Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł z kontem online + voucher 20 zł do Pyszne.pl: prosta promocja konta w Banku Millennium

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

9.04.2020

Premia 200 zł z kontem online + voucher 20 zł do Pyszne.pl: prosta promocja konta w Banku Millennium

Sprawdzona i niezwykle popularna promocja konta w Banku Millennium powraca. Tym razem z dodatkową nagrodą.

200 zł z kontem online w Banku Millennium
Akcja "200 zł z kontem online" pozwala w prosty sposób zgarnąć tytułową premię pieniężną oraz voucher 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. W praktyce wystarczy jedynie spełnić warunki, które pokrywają się z tymi, dzięki którym konto i karta są darmowe. Konto można założyć bez wychodzenia z domu (i tym razem już nawet bez wizyty kuriera!).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

W niniejszym wpisie dowiesz się:
 • kto może wziąć udział w promocji "200 zł z kontem online" oraz co należy zrobić, by uzyskać gwarantowaną premię pieniężną oraz voucher 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl;
 • jak otworzyć konto w promocji z premią 200 zł i voucherem Pyszne.pl oraz zapewnić sobie darmowe prowadzenie konta w Banku Millennium. 

200 zł z kontem online


Dla kogo promocja? W promocji Banku Millennium to co najtrudniejsze, to definicja uczestnictwa w promocji. Bo to objaśnienie jest najbardziej skomplikowane - szczególnie gdy skonfrontować je z prostotą warunków do spełnienia w celu uzyskania gwarantowanych nagród.

Udział w promocji "200 zł z kontem online" wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 7.04.2020 r. nie miała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Do tego zaliczani są też byli klienci Eurobanku, czyli banku, który w ubiegłym roku został przejęty przez Bank Millennium.

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się również użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty. 

Uczestnikiem promocji "200 zł z kontem online" nie może zostać też osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Jednak jeśli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 200 zł i voucher 20 zł do Pyszne.pl za konto w Millennium mogą być Twoje. 

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Do wzięcia czekają dwie nagrody gwarantowane:
 • premia pieniężna 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto, więc środki te będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) oraz
 • voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl.

Zasady promocji "200 zł z kontem online"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć tytułową premię:
 • do 27.04.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon;

  Umowę o konto można zawrzeć na jeden z dwóch sposobów: za pośrednictwem kuriera lub za pomocą wykorzystania usługi foto weryfikacji (czyli na selfie) - jeśli wybierzesz tę drugą opcję i za jej pośrednictwem zawrzesz umowę, to wtedy będzie Ci się należała dodatkowa nagroda w postaci vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl; by założyć konto w taki sposób, urządzenie (tablet czy smartfon), na którym będziesz składać wniosek, musi być wyposażone w kamerkę (wnioskując o konto na komputerze, do wyboru jest tylko opcja z kurierem).
 • do 30.04.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem; 
 • do 31.07.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy sama aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do niej - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w maju, czerwcu i lipcu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (ten warunek można więc spełnić też bez wychodzenia z domu, bo liczą się zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Za spełnienie powyższych warunków premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 31.08.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

Nagroda dodatkowa w postaci vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl trafi do Ciebie o wiele szybciej, bo do 20.05.2020 r.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji 200 zł z kontem online

Przydatne informacje


Spełniając warunki promocji z premią 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ Do spełnienia warunku wpływów na konto wystarczy przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili można je wydać, przelać albo wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Konto 360º i 360º Student w Millennium - prześwietlenie oferty


Osoba zakładająca konto w Banku Millennium w promocji z premią 200 zł i voucherem do Pyszne.pl, do wyboru ma: Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie z kolei jest propozycją dla osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek ma znaczenie, bo chociaż nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nawet nie weryfikuje czy klient jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Zatem te wytyczne idealnie pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi dla uzyskania premii 200 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (aczkolwiek nie zapomnij o nich w okresie od maja do lipca na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

Umowę o konto w Banku Millennium w powyższej promocji można zawrzeć na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze.

Do uzyskania premii 200 zł za konto w Banku Millennium kwalifikują tylko wnioski złożone na stronie promocji. A jeśli chcesz dodatkowo zgarnąć voucher do Pyszne.pl, to podczas składania wniosku o konto pamiętaj wybrać foto weryfikację (online, na selfie).

Przydatne dokumenty:

49 komentarzy:

 1. Jak wybiorę kuriera to wtedy 200 zł bez vouchera Pyszne.pl?

  OdpowiedzUsuń
 2. niedługo dopiszą do listy wykluczen oraz osoby które były zarazone koronawirusem bądź miały styczność z takimi osobami bądź kiedys przechodzili obok szpitala zakaźnego

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy łączy się z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno w regulaminie powyższej promocji, jak i w regulaminie programu "Lubię to polecam - VI edycja" można znaleźć zapisy, że promocje nie łączą się ze sobą. I także technicznie jest to niemożliwe, bo wniosek o konto z premią 200 zł i voucherem złożyć można tylko na stronie promocji, a tam nie ma miejsca na podanie kodu poleceń.

   Usuń
 4. Witam, wpłaciłem środki na konto Profit w Millennium dnia 30.03. Promocyjne oprocentowanie jest na 92 dni czyli do 29.06-nr edycji promocji 20. Na kiedy mam wyzerować oba konta w kwietniu? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na sobotę 25. kwietnia jako 'podkład' pod ewentualną kolejną 21. edycję ... tak-czy-wak, Złotówa będzie o tym bankowo pisał :)

   Usuń
  2. Zgadza się, będę przypominał ok. 20-21.04.

   Usuń
 5. W rodzinie już wszyscy to konto założyli. Zarobione 8 x 200 zł. Ale wszyscy teraz objęci karencją. Ciekawe czy kiedyś zmienią coś i zrobią jak mBank niedawno z 3-dniową karencją xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może nigdy: Commerzbank postanowił sprzedać mBank - ot co :)

   Usuń
 6. Jak wygląda zamykanie konta w Millenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Odsdział banku
   2. List wysłany na adres: Bank Millennium S.A., ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa
   3. Infolinia (22 598 40 40 lub 801 331 331) po zalogowaniu Millekodem i H@słem1
   4. Bankowość internetowa

   Na zatrzymanie jest oferta 5% zwrotu płatności BLIK oraz 2% kartą do maks. 30 zeta każdą z metod miesięcznie!

   Usuń
 7. Czy jeżeli posiadałem konto junior założone w promocji w 2018 roku to mogę skorzystać z obecnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto było w promocji to na 99,9% nie.

   Usuń
 8. Długo się czeka na kuriera od Millennium? Bo od innych banków teraz nawet 2 tygodnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć wszystkim.Na kiedy należy wyzerować oba konta w Millennium? A następnie ile wpłacić by wraz z odsetkami nie przekroczyć 100 tys? Dzięki z góry za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2020/03/konto-oszczednosciowe-profit-20-edycja-bank-millennium.html

   Usuń
 10. Niby konto zakładamy przez selfie, a i tak każą mi się zgłosić do placówki aby udowodnić, że ja to ja. W tamtym tygodniu założyłam konto i nie mogłam zalogować się poprzez aplikację. Komunikat nie jest ustawiony numer tlefonu do H@sła i nie mogą go udzielić, proszę zgłosić się do placówki. Rozmawiałam z konsultantem wiedzą o takiej usterce i po dwóch dniach miałam mieć możliwość poprawnego zalogowania. Minął tydzień i nadal to samo. Dzisiaj dotarła karta i także nie mogę aktywować. Po dzisiejszej rozmowie z konsultantem dowiedziałam się, że muszę osobiście zgłosić się do placówki w celu aktywacji konta. Zarąbista walka z koronawirusem. Już na starcie bank jest dla mnie spalony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w zeszłym tygodniu wszystko poszło sprawnie. Karta przyszła wczoraj i aktywowałem bez problemu.

   Usuń
 11. Konto przez selfie założone bez problemu. Po kilkunastu minutach od wypełnienia wniosku przyszedł sms o możliwości zalogowania się do aplikacji mobilnej lub poprzez www - tu także bez żadnych zgrzytów. Co do wizyty w placówce - na pewnym etapie wnioskowania pojawiło się info, że zwiększenie limitów będzie możliwe jedynie po wcześniejszej weryfikacji danych stacjonarnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Do konta kartą Visa czy MC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millennium raczej nie oferuje MC :)

   Usuń
 13. Dzień dobry.
  Założyłem konto bez karty do konta, czy to eliminuje mnie z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy przypadkiem nie jest tak, że karta zamawiana jest z automatu?

   W każdym bądź razie jest wymagana. Nawet po czasie bym ją zamówił. I w razie braku premii pozostanie złożenie reklamacji.

   Usuń
 14. Szkoda, że w artykule nie wspomniano o opłacie za wyciąg papierowy (5zł), który trzeba samemu zmienić na elektroniczny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie warto wystrzegać się włączania jakichkolwiek dodatkowych, niestandardowych usług czy produktów (otwarcie cennika wystarcza by uznać, że nie sposób je wszystkie wymienić w prześwietleniu promocji). Jednak gdy możliwość włączenia takowych jest udostępniona we wniosku, to dobrą praktyką byłoby, żeby bank wyraźnie zaznaczał potencjalne koszty (a nie tylko odsyłał do tabeli opłat i prowizji). Kojarzę, że we wniosku o konto w Millennium tak jest - np. przy opcji włączenia ubezpieczeń są informacje o możliwych kosztach.

   Jak wygląda kwestia wyboru (bo przymusem on nie jest) papierowego wyciągu, to niestety nie kojarzę (gdyż wniosek o to konto składałem już dość dawno temu). Pozostaje więc rezygnacja z takiego wyciągu (na rzecz tego, który jest w wersji elektronicznej w bankowości i nie wiąże się z żadnym, niepotrzebnym kosztem).

   Usuń
  2. Nie przypominam sobie żeby coś takiego w opcji było do wyboru. Możliwe, że po prostu jest to opcja domyślna i warto ją zmienić, żeby nie ponosić dodatkowych kosztów. Można to zrobić z pozycji bankowości internetowej.

   Usuń
 15. Ktoś dostał voucher na 20 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Doszedł voucher !

  OdpowiedzUsuń
 17. A więc Millennium solidnie i niezawodnie. Dziś przyszedł voucher.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy liczy się też płatność "BLIK na telefon" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność? Czy przelew na telefon? Muszą być płatności z 6-cyfrowym kodem.

   Usuń
 19. Witam zrobiłem płatność kartą 29 maja ok 15, a dzisiaj zauważyłem, ze transakcja jest zaksięgowana na koncie w dniu dzisiejszym czyli 01.06. Czy wobec tego taka transakcja zostanie zaliczona na maj np po przedstawieniu rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o wykonaniu płatności (nic nie wspominając o terminie ich księgowania), więc powinno być okey (na pewno będzie tak w kontekście braku opłaty za konto i kartę; kiedyś banki traktowały to inaczej, ale UOKiK przywołał je do ujednolicenia zasad). Gdyby w kontekście promocji okazało się inaczej, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (ale miejmy nadzieję, że nawet takiej potrzeby nie będzie).

   Usuń
  2. Dzięki za szybką odpowiedź.

   Usuń
 20. Czy ktoś już otrzymał nagrodę ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy ktoś już otrzymał nagrodę 200 zł ??

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy ktoś już otrzymał nagrodę 200 zł ??

  OdpowiedzUsuń
 23. Syn otrzymał dzisiaj, ja jeszcze nie :(

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja też nic nie dostałam...

  OdpowiedzUsuń
 26. U mnie nadal brak 31.08 13:20

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam, nie otrzymałem nagrody i złożyłem reklamację z zapytaniem o powody jej nie wypłacenia. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że nie otrzymałem bo nie założyłem konta przez stronę promocji co mnie bardzo zdziwiło bo moja żona otrzymała bonus a zakładaliśmy konta w tym samym czasie i w ten sam sposób i jestem na 99 % pewien, że ja też wnioskowałem przez stronę promocji. W jaki sposób można sprawdzić czy rzeczywiście nie złożyłem wniosku przez stronę promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...