Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na premię 200 zł za konto w Alior Banku (+ zwroty za płatności + do 3% dla oszczędności)

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

28.04.2020

OSTATNIA SZANSA na premię 200 zł za konto w Alior Banku (+ zwroty za płatności + do 3% dla oszczędności)

Zbliża się koniec kumulacji promocji w Alior Banku.

OSTATNIA SZANSA na premię 200 zł za konto w Alior Banku (+ zwroty za płatności + do 3% dla oszczędności)
A zważywszy na to, że bank ten niezbyt często premiuje otwieranie konta, to okazję warto wykorzystać. I z racji premii 200 zł, i (to już opcja dla zainteresowanych) z możliwości zaklepania sobie bardzo dobrego - jak na obecne czasy - oprocentowania do 3% w skali roku. Jako że okres wykluczenia dla byłych klientów jest całkiem przyzwoity i w przypadku mej żony upłynął w niedzielę, to skrzętnie wykorzystaliśmy sytuację i wniosek w ramach niniejszej promocji właśnie poszedł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Otwierając konto w Alior Banku w ramach niebawem kończącej się promocji Money mania 22, załapać się można na poniższe propozycje:
 • gwarantowana premia 200 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków.

oraz dodatkowo:
 • zwrot za płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie),
 • 3% w skali roku dla oszczędności (do 20 tys. zł) oraz
 • dla tych, którzy dysponują większymi środkami: do 2,5% w skali roku do 100 tys. zł.

Promocje z premią za otwarcie konta w Alior Banku zdarzają się dość rzadko, bo ostatnia taka okazja była w końcówce ubiegłego roku.

Warunki udziału w promocji z premią 200 zł są klarowne: uczestnikiem może być osoba, która nie posiada i w ciągu jednego roku przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego (ROR) lub Karty Kibica Alior Banku.

Z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku, ani jakiegokolwiek rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe.

Szczegółowo promocję omówiłem już we wpisie opublikowanym w momencie startu promocji i do jego lektury szczególnie zachęcam. Dziś jednak nakreślę pokrótce to, co wystarczy zrobić, by zgarnąć premię 200 zł:
 • do 31.05.2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy po założeniu konta w Alior Banku (np. dla kont założonych w kwietniu to maj, czerwiec, lipiec, a dla kont założonych w maju: czerwiec, lipiec, sierpień):
  • uzyskaj wpływy na sumę min. 500 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku), 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą na dowolne kwoty oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku; 
 • do 31.08.2020 r. na stronie promocji uzupełnij swój numer rachunku konta otwartego w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia 200 zł (ten warunek można spełnić w dowolnym momencie - bez konieczności wyczekiwania na wiadomość powiadamiającą czy przypominającą).

I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł. A to nie wszystko, bo płacąc kartą wydaną do konta, podpiętą w Google Pay lub Apple Pay albo BLIKiem w punktach handlowo-usługowych, załapać się możesz też na zwroty za płatności. Dla oszczędzających dodatkową zachętą jest promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym - w wysokości 3% w skali roku gwarantowane dla kwoty do 20 tys. zł do 30.06.2020 r. (tak to wygląda na chwilę obecną - wcześniej bank wielokrotnie przedłużał termin obowiązywania tej stawki). A kto dysponuje większymi środkami, to jeszcze może załapać się na 2,5% w skali roku na Koncie Mega Oszczędnościowym (na 3 miesiące; do 100 tys. zł).

Szczegóły każdej z tych propozycji, w warunki promocji z premią 200 zł, terminy jej wypłaty oraz prześwietlenie konta zakładanego w Alior Banku znajdziesz we wpisie: Odbierz 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności. I tam również możliwa jest dyskusja w komentarzach (by łatwiej było odnaleźć wszystko w jednym miejscu, poniżej wyłączyłem możliwość komentowania).

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...