Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Nadal zostań w domu", czyli premia pieniężna 200 zł lub bon Allegro o wartości 250 zł za konto w BNP Paribas

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.04.2020

"Nadal zostań w domu", czyli premia pieniężna 200 zł lub bon Allegro o wartości 250 zł za konto w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas założyć można w nowej promocji.

Rodzina w domu; promocja konta w BNP Paribas "Nadal zostań w domu"
A to właściwie wznowienie poprzedniej akcji, która ma zachęcać do pozostania w domu - w taki sposób można bowiem założyć konto i spełnić warunki promocji. A do wzięcia (do samodzielnego wyboru) jest premia pieniężna 200 zł lub bon o wartości 250 zł do wykorzystania na Allegro.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]


"Nadal zostań w domu"


Dla kogo promocja konta w BNP Paribas? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont. Uczestniczyć w promocji na szczęście mogą za to klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji samodzielnie wybrać możesz nagrodę. Możliwe jest to już na etapie rejestracji na stronie promocji. A do wzięcia jest:
 • premia pieniężna do 200 zł (czyli środki wpłyną na Twe konto; będzie można z nimi zrobić co się chce - wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) lub
 • e-kody o łącznej wartości 250 zł do wykorzystania na Allegro

Limit rejestracji. W promocji "Nadal zostań w domu" przewidziano udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji organizator umieści stosowną informację, a kolejne rejestracje wówczas nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy, kto zdąży się zarejestrować, będzie mieć pewność wzięcia udziału w promocji i otrzymania nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony) - już na tym etapie wybrać możesz odpowiadającą Tobie nagrodę (czy to ma być premia pieniężna, czy e-kody do wykorzystania na Allegro)
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 26.04.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 8.05.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Dalej przyjdzie już spełniać (całkiem proste) warunki uzyskania nagrody. Jakie to warunki? Zależy od tego, jaką nagrodę dla siebie wybierzesz.

Warunki do spełnienia dla uzyskania premii do 200 zł


By uzyskać premie pieniężne, w maju oraz w czerwcu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj 1 przelew za pośrednictwem bankowości internetowej (GOonline lub Pl@net) albo aplikacji mobilnej (GOmobile),
 • wykonaj 2 płatności BLIKiem oraz
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie tych warunków w maju, otrzymasz bonus 50 zł. A jeśli spełnianie warunków powtórzysz również w czerwcu, to dodatkowo otrzymasz 150 zł. Warunkiem uzyskania drugiego bonusu jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania pierwszego bonusu. Łącznie więc zrobi się z tego 200 zł.

Warunki do spełniania dla uzyskania e-Kodów Allegro o wartości 250 zł


By uzyskać nagrodę w postaci e-kodów do wykorzystania na Allegro, w maju oraz w czerwcu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj 3 przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej (GOonline lub Pl@net) albo aplikacji mobilnej (GOmobile),
 • wykonaj 3 płatności BLIKiem oraz
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Jeśli powyższe wytyczne zrealizujesz tylko w maju, to otrzymasz nagrodę 100 zł w postaci e-Kodu Allegro. Ale jeśli te warunki spełnisz też w czerwcu, to wtedy otrzymasz dodatkowe 150 zł do wykorzystania na Allegro. W sumie zgarniesz więc 250 zł (pamiętaj, że warunkiem uzyskania drugiego z e-Kodów o wartości 150 zł, jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody o wartości 100 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


Jeśli zdecydujesz się na premię pieniężną, to o przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał Cię mailowo:
 • do 22.06. (o bonusie 50 zł za spełnienie warunków w maju) oraz
 • do 24.07. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w czerwcu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 25.06. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata bonusu 50 zł ma nastąpić do 30.06., a bonus 150 zł ma wpaść do 31.07.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Jeśli wybierzesz nagrodę w postaci e-kodów Allegro, to nagrody będziesz otrzymywać SMSem (na numer telefonu podany podczas rejestracji). Ich wysyłka przewidziana jest do 30.06. (e-kod 100 zł) oraz do 31.07.2020 r. (e-kod 150 zł). Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne informacje dla uczestników promocji "Nadal zostań w domu"


Spełniając warunki powyższej promocji konta w BNP Paribas, nie zapomnij o wytycznych: 

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Lista choć z pozoru długa, to w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót BLIKiem często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w Internecie (np. na Allegro). Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Przelewy jakie trzeba wykonać z konta w BNP Paribas mogą być dowolnymi przelewami (np. na własne konto w innym banku) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie pieniężnym (a przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w BNP Paribas, charakteryzujące się poniższymi, bardzo klarownymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek: wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić żadnych dodatkowych kosztów, najlepszym wyborem jest Karta Otwarta na Dzisiaj. By uniknąć opłaty miesięcznej za tę kartę, miesięcznie wystarczy wykonać nią co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę o konto zawrzesz wtedy za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie jeszcze kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. Karencja 12 miesięcy? A liczyłem że się załapie bo 21.04 mijać miało mi 9 miesięcy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli można płacić blikiem to czy można nie wyrabiać karty do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choć na potrzeby promocji wystarczy płacić BLIKiem, to regulamin wymaga wyrobienia karty do konta.

   Usuń
  2. Złotówa, czy już kompletnie zapomniałeś o Promocjobraniu?

   Usuń
  3. Pamiętam. Acz brakuje jakiś promocji szczególnie wartych uwagi :(

   Usuń
 3. Na stronie promocji jest "Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tam widzę że promocja nadal jest aktywna

   Usuń
  2. W chwili obecnej promocja jest dostępna.

   Usuń
 4. czy jeżeli kupuję na aliexpress i wybieram płatność kartą to system zatwierdzi to jako użycie karty czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to płatność w punkcie handlowo-usługowym (jakimś sklepie, na stacji paliw itp.), czy w Internecie, to jak najbardziej jest to płatność (jedna transakcja kartą), która sprawi, że nie będzie opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj.

   Usuń
 5. Czy jeśli ja mam konto w BNP Paribas ( korzystam z promocji noworocznej) to teraz może skorzystać mój mąż?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej mąż może wziąć udział. Nie ma ku temu przeciwwskazań.

   Usuń
 6. Czy kody Allegro można ze sobą łączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się połączyć. Można użyć tylko jeden.

   Usuń
 7. Dzięki zapisany

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy trzeba wyrażać zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku.

   Usuń
  2. Regulamin żadnych zgód nie wymaga poza tymi co na stronie podczas rejestracji. Ale ich nie da się ominąć bo są wymuszone, aby przejść dalej.

   Usuń
 9. Czyli wybierając bony na Allegro, nie musimy myśleć i pamiętać o mailu od organizatora w czerwcu. Bo rozumiem że kody przyjdą w smsie. Więc nie grozi przeoczenie .....

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeżeli otrzymam i aktywuję kartę jeszcze w kwietniu to także muszę spełnić warunki aby uniknąć opłaty za kartę czy wszystko nalicza się dopiero od maja?

  OdpowiedzUsuń
 11. Umowa podpisana sms-em. Ale coś mi logowanie nie idzie. Co robię źle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logowanie do bankowości możliwe jest dopiero po aktywacji karty do konta.

   Usuń
 12. Warto by może zainteresować się Nest Oszczędności rodzinne.1,% + premia za regularne oszczedzanie od 2% i co roku o 1% większą bez podatku belki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak sprawdzić kiedy zamknęłam konto ?

  OdpowiedzUsuń
 14. 1) wpływ musi być jednorazowy czy mogą być mniejsze kwoty?
  2) czy pieniądze które wpłyną muszą przenocować? Czy można od razu wypłacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) mogą być mniejsze
   2) można od razu wypłacić

   Usuń
 15. Jeżeli wybiorę opcję bon do Allegro i zrobię zakupy na Allegro za 10zł to jak to zostanie rozliczone? Co z pozostałymi 90zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon można wykorzystać jednorazowo. Niewykorzystana część przepada.

   Usuń
 16. Witam. Chetnie skusiłabym się na promocję za założenie konta w banku i zgarnęła te 200 zł jednak bardzo niepokoi mnie wymóg przesłania zdjęcia dowodu osobistego podczas składania wniosku o założenie konta. Czy przesyłanie zdjęcia z wrazliwymi danymi jest w tej sytuacji bezpieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skan trafia do banku. Większość wymaga. Łącze we wniosku jest szyfrowane. Nie mam z tym żadnych oporów.

   Usuń
 17. Czy płatność kartą musi być poza wykluczonymi MCC czy to nie ma znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być dowolna płatność (w tym względzie kody MCC nie są brane pod uwagę).

   Usuń

 18. Witam,
  Zarejestrowałam się wczoraj w promocji bez problemu. Złożyłam wniosek na stronie na która zostałam przekierowana i okazało się weryfikacja danych nie udała się. Nie rozumiem zupełnie dlaczego ? A w celu podpisania umowy mam zgłosić się do oddziału Banku.
  Czy to wynika z tego że wstrzymano dostarczanie kart przez kurierów również w tym Banku ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Może pytanie trywialne, ale czy zasilenie kartą 5x konta Revolut za pomocą ApplePay będzie liczone jako transakcja kartą i będzie spełniać warunek 5 transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w promocji chodzi o płatności Blikiem a nie kartą.

   Usuń
 20. Jak dzisiaj złożę wniosek to nie będzie za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki:
   - zarejestruj się na stronie promocji
   - do 26. kwietnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą
   - do 8.kwietnia zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej

   Usuń
 21. Witam, do 26 trzeba złożyć wniosek, ale gdy bank rozpatrzy go po 26 to nie tracimy możliwości udziału w promocji, tzn inaczej czy słowo "do" jest faktycznie obligatoryjne ? Za odp z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się czas złożenia wniosku (dziś do końca dnia). Weryfikacja wniosku czy zawarcie umowy może - zgodnie z regulaminem - nastąpić później (do 8.05.).

   Usuń
 22. M pytanie, czy wpłata blokiem na siepomaga zalicza się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu sprawdzałem - siepomaga ma kod MCC 8398, więc powinno się zaliczyć :)

   Usuń
 23. Liczy się data złożenia przelewu czy realizacji przez bank?
  Niestety zagapiłem się a mamy weekend i przed końcem maja przelew z BNP nie wyjdzie...

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy 3 przelewy w aplikacji mogą być na to samo konto? Przelawam do BNP 1000zł, a potem wylewam w trzech ratach na jeden rachunek z powrotem?

  OdpowiedzUsuń
 25. Dostałem właśnie przed chwilą maila o nagrodzie od BNP. Tylko nie zgadza się jeden szczegół - miało być 100 zł ekod na allegro - a oni w mailu piszą o 50 zł ekod allegro. Czyżby pomyłka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej to błąd (domyślnie: kopiuj-wklej treści maila z innej promocji). Ważne to co w regulaminie.

   Usuń
  2. Niestety, przyszły dwa kody po 50PLN. Co jest jawnym oszustwem, ponieważ kodów na allegro nie da się łączyć w ramach jednej transakcji.

   Usuń
 26. Dokładnie dostałem takiego samego maila. Bon na 50, a miało być 100

  OdpowiedzUsuń
 27. I ja dostałem maila o kuponie na 50zł, albo organizator się pomylił i nie ogarnia promocji albo chcą nas zrobić w konia i będą reklamacje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promka Parobasa bez reklamacji, to jak żołnierz bez karabinu :)

   Usuń
  2. A ja brałem udział w 3 promocjach i ani jednej reklamacji. Z kontami rodziców to samo.

   Usuń
 28. A teraz (w piątek) anulowali wcześniej przysłany kupon allegro bo coś tam pomylili. Mają wysłać w tym tygodniu (do 31.07 czyli na ostatnią chwilę). Jacyś amatorzy zajmują się tą promocją - nie świadczy to zbyt dobrze o banku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie przysłali w regulaminowym czasie....
   2x do nich pisałem i cisza...

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...