Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 250 zł za mBiznes konto Standard. Kumulacja promocji konta dla firm w mBanku

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

5.03.2019

Nawet 250 zł za mBiznes konto Standard. Kumulacja promocji konta dla firm w mBanku

Pojawiła się nowa promocja konta firmowego w mBanku, więc teraz zyskać można podwójnie.

Zyskaj 250 zł za konto firmowe w mBankuW nowej okazji do bankobrania bonus na start wynosi 150 zł. Promocją łączy się z propozycją mBanku, w której do wzięcia czeka 100. Łącznie można więc uzyskać 250 zł oraz 2-letnią gwarancję prowadzenia konta za 0 zł.

Dla kogo promocje z mBiznes kontem? Udział wziąć mogą przedsiębiorcy, których regulamin definiuje następująco:
" osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, (...). W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł" 

Z udziału w promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 8.01.2019 r. dla danego numeru NIP posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku. Okres wykluczenia dla byłych klientów jest więc bardzo krótki.

Zasady promocji. Jak już wspomniałem, w praktyce mamy do czynienia z połączeniem dwóch promocji, dzięki którym zyskasz 100 zł od banku oraz dodatkowy, gwarantowany bonus 150 zł.

"150 zł na start" od Bankier.pl 


By zdobyć ten gwarantowany bonus:
 • najpóźniej do 3.04.2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku, na tej samej stronie, zawnioskuj o mBiznes konto Standard wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do zweryfikowania warunków premii (tylko w zakresie niezbędnym do ustalenia spełnienia warunków wypłaty premii);
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto;
 • w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia konta wykonaj min. jedną płatność kartą lub przelew (z wyłączeniem przelewów wewnętrznych; przelew musi więc być na konto w innym banku, niż mBank);
 • gdy organizator promocji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 31.07.2019 r.), w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila, uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii (na stronie promocji podać będzie należało numer rachunku konta założonego w akcji). 

Wypłata 150 zł ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od przekazania przez organizatora wiadomości o przyznaniu premii.

100 zł mBiznes Konto Standard od mBanku


Osoby zakładające konto w powyższej promocji, jednocześnie załapią się także na promocję mBank, w której do wzięcia czeka 100 zł. By zdobyć tę premię należy zawrzeć umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą najpóźniej do 3.04.2019 r.

Ponadto w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto należy wykonać:
 • przelew składki ZUS (na kwotę min. 250 zł) z nowo otwartego konta oraz 
 • jedną płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

Wypłata premii 100 zł nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Miej na uwadze, że w przypadku promocji konta firmowego, premię oraz bonus z promocji trzeba traktować jako przychód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku gdy firma po odliczeniu kosztów przynosi zyski, konieczne będzie zatem rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

mBiznes konto Standard - szczegóły oferty


Uczestnicy promocji łapią się nie tylko na premię 150 zł i bonus 100 zł, ale także na gwarancję utrzymania preferencyjnych warunków prowadzenia konta przez okres 24 miesięcy (liczony od zawarcia umowy). W tym okresie wszystko co najważniejsze będziesz mieć za darmo:
 • 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty i posiadanie karty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz Santander Bank Polska;
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.


Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Jeszcze od 1 marca działa promocja polecam bank i kolejny bonus można zdobyc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile we wniosku objętym tymi promocjami 150 + 100 zł można wpisać identyfikator polecenia. Bo wielce prawdopodobne że nie można.

   Usuń
  2. Można na końcu dodać kod osoby polecającej.

   Usuń
 2. rozumiem że jak ktoś skorzystał z poprzedniej promocji i ma już konto, to tutaj nie ma czego szukać :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek jest tylko jeden:

   "Z udziału w promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 8.01.2019 r. dla danego numeru NIP posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku."

   Jeśli jest spełniony, to udział we wcześniejszych promocjach nie ma znaczenia (nie przeszkadza).

   Usuń
  2. No ale to jak mam juz zalozone konto i czekam na wyplate srodkow to co mialbym zrobic zeby skorzystac z tej promocji ? Mozna zalozyc drugie konto standard ?

   Usuń
 3. Można założyć konto firmowe i osobiste i zarobić na obydwu promocjach czy to się jakoś wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje nie wykluczają się. Można skorzystać z obydwu.

   Usuń
 4. czy ktos korzystał z banku i ksiegowosci oraz zakladania tam firmy ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś tu chyba nie gra... na stronie: https://www.mbank.pl/firmy/promocje/konto-standard-100-pln/ w zasadach oferty jest napisane tak: Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 08.01.2019 r. a to wyklucza jak rozumiem wszystkich którzy kiedykolwiek posiadali aktywne konto firmowe na danym NIP. Prośba o wyjaśnienie tego zapisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia co jest na stronie, ale to co w regulaminie, który jest wiążący dla obydwu stron. A ten jest precyzyjny.

   Promocja "150 zł na start – IX edycja":
   "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba/przedsiębiorca, który posiadał jakikolwiek aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 8.01.2019 r."

   Promocja "Proste konto i 100 zł zwrotu – V edycja":
   "Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 08.01.2019 r. posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w Banku, dla danego numeru NIP"

   W obydwu przypadkach mowa konkretnie o nieposiadaniu konta w dniu 8.02.2019 r. (a nie przed tym dniem). I to jest najważniejsze :)

   Usuń
  2. To warunek obowiązujący już od kilku edycji. Ja już 2 razy wróciłem ;)

   Usuń
 6. Czy mogę posiadać więcej niż jedno konto firmowe? Jeżeli mogę, to czy muszę nowe konto zgłosić do US? Patrząc na obecną promocję mBanku, mogę raz zapłacić ZUS z nowego konta w mBanku, a potem wrócić do płacenia ze starego konta bez zdanych konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Które zgody marketingowe należy zaakceptować przy wypełnianiu wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku wszystko dobrowolne :)

   Usuń
 8. Witam,
  Odnosnie tych przychodów 10 tys - to jest kwota przychodu miesięcznie czy rocznie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o cytowany fragment w części "Dla kogo promocje z mBiznes kontem?"? Tam mowa o 10 mln, a nie 10 tys. zł. Dokładnie: "W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł". Faktycznie regulamin promocji nie precyzuje czy chodzi o przychody roczne czy miesięczne, ale tego typu rozliczenia zazwyczaj ujęte są jednak w skali całego roku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...