Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla przedsiębiorców IV: aż 900 zł do wzięcia za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2020

Promocja dla przedsiębiorców IV: aż 900 zł do wzięcia za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku

Santander Bank odpalił kolejną edycję promocji swego konta firmowego.

Promocja dla przedsiębiorców III w Santander Banku
Do wzięcia czekają premie pieniężne na sumę nawet 900 zł. A osoba zakładająca konto w tej promocji dodatkowo uzyskuje gwarancję darmowego konta na okres dwóch lat! Konto można założyć bez wychodzenia z domu (i tak samo można spełniać warunki promocji).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Premia do 900 zł za konto firmowe w promocji Santander Bank


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która od 31.03.2019 r. nie miała jakiegokolwiek bieżącego rachunku firmowego w Santander Bank Polska.

Posiadanie konta osobistego czy innych produktów dla klientów indywidualnych nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • najpóźniej do 30.09.2020 r. złóż wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit; w promocji udziału nie bierze karta Visa Business) oraz z usługami bankowości elektronicznej MiniFirma;
 • wyraź zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
 • do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii wykonaj co najmniej jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego w wysokości co najmniej 200 zł (spójrz tabela niżej).

Dalej pozostanie wykonywanie płatności kartą wydaną do konta, gdyż wysokość premii zależeć będzie właśnie od sumy tych transakcji. Bank będzie naliczać 3% zwrotu od dowolnych płatności (można płacić kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; wykluczone są jedynie: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory).

Okres naliczania zwrotów za płatności kartą obowiązuje przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych i liczony jest od dnia otwarcia konta. Maksymalnie można uzyskać do 150 zł zwrotu za dany miesiąc, więc łącznie konto firmowe przynieść może nawet 900 zł (w ciągu 6 miesięcy).

Przebieg promocji dla przedsiębiorców obrazuje też poniższa tabela (z regulaminu promocji):
Przebieg promocji dla przedsiębiorców w Santander Banku

Zwrot będzie wypłacany na konto uczestnika promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

💡 Na koniec przypomnę, że w przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych premii wygląda inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Premie czy zwroty otrzymane w ramach promocji są przychodem firmy, więc niezbędne jest ich rozliczenie i odprowadzenie podatku - obowiązek ten spoczywa na przedsiębiorcy.

Ile kosztuje Firmowe Konto Godne Polecenia


W tym miejscu standardowo przedstawiam stawki wynikające z taryfy opłat i prowizji, ale tym razem muszę zacytować spory fragment regulaminu promocji, bo to on bierze górę i jest wiążący dla uczestników promocji oraz dla Santander Banku Banku. A wygląda to bardzo korzystnie:
"Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej polegającej na:  
1. Zwolnieniu z opłat naliczanych przez Bank przez 24 miesiące z tytułu:
a. prowadzenia Konta Firmowego Godnego Polecenia, 
b. przelewów wykonywanych w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma 
c. przelewów w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska - polecenie przelewu SEPA 
d. 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
e. realizacji zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma, 
f. realizacji poleceń zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma z rachunku płatnika na rachunek odbiorcy prowadzony w innym banku, 
g. wysłania smsKodów autoryzacyjnych, 
h. użytkowania pierwszej karty debetowej (w PLN) do Konta Firmowego Godnego Polecenia (do wyboru: Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit) 
i. wypłaty gotówki kartą: 
   i. w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska S.A., 
   ii. w terminalach innych instytucji w kraju, 
   iii. bankomatach i terminalach innych instytucji za granicą."

W praktyce więc wszystko co najistotniejsze w przypadku konta na okres nawet 2 lat można sobie zapewnić bez opłat (i to przez ten okres warunki z regulaminu biorą górę nad standardową ofertą wynikającą z taryfy opłat i prowizji). Z promocyjnych warunków bank może Cię jednak wykluczyć, jeśli posiadasz inne firmowe konto w Santander Bank Polska, wypowiesz umowę o usługi bankowości elektronicznej "Mini Firma" lub gdy Twe roczne przychody przekroczą 10 milionów zł.

Umowę o konto można zawrzeć podczas rozmowy wideo z doradcą banku - możliwe jest to więc bez wychodzenia z domu! Twe urządzenie (komputer, tablet czy smartfon) musi być jednak wyposażone w kamerkę. Pamiętaj też, że rozmowa wideo we wniosku o konto możliwa jest tylko w dni robocze w godzinach od 8 do 20.

Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Lokata w banku Santander To 0.01 ten trzeba z daleka omijać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu lokaty nie trzeba zakładać.

   Usuń
 2. Płatności za reklamację na Facebooku zaliczą się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań (bo wykluczone są jedynie kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory).

   Usuń
 3. A po jakim czasie konto można zamknąć bez ponoszenia opłat? Po 7 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostajesz ostatnią premię i wtedy zamykasz konto bez opłat.

   Usuń
 4. Czy tymi 900zł można sobie doładować revolut? :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 900 zł to premia. Ale jeśli chodzi o transakcje pod zwroty to wykluczeń nie ma.

   Usuń
 5. w przypadku firmy nie działa program poleceń jeśli osoba fizyczna poleci komuś, żeby otworzył sobie konto firmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń w Santander Banku ("Polecam mój Bank - edycja VII") dotyczy jedynie kont osobistych.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...