Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 150 zł za darmowe konto w Nest Banku (+lokata 4%)

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

12.03.2019

Bonus 150 zł za darmowe konto w Nest Banku (+lokata 4%)

Powraca okazja do bankobrania z darmowym Nest Kontem w roli głównej.

Premia 150 zł za Nest KontoPoprzednia edycja tej promocji zakończyła się po nieco ponad dobie dostępności. A tym razem pula wniosków objętych promocją jest jeszcze mniejsza, więc z udziałem w akcji nie warto zwlekać. Do wzięcia czeka gwarantowany bonus 150 zł.

[Aktualizacja w dn. 14.03.2019 r.: promocja została zakończona. Kto jednak zdążył złożyć wniosek, ten na premię się załapie (oczywiście po spełnieniu warunków promocji). Sprawdź gdzie obecnie zarobić możesz w łatwy sposób:

Dla kogo promocja Nest Banku? Uczestnikiem może być osoba, która nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w Nest Banku (a także nie złożyła wniosku o taki rachunek, który teraz byłby jeszcze przez bank rozpatrywany).

Nagroda. W promocji do zgarnięcia czeka gwarantowana premia 150 zł. Nest Bank wypłaci ją na Twe konto, więc środki te będzie można wykorzystać w dowolny sposób (przelać, wypłacić lub wydać).

Limit wniosków objętych promocją. Udział w promocji wziąć może wyłącznie 650 osób. Gdy pula wniosków wyczerpie się, pojawi się stosowny komunikat na stronie promocji.

Z udziałem w promocji nie warto więc zwlekać, bo przypomnę, że poprzednia edycja (mimo większej puli, gdyż promocją było objęte 1 000 wniosków) zakończyła się po nieco ponad dobie dostępności.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Nest Konto z bonusem dla aktywnych":
 • do 12.04.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • najpóźniej do 31.05.2019 r.: 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł oraz
  • w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł.

Wydanie nagrody. Wypłata premii 150 zł nastąpi do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki. Do momentu jej otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Ważne wskazówki. Do płatności kartą nie zaliczą się wypłaty gotówki (w tym cash back), płatności za gry hazardowe oraz transakcje odwołane lub anulowane. 

Jeśli zaś chodzi o wpływ wynagrodzenia, to bank definiuje to w następujący sposób: 
"(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

Bank zastrzega sobie możliwość poproszenia klienta o udokumentowanie wysokości wynagrodzenia (będzie to należało zrobić w ciągu 7 dni).

Nest Konto - szczegóły oferty 


Konto osobiste z oferty Nest Banku to bardzo klarowne warunki. Wystarczy spojrzeć:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wydanie pierwszej i posiadanie karty do konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Zachętą do skorzystania z oferty Nest Banku jest też powitalna lokata dla osób otwierających konto. Oczywiście to opcja dla chętnych (bo regulamin promocji z bonusem 150 zł nie wymaga otwierania lokaty). Nest Lokata Witaj daje 4% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł na okres 3 miesięcy (4% dostaniesz bez dodatkowych warunków) lub 6 miesięcy (po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat pisałem tutaj). Lokatę można założyć w bankowości internetowej w ciągu 30 dni od otwarcia konta. 

Wszystkie opcje dodatkowe we wniosku (jak konto oszczędnościowe, konto walutowe, limit w koncie czy przeniesienie konta z innego banku) są dobrowolne - regulamin promocji nie wymaga ich zaznaczania.


Umowę o Nest Konto zawrzesz na jeden z poniższych sposobów: 
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku;
 • przelewem weryfikacyjnym z konta, które posiadasz w innym banku (ale tylko z niektórych banków - są to: Alior Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne, by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które podasz we wniosku o konto;
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy); 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wskazując województwo, a później konkretną lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce koniecznie kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

93 komentarze:

 1. Jakieś zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin żadnych zgód nie wymaga. Można więc zaznaczać według uznania ;)

   Usuń
 2. Nie mam oddziału Nest Banku w swoim mieście więc zapytam jak wygląda późniejsze zamknięcie takiego konta??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w placówce, listownie, na infolinii lub mailowo.

   Usuń
  2. Naprawdę można zamknąć poprzez e-mail? Jak?

   Usuń
  3. Jak zrobię sobie przelew na 1000 zł z nazwą "Wynagrodzenie" to będą spędzaćsp czy przejdzie? To musiało by być może z konta firmowego?

   Usuń
  4. @Anonimowy 12 marca 2019 10:30, wysyłając skan wypowiedzenia.

   @Marcin, (raczej) nie ma szans. Regulamin w tej kwestii jest dość szczegółowy.

   Usuń
  5. Ja zamykałem telefonicznie. Szybko i sprawnie.

   Usuń
  6. Czy do zamknięcia telefonicznego potrzebny jest jakiś tele-kod, etc.?

   Usuń
  7. Tak. Po weryfikacji (pytania o dane i posiadane produkty) przesyłają sms z hasłem.

   Usuń
 3. przelew z innego banku, z własnego konta firmowego przejdzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji ludzie dzwonili zbyt często z tym pytaniem na infolinię co zaskutkowało tym, że kilku osobom nie zaliczono takich przelewów.

   Usuń
 4. W regulaminie warunek brzmi: "wykona co najmniej jedną Operację bezgotówkową Kartą, na łączną kwotę minimum 500 zł". Czy aby to nie musi być 1 płatność na min. 500 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "co najmniej jedną (...) na łączną kwotę minimum 500 zł" - ta druga część (czyli "na łączną kwotę" ma kluczowe znaczenie. Może być więc jedna lub wiele transakcji. Ważne, by łącznie wykonać płatności na sumę min. 500 zł.

   Usuń
 5. Czy płatność 500 zł można załatwić doładowaniem revoluta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o wykluczenia transakcji, to regulamin zawiera tylko taki zapis:
   "Z udziału w Promocji wyłączone są Operacje dokonane Kartą:
   1) w formie wypłaty gotówki, w tym usługa Cash Back,
   2) z tytułu płatności za gry hazardowe,
   3) odwołane lub anulowane (zwrot towaru)"

   Usuń
 6. Wybrałem kuriera do podpisania umowy. A jeśli promocja skończy się przed podpisaniem umowy to zostanę bez nagrody??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się złożenie wniosku objętego promocją, a nie kolejność zawarcia umów (która jest różna w zależności od wybranego sposobu).

   Usuń
  2. Złotówa, pewien jesteś tego?

   Usuń
  3. Tak. To wynika też z regulaminu: "Pula wniosków, które mogą zostać złożone przez Stronę Promocyjną wynosi 650 sztuk". Zatem tu nie ma mowy o jakiejkolwiek kolejności zawierania umów czy spełniania warunków. Kto wniosek złoży (dopóki nie ma komunikatu o wyczerpaniu promocyjnej puli wniosków) i spełni później warunki promocji, ten nagrodę dostanie.

   Usuń
 7. Reasumując: tym razem mniejsza pula, trudniejsze warunki do spełnienia ale taka sama karencja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą na sumę 500 zł zastąpiły wykonanie 15 płatności kartą na dowolne kwoty (jak to było w poprzedniej edycji). Reszta w praktyce bez zmian. Karencja jest 2-letnia, ale to lepiej niż kiedyś (bo w promocjach sprzed ponad roku Nest Bank wykluczał wszystkich dotychczasowych klientów).

   Usuń
 8. Szkoda że musi być to wynagrodzenie :-(

  OdpowiedzUsuń
 9. A co z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą? Jak wygląda kwestia wpływu wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie przelewy z własnego konta firmowego przechodziły mi już w kilku bankach. Ale jak w Nest to wygląda to nie wiem bo założyłem w czasach gdy wpływu wynagrodzenia nie wymagali.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Ciekawa jestem właśnie jak jest w przypadku tego banku

   Usuń
 10. Prowadzę działalność - przejdzie przelew wynagrodzenia z mojego konta firmowego?

  OdpowiedzUsuń
 11. Pracuję na kontrakcie jako jednoosobową działalność gospodarczą. Od pracodawcy ktory przelea mj wynagrodzeie w tytule przelewu widnieje " Usluga medyczna za miesiąc ...". Pytanie czy to przejdzie w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewa z konta firmowego więc powinno przejść. A w tytułach przelewów pracodawcy wpisują wszelakie rzeczy. Bywa "wynagrodzenie" ale też są różne daty, numerki itp. itd.

   Usuń
 12. Wypełniłem wniosek o konto.Dostałem potwierdzenie złożenia i nr wniosku. Emaile dwa też. Natomiast nigdzie nie napisali, że załapałem się do promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiej informacji nie ma. Liczy się to, że wniosek złożony na stronie promocji. I kto w banku ma o tym wiedzieć, ten wie... i wykorzysta przy wypłacaniu premii ;)

   Usuń
 13. Czyli przelewy ze swojego konta lub od kogos innego nie przejda :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas pokaże. Bez podjęcia próby, nie można tego przewidzieć :)

   Usuń
  2. Lepiej przyjąć że nie (patrz warunki) i nie liczyć na jakiś bezosobowy czas żałując potem poświęconego czasu na coś co i tak nie przyniesie zysku.

   Usuń
 14. Coś trzeba wybrać lub zaznaczyć żeby móc później założyć lokatę 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic zaznaczać nie trzeba. Lokata jest dostępna w bankowości.

   Usuń
  2. Gdy już założysz konto i środki będziesz mieć na koncie, to Nest Lokatę Witaj założysz w bankowości internetowej (Oszczędności => Nowa lokata).

   Usuń
  3. A to tam będzie jakiś wybór czy to ma być lokata na 3 czy na 6 miesięcy??

   Usuń
  4. Podczas zakładania lokaty jest wybór czy ma być na 3 czy 6 mies.

   Usuń
 15. Czy musi wpływać całe wynagrodzenie czy może część? Na dyspozycji u pracodawcy mam możliwość podzielenia kwoty wynagrodzenia by część była przelewana na jedno konto, a część na drugie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być część. Byle byłoby min. 1000 zł.

   Usuń
 16. Założyłam konto z wideo rozmową, która została przerwana. Ale na emaila dostałam dokumenty. Nie było w temacie rozmowy o wynagrodzeniu tzn.kto ma powiadomić pracodawcę?

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam pytanie ogólne, osobiście unikam promocji, ktore wymagają wpływ wynagrodzenia od pracodawcy. Wydaje mi się to dość uciążliwe, jak sobie z tym radzicie? Czy pracodawca też nie robi problemu? Teraz przebywam na L4 a zaraz przejdę na zasiłek macierzyński z ZUS więc zmiana konta do przelewów co kilka miesięcy to chyba nie jest najlepszy pomysł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam macierzyński z ZUS i nie zmieniam konta. Pewnie trzeba by stać w ZUSIE i się dopraszać o zmianę. Poczekam jak wrócę do pracy :)

   Usuń
  2. Znów nie tak często wymagane jest prawdziwe wynagrodzenie. A jeśli nawet to zmiana konta u pracodawcy z 2-3 razy do roku to przyzwoita statystka.

   Usuń
 18. Dziękuję. Konto założone

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy karta jest bezpłatna tylko pierwsza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko pierwsza karta jest darmowa. Za wydanie kolejnej (np. do rachunku walutowego) Nest Bank pobiera opłatę 25 zł.

   Usuń
 20. A jak otworzę jutro konto to te 500zl muszę wydać do końca maja czy w jednym miesiącu jest to 500zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łącznie 500 zł do końca maja, więc płatności można sobie rozłożyć w czasie.

   Usuń
 21. Czy to wynagrodzenie może być z konta w innym banku? Czy musi to byc faktycznie z zakładu pracy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod tym pytaniem.

   Usuń
  2. Ale to wynika z artykułu i zacytowanego fragmentu regulaminu dot. wpływów:
   "(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę"

   A czy można być samym sobie pracodawcą/zleceniodawcą robiąc przelew z własnego konta w innym banku? Pozostawiam własnej ocenie ;)

   Usuń
  3. A z konta meza moze byc? Czy to musi byc rachunek firmowy?

   Usuń
 22. Z Millenium się nie da przelewu weryfikacyjnego?

  OdpowiedzUsuń
 23. Z Paribas przelew weryfikacyjny przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma go na liście banków, z których przelew weryfikacyjny można wykonać. Jest to dość wąskie grono banków (które wymieniam we wpisie), które współpracują ze sobą w ramach takiego sposobu zawierania umów.

   Usuń
 24. Nie załapałam się na poprzednią promocją, ale udało się dzisiaj. Wniosek złożony. Dziękuję za wiadomość!

  OdpowiedzUsuń
 25. Promocja jeszcze jest dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeszcze jest dostępna, choć pula już bliska wyczerpania. Wczoraj półmetek został osiągnięty szybko, bo kilku godzinach, ale później tempo nieco przyhamowało.

   Usuń
 26. Jaka firma kurierska dostarcza umowę?

  OdpowiedzUsuń
 27. No to po promocji.

  OdpowiedzUsuń
 28. Kiedy zakończyła się promocja ? Bo nie jestem juz na 100% pewien czy się załapałem czy przoeczyłem, że zakończona.

  OdpowiedzUsuń
 29. Oczywiście zdążyłam :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Dzwoniłem na infolinię. Pan długo sprawdzał dowiadywał sìę i przelew ze swojego konta firmowego w innym banku nie będzie brany pod uwagę jako wpływ wynagrodzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez takie 'dopytywanie' kolejna szansa na przytulenie premii została wyeliminowana!

   Usuń
  2. A mnie przeszedł przelew 'wynagrodzenia' od teścia z konta osobistego :)

   Usuń
 31. Czy dobrze rozumiem regulamin? Pieniądze mogą być wydane kartą przez zakupy online?

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy otrzymaliście już wypłatę premii?

  OdpowiedzUsuń
 33. Dziś 20 ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu chodzi o 20. dzień ROBOCZY w danym m-cu :)

   Usuń
 34. Nagrody nadal nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyż 20. dzień KALENDARZOWY, to nie 20. dzień ROBOCZY :)

   Usuń
 35. Cierpliwości, pieniądze pojawią się na kontach w najbliższy piątek albo poniedziałek.

  OdpowiedzUsuń
 36. Z opisu promocji powyżej; "Wypłata premii 150 zł nastąpi do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki"

  OdpowiedzUsuń
 37. Asa faktycznie anonim nie doczytałem mój błąd:) czyli wychodzi na to że do końca miesiąca powinni wyplacic

  OdpowiedzUsuń
 38. Dzisiaj dostałam bonus 150 zł. :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Ktoś jeszcze już dostał bonus? U mnie brak ...

  OdpowiedzUsuń
 40. niestety nie dostałam bonusu. czy ktoś też nie dostał?

  OdpowiedzUsuń
 41. Dzwońcie na infolinię mi powiedzieli że link był nie właściwy a mam go zapisanego i jak otwieram pisze mi że pula wniosków wyczerpana promocja zakończona czyli link był dobry złożyłem dziś reklamacje .

  OdpowiedzUsuń
 42. W maju spełniłem warunki i dziś otrzymałem premię :)

  OdpowiedzUsuń
 43. ja od 3 tygodni toczę bój, bo mój pracodawca nie napisał w tytule "przelew z tytułu wynagrodzenia" tylko po prostu "przelew środków". pieniędzy do dziś nie dostałam. nikt nawet nie poprosił o udokumentowanie zatrudnienia, tylko od razu wniosek był odrzucony.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...