Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku": czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

30.04.2020

Uczestniku promocji "Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku": czas uzupełnić dane!

Nadszedł - długo wyczekiwany - moment finalizacji promocji lokaty w Toyota Banku z premią 150 zł.

Finalizacja promocji "Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku"
Prawie rok musiał minąć, by doczekać tej chwili. Ale w końcu można uzupełnić dane do wypłaty premii za roczną lokatę w Toyota Banku, którą można było założyć w promocji w pierwszej połowie 2019 roku.

Promocję szczegółowo omówiłem we wpisie "Lokata Standard 2,5% w Toyota Banku (bez konta!) + gwarantowana premia aż 150 zł", ale dziś przypomnę, to co najważniejsze.

By zdobyć premię 150 zł, należało:
 • w okresie od 24.05. do 23.06.2019 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Lokatę Standard, wyrażając przy tym wymagane zgody;
 • do 12.07.2019 r. zawrzeć umowę z bankiem i zasilić lokatę kwotą min. 5000 zł;
 • nie zrywać lokaty przez okres co najmniej 270 dni (od daty zawarcia umowy).

Kto te warunki spełnił, ten teraz powinien otrzymać maila od organizatora promocji (który na ich wysyłkę dał sobie czas do 30.04.2020 r.). Na tę wiadomość należy zareagować i na stronie promocji podać numer rachunku do wypłaty premii. Jej wypłata ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania powyższej wiadomości.

O tym co robić w przypadku braku maila i możliwości uzupełniania danych do wypłaty premii, piszę nieco niżej.

Aktualne promocje dla oszczędzających


Ostatnimi czasy możemy zaobserwować sporo zmian, jeśli chodzi o ofertę banków dla oszczędzających. Po tym jak Rada Polityki Pieniężnej dwukrotnie obniżyła stopy procentowe, banki na potęgę tną oprocentowanie. Zatem i na promocje lokat, których założenie byłoby dodatkowo premiowane, jak w przypadku zeszłorocznej propozycji Toyota Banku, obecnie nie ma co liczyć. Choć można znaleźć kilka propozycji, w których dochodzi do kumulacji okazji: do wzięcia jest gwarantowana premia za otwarcie konta osobistego, a przy okazji można też skorzystać z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym:

Braka maila o premii. Co robić?


Jeśli warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, ale nie masz maila od organizatora, to uprzednio sprawdź jeszcze spam lub takie foldery, jak "oferty", "zakupy" czy "inne", bo często zdarza się, że tego typu wiadomości właśnie tam wpadają. Jeśli jednak wyczekiwanego maila nie ma i tam, to pozostaje wysłanie zgłoszenia do organizatora. Zgodnie z regulaminem promocji, proces reklamacyjny wygląda następująco:
"Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia Promocji z Regulaminem przysługuje każdemu Uczestnikowi Promocji do dnia 14.05.2020 r. 
Reklamacje należy składać pocztą elektroniczną z adresu e-mail Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl . Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od jej otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą na adres podany przez Uczestnika Promocji składającego reklamację"

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


21 komentarzy:

 1. Dostaliście przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, mają czas do 20 maja, więc pewnie w ostatni/przedostatni dzień wyślą.

   Usuń
  2. Ja i żona jeszcze nie dostaliśmy

   Usuń
  3. ja wciąż nie otrzymałam przelewu

   Usuń
  4. @Rafa - czas mają do 21. maja, gdyż Święto Pracy nie jest dniem roboczym.

   Usuń
  5. Spoko, dotychczas firma Bonnier Business Polska zawsze wypłacała premie przed czasem.

   Usuń
  6. Jeszcze nikt nie dostał. Ale mają jeszcze trochę czasu. Czekamy

   Usuń
  7. Może wreszcie dzisiaj wyślą - czekam już od stycznia!

   Usuń
  8. Wczoraj dostałem przelew

   Usuń
 2. na jakie konto wrócą pieniądze z lokaty? na te uzupełnione do wypłaty premii 150 zł? te z którego wysyłaliśmy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem pewien ale chyba przy zakładaniu lokaty podawało się numer konta do zwrotu. Zaloguj się do toyota banku i tam przy lokacie powinien być podany numer konta na które mają przelać pieniądze.

   Usuń
 3. Wpadl przelew dzis.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie bonus przyszedł na konto :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tez dostalam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bonnier Business to jednak solidna firma - mieli 14 dni roboczych na wypłaty, a wypłacili już po 14 dniach kalendarzowych!

  OdpowiedzUsuń
 7. Potwierdzam. Wczoraj wpadło 150 zł.

  OdpowiedzUsuń
 8. W moim przypadku lokaty rocznej na 70k przy uwzględnieniu 150 zł premii daje zusammen 2,76% znaczit całkiem nieźle!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś oprocentowanie jak marzenie. A po następnej obniżce stóp przez RPP to już będzie nierealna imaginacja.

   Usuń
 9. Bardzo proszę o wzór pisma jaki należy wysłać mailem ze skanem własnoręcznego podpisu aby wypowiedzieć umowę ramową i zamknąć dostęp do bankowości internetowej. Oprócz tej lokaty nie miałam innych produktów w Toyota Bank i chciałabym aby zaprzestali przetwarzania moich danych. Będę niezmiernie wdzięczna za taki wzór, bo pisząc własnymi słowami boję się, że coś przeoczę i nadal umowa ramowa będzie aktywna.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...