Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (promocja dla młodych w wieku 18-26 l.)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.04.2020

Zyskaj 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (promocja dla młodych w wieku 18-26 l.)

ING Bank Śląski ponownie wynagradza otwarcie konta dla młodych. 

Premia do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim
Do wzięcia w bardzo prosty sposób czeka gwarantowana premia do 160 zł. Konto można założyć bez wychodzenia z domu. Tak samo wygląda kwestia spełnienia warunków promocji.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła jednak 26 lat i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).
💡 Jeśli Twój wiek nie pozwala Ci już na założenie Konta Mobi, to sprawdź alternatywną propozycję ING Banku Śląskiego - z Kontem Direct również zyskać możesz 160 zł (to już propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Nagrody. W promocji zgarnąć można 100 lub 160 zł (w zależności od warunków jakie spełnisz). Premia wpłynie na konto, więc środki te będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Promocja nie dotyczy (co bank podkreśla w regulaminie) kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING, a jedynie przez wniosek internetowy (podlinkowany poniżej).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Do 160 zł za otwarcie konta Mobi":
 • do 30.06.2020 otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody "na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych";
 • najpóźniej do 31.07.2020 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać Ci będzie bonus 100 zł. By uzyskać jeszcze dodatkowe 60 zł, najpóźniej do 31.07.2020 r.:
 • wykonaj co najmniej 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty; te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł) oraz 
 • wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy. 

Wypłata premii. Premia 100 lub 160 zł (na jej wysokość ma wpływ to, jakie warunki promocji spełnisz) zostanie wypłacona przez bank do 14.08.2020 r. i do tego też momentu posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą, Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi w ING Banku Śląskim - szczegółowe prześwietlenie


Główne cechy Konta Mobi (dla osób w wieku 18-26 l.), to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), którego założenie wraz Kontem Mobi jest wymagane prowadzone jest za 0 zł (bez warunków do spełnienia). Z tego rachunku na co dzień nie musisz korzystać, ani nic na niego wpłacać, ale trzeba go mieć, bo to na ten rachunek ING Bank Śląski wypłaci Twą premię do 160 zł. Bank nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w ING.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 160 zł). A otwarcie konta możliwe jest wówczas na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - należy go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie muszą się pokrywać z tymi, które wpiszesz we wniosku Mobi.
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy; 
 • w placówce banku - doradcy pamiętaj zasygnalizować, że chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono kwalifikowało do promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Czy promocja w której trzeba było założyć konto w ing do 31 marca miała takie same warunki? Bo nie pamiętam a nie mogę znaleźć tego wcześniejszego wpisu i do kiedy mam zrobić te płatności by nagrodę dostać już w maju tak jak było tam napisane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunki takie same, ale terminy inne. Poprzednią edycję opisywałem tutaj.

   PS. W celu odnalezienia starych wpisów polecam korzystanie z wewnętrznej wyszukiwarki (u góry strony w wersji mobilnej i w prawym górnym narożniku na komputerze).

   Można też korzystać z chmury tagów (widocznej w wersji bloga na komputerze). U dołu strony jest ona dostępna i tam można znaleźć etykietę "ING Bank Śląski" (pod nią będą i nowe, i stare wpisy).

   Usuń
 2. Jakie oprocentowanie tego konta oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2,5% do 100 tys

   Usuń
  2. OKO jest na 0,5%. A OKO Bonus jest na 2,5% do 100 tys. PLN przez 4 mies.

   Usuń
 3. "najpóźniej do 31.07.2020 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem" czyli te 10 płatności mogę rozłożyć na np. trzy miesiące? Nie muszę ich robić w jednym konkretnym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 w całym okresie. Nie 10 miesięcznie.

   Usuń
 4. Myślicie że doładowanie blik paypall przejdzie? Lub doładowanie konta blikiem u bukmachera? W regulaminie jest transakcja jako płatność za towary i usługi stąd mam wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń, więc każda płatność powinna być zaliczona :)

   Usuń
 5. Złożyłam przed chwilą wniosek i żadnego potwierdzenia na maila nie dostałam, kompletnie żadnej korespondencji z ING ... Czy każdy tak miał? Trochę mnie to martwi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź spam. Po złożonym wniosku ja dostałem maila.

   Usuń
 6. A była też taka promocja Konto Mobi(13-18), bo założyliśmy tylko nie zapisałam sobie warunków promocji. Czy ktoś się orientuje czy były one takie same jak przy Konto Mobi (18-26) ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...