Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 250 zł za mBiznes konto Standard. Kumulacja promocji konta dla firm w mBanku

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas200 zł od PKO BP

5.03.2019

Nawet 250 zł za mBiznes konto Standard. Kumulacja promocji konta dla firm w mBanku

Pojawiła się nowa promocja konta firmowego w mBanku, więc teraz zyskać można podwójnie.

Zyskaj 250 zł za konto firmowe w mBankuW nowej okazji do bankobrania bonus na start wynosi 150 zł. Promocją łączy się z propozycją mBanku, w której do wzięcia czeka 100. Łącznie można więc uzyskać 250 zł oraz 2-letnią gwarancję prowadzenia konta za 0 zł.

Dla kogo promocje z mBiznes kontem? Udział wziąć mogą przedsiębiorcy, których regulamin definiuje następująco:
" osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, (...). W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł" 

Z udziału w promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 8.01.2019 r. dla danego numeru NIP posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku. Okres wykluczenia dla byłych klientów jest więc bardzo krótki.

Zasady promocji. Jak już wspomniałem, w praktyce mamy do czynienia z połączeniem dwóch promocji, dzięki którym zyskasz 100 zł od banku oraz dodatkowy, gwarantowany bonus 150 zł.

"150 zł na start" od Bankier.pl 


By zdobyć ten gwarantowany bonus:
 • najpóźniej do 3.04.2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku, na tej samej stronie, zawnioskuj o mBiznes konto Standard wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do zweryfikowania warunków premii (tylko w zakresie niezbędnym do ustalenia spełnienia warunków wypłaty premii);
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto;
 • w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia konta wykonaj min. jedną płatność kartą lub przelew (z wyłączeniem przelewów wewnętrznych; przelew musi więc być na konto w innym banku, niż mBank);
 • gdy organizator promocji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 31.07.2019 r.), w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila, uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii (na stronie promocji podać będzie należało numer rachunku konta założonego w akcji). 

Wypłata 150 zł ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od przekazania przez organizatora wiadomości o przyznaniu premii.

100 zł mBiznes Konto Standard od mBanku


Osoby zakładające konto w powyższej promocji, jednocześnie załapią się także na promocję mBank, w której do wzięcia czeka 100 zł. By zdobyć tę premię należy zawrzeć umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą najpóźniej do 3.04.2019 r.

Ponadto w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto należy wykonać:
 • przelew składki ZUS (na kwotę min. 250 zł) z nowo otwartego konta oraz 
 • jedną płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

Wypłata premii 100 zł nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Miej na uwadze, że w przypadku promocji konta firmowego, premię oraz bonus z promocji trzeba traktować jako przychód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku gdy firma po odliczeniu kosztów przynosi zyski, konieczne będzie zatem rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

mBiznes konto Standard - szczegóły oferty


Uczestnicy promocji łapią się nie tylko na premię 150 zł i bonus 100 zł, ale także na gwarancję utrzymania preferencyjnych warunków prowadzenia konta przez okres 24 miesięcy (liczony od zawarcia umowy). W tym okresie wszystko co najważniejsze będziesz mieć za darmo:
 • 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty i posiadanie karty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz Santander Bank Polska;
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.


Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Jeszcze od 1 marca działa promocja polecam bank i kolejny bonus można zdobyc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile we wniosku objętym tymi promocjami 150 + 100 zł można wpisać identyfikator polecenia. Bo wielce prawdopodobne że nie można.

   Usuń
  2. Można na końcu dodać kod osoby polecającej.

   Usuń
 2. rozumiem że jak ktoś skorzystał z poprzedniej promocji i ma już konto, to tutaj nie ma czego szukać :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek jest tylko jeden:

   "Z udziału w promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 8.01.2019 r. dla danego numeru NIP posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku."

   Jeśli jest spełniony, to udział we wcześniejszych promocjach nie ma znaczenia (nie przeszkadza).

   Usuń
  2. No ale to jak mam juz zalozone konto i czekam na wyplate srodkow to co mialbym zrobic zeby skorzystac z tej promocji ? Mozna zalozyc drugie konto standard ?

   Usuń
 3. Można założyć konto firmowe i osobiste i zarobić na obydwu promocjach czy to się jakoś wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje nie wykluczają się. Można skorzystać z obydwu.

   Usuń
 4. czy ktos korzystał z banku i ksiegowosci oraz zakladania tam firmy ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś tu chyba nie gra... na stronie: https://www.mbank.pl/firmy/promocje/konto-standard-100-pln/ w zasadach oferty jest napisane tak: Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 08.01.2019 r. a to wyklucza jak rozumiem wszystkich którzy kiedykolwiek posiadali aktywne konto firmowe na danym NIP. Prośba o wyjaśnienie tego zapisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia co jest na stronie, ale to co w regulaminie, który jest wiążący dla obydwu stron. A ten jest precyzyjny.

   Promocja "150 zł na start – IX edycja":
   "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba/przedsiębiorca, który posiadał jakikolwiek aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 8.01.2019 r."

   Promocja "Proste konto i 100 zł zwrotu – V edycja":
   "Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 08.01.2019 r. posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w Banku, dla danego numeru NIP"

   W obydwu przypadkach mowa konkretnie o nieposiadaniu konta w dniu 8.02.2019 r. (a nie przed tym dniem). I to jest najważniejsze :)

   Usuń
  2. To warunek obowiązujący już od kilku edycji. Ja już 2 razy wróciłem ;)

   Usuń
 6. Czy mogę posiadać więcej niż jedno konto firmowe? Jeżeli mogę, to czy muszę nowe konto zgłosić do US? Patrząc na obecną promocję mBanku, mogę raz zapłacić ZUS z nowego konta w mBanku, a potem wrócić do płacenia ze starego konta bez zdanych konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Które zgody marketingowe należy zaakceptować przy wypełnianiu wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku wszystko dobrowolne :)

   Usuń
 8. Witam,
  Odnosnie tych przychodów 10 tys - to jest kwota przychodu miesięcznie czy rocznie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o cytowany fragment w części "Dla kogo promocje z mBiznes kontem?"? Tam mowa o 10 mln, a nie 10 tys. zł. Dokładnie: "W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł". Faktycznie regulamin promocji nie precyzuje czy chodzi o przychody roczne czy miesięczne, ale tego typu rozliczenia zazwyczaj ujęte są jednak w skali całego roku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas. Gwarantowanymi nagrodami są tutaj: bon 50 zł do Allegro (w praktyce już za samo otwar...