Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP: "Poleć IKO #zostańWDomu"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

22.04.2020

Promocja dla obecnych klientów PKO BP: "Poleć IKO #zostańWDomu"

PKO BP za polecenie swej aplikacji mobilnej IKO rozdaje kody Allegro o wartości 20 zł.

Promocja "Poleć IKO #zostańWDomu"
Programy poleceń raczej znamy z tego, że rekomendować można otwarcie konta osobistego (lub ewentualnie innego produktu banku). Tym razem największy bank w Polsce premiuje jednak popularyzowanie swej aplikacji mobilnej.

W promocji nagroda przewidziana jest wyłącznie dla osoby polecającej. Osoba polecona (którą może być nawet obecny klient PKO BP, który jednak nie korzysta z IKO) niestety nie dostanie żadnej nagrody z tytułu rozpoczęcia korzystania z aplikacji mobilnej IKO.

Promocja PKO BP: "Poleć IKO #zostańWDomu"


Dla kogo promocja? Polecającym może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Inteligo) z dostępem do aplikacji mobilnej IKO, mająca adres zamieszkania w Polsce.

Nagroda to kod o wartości 20 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Możesz zdobyć wiele takich nagród (po jednej za każde skuteczne polecenie).

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do dnia 31.05.2020 r., to warto mieć na uwadze, że bank przygotował się na rozdanie 5000 nagród. W przypadku wyczerpania tej puli, informacja o wcześniejszym zakończeniu promocji ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zdobyć nagrodę:
 • zweryfikuj (i ewentualnie uzupełnij/zaktualizuj) swe dane w bankowości internetowej iPKO (dokument tożsamości, e-mail, adres korespondencyjny); 
 • posiadaj aktywną aplikację mobilną IKO;
 • jeśli nie posiadasz, to wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwołuj tych zgód; 
 • za pomocą funkcji 'Poleć IKO' (znajdziesz ją po rozwinięciu menu w lewym, górnym narożniku) poleć aplikację mobilną IKO osobie, która do dnia rozpoczęcia promocji (21.04.2020 r.) nie posiadała aplikacji mobilnej IKO.

Gdy osoba przez Ciebie polecona otrzyma SMSa, najpóźniej do 31.05.2020 r. musi pobrać i aktywować aplikację mobilną IKO w powiązaniu z numerem telefonu, na który zostanie wysłany SMS polecający. Osoba polecona musi posiadać aktywną aplikację IKO do dnia wydania przez bank nagrody dla osoby polecającej.

O przyznaniu nagród decydować będzie kolejność spełnienia wszystkich warunków. Nagrody mają być przekazane za pomocą powiadomienia w aplikacji IKO najpóźniej do 31.07.2020 r.

To kolejna promocja PKO BP, która zachęca do pozostania w domu i korzystania z bankowości mobilnej, bo zaproszonym klientom bank rozdaje 30-dniowy dostęp do kolekcji materiałów w serwisie Audioteka.

#ZostańWDomu: promocje w innych bankach


BNP Paribas odpalił kolejną promocję swego konta osobistego. Dzięki akcji "Nadal zostań w domu" zgarnąć można premię pieniężną 200 zł (na dowolny cel) lub 250 zł do wydania na Allegro.

Na obecnych klientów Getin Banku czeka z kolei konkurs #zostanwdomu, w którym najszybsi uzyskają karty podarunkowe o wartości 20 zł, a najlepsi o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

A już bez popularnego hashtagu w nazwie promocji, ale też bez wychodzenia z domu możesz wziąć udział i spełnić warunki promocji, w których do wzięcia czeka do 250 zł za konto w Pekao oraz do 220 zł za konto w Millennium.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. "polecić IKO za pomocą Funkcji Poleć IKO osobie, która nie posiadała do dnia rozpoczęcia Okresu Promocji Aplikacji mobilnej IKO"

  Czyli rozumiem, że chodzi o polecenie takiej osobie która jeszcze NIGDY nie miała IKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to taka promocja żeby nikt nie skorzystał:)Może dziadkowie nie mają, ale i tak nie skorzystają...

   Usuń
  2. Tak.

   Choć ciekawi mnie czy eliminuje to osoby które miały IKO w Inteligo ale nigdy nie miały w PKO.

   Usuń
 2. Czy można polecić IKO ze strony internetowej banku czy tylko z aplikacji mobilnej? Może wiecie też, kod na zakupy w Allegro otrzymany przez polecającego może wykorzystać inna osoba czy tylko ta co polecała?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam IKO. Może ktoś uczciwy poleci mi aplikację i podzieli się ze mną nagrodą na pół?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z zasadami komentowania nie publikuję linków, ani kodów poleceń (a tym bardziej w tej promocji podawać trzeba by było numer telefonu).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...