Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj rekordowe 1120 zł z darmową kartą Citibanku (bardzo krótki okres wykluczenia dla byłych klientów!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

2.04.2020

Zyskaj rekordowe 1120 zł z darmową kartą Citibanku (bardzo krótki okres wykluczenia dla byłych klientów!)

Citibank odpalił promocję z rekordową wartością nagród gwarantowanych. A do tego stosuje krótki, bo w praktyce zaledwie 3-miesięczny okres karencji!

Nagrody do 1120 zł za kartę Citibank BP-Motokarta
Takiej promocji w przypadku Citibanku jeszcze nie było. Do wzięcia jest bowiem nagroda o wartości 400 zł na start (do wykorzystania w Lidlu, na Allegro lub BP) albo telefon LG. A do tego są jeszcze zwroty za płatności (łącznie do 720 zł). Łącznie daje to 1120 zł. Wrażenie robi też bardzo krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej w Citibanku. No i co jeszcze ważne: kartę można wyrobić bez wychodzenia z domu! Ale też istotna uwaga: promocja dostępna jest bardzo krótko.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

W niniejszym wpisie dowiesz się:
 • jak wyrobić kartę w promocji i zgarnąć nagrodę o wartości min. 400 zł na start;
 • w jaki sposób zdobywać comiesięczne bonusy, które łącznie dadzą do 720 zł w promocji łączącej się z wyżej wymienioną promocją, dzięki której zgarniesz min. 400 zł;
 • jak działa karta kredytowa Citibank-BP MOTOKARTA i w jaki sposób nie ponosić żadnych kosztów podczas korzystania z takiej karty.

400 zł za kartę kredytową Citibank-BP MOTOKARTA


Na początek krótkie wyjaśnienie: nie sugeruj się nazwą karty, w której znajduje się marka BP. To nie oznacza, że dla uzyskania tej nagrody będzie trzeba płacić na stacjach paliw BP. Takiego wymogi nie ma. Transakcje będzie więc można wykonywać według własnego uznania (w sklepach spożywczych, marketach, na innych stacjach paliw, w aptekach, drogeriach czy też w Internecie, np. na Allegro).

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2019 r. nie posiadała żadnej karty kredytowej w Citibanku (jest to więc bardzo dobra zmiana w porównaniu z innymi dotychczasowymi promocjami tego banku, gdy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty zazwyczaj wynosił 2-3 lata; taka okazja dotąd się nie zdarzała!).

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta, pożyczki czy nawet karty dodatkowej do karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wyklucza z promocji.

Nagroda. Citibank daje możliwość wyboru nagrody w tej promocji. Do wzięcia jest:
 • karta podarunkowa BP SuperCard o wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce lub 
 • karta prezentowa o wartości 400 zł na zakupy w Lidl, lub 
 • e-kod o wartości 400 zł na zakupy na Allegro, lub 
 • smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW (o wartości 599 zł - taka informacja widnieje w regulaminie promocji, ale realnie urządzenie warte jest mniej - w Internecie ten telefon można kupić za ok. 410 zł).

Wybór nagrody należy wskazać podczas wnioskowania o kartę, a konkretnie w trakcie kontaktu telefonicznego, który nastąpi z banku po wysłaniu formularza zgłoszeniowego na stronie promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP MOTOKARTA i zyskaj dodatkową nagrodę o wartości co najmniej 400 zł" i uzyskać tytułową nagrodę: 
 • do 15.04.2020 r. wypełnij formularz kontaktowy o kartę Citibank-BP MOTOKARTA (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie zgłoszenia złożone na stronie promocji);

  Wysłania formularza nie warto odkładać w czasie, bo to uzupełnienie zaledwie kilku pól. Złożenie wniosku będzie możliwe w rozmowie z konsultantem, gdy ten oddzwoni - bank daje sobie na to do 5 dni roboczych (choć - jak obserwuję - zainteresowanie promocją jest ogromne, więc może to trwać dłużej; na szczęście złożenie wniosku może nastąpić później - ważne by do 15.04. wysłać powyższe zgłoszenie);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę i wybierz swą nagrodę;

  w przypadku wnioskowania o limit na karcie wyższy niż 5000 zł w ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody;
 • zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę poprzez nadanie PINu;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane); 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł (to nie muszą być transakcje na stacjach paliw BP - płatności można wykonywać w innych miejscach). 

Płatności mogą być wykonane jedną lub wieloma transakcjami - ważne by łącznie we wskazanym okresie wydać kartą sumę min. 500 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres: od otrzymania karty do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy). Wykonywanie płatności można więc rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości lub się pospieszyć (bo wtedy też szybciej otrzymasz nagrodę).

Na potrzeby promocji Citibank dopuszcza wykonywanie płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zwróć jedynie uwagę, że bank uwzględni tylko takie transakcje, które: 
• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych 
• nie będą Transakcjami zwróconymi. 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Przekazanie nagród przez Citibank 


Wiadomość powiadamiającą o przyznaniu nagrody Citibank prześle w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Do tego czasu utrzymuj aktywną kartę (nie blokuj karty, ani jej nie zastrzegaj).

W przypadku wyboru nagrody w postaci karty paliwowej BP, karty prezentowej Lidl bądź telefonu LG nagroda ma być przesłana na Twój adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca następującego od daty otrzymania wspomnianej wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji. Jeśli zdecydujesz się na e-kod Allegro, to nagrodę otrzymasz też w takim terminie, ale nie pocztą, ale wiadomością w bankowości internetowej Citibanku.

Różne będą okresy ważności nagród w postaci kart prezentowych. Ta od BP ma być ważna przez 24 miesiące. Środki w Lidlu będzie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy, a realizacja bonu Allegro ma być możliwa przez 12 miesięcy.

Kartę paliwową BP i kartę prezentową Lidla można realizować wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków dostępnych na karcie. W przypadku e-kodu Allegro środki trzeba wykorzystać jednorazowo.

Jeśli zaś chodzi o charakterystykę telefonu LG K30 Dual Sim, który można wybrać jako nagrodę dla siebie, to wygląda ona następująco:
"Ekran: 5.45” FullVision HD+, Procesor: Qualcomm Snapdragon™ 425, Aparat główny: 8MP, Pamięć: 2GB / 16GB + slot microSD, Bateria: 3000mAh, Trwałość: Standard Militarny MIL-STD 810G, NFC: płatność telefonem, DUAL SIM + SD card."

Urządzenie objęte będzie 24-miesięczną gwarancją producenta (mowa o niej w 34. punkcie regulaminu promocji).

Ot, i w tak łatwy sposób można zyskać nagrodę o wartości co najmniej 400 zł. Promocja jest godna szczególnej uwagi też ze względu na krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej, bo tu nawet nie można powiedzieć, że takie okazje zdarzają się rzadko. Dotąd takiej okazji nawet nie było (a bloga Bankobranie, gdzie prześwietlam promocje bankowe, prowadzę od ponad 6 lat, więc to szmat czasu).

Ale nagroda na start to nie wszystko. Bo z kartą kredytową Citibank-BP MOTOKARTA można zdobyć więcej. Choć oczywiście od Twej decyzji zależy czy z poniższych gratyfikacji korzystać czy nie (bo takiego obowiązku nie ma i możesz skupić się tylko na wyżej opisanej części z nagrodą o wartości min. 400 zł na start).

Do 720 zł zwrotów za płatności 


Wyrabiając kartę w powyższej promocji, możesz załapać się na promocję "Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta", bo te promocje łączą się ze sobą. A i warunki uczestnictwa pokrywają się ze sobą, bo wystarczy nie posiadać karty kredytowej Citibanku po 31.12.2019 r.

A dzięki tej propozycji Citibanku uzyskiwać można zwroty za płatności. W tym przypadku ich wypłata rozłożona jest w czasie i wymaga większej aktywności.

Nagroda. Citibank będzie przyznawał bonusy pieniężne po 20 zł za każdy miesięczny okres rozliczeniowy. Takich bonusów można zdobyć 30 lub 36, co odpowiednio da zysk do 600 lub nawet 720 zł.

Na większy zarobek mogą liczyć osoby, które w procesie wnioskowania o kartę przekażą Citibankowi dokument potwierdzający dochody. Jednocześnie bank zaznacza, że taki dokument wymagany jest w przypadku osób wnioskujących o kartę z limitem powyżej 5000 zł (w przypadku niższych limitów proces jest uproszczony).

Zasady promocji. By uzyskiwać bonusy:
 • w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł (w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce).

Dla płatności kartą wykonywanych na potrzeby promocji obowiązują te same wykluczenia, co w przypadku promocji z nagrodą o wartości min. 400 zł na start. Do wymaganej sumy nie zaliczą się więc transakcje zwrócone, transakcje szczególne, ani przelewy z karty.

Wypłata nagrody. Bonus w wysokości 20 zł bank będzie przyznawał już w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Uczestnik promocji w bankowości internetowej będzie mógł zlecić wypłatę środków na rachunek karty kredytowej lub te bonusy kumulować i wypłacać rzadziej niż co miesiąc (maksymalnie podczas jednej wypłaty można uruchomić 12 bonusów). Bank wypłaci bonus(y) w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty.

Zwroty będą wpływać na rachunek karty kredytowej, więc spłacą ewentualnie wykorzystany limit na karcie lub spowodują jego nadpłatę (w tym drugim przypadku środki najlepiej będzie wydać, wykonując płatności; alternatywne opcje: wypłata w bankomacie lub przelew z karty nie należą do korzystnych rozwiązań). W przypadku tego typu nadpłaty Citibank nie naliczy jednak dodatkowej opłaty (co robiłby standardowo; regulamin promocji jednak tę kwestię wyjaśnia).

Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta - prześwietlenie oferty 


Choć na stronie promocji znajdziesz informację, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,38%, to pamiętaj, że zapis ten pojawia się w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy. 

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania: 
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy. 

Ile kosztuje Citibank-BP Motokarta? 


Karta kredytowa z oferty Citibanku, którą należy wyrobić na potrzeby powyższej promocji, wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Przydatne dokumenty:

223 komentarze:

 1. Jak mam kartę Simplicity to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza posiadanie jakiejkolwiek karty kredytowej Citibanku (w tym także Citi Simplicity).

   Usuń
  2. A co jak mam w Citi konto z kartą?

   Usuń
  3. Posiadanie karty debetowej nie wyklucza udziału :)

   Usuń
  4. Dzięki za odpowiedź. Wniosek wysłany.

   Usuń
 2. Kartę trzeba utrzymywać 3 lata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od tego w jakim zakresie chcesz skorzystać z promocji.

   Jeśli interesuje Cię tylko nagroda na start (400 zł do Lidla, Allegro lub BP albo telefon LG), to wtedy okres utrzymywania karty jest o wiele krótszy (do momentu przyznania nagrody).

   Dłużej kartę trzeba posiadać, jeśli chce się korzystać ze zwrotów (bonusów po 20 zł miesięcznie). Choć oczywiście udział w tej promocji jest dobrowolny.

   Usuń
  2. Czy zasiłek macierzyński bedzie ok jako dochód? Pzdr

   Usuń
  3. W regulaminie promocji jest tabela z źródłami dochodu akceptowanymi przez bank. Zasiłku tam nie ma. Kiedyś (ale to już może z rok temu) pytałem też o to w banku i (jeśli nic się nie zmieniło) zasiłek macierzyński nie wchodzi w grę.

   Usuń
  4. A jak bank to zweryfikuje jak wypłata zasiłku idzie i tak od pracodawcy?

   Usuń
 3. https://bankobranie.blogspot.com/2020/03/720-zl-citibank-bp-motokarta.html?m=0
  Czy to jest ta sama promocja na innych zasadach?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten smartek LG jest sporo tańszy niż sugerujesz, ponadto ma słabiutką baterię (Li-Ion 3000 mAh) i dość stary procesor poprzedniej generacji Qualcomm Snapdragon 425 - bony w Lidlu są jednak ok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzałem w jednej z największych porównywarek cen. Wyszło mi 409 zł. No ale może da się kupić taniej. Jeśli ktoś zdecyduje się na telefon, to pewnie to sprawdzi - ja jedynie zasygnalizowałem, bo wartość 599 zł (z regulaminu) to za dużo ;) No a wybór nagród jest spory i jeśli ktoś potrzebuje nowego telefonu, to może wybrać np. bon Allegro i tam kupi sobie dowolny telefon (o 400 zł taniej).

   Usuń
  2. Tak, to bardzo przeciętny smartek, ale o dziwo ma moduł NFC.

   Usuń
 5. Czy posiadanie Moto Konta w TB też wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Bo to karta z innego banku (to tylko zbieżność nazw).

   Usuń
 6. Nie łapię się. Wypowiedzenie nawet składałem w listopadzie ale mnie zatrzymali promocją z moneybackiem 200 zł. Zawsze to pocieszenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak będę miał kartę czy jest opcja poleceń karty i ile mozna dodatkowo zarobić na 1 poleceniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tej promocji nie można polecać. Pytałem na infolinii.

   Usuń
 8. Czy posiadacz karty dodatkowej (właścicielem głownej jest mąż) jest wykluczony z promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie dodatkowa karta nie wyklucza.

   Usuń
  2. Regulamin promocji wyklucza "osoby, które od 31 grudnia 2019 r. posiadały w Banku dowolną Kartę Kredytową Citibank". W innych promocjach Citibanku najczęściej była mowa o wykluczeniu osób posiadających główną kartę kredytową. Zatem w tej promocji na 99,99% posiadacze karty dodatkowej będą wykluczeni.

   Usuń
 9. Czy jak bedemiał kilka towarów od róiżnych sprzedawców w koszyku na kwote ponad 400zł to ten bon do allegro przejdzie? Czy mozę trzeba go wykozystać tylko u jednego sprzedawcy przy płatności ponad 400zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Można w taki sposób opłacić koszyk zakupów u różnych sprzedawców.

   Usuń
 10. Dziękujemy!
  Twój wniosek został pomyślnie wysłany.

  Wszystkie zgłoszenia traktujemy priorytetowo. Dokładamy starań aby kontakt z doradcą Banku nastąpił do 5 dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach termin może zostać wydłużony.

  No to poszło. Czekam na kontakt.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaki minimalny limit na karcie można brać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Kto może otrzymać kartę w Citibanku? Osoba wnioskująca o kartę w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce"

   Usuń
  2. Nie pytałem o warunki ale o minimalną kwotę. Np w Millennium aby spełnić warunki trzeba brać minimum 3000 zł.

   Usuń
  3. Skąd niby ktoś na tym blogu miałby wiedzieć jaki są ich kryteria przyznawania limitów? Tego nie wiedzą nawet pracownicy banku, gdyż o wysokości przyznawanego limitu decyduje algorytm w ich systemie komputerowym na podstawie danych klienta.

   Usuń
  4. jak miałam tam ostatnio to minimum było 4 tysiące

   Usuń
  5. Siur, ktoś mający dochód 1200 zł miesięcznie zapewne bez problemu dostanie 3k limitu :)

   Usuń
 12. Jak w jakimś miesiącu nie wydam 500zł (w tym 250zł na BP) to już do końca promocji nie dostanę zwrotu czy tylko w tym miesiącu co nie wydałem 500zł, a w następnym jak wydam to już dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tracisz ten miesiąc ale nadal korzystasz z kolejnych

   Usuń
 13. Nie łapie się bo skorzystałem z promocji 400 zł na bon do Lidla, ale chciałem tylko napisać, że warunki tej promocji były łatwe, sama karta, dostęp, płatności, aplikacja mobilna bardzo prosta w obsłudze.
  To moja pierwsza styczność z kartą kredytową i City zdaje egzamin.

  OdpowiedzUsuń
 14. No w przypadku działalności gospodarczej jakie zaświadczenie o dochodach potrzebne?

  OdpowiedzUsuń
 15. No ale chwila moment czyli tej karty nie da sie zalozyc bez przeslania bankowi zaswiadczenia potwierdzajacego dochod netto ??? Dla dzialanosci gosp 2500zl dochod to moim zdanien mega wysoko . Malo kto sie zalapie na ta promocje tymbardziej w przypadku malych firm

  OdpowiedzUsuń
 16. Brałem udział w poprzedniej promocji z Citi gdzie do wykorzystania był bon 400 zł do biedronki, z 12.07.2019. Wszystkie warunki spełnilen jednak nie otrzymałem żadnej informacji od banku. Czy coś w tej sprawie można zrobić? Gdzie można się zgłosić żeby uzyskać jakieś informacje? Bezpośrednio do Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź wiadomości w bankowości. Ale zaloguj się w przeglądarce na komputerze bo ja tam właśnie miałem wiadomość. I to samo u żony. A np w aplikacji nie było tego widać. A przesłali nawet sporo przed czasem.

   Usuń
 17. Zamknięta karta 8 stycznia, kurdeeee

  OdpowiedzUsuń
 18. Czekamy na kontakt Citibanku już dwa tygodnie 😕 bo wnioski o karty złożyliśmy w edycji marcowej.
  Zero kontaktu, ktoś w ogóle otrzymał już tą moto kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem. Zadzwoń na infolinię albo wyślij wiadomość przez stronę banku. Następnego dnia oddzwonili.

   Usuń
  2. Można też pisać na callcenter@citi.com

   Do mnie zadzwonili następnego dnia. Wniosek złożony.

   Usuń
 19. Dla kart z limitem powyżej 5000 zł trzeba będzie przesłać do banku dokument dochodowy w ciągu 10 dni
  A co z mniejszym limitem np 2 lub 3 kilo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierzą klientom na słowo tak jak Twisto :)

   Usuń
  2. Sprawdzają w BIKu i rejestrze bankowym. Proszą o zgodę na sprawdzenie. Jak się jej nie może się okazać że nie będziemy mieli zdolności kredytowej.

   Usuń
 20. Jaki sposób na podpisanie umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefonicznie z hasłem które ustalasz. Konsultant wyjaśni ci to. Albo kurierem.

   Usuń
 21. Jak bank liczy wysokość dochodu? Średnia z ostatnich 3 miesięcy? Co jeśli ostatnia wypłata to mniej niż 1200, ale średnia z 3 mscy to ponad 1200?
  Czy 500+ bierze pod uwagę?

  OdpowiedzUsuń
 22. jeżeli warunki spełnię do końca kwietnia to dostanę nagrodę do końca lipca, tak?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy jeżeli będę wnioskowala o mniejszy limit np. 2000 to też dostanę nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie mówi nic o minimalnym limicie na karcie więc można dowolną kwotę wybrać.

   Usuń
 24. Sorry za mały offtop, ale szukam karty kredytowej ze zwrotem za zakupy spożywcze, poza TMUB która premiuje prawie wszystko na 5 proc i promocją Pajacyka w Santander. Na karcie 123 w Santander były kiedyś1% zwroty za zakupy spozywcze ale zmienili już niestety. Ktoś coś może podpowiedziec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z moneybackiem to teraz niestety bieda.

   Usuń
  2. Santander Consumer Bank: Visa Turbokarta ze zwrotem od 1 do 3% (wpis już bardzo stary, ale moneyback niezmiennie aktualny).

   Credit Agricole: karta kredytowa w promocji "Radość działa zbliżeniowo II" ze zwrotem 3% (za płatności Google Pay lub Apple Pay).

   Usuń
  3. Czy w TMUB wciąż mają 5-procentowy zwrot?

   Usuń
  4. Millennium daje 5-proc. zwrot za płatności BLIK.

   Usuń
 25. Czy obrót kartą da się zrobić przez Moje usługi, czy te płatności nie zostaną wliczone?

  OdpowiedzUsuń
 26. A jak ja już mam kartę w Citibanku to żona może zawnioskować teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Karta kredytowa to produkt indywidualny, więc możesz mieć swoją, i żona swoją.

   Usuń
 27. Wystarczy tylko płatność kartą za 500zł ?? i To w jednym miesiącu ?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy do kogoś z Was już oddzwonili? Złożyłam wniosek zaraz po pojawieniu się tego postu na blogu i na razie cisza w telefonie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dzisiaj oddzwonili. Wniosek był składany w piątek.

   Usuń
 29. Czy z kodem na allegro można kupić towar droższy niż 400 zł, zapłacić kodem a resztę z konta?

  OdpowiedzUsuń
 30. czy zasilenie z karty konta Revolut jest doliczane do obrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo jest transakcja szczególna. Poza tym Citibank pobiera prowizję za to (8% jednak nie mniej niż 10 zł).

   Usuń
 31. Czy zakup biletu lotniczego na stronie przewoźnika jest transakcją szczególną?

  OdpowiedzUsuń
 32. a czy kartą podarunkową można też zapłacić w sklepie online?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodziło mi o kartę podarunkową lidla i możliwość płacenia w lidlowym sklepie online - tak dla uszczegółowienia pytania.

   Usuń
  2. Tylko w sklepach stacjonarnych.

   Usuń
 33. Wniosek składany wczoraj, dzisiaj dzwonili. Nie moglem wziąć mniej niż 5 tys zł i nie moglem podpisać umowy elektronicznie. Pani przyjmująca wniosek powiedziała ze innej opcji nie ma. No i musiałem dosłać wyciągi z 3 ostatnich miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dosylalam im wczoraj dokumenty przez stronę która mi pani podała ale nie dostałam żadnego potwierdzenia wysłania tych dokumentów i brak kontaktu w sprawie mojej umowy, tez tak Pan miał, jak to wyglądało po wysłaniu dokumentów?

   Usuń
  2. Też nie dostałem potwierdzenia ale dokumenty dotarły.

   Usuń
 34. Żona miała taka sama sytuacje dzisiaj. Także limit min 5000 i wyciągi z 3m-cy z konta. Nie samo potwierdzenie wysokości pensji tylko cały przegląd konta. Co za inwigilacja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy bank chce udokumentowania. A w tych czasach gdy wielu traci płacę albo pensje mają ściętą o 20-50% to banki chcą się zabezpieczyć. Normalna sprawa.

   Usuń
 35. Zgłosiłam się od razu w czwartek, do dzisiaj niestety zero kontaktu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoszenie wysłałem też w czwartek. Dziś dzwonili.

   Usuń
 36. Dostałam e-kod do biedronki - to wcześniejsza promocja, tylko nie działa. Co robić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co znaczy nie działa? W kasie kasjerka musi wbić ten kod i zatwierdzić klawiszem PLU. Ważność kodu można sprawdzić na stronie Biedronki.

   Usuń
  2. pewnie była jakas "niekumata kasjerka" ja pytałem się 2 ekspedientek w biedronce i pokazywałem zdjęcie kodu w telefonie to żadna nie wiedziała o co kaman ,na szczęście kasjerka była w temacie

   Usuń
 37. dostałem sms, ze na mailu mam dostęp do umowy online, maila brak. co robic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sugeruję sprawdzić spam lub foldery typu "oferty", "zakupy" itp. Jeśli tam maila nie będzie, to pozostaje kontakt z bankiem.

   Usuń
 38. Hmmm.. dochód z udziałów w sp. z o.o. i akcyjnej uwzględniają. A w spółce jawnej? Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy działalność od 01.10.2018­ i dużo większy dochód niż minimalny zaliczy się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank zawsze podaje informację, że działalność powinna być od min. 2 lat. Choć w bankach zdarzają się (acz nie wiem czy w Citibanku) odstępstwa, gdy np. jest kontynuacja (czyli ktoś przechodzi z umowy o pracę na działalność gospodarczą i pozostaje w branży). Sugeruję wysłać zgłoszenie, a gdy oddzwoni konsultant od razu omówić sytuację - w ten sposób najprościej uzyskać wiążącą odpowiedź dla tego konkretnego przypadku.

   Usuń
  2. dzięki tak zrobię. Robisz super robotę pozdrawiam!

   Usuń
  3. Info dla innych przedsiębiorców bank nie trzyma się tego sztywno. Warto spróbować jeśli udokumentujecie odpowiednio dochody to spełnienie warunku 2 lat nie jest konieczne

   Usuń
 40. Czy podpięcie tej karty pod curve i płatności będą się liczyć do tego limitu 500 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 41. Zgłosiłem się tydzień temu. Dzisiaj do mnie zadzwonili. Wniosek przyjęty.

  OdpowiedzUsuń
 42. Cześć, popraw proszę datę na 2019 :) Dziękuję za informację o promce.
  "
  Wyrabiając kartę w powyższej promocji, możesz załapać się na promocję "Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta", bo te promocje łączą się ze sobą. A i warunki uczestnictwa pokrywają się ze sobą, bo wystarczy nie posiadać karty kredytowej Citibanku po 31.12.2020 r."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Poprawione. Dzięki za czujność!

   Usuń
  2. Złotówa, robisz tutaj super robotę - pozdrawiam!

   Usuń
 43. Czy kod allegro mozna uzyc wielokrotnie przy platnosciach rozlozonych w czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod Allegro jest jednorazowego użytku.

   Usuń
  2. Czy mam rozumieć że za jednym razem (oczywiście nie koniecznie u jednego sprzedawcy) będę musiał kupić rzeczy za 400zł?

   Usuń
  3. Przy którejś poprzedniej promocji z e-kodem na allegro trzeba było jednorazowo użyć kodu ale można było od paru sprzedawców zamówić (czyli wrzucać do koszyka) a potem zapłacić łącznie wszystko razem i wtedy właśnie użyć kodu.

   Usuń
  4. W koszyku może być wiele produktów od wielu sprzedawców. Ale to musi być jedna płatność. I wtedy można użyć ekod. Można dopłacać.

   Usuń
 44. 02.04 i do dzisiaj nikt z banku się nie odezwał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię. U mnie pomogło. Następnego dnia oddzwonili i wniosek złożony, karta przyznana.

   Usuń
 45. Przeszedłem całą procedurę, która trwała 20 minut i po 2 minutach otrzymałem z banku odpowiedź odmowną. Kiedy zapytałem o przyczynę takiej odpowiedzi uzyskalem informację, że bank zastrzega sobie decyzję.

  OdpowiedzUsuń
 46. Wnioskowałem 23 marca. Raz ktoś dzwonił ale nie byłem przy telefonie. Od tego czasu wypełnilem fomularz jeszcze 4 krotnie i nic. Fikcyjna promocja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mają 5 zgłoszeń od 1 osoby to nie dziw się że trzeba czekać.

   Usuń
 47. Wysłałem zgłoszenie w poniedziałek 06.04, do teraz brak kontaktu. Wiecie może, czy zawsze oddzwaniają, czy mogą nie oddzwonić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddzwaniają. 5 dni roboczych jeszcze nie minęło.

   Usuń
 48. Witaj,
  mój maz ma konto w Citibanku i na stronie jest informacja o promocji, gdzie za polecenie karty kredytowej zyskuje 200 zł, a osoba która ta karte wyrobi ma do wyboru: 400 zł bon na Allegro albo 400 zl bon do Lidl. Nie znalazłam u Ciebie tej promocji, chyba że jest ona jakoś zwiazana z ta powyżej? pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opis tej promki w Handlowym jest tutaj:
   https://bankobranie.blogspot.com/2020/04/1120-zl-citibank-bp-motokarta.html

   Usuń
 49. Na stronie gdzie wypełnia się formularz jest napisane:
  W każdym cyklu rozliczeniowym dokonuj kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP).
  Na blogu piszecie, że nie trzeba wydawać hajsu na stacji. To komu wierzyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wierzyć to zawsze tylko regulaminom promocji. A te mamy dwa.

   Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP MOTOKARTA i zyskaj dodatkową nagrodę o wartości co najmniej 400 zł” (czyli tej z 400 zł do Lidla, BP, Allegro lub z telefon LG) wymaga wydania 500 zł i można płacić gdzie się chce (może być na BP, ale nie musi).

   Jeśli zaś chodzi o promocję "Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta" (z bonusami pieniężnymi do 720 zł), to w tym przypadku w tych płatnościach na sumę min. 500 zł muszą znaleźć się płatności na BP (na sumę min. 250 zł).

   Usuń
 50. Ile wynosi okres bezodsetkowy w przypadku tej konkretnej karty? Jak jest liczony?

  Ps. Szkoda, że nagrody dostajemy dopiero po 3 miesiącach od spełnienia warunków promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 56 dni

   PS. Citi wysyła nagrody szybciej niż w regulaminie.

   Usuń
 51. 2 kwietnia składałem wniosek, kilka dni później jeszcze raz i nikt nie dzwonił, też tak długo czekacie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. callcenter@citi.com napisz tu maila, podaj swój nr tel. Oddzwonią w ciągu 1 dnia.

   Usuń
  2. Potwierdzam! Napisałem wczoraj i dziś telefon.

   Usuń
 52. W poprzedni poniedziałek miałem kontakt z banku, kazali mi dosłać dokumenty potwierdzający zarobki. Zrobiłem to tego samego dnia i do tej pory cisza. Jak długo mam czekać na kolejne kroki ze strony banku?

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy Czy dochód z zagranicy też się liczy, czy tylko wypłata w kraju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emerytura zagraniczna wypłacana za pośrednictwem banku w Polsce.

   Usuń
  2. Tak, emerytura z zagranicy może być. Babcia wnioskowała. Musiała tylko przekazać im wtedy 2 dokumenty. Wyciąg i decyzję o waloryzacji.

   Usuń
 54. Czy dochód z zagranicy też się liczy, czy tylko wypłata w kraju?

  OdpowiedzUsuń
 55. Hej ,to jest tak jak w twisto, występuję o karte kredytowa,oni ustalaja ze mną wyskosc kredytu ten okres bezodsetkowy to te 50 kilka dnii w tym okresie splacam tyle ile wykorzystalem i dalej mam pelna kwote do wykorzystania ,jezeli zas nie chce juz potem z tej karty korzystac to nie ruszam tego kredytu i nic im nie płacę? A jak jest z rozwiazaniem ,czy nie ma oplat jak nie bede tego kredytu wykorzystywal?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo podobnie to wygląda. Przy czym okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni.

   Jeśli z karty środki nie są wykorzystywane, to nie ma opłat, ani prowizji (karta jest bez warunków za 0 zł).

   Usuń
 56. Czy to prawda, że informacja o właścicielu karty idzie do BIK?
  I że obniża nam zdolność/wiarygodność kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to tylko niesprawdzone plotki :)

   Usuń
  2. @Anonimowy 16 kwietnia 2020 22:25
   Oczywiście że tak. Karta kredytowa to przecież już zaciągnięty kredyt. I każda niedozwolona zwłoka w spłacaniu takiej karty - choćby najmniejsza - pozbawia wiarygodności kredytowej. Tak samo jak długi telekomunikacyjne.

   Usuń
 57. Kobieta z banku przez telefon powiedziała abym weszła na stronę banku i wysłała wyciąg z konta i skan dowodu .Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dokładniej? Mam założyć jakiś profil czy na jakiegoś emaila ich ? Kobieta miała słaby mikrofon i ciężko ją rozumiałam a sama byłam w pracy i nie miałam czasu by tak długo rozmawiać.

  OdpowiedzUsuń
 58. ile czekaliście na kontakt wysłałem zgłoszenie 13 kwietnia i 15 tylko dostałem smsm ze wkrótce skontaktujeemy się ale do dzisiaj cisza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponad tydzień.

   Usuń
  2. 3 tygodnie i próbowano mi wmówić że w systemie nie został złożony żaden wniosek. Na szczęście zrobiłam printscreeny bo tak samo mnie załatwili w marcowej promocji. Napisałam maila ze skargą na 3 adresy mailowe załączając dowód że wniosek złożyłam- zdjęcia i następnego dnia miałam telefon.

   Usuń
 59. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 60. Otrzymałam kartę z limitem 0,00 zł i zgłupiałam. Bank otrzymał dokumenty o dochodach (przesłane na stronie), i nie wiem co teraz zrobić. Ściągnęłam aplikację, aktywowałam kartę, limit wciąż 0,00. Lista tematów do kontaktu ograniczona, nie mam co wybrać, a za kontakt telefoniczny każą sobie dodatkowo płacić. Czy sama mam sobie zmienić limit w ustawieniach karty? Czy taka zmiana jest dodatkowo płatna? w dokumentach przesłanych przez bank nie mogę znaleźć takich informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki limit jest w umowie? Może to jakiś błąd. Warto skontaktować się z bankiem (za pomocą wiadomości w bankowości lub poprzez infolinię - część spraw idzie załatwić bez opłaty za CitiPhone).

   Usuń
  2. w umowie w par.1 p.2 w okienku 'przyznany limit' jest pusto, w punkcie 3 jest info, że limit wzrośnie do kwoty xxxx w ciągu 5 dni od dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód. Dokuenty potwierdzające dochód były przesłane przez stronę banku po telefonicznym złożeniu wniosku (rozmowa z bankiem).
   Napisałam wiadomość poprzez zakładkę 'kontakt' po zalogowaniu się na swoją stronę banku, próbowałam też skontaktować się przez infolinię - za każdym razem po dwóch sygnałach byłam rozłączana.

   Usuń
  3. Dzisiaj zmienił się limit z zera na nawet trochę jak dla mnie za duży. Ważne że jest już ok.

   Usuń
 61. Gdzie jest napisane o tych 56 dniach bezodsetkowych? w umowie nie widzę
  Co oznaczają takie zapisy na umowie , w jednym miejscu jest : Całkowita kwota kredytu 14800 a w drugim: Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 15449?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki jest grace period, czyli okres bezodsetkowy. Wynika to z regulaminu kart.

   Zapisy w umowie przedstawiają symulację. Muszą takie być w oparciu o wzór z ustawy, co ma na celu możliwość porównania ofert. W przypadku k. kred. jest jednak bez sensu bo zakłada spłacanie jej jak kredytu ratalnego.

   Usuń
 62. Ostatnią karte citi simpy sity zamknąłem w grudniu. Złożony wniosek w święta, dzisiaj telefon, wszystko podane, konsultant na koniec twierdzi że trzeba poczekać na przeprocesowanie wniosku i zaraz oddzwoni. Po 4 minutach dzwoni i twierdzi ze system banku wniosek odrzucił. Na pytanie dlaczego nie potrafił odpowiedziec. Ktoś miał tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mógł zmienić się Twój scoring. Może coś masz negatywnego w historii. Może bank zmienił politykę kredytową. Powody mogą być bardzo różne. Mi przyznali. Powracam po podobnej przerwie.

   Usuń
 63. Złożyłem wniosek w terminie i nikt sie ze mna nie skontaktował, czy to normalne? Można cos z tym zrobic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomnij się na maila callcenter@citi.com - podaj nr tel. to oddzwonią.

   Usuń
  2. pierwszy wniosek złożyłąm 4 kwietnia, nikt nie zadzwonił przez 10 dni, więc 14 złozyłam jeszcze raz i dopiero dziś miałam telefom

   Usuń
 64. Potrzebuje adres strony do załączenia dokumentów potwierdzających wynagrodzenie, nie miałem możliwość zapisać podczas rozmowy liczyłem ze Pani prześle mailem ale jednak nic nie ma na poczcie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. formularz@citi.com

   Usuń
  2. https://www.online.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/

   Usuń
 65. Witam
  Czy jest jakiś termin do kiedy trzeba umowę podpisać jak już wysłałem wniosek? Coś się Dzwonić nie możemy😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Też czekam. Dostałem smsa że się odezwą.

   Usuń
 66. ile czekaliście na umowę w mailu po wstępnej pozytywnej decyzji banku i po wysłaniu dokumentów?
  Wczoraj byłą decyzja i wczoraj wysłałam dokumenty i do dziś nic. pamiętam, że poprzenio było twgo samego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 67. Czy bezpośrednio po wykonaniu transakcji kartą mogę od razu na bieżąco ją spłacać? Czy będzie to rzutowało na otrzymanie nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 68. 15 kwietnia złożyłam wniosek, został rozpatrzony pozytywnie i nadal zero jakiegokolwiek kontaktu. Na infolinię nie można zadzwonić, na czacie podałam swój numer prosząc o kontakt i też cisza. Nadal czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. callcenter@citi.com napisz maila, podaj nr tel. oddzwaniają.

   Usuń
  2. Ten adres mailowy był podany we wcześniejszych komentarzach i tam również napisałam wiadomość, wczoraj. Na razie bez odzewu.

   Usuń
 69. WItam
  Dzwonił konsultant i zrobił caly wywiad-- na koniec stwierdizl ze nie ma decyzji banku ale oddzwoni jutro (3 dni temu) do tej pory nikt nie dzwonił ..Dostałem SMS żeby przesłać dokumenty lecz link ktory podaja https://www.citibankonline.pl/przeslanie_dokumentow/ po klikniecie przechodzi do strony na ktorej pojawia sie bład "Access forbidden"

  OdpowiedzUsuń
 70. Umowa zawarta w kwietniu. 500,- zł trzeba wydać do końca czerwca, czy po 500,zł w każdym miesiącu (maj, czerwiec, lipiec) do otrzymania bonusu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby promocji z nagrodą o wartości 400 zł chodzi o sumę transakcji w tym okresie (przykładowo: 200 zł w maju i 300 zł w czerwcu).

   Usuń
 71. Witam. Transakcja w Internecie opłata za zakup w sklepie. Na koncie jest pod nazwą przelew. Czy takatransakcja też wlicza się do wydanej kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak płatność była z podaniem danych z karty, a nie przelewem z karty to będzie okey. Możesz zapytać w bankowości. Za szybko nie odpisują ale będziesz mieć potwierdzenie czy ci zaliczą tę konkretną płatność.

   Usuń
 72. Dzwonił konsultant, rozmowa trwała ponad godzinę (!), ale wszystko w końcu się udało. Następnie przesłałem wymagane dokumenty na podany e-mail i cisza. Tydzień nikt się nie odzywa. To o co chodzi? Odrzucili wniosek czy jeszcze czekać albo samemu dzwonić do Citi??

  OdpowiedzUsuń
 73. Ja już czekam prawie miesiąc na decyzję. Dzwoniłam póki co 2 razy na infolinię i obiecano mi kontakt z doradcą, u którego składany był wniosek, ale dalej cisza. Też ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłem uczestnikiem promki ze zwrotami za płatności ich kartą płatniczą i to mi wystarczy raz na całe życie!

   Usuń
  2. Złożyłem wniosek, został rozpatrzony wg. słów konsultanta pozytywnie. Był kurier (listonosz) zostawił pustą kopię umowy nie wypełnioną i nie podpisaną przez bank, zweryfikował moje dane i CISZA. Nic nie podpisywałem, bo nie było drugiej kopii umowy do odesłania.
   Dzwoniłem to niby mieli przysłać w ciągu 1-2 dni umowę na maila, żeby odbyło się to bezdotykowo bo korona. Ale kolejne 2 tyg. mija i nic - ani umowy ani karty.

   Wygląda to tak, że wyciągnęli ode mnie wszelkie dane łącznie z dochodami i zamilkli.

   Usuń
  3. Spokojnie, trzeba czekać. Choć niestety długo to trwa, ale doczekasz się.

   Usuń
 74. wniskie skłądałam dwa razy 4 i 14 kwietnia. oddzwonili 24, wysłałam dokumenty i cisza. Tydzień temu dzwoniłam, mam czekać wniosek jest w weryfikacji. Tego samego dnia przyslali na maila regulamin i kolejny tydzień cisza. Czy po takim długim czasie skończyło się u kogoś pozytywnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie. 2 razy skladałem wniosek. 2 razy musiałem przesylać dokumenty w formie PDF ( o zarobkach )
   Dzis był listonosz, spisał dane i zostawił umowe. Po otwarciu cała umowa jest pusta tj nie ma danycb osobowych, kwot itp. czysty gotowy formularz nie uzupełniony. Tez tak mieliście ?

   Usuń
  2. Drugi egzemplarz przyjdzie po podpisaniu umowy ze strony banku. Taką politykę mają od lat.

   Usuń
 75. Witam.
  Aby spełnić warunki na nagrodę 400 do Lidla itp
  Wystarczy że dokonam płatności na 500zl w trzecim miesiącu licząc od podpisania umowy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy aby na pewno chodzi o tę promocję? Bo ona była na tyle niedawno, że jeszcze 3 miesiące minąć nie mogły.

   Chyba, że mowa o promocji, którą opisywałem tutaj. To tam tak, czas na wykonanie płatności był do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

   Usuń

 76. Z usług dodatkowych (dobrowolnych) można włączyć CitiAlerts? Z tabeli opłat wynika, że usługa jest bezpłatna..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tę usługę akurat można włączyć, bo w przypadku kart Citi Simplicity i Citibank BP-Motokarta jest to darmowa usługa :)

   Usuń
 77. "Płatności mogą być wykonane jedną lub wieloma transakcjami - ważne by łącznie we wskazanym okresie wydać kartą sumę min. 500 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres"
  a to ciekawe bo mi dzisiaj na infolinii babka powiedziała że muszę wydać 2000 zł w ciągu 3 miesięcy od wydania karty by dostać bon na 400 zł do lidla. O co chodzi??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest 500 i tego się trzymajmy, chyba że ktoś widział inny? Trzeba było babki spytać który punkt jakiego regulaminu mówi o 2000?

   Usuń
  2. Nie wierz w to co mówi infolinia. Ważne jest to co w regulaminie i sprawa jest jasna i klarowna. Wydać wystarczy 500 zł.

   Usuń
 78. Czy płatności poprzez curve będą się liczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Transakcja szczególna (więc i prowizja)

   Usuń
 79. czy dostał już ktoś informacje o przyznaniu nagrody w tej promocji? Warunki spełniłem w kwietniu, a oni wcześniej dosyć szybko informowali o nagrodach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie warunki spełnione na początku maja. Niczego nie mam.

   Usuń
  2. Też spełniłem w kwietniu i nie dostałem jeszcze żadnej informacji. Liczyłem że będzie mail w pierwszej połowie miesiąca tak jak to było dotychczas

   Usuń
  3. Dostalem dzisiaj taka wiadomosc:
   Drogi Kliencie

   Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.
   Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania elektronicznej karty podarunkowej ("Voucher") o wartości 400 zł do allegro.pl.
   Voucher zostanie wysłany poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

   Warunki spełniłem w kwietniu.

   Usuń
 80. czy wiecie na której stronie podana jest data dotycząca poniższego punktu?

  do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);


  i przy okazji, z innej beczki :) czy mogę jakoś połączyć konta payback? mam już jedno od wielu lat + to co jest na CITI

  OdpowiedzUsuń
 81. Wpadł komuś mail z informacją o premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dostałem info o spełnieniu warunków. Dostanę voucher do 60 dni od informacji że spełniłem warunki.
   500 zł płatnością karta spełniłem na początku maja gdzie 2-3 maja.

   Usuń
 82. Cześć, właśnie dostałem kartę. Nie mogę znaleźć w regulaminie informacji, podpięcie karty CITI BP pod google pay traktowane jest jak normalna płatność? Powinno być to traktowane to samo, jednak jest tworzona wirutalna karta z innym numerem.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność Google Pay (czy Apple Pay) to ciągle płatność tą samą kartą (acz w nieco innej formie). Tego typu płatność powinna się liczyć (choć osobiście stronię i czekam, gdy skorzystanie z tej formy płatność być może będzie kiedyś ponownie premiowane; bo już tak bywało).

   Usuń
 83. Nie. 500 zrobiłem w kwietniu.

  OdpowiedzUsuń
 84. Mam dwa krótkie pytanka:
  1. Jak wydam te 500 zł w miesiącu zawarcia umowy, to już się zaliczy i dostanę w kolejnym miesiącu info o nagrodzie?
  2. Wpłaciłem za pomocą karty zagraniczny datek w dolarach. Zostało to oczywiście przewalutowanie na złotówki. To się zaliczy na poczet wydatków uprawniających do premii?

  Dzięki, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak
   2. Prawdopodobnie ale sprawdź w regulaminie promocji czy nie ograniczają do płatności w PL

   Usuń
 85. Również dostałem 28 maja wiadomość o spełnieniu warunków. Warunki spełniłem w kwietniu (płatności + logowanie w aplikacji). Zadłużenie spłaciłem w maju. Wiadomość po zalogowaniu się w serwisie internetowym (nie aplikacji) w zakładce "kontakt -> moje wiadomości":

  Drogi Kliencie
  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś/aś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody Karty Prezentowej LIDL.

  Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy

  OdpowiedzUsuń
 86. ja dzisiaj dostałem info o przyznaniu nagrody

  OdpowiedzUsuń
 87. Szok jak u was wszystko szybko poszło! Ja na każdy kolejny krok czekam i czekam, dzownię na infolinię, ponaglam. Od złożenia wniosku do telefonu od konsultanta czekałam ze 3 tyg! Dzisiaj w końcu podpisałam umowę! Mam nadzieję, ze teraz karta w miarę szybko przyjdzie...

  OdpowiedzUsuń
 88. a ja dziś dostałam paczkę z telefonem :) jupi!
  za to santander po złożeniu reklamacji milczy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też dzisiaj przyszedł :)

   Usuń
 89. Kartę dostałem 22.05. Jeszcze w maju spełnione warunki i 9.06. wiadomość:
  "Drogi Kliencie
  (...)Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś/aś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody Karty Prezentowej LIDL".

  Czyli poszło bardzo szybko:) Teraz pozostaje czekać te 60 dni. Mam nadzieję, że może nie zwlekają do ostatniej chwili?

  OdpowiedzUsuń
 90. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 91. Czy citibank oferuje jeszcze cashback 10% max. 200zł za anulowanie wypowiedzenia umowy? Dostałem dzisiaj ofertę na cashback 100zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez mi ostatnio proponowali 10% max 100 zl, ale jak odmowilem to potem jeszcze proponowali 10% max 200 zl.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...