Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na premię 200 zł za konto w Alior Banku (+ zwroty za płatności + do 3% dla oszczędności)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

28.04.2020

OSTATNIA SZANSA na premię 200 zł za konto w Alior Banku (+ zwroty za płatności + do 3% dla oszczędności)

Zbliża się koniec kumulacji promocji w Alior Banku.

OSTATNIA SZANSA na premię 200 zł za konto w Alior Banku (+ zwroty za płatności + do 3% dla oszczędności)
A zważywszy na to, że bank ten niezbyt często premiuje otwieranie konta, to okazję warto wykorzystać. I z racji premii 200 zł, i (to już opcja dla zainteresowanych) z możliwości zaklepania sobie bardzo dobrego - jak na obecne czasy - oprocentowania do 3% w skali roku. Jako że okres wykluczenia dla byłych klientów jest całkiem przyzwoity i w przypadku mej żony upłynął w niedzielę, to skrzętnie wykorzystaliśmy sytuację i wniosek w ramach niniejszej promocji właśnie poszedł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Otwierając konto w Alior Banku w ramach niebawem kończącej się promocji Money mania 22, załapać się można na poniższe propozycje:
 • gwarantowana premia 200 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków.

oraz dodatkowo:
 • zwrot za płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie),
 • 3% w skali roku dla oszczędności (do 20 tys. zł) oraz
 • dla tych, którzy dysponują większymi środkami: do 2,5% w skali roku do 100 tys. zł.

Promocje z premią za otwarcie konta w Alior Banku zdarzają się dość rzadko, bo ostatnia taka okazja była w końcówce ubiegłego roku.

Warunki udziału w promocji z premią 200 zł są klarowne: uczestnikiem może być osoba, która nie posiada i w ciągu jednego roku przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego (ROR) lub Karty Kibica Alior Banku.

Z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku, ani jakiegokolwiek rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe.

Szczegółowo promocję omówiłem już we wpisie opublikowanym w momencie startu promocji i do jego lektury szczególnie zachęcam. Dziś jednak nakreślę pokrótce to, co wystarczy zrobić, by zgarnąć premię 200 zł:
 • do 31.05.2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy po założeniu konta w Alior Banku (np. dla kont założonych w kwietniu to maj, czerwiec, lipiec, a dla kont założonych w maju: czerwiec, lipiec, sierpień):
  • uzyskaj wpływy na sumę min. 500 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku), 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą na dowolne kwoty oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku; 
 • do 31.08.2020 r. na stronie promocji uzupełnij swój numer rachunku konta otwartego w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia 200 zł (ten warunek można spełnić w dowolnym momencie - bez konieczności wyczekiwania na wiadomość powiadamiającą czy przypominającą).

I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł. A to nie wszystko, bo płacąc kartą wydaną do konta, podpiętą w Google Pay lub Apple Pay albo BLIKiem w punktach handlowo-usługowych, załapać się możesz też na zwroty za płatności. Dla oszczędzających dodatkową zachętą jest promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym - w wysokości 3% w skali roku gwarantowane dla kwoty do 20 tys. zł do 30.06.2020 r. (tak to wygląda na chwilę obecną - wcześniej bank wielokrotnie przedłużał termin obowiązywania tej stawki). A kto dysponuje większymi środkami, to jeszcze może załapać się na 2,5% w skali roku na Koncie Mega Oszczędnościowym (na 3 miesiące; do 100 tys. zł).

Szczegóły każdej z tych propozycji, w warunki promocji z premią 200 zł, terminy jej wypłaty oraz prześwietlenie konta zakładanego w Alior Banku znajdziesz we wpisie: Odbierz 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności. I tam również możliwa jest dyskusja w komentarzach (by łatwiej było odnaleźć wszystko w jednym miejscu, poniżej wyłączyłem możliwość komentowania).

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...