Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe 2,7% w Getin Banku: teraz nawet do 400 tys. zł

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.04.2020

Konto oszczędnościowe 2,7% w Getin Banku: teraz nawet do 400 tys. zł

Getin Bank utrzymał promocyjne oprocentowanie dla nowych środków. A druga dobra wiadomość: podniósł maksymalny limit kwoty objętej podwyższoną stawką.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku
Elastyczne Konto Oszczędnościowe niezmiennie daje 2,7% w skali roku dla nowych środków. W porównaniu do poprzedniej edycji promocji bank podniósł jednak kwotę, jaką można ulokować, bo teraz na takim oprocentowaniu może pracować nawet 400 tys. zł! Jako że to propozycja obowiązująca dla nowych środków, to skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualną ofertę w Getin Banku.]

Jednak kto dopiero teraz postanowi zostać klientem tego banku (tj. założyć konto osobiste), to może zyskać sporo więcej: na tym samym koncie oszczędnościowym dostępne jest 3,5% do 10 000 zł przez 12 miesięcy, a za spełnienie bardzo prostych warunków czekają nagrody gwarantowane: bony Decathlon o wartości 100 zł oraz bon o wartości 50 zł (Decathlon, Allegro lub Empik.com).

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku


To co najważniejsze w przypadku promocji oprocentowania dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, to poniższe informacje:
 • oprocentowanie dla nowych środków: 2,7% w skali roku dla kwoty do 400 000 zł (i to bardzo dobra zmiana, która może ucieszyć posiadaczy większej sumy zaskórniaków, bo w poprzednich edycjach promocji limit ten był o wiele niższy - wynosił 100 tys. zł; teraz można ulokować znacznie więcej środków);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni, liczone od dnia spełnienia wszystkich warunków, którymi są: 
  • posiadanie bądź założenie (jeżeli ich jeszcze nie posiadasz) konta osobistego i Elastycznego Konta Oszczędnościowego w Getinie, 
  • wyrażenie zgód: "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz (...) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (...)" i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku oraz 
  • wpłacenie pierwszych, nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku od 6.04. do 5.05.2020 r. (to okres przystąpienia do promocji; promocyjne oprocentowanie będzie Cię obowiązywać przez wspomniane 92 dni). 

Z promocji oprocentowania skorzystać mogą wyłącznie posiadacze indywidualnego konta oszczędnościowego. Jeżeli dopiero teraz staniesz się klientem Getin Banku, to w praktyce każde wpłacone przez Ciebie środki spełnią kryterium "nowych środków".

W przypadku obecnych klientów banku potrzeba nieco więcej sprawdzić i policzyć (szczegóły poznasz w części niniejszego wpisu zatytułowanej: "Jak wyliczyć nowe środki w Getin Banku?").

Jak uzyskać dodatkowe nagrody?


By Elastyczne Konto Oszczędnościowe dawało promocyjne oprocentowanie dla nowych środków, trzeba posiadać konto osobiste w Getin Banku. Jeśli takowe dopiero teraz założysz, to możesz sporo zyskać. A konto jest prowadzone za 0 zł przy spełnieniu prostego warunku, jakim jest wykonanie w miesiącu co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

Za otwarcie Konta Proste Zasady (bo tak właśnie nazywa się konto osobiste z oferty Getin Banku) uzyskasz nagrodę w postaci bonów o wartości 100 zł do sklepów Decathlon oraz bon 50 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon lub na Allegro bądź Empik.com (kliknij w podlinkowany wpis, by poznać szczegóły promocji oraz znaleźć link prowadzący do wniosku o konto objętego promocjami).

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku - szczegóły oferty


Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) to rachunek oszczędnościowy, który Getin Bank prowadzi bezwarunkowo za 0 zł. Do 31.12.2020 r., do woli można też wykonywać przelewy z tego konta na własne konto osobiste w Getin Banku (o ile są one zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną). Nie ma bowiem ilościowego limitu darmowych przelewów. W standardzie (a więc najpewniej również od początku 2021 r.) w danym miesiącu kalendarzowym wykonać można tylko jeden przelew za 0 zł.

Naliczanie odsetek następuje za każdy dzień, na koniec którego środki znajdują się na rachunku (i na każdy taki dzień bank wylicza saldo "nowych środków"). Kapitalizacja odsetek (czyli ich wypłata na konto oszczędnościowe) realizowana jest na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

💡 Środki deponowane na rachunkach w Getin Banku objęte są 100-procentową ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Bankowy Fundusz Gwarancyjny - co to jest, jak działa, co nam daje i ile gwarantuje.

I to w praktyce już wszystko co istotne dla nowych klientów. Poniżej przedstawiam informacje ważne właściwie jedynie dla tych, którzy korzystają z konta/kont w Getin Banku i zamierzają załapać się na najnowszą edycję promocji oprocentowania dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Jak wyliczyć nowe środki w Getin Banku? 


Na początek sprawdź jakie konto oszczędnościowe w Getin Banku posiadasz. Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków obowiązuje bowiem wyłącznie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (EKO).

W sytuacji, gdy posiadasz "zwykłe" konto oszczędnościowe, niezbędnym jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe (można to zrobić w placówce banku, poprzez infolinię lub w bankowości internetowej; zmiana wejdzie w życie od kolejnego dnia).

Nowe środki dla Getin Banku - zgodnie z regulaminem promocji - to:
"środki na EKO wpłacone po Dacie Salda początkowego, stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na EKO (w przypadku nieposiadania EKO w Dniu Salda początkowego nadwyżka wyliczana jest nad Saldem początkowym na najstarszym, indywidualnym Koncie Oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną) oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych" 

Saldo początkowe wyliczane jest na 31.03.2020 roku - jest to suma środków zgromadzonych na koniec tego dnia na wszystkich produktach depozytowych (chodzi o rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w Getin Banku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem).

Środki te należy utrzymywać w Getinie przez cały okres korzystania z promocyjnego oprocentowania na EKO, gdyż wyłącznie nadwyżka środków (wobec salda początkowego) będzie objęta promocyjnym oprocentowaniem.

Pamiętaj jednak, że wpłacenie "nowych środków" nie jest jedynym warunkiem załapania się na promocję. Udziału w najnowszej, 6. edycji nie można łączyć z poprzednimi edycjami promocji oprocentowania dla nowych środków, wskutek czego nie da się jednocześnie korzystać z nowej oraz z którejkolwiek poprzedniej edycji. Miej też na uwadze, iż:
"Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 06.04.2020 r. do 05.05.2020 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki” lub „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym", 
oraz to, że
"Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Na nowe środki”, „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”." 

Jeśli posiadasz kilka Elastycznych Kont Oszczędnościowych, to promocja obowiązywać będzie tylko na jednym (najstarszym) z posiadanych przez Ciebie rachunków.

Dowiaduj się o najlepszych kontach oszczędnościowych  i o lokatach zawsze, gdy pojawi się oferta godna uwagi. Propozycji banków nie musisz śledzić samodzielnie - zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):

Przydatne dokumenty: 

72 komentarze:

 1. W sobotę aktywowała mi się poprzednia edycja, tylko do kwoty 100k. :( Czy można z niej zrezygnować i przystąpić do szóstej? Na 31.03 stan środków w banku był zerowy. Da się odkręcić czy raczej bez szans?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym zapytał o to w bankowości - za kilka godzin będzie definitywna odpowiedź o czym zostaniesz poinformowany wiadomością SMS.

   Usuń
  2. Niestety w Getin Banku nie da się wyłączyć "starej" edycji i przejść na nową (jak to jest w Millennium).

   Usuń
  3. Potwierdzam, dostałem odpowiedź od banku... Nie ma możliwości zrezygnować z aktywnej edycji.

   Usuń
  4. U mnie dokładnie to samo. W sobotę przelałem 0,01 PLN by ...rzutem na taśmę aktywować poprzednią edycję do 100k :(.

   Szkoda. Aktualna edycja bardziej by mi pasowała. 400k, zaparkował bym pod korek i spokój. A tak, tułam się po Alior (2,5% też do 100k, 3% ale tylko dla 20k), Millenniu (2,7% do 100k) i pomysłów zaczyna mi brakować.

   Trzeba było przewidzieć, ale kto mógł wiedzieć ...

   Usuń
  5. Sprawdź bo może ci zaoferują coś przy przelewie wycofującym większą kwotę. U mnie pojawiło się 2,7% na KO do 400 tys. zł. Niekoniecznie nowych.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 7 kwietnia 2020, 10:39 - "zaparkował bym pod korek i spokój"

   A po 3 m-cach znowu wańka-wstańka ... spokój, to jest na 5-letniej lokacie w BOŚ @ 2,84% :)

   Usuń
 2. To nie Millenium, raczej bez szans.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy u nich wciąż ten groteskowy limit dziennych przelewów sztywno ustawiony na 50k?

   Usuń
  2. W Getinie limit jest na 200 tys. zł.

   Usuń
 3. Generalnie w obecnej chwili lepiej wykazać się trochę pewną rozwagą i nie lokować większych sum w prywatnych bankach ponieważ w razie większych problemów to one lecą w pierwszej oklejności. Szczególnie że jak się spojrzy na raport i zestawienie oraz akcej tego bank to szału nie ma lekko mówiąc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie inwestować w prywatnych bankach? A to ci dopiero rada, hehe - ja mam lepszą: lepiej z mądrym stracić, niż z głupim wygrać :)

   Usuń
  2. Z punktu widzenia osoby lokującej środki na lokacie czy koncie oszczędnościowym wycena akcji nie ma znaczenia.

   Znaczenie ma to, że środki do kwoty będącej równowartością 100 tys. euro objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. A w tym względzie nie ma różnicy czy to bank mały, średni czy duży. Bo gwarancja jest taka sama.

   Usuń
  3. Jeśli skreślić banki, które nazywasz "prywatnymi" to zostanie ci oprocentowanie 0,coś tam w PKO lub Pekao. Dziękuję.

   Usuń
 4. Fajna oferta, ale nie mogą z niej skorzystać mogą obecni klienci, którym w okresie przystąpienia kończy się ważność poprzedniej edycji EKO. Ponadto ustalenie dnia wyliczenia saldo początkowego na 31.03.2020 to myk w podobnym stylu jak w Millennium, gdy ten dzień zawsze ustalają na sobotę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie oprocentowanie będzie obowiązywać po 92 dniach ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zadne telefony na infolini Getin nie działają !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. To jeszcze nic, bo Volksbanken Raiffeisen ma od ponad pół roku -0,5% :)

   Usuń
  2. Ale w polsce?

   Usuń
  3. Tak. Lokata terminowa w Santander Bank Polska na 3, 6, 12 lub 24 miesiące. W każdym okresie oproc. wynosi 0,01 proc.

   Usuń
 8. A ile Getin daje teraz na lokacie na zatrzymanie i na jak dlugi okres?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przy przelewie 1 kwietnia było 2,7% na 3 mies. (na KO)

   Usuń
 9. ostrzegam przed getinem - zamknęli mi w sobotę wszystkie dostępy i nie mam dostępu do pieniędzy. Na infolinii tylko spychologia - czekać na telefon z banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ktoś ci zablokował?? Co jest możliwe jak ktoś wpisze błędny login i 3 razy poda do niego złe hasło. Zadzwoń na infolinię i wyjaśnij.

   Usuń
  2. Dość dziwne ... ja mam u nich konto od 8-miu lat i raczej nie narzekam, a zwłaszcza po tej aferze z KNF to jeden z lepiej działających banków w Polsce.

   Usuń
  3. Też nie mam zarzutów. Bez powodu raczej nie zamknęli. A jak ze względów bezpieczeństwa to nawet dobrze.

   Usuń
  4. Ostrzegasz przed Getinem nie znając nawet powodu zamknięcia dostępu do kont? Kuriozalne :)

   Usuń
  5. Według infolinii bank nie mógł zastosować środków bezpieczeństwa (cokolwiek to znaczy) i wypowiedział mi wszystkie umowy natychmiast. Po dopytaniu podobno miałem za dużo kart (które bank mi wydał nie wydrukowałem ich sobie)
   Na chwilę obecną ukradli kasę - podobno mogę łaskawie odebrać w oddziale - na dzień dzisiejszy za duże ryzyko.
   Konto miałem u nich pewnie dłużej niż 8 lat i do tej pory zawsze chwaliłem (nawet polecałem)

   Usuń
  6. O co konkretnie chodzi w tej historii? Uważasz, że Getin słusznie zrobił wypowiadając wszystkie umowy w trybie natychmiastowym czy nie? Zawsze myślałem, że tryb 30-dniowy obowiązuje obie strony.

   Usuń
  7. chodzi o to, że nie mogę wyciągnąć od nich kasy (ja nie mam dużo ale kolega jest w takiej samej sytuacji i ma prawie maxa). Do oddziału nie pójdę. W regulaminie jest coś takiego (jeśli bank nie może zastosować środków bezpieczeństwa - nie potrafili mi odpowiedzieć dokładnie co to jest, nie próbowali nic wobec mnie stosować) - ale nic nie ma na temat natychmiastowości (bez poinformowania klienta). Infolinia powiedziała tylko, żeby iść do oddziału po swoją kasę (i być może przy okazji po wirusa). Napisałem o pomoc do rzecznika finansowego i czekam na odpowiedź.
   Do wszystkich mających konta w getinie i sporo kasy - to nie jakiś fake, to się stało naprawdę. Nie mam dostępu do kasy. Szczęście,że nie całej.
   Nie namawiam do wycofywania kasy z getina, bo co mnie to. Każdy niech robi co sam uważa - ja tylko opowiadam co mnie spotkało

   Usuń
  8. @Anonimowy, 9 kwietnia 2020, 11:22

   Tryb 30-dniowy obowiązuje nie obie strony tylko przy wypowiedzeniu umowy przez klienta (o ile nie zachodzi przypadek zmiany TOiP) - bank może wypowiedzieć umowę w trybie 60-dniowym.

   Jak by na to nie spojrzeć, to pod żadnym pretekstem bank nie ma prawa blokować dostępu do kasy swoim klientom!

   Usuń
 10. Więc jeśli wpłacę od razu po otwarciu konta jako nowy klient przykładowo 50k to 10k pracuje na 3.5% a automatycznie system resztę środków ustawi na inny procent?
  Czyli innym słowem niczym się nie martwić i wpłacać wszystko razem, czy najpierw 10k a później resztę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak będzie o ile spełniasz warunki promocji "Bonus za aktywność" - VIII edycja.
   https://bankobranie.blogspot.com/2020/03/bonus-za-aktywnosc-viii-edycja-getin-bank.html

   Usuń
 11. Dziś RPP może znów obniżyć stopy procentowe.

  OdpowiedzUsuń
 12. RPP obniżyła stopy procentowe o 0,5 p.p.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Węgry za to zaskoczyły i podniosły stopy procentowe by umocnić forinta. W Polsce jakoś na tym nikomu nie zależy.

   Usuń
  2. I RPP nie ukrywa że może obniżać nadal. Mamy PLN, a będziemy mieć % jak w Eurolandzie.

   Usuń
  3. W €-zonie i w Szwajcu stopy są ujemne już od dłuższego czasu :)

   Usuń
  4. chodzi o to żeby ludzie wypchnęli pieniądze na rynek a nie trzymali w skarpecie

   Usuń
 13. Czy do ubezpieczenia BFG na maks. 100 tys. Euro kapitał wkładu jest sumowany razem z odsetkami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Razem z odsetkami.

   Usuń
  2. Kwota gwarantowana ustalana jest w/g stanu środków deponenta na dzień spełnienia warunku gwarancji wobec banku wraz z naliczonymi na początek tego dnia odsetkami.

   https://www.bfg.pl/gwarantowanie-depozytow/zasady-gwarantowania-depozytow/wysokosc-gwarancji-bfg/

   Usuń
  3. Limit kwoty gwarantowanej przez BFG obejmuje środki zgromadzone na rachunkach według stanu na dzień spełnienia warunku gwarancji łącznie z odsetkami naliczonymi na początek tego dnia, zgodnie z oprocentowaniem wskazanym w umowie, niezależnie od terminu ich wymagalności.

   Usuń
  4. Czyli reasumując: całkowity kapitał zgromadzony na kontach i lokatach wraz z odsetkami naliczonymi do dnia spełnienia gwarancji BFG są ubezpieczone do kwoty 100k €, co wręcz zakrawa na kpinę w przypadku kilkuletnich lokat nominowanych w PLN, gdyż nikt nie jest w stanie przewidzieć na kilka lat do przodu kursu €/PLN.

   Usuń
  5. Dzisiejszy kurs średni € w NBP to 4,5362

   Usuń
  6. AA niedawno 4,15 więc byłbym powściągliwy w pakowaniu 450 tys. zł zwłaszcza gdy lokata ma być na długo.

   Usuń
  7. Należy wziąć pod uwagę również odsetki, więc np. lokata 5-letnia Lokata Progresywna "5-na-5" w BOŚ ze zdeponowanej kwoty 375k da na koniec nieco ponad 418k, a 3-letnia Lokata Plus w Toyota Bank z kwoty 390k da na koniec blisko 413k.

   Gwarancje BFG pokrywają kapitał plus odsetki do kwoty €100k co i tak jest groteską, gdyż w Polsce walutą jest PLN :)

   Usuń
  8. Ciekawe w jakiej formie finansowej jest obecnie BFG zwłaszcza po wypłatach na SKOK-i, które nawiasem mówiąc nigdy nie płaciły składek na BFG :)

   Usuń
  9. Getin to 6. co do zasobów bank na polskim rynku i z pewnością nie zniknie ani interwencja BFG nie będzie tu potrzebna tak np. jak w przypadku SKOK-ów gdzie latami kręcono lody. Nawet gdyby Getin został przejęty przez inny bank, to dla jego klientów nie będzie stanowić absolutnie żadnego problemu jak pokazały dość liczne przykłady z przeszłości.

   Usuń
  10. @Anonimowy, 9 kwietnia 2020, 11:18

   Niestety od dziś po południu 3-letnia Lokata Plus w Toyota Bank z tej samej kwoty da na koniec tylko 408k - taki klimat :)

   Usuń
  11. @Anonimowy, 9 kwietnia 2020, 21:10

   Natomiast od piątku 5-letnia EKOlokata "5-na-5" w BOŚ z tej samej zdeponowanej kwoty 375k da na koniec tylko nieco ponad 383k znaczit o ponad 8k mniej - taki klimat :)

   Usuń
 14. Czy macie przy nazwie konta napis "Konto w ofercie na nowe środki" ?
  Przy poprzednich promocjach coś takiego miałem napisane, teraz nie. Choć poprzedni termin edycji z której korzystałem zakończył się 4 marca.
  Ciekawe czy jak teraz wpłacę nowe środki to włączy się nowa promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, gdyż okres przystąpienia do tej edycji to 06. kwietnia - 05. maja.

   Usuń
  2. Dzień badania salda dla 'nowych środków' to 31. marca!

   Usuń
  3. Też nie mam, a powinienem mieć.

   Usuń
  4. Włącz tryb incognito albo wyczyść ciasteczka.

   Usuń
 15. Mam do Was pytanie: założyłem 10 grudnia konto Proste Zasady + Elastyczne Konto Oszcz. z KODEM POLECENIA od mr. Złotówa. Powinienem za użycie kodu otrzymać 50 PLN bonusu. Tu pytanie czy te 50 PLN jest jakoś wliczone w oprocentowanie środków czy jako osobna pozycja na wyciągu z konta? Na razie nie widzę tej kwoty na koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonus powinien być wypłacony do końca kwietnia (aczkolwiek Getin Bank najczęściej robi to o wiele szybciej). Nagroda wpłynie na Konto Proste Zasady (jako osobna pozycja).

   Usuń
 16. "W sytuacji, gdy posiadasz "zwykłe" konto oszczędnościowe, niezbędnym jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe".
  Bardzo opłacalna inwestycja, w sytuacji gdy KO mamy na 3,5% przez rok.
  W BI ciągle do tego namawiają ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferta na 3,5% jest dla 10k w promce "Bonus za aktywność" - VIII edycja bez względu na rodzaj KO jakie się ma: https://bankobranie.blogspot.com/2020/03/bonus-za-aktywnosc-viii-edycja-getin-bank.html

   Usuń
 17. Starzy klienci Getinu, jak ja, pewnie czekali na nową edycję... :D Super!

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam :)
  Proszę o informację, czy dobrze rozumiem założenia promocji na nowe środki. Konto w getinie mam dość długo, w lipcu 2019 skończyło mi się promocyjne oprocentowanie na nowe środki (konto oszczędnościowe "starego typu"). Aktualnie moje konto osobiste jest praktycznie wyczyszczone, ale posiadam lokatę 3%, która kończy się 5go maja.

  Czy jeżeli 29/30 kwietnia zmienię typ konta oszczędnościowego "zwykłego" na elastyczne i zlecę przelew środków z Millenium na konto EKO, to będę w stanie załapać się na promocyjne oprocentowanie? Pytam ponieważ zapis o nieuczestniczeniu w ubiegłych edycjach promocji na nowe środki jest dla mnie niejasny. W dodatku nie za bardzo wiem co z lokatą, czy środki przelane na konto oszczędnościowe EKO także byłyby traktowane jako nowe środki?

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to by nie korzystać z żadnej (wcześniejszej) edycji promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w czasie aktualnie dostępnej promocji.

   Środki z lokaty będą "starymi" środkami, więc będzie trzeba je utrzymywać (obecnie lokata mobilna - bo domyślam się, że o nią może chodzić - daje 2%).

   Usuń
 19. Czy jeżeli wpłacę 04.05. małą kwotę na konto oszczędnościowe i rozpocznę ofertę 2,7% na koncie oszczędnościowym, a w następnym miesiącu wpłacę kolejne środki to czy wszystkie środki będą oprocentowane 2,7%? Czy tylko pierwsza wpłata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można dopłacać środki i będzie dla nich 2,7% w skali roku (przy czym okres promocyjnego oprocentowania, a więc 92 dni, liczy się od włączenia promocji, czyli w praktyce od pierwszej wpłaty nowych środków na EKO).

   Usuń
 20. Czy jest szansa że promocja powtórzy sie jako następna edycja od 06.05.2020 na tych samych warunkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja pewnie się powtórzy, bo Getin Bank odpala edycję po edycji, ale co do warunków... najpewniej będą inne (przypuszczenia można bazować na obserwacji tego, co robią inne banki).

   Usuń
 21. Czy jak dzis zaloze konto to zalapie sie na promocje? Bo pisze,ze trzeba wplacic pieniadze do 5.maja a zakladajac dzis czekam na umowe wiec przeleje moze w przyszlym tygodniu dopiero.Poprosze kod polecajacy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś to ostateczny dzień wpłaty choćby 1 grosza żeby uruchomić VI edycję. Od jutra będzie VII. Ale zapewne z niższym oprocentowaniem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...