowej. Niezbędne jest też wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczną formę przekazywania korespondencji oraz brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także podanie adresu mailowego oraz numeru telefonu komórkowego do kontaktu z bankiem.

Nagrody. Wszystkie nagrody przewidziane w programie poleceń są bonusami pieniężnymi, które Santander Bank wypłacać będzie na konto. Można przeznaczyć je na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By założyć konto w Santander Banku z premią 80 zł na start (jako osoba polecona):
 • do 30.04.2019 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą Visa lub Mastercard oraz dostępem do bankowości internetowej; we wniosku konieczne podaj kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, uzupełnij formularz dostępny tutaj (w odpowiedzi otrzymasz wiarygodny i sprawdzony kod);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, na elektroniczną formę przekazywania korespondencji oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu; 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie albo za pomocą BLIKa na sumę min. 300 zł (jeśli weźmiesz udział pod koniec dostępności promocji, pamiętaj, że te warunki spełnić trzeba maksymalnie do 31.05.2019 r.). 

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz od banku premię w wysokości 80 zł (taką samą otrzyma osoba, której kod polecenia wykorzystasz podczas składania wniosku o konto). Wypłata bonusów (dla poleconego i polecającego) ma nastąpić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę otwierającą konto z polecenia.

By polecać, niezbędna jest rejestracja w programie "Polecam mój Bank" (zrobisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej: Oferta Banku => Polecam bank; jeśli już polecałeś/-aś w poprzednich edycjach programu, pamiętaj, że i tym razem niezbędna jest rejestracja). Dzięki temu uzyskasz kod polecenia. Swą premię za polecenie otrzymasz, jeśli osoba polecona spełni wszystkie warunki uzyskania premii 80 zł (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia). Osoba polecająca może liczyć na dodatkowe premie (w wysokości 100 zł) za każde 10 kont założonych z wykorzystaniem jej kodu polecenia. Do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta.

200 zł za wpływy na Konto Jakie Chcę 


Jak już wspomniałem, osoby zakładające konto w Santander Banku załapać się mogą także na 4 bonusy po 50 zł każdy za zapewnienie wypływów na konto. Sprawdź szczegółowe prześwietlenie promocji z premią 200 zł za wpływy oraz omówienie Konta Jakie Chcę zakładanego w Santander Banku.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Santander mógłby w końcu wrócić z jakimiś solidniejszymi nagrodami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Dawał już więcej. A 80 zł za otwarcie konta to godne uwadze było 5 lat temu.

   Usuń
  2. Santander to nie BZ WBK (dzięki któremu za założenie konta zarobiłem 450 zł.) i szczerze to nie przypominam sobie żeby dawali więcej. Za to dobrze pamiętam jak mnie i całą masę ludzi oszukali na 20 zł.

   Usuń
  3. Getin Bank daje tylko 50 zł. ale za to Getin Bank ma lokaty na których można zarobić dobrze plus za kartę kredytową 150 zł. (voucher na 100 zł. za 5 transakcji plus 3000 pkt w Programie Mastercard Priceless Specials wymiennych na voucher 50 zł.)
   I to rozumiem a nie jakieś drobne.

   Usuń
 2. Czy konto bez karty jest za free? (Wiem że do promocji jest wymagana karta.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Samo konto jest bezpłatne.

   Usuń
 3. Czy Santander proponuje coś na utrzymanie klienta?

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałbym założyć konto synowi 14 lat czy ma szansę na 80 i 200 a ja na 80 jako polecający

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Syn zdobędzie tylko 80 zł, bo promocja z bonusami (do 200 zł) za wynagrodzenie, jest dla osób pełnoletnich.

   Usuń
 5. Nie rozumiem tego zapisu. JEli złożę wniosek i podpiszę umowę w marcu to w marcu mam spełnić warunki żeby otrzymać 80 zl czy w kwietniu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy doładowanie revoluta przejdzie jako spełnienie warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy przelew 2x500+ z Mopsu spełni warunek wpływu wynagrodzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "po dacie złożenia dyspozycji na to konto wpłynie wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego
   świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski"

   MOPS to świadczeniodawca z siedzibą na terenie PL ;)

   Usuń
 8. Czy po spełnieniu warunków można zrezygnować z karty vez utraty premii?

  OdpowiedzUsuń
 9. Założyłem konto z powyższym kodem polecenia. Bank odpisał mi, że nie uczestniczę w promocji, ponieważ kod jest niepoprawny? Czy u innych też jest taki problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod jest prawidłowy (taki sam już od I edycji, choć każda z edycji wymaga odrębnej rejestracji). Poproś bank o podanie kodu, który został wprowadzony w Twym wniosku - może to wyjaśni sytuację (jakiś błąd po stronie banku, spacja która się wkradła lub ucięcie którejś cyfry). Jeśli sprawa nie wyjaśni się pozytywnie, napisz proszę na kontakt@bankobranie.pl (wtedy zgłoszę to również).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...