Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Audioteka przez 30 dni za darmo w promocji "#zostańWdomu i korzystaj z Audioteki" dla zaproszonych klientów PKO BP

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.04.2020

Audioteka przez 30 dni za darmo w promocji "#zostańWdomu i korzystaj z Audioteki" dla zaproszonych klientów PKO BP

PKO BP przygotował promocję, dzięki której można uatrakcyjnić sobie czas spędzany w domu.

Promocja "#zostańWdomu i korzystaj z Audioteki" w PKO BP
Do wzięcia czeka darmowy dostęp do kolekcji wybranych treści w serwisie Audioteka przez 30 dni. Warunki do spełnienia są całkiem proste. A to nie jest jedyna taka promocja na czas społecznej kwarantanny w związku z epidemią koronawirusa. O innych propozycjach przypominam na końcu niniejszego wpisu.

Czym jest Audioteka? Na początku krótkie objaśnienie dla osób, które pierwszy raz stykają się z tą nazwą. Audioteka to serwis z audiobookami i słuchowiskami online, który umożliwia dostęp do ponad 8000 tytułów. Użytkownicy serwisu korzystać mogą z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Standardowa, miesięczna subskrypcja Audioteki kosztuje 19,90 zł (choć może ją poprzedzić 14-dniowy okres próbny za 0 zł). Dzięki promocji od PKO BP uzyskać można darmowy dostęp przez 30 dni.

Nagroda. Do wzięcia czeka kod promocyjny, który uprawnia do darmowego korzystania Audioteki przez 30 dni (od dnia aktywacji kodu) i daje możliwość dostępu do kolekcji audiobooków przedstawionej tutaj.

Promocja ma być dostępna do 31.05.2020 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród (ta jednak jest ogromna, bo bank przygotował aż 950 000 nagród). Każdy uczestnik zdobyć może tylko jeden kod promocyjny.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w PKO BP (PLN, z wyłączeniem rachunków Inteligo), która dostanie od banku zaproszenie do udziału w promocji za pośrednictwem bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO (niezbędne jest przy tym posiadanie lub wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, automatycznych systemów wywołujących.

Zasady promocji #zostańWdomu i korzystaj z Audioteki


By wziąć udział w akcji PKO BP i uzyskać darmowy dostęp do Audioteki przez 30 dni:
 • w okresie od 8.04. do 31.05.2020 r.:
  • wykonaj co najmniej 3 transakcje BLIKiem (z wyłączeniem przelewów) na łączną kwotę min. 20 zł lub 
  • wykonaj 3 przelewy za pomocą bankowości iPKO lub aplikacji IKO (chodzi o "zwykłe" przelewy krajowe Elixir) na łączną kwotę min. 20 zł;
 • na dzień przekazania nagrody posiadaj aktywny dostęp do bankowości internetowej iPKO i aplikacji mobilnej IKO oraz nie odwołuj zgód marketingowych.

Nagroda w postaci kodu promocyjnego, który będzie można wykorzystać w serwisie Audioteka w celu aktywacji darmowego dostępu do kolekcji przez okres 30 dni, będzie przekazana w ciągu 14 dni od daty spełnienia powyższych warunków promocji. A ma się to stać za pomocą powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO, w bankowości internetowej iPKO lub wiadomością SMS (tyle opcji przedstawia regulamin promocji).

Kod można będzie aktywować najpóźniej do 14 dni kalendarzowych po dniu zakończenia promocji (czyli do 14.06.2020 r.).

#ZostańWDomu w promocjach innych banków


Do tego, by nie wychodzić z domu, gdy to niepotrzebne, nawiązuje też BNP Paribas. Akcja "Nadal zostań w domu" pozwala zgarnąć premię pieniężną 200 zł lub 250 zł do wydania na Allegro (samodzielnie możesz zdecydować, którą nagrodę wybrać).

Także bez ruszania się sprzed komputera czy bez wypuszczania smartfona z ręki można wziąć udział w promocjach innych banków (dotyczy to zarówno sposobów zawarcia umowy - co możliwe jest zdalnie, jak i spełniania warunków promocji). Sprawdź jak uzyskać do 220 zł za konto w Millennium oraz łatwy bonus do 200 zł za konto w Banku Pekao.

Na obecnych klientów Getin Banku czeka z kolei konkurs #zostanwdomu, w którym najszybsi uzyskają karty podarunkowe o wartości 20 zł, a najlepsi o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

A jeśli zastanawiasz się jak spełniać warunki promocji (gdzie przecież zazwyczaj trzeba płacić kartą) i robić to bez wychodzenia z domu, to sprawdź promocję serwisu umożliwiającego opłacanie przez Internet rachunków i faktur za media. Do wzięcia jest bonus 30 zł za rejestrację w serwisie Moje Usługi.

Na koniec podpowiem, że dostęp do swych multimedialnych, wybranych treści udostępnia również Empik.com, a na Allegro można korzystać z darmowych przesyłek w ramach oferty Allegro Smart. Tych propozycji nie prześwietlam, bo nie są to promocje bankowe, ale podsuwam, bo warto jest je sprawdzić.

Za podrzucenie informacji o promocji PKO BP dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Szkoda że Inteligo znów potraktowane po macoszemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz w Inteligo nawet konta nie da się założyć bo kurierzy inPostu nie jeżdżą z umowami.

   Usuń
 2. Przelewy mogą być do innego banku na swoje konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...