Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Kupuj z domu" i zyskaj do 210 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.04.2020

"Kupuj z domu" i zyskaj do 210 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

BNP Paribas udostępnił nową promocję, w której w prosty sposób zyskać można do 210 zł.

Promocja "Kupuj z domu" z premią 210 zł za konto w BNP Paribas
To nagroda gwarantowana za spełnienie bardzo prostych warunków. A spełnić je można bez wychodzenia z domu. Tak samo założysz też konto w tej promocji.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Kupuj z domu" i zyskaj 210 zł


Dla kogo promocja konta w BNP Paribas? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont. Uczestniczyć w promocji na szczęście mogą za to klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji "Kupuj z domu" do wzięcia czekają dwa gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 100 i 110 zł. Łącznie więc zgarnąć można nawet 210 zł. Nagrody wpłyną na Twe konto, więc środki te będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Realny zysk będzie jednak nieco niższy w związku z opłatą za kartę, którą bank pobiera bezwarunkowo (o szczegółach piszę nieco niżej).

Limit rejestracji. W promocji "Kupuj z domu" udział wziąć może maksymalnie 4000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji organizator umieści stosowną informację, a kolejne rejestracje wówczas nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy, kto zdąży się zarejestrować, będzie mieć pewność wzięcia udziału w promocji i otrzymania nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Kupuj z domu"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.04.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartę Otwartą na eŚwiat; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 22.05.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę do konta.
 • w maju 2020 r.:
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 6 płatności BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia będzie jeszcze drugi bonus - tym razem w wysokości 110 zł. By go uzyskać, oprócz spełnienia warunków uzyskania pierwszego bonusu 100 zł:
 • w czerwcu 2020 r.:
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 6 płatności BLIKiem.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych bonusów organizator promocji będzie powiadamiał Cię mailowo:
 • do 19.06. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w maju) oraz
 • do 24.07. (o bonusie 110 zł za spełnienie warunków w czerwcu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 25.06. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata bonusu 100 zł ma nastąpić do 30.06., a bonus 110 zł wpadnie do 31.07.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne informacje dla uczestników promocji "Kupuj z domu"


Spełniając warunki powyższej promocji konta w BNP Paribas, nie zapomnij o wytycznych: 

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie pieniężnym (a przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w BNP Paribas, charakteryzujące się poniższymi, bardzo klarownymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, w zamian umożliwiając jednak bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.

Opłata miesięczna za kartę wpłynie na ostateczny zysk z udziału w promocji, który będzie niższy o 24 zł (4 miesiące po 6 zł). Kartę trzeba utrzymywać do momentu otrzymania bonusów. Później możesz z niej korzystać dalej lub wymienić na Kartę Otwartą na Dzisiaj (którą łatwo mieć za 0 zł - wystarczy wtedy wykonać jedną płatność miesięcznie na dowolną kwotę).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę o konto zawrzesz wtedy za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie jeszcze kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Kupując można zyskać 210 zeta? Jak to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta do konta kosztuje 6 zł miesięcznie.

   Usuń
 2. Ciekawe kiedy znowu wyłączą możliwość składania wniosków?

  OdpowiedzUsuń
 3. CTRL+C i CTRL+V nie zawsze działa poprawnie :) Sprawdź regulamin wykluczeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. EnveloBank z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia procedury weryfikacji tożsamości oraz podpisania umowy za pośrednictwem kuriera z powodu trwającej epidemii COVID-19 podjął decyzję o tymczasowym wstrzymaniu możliwości zawierania umów o ROR tą drogą.

  Wcześniej na podobny krok zdecydowały się m.in. PKO BP, Santander oraz mBank.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bank millenium nowa edycja konta tylko na 2%! w dodatku badanie salda nastąpiło 18 kwietnia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety. Więcej na ten temat w zaktualizowanym wpisie tutaj

   Usuń
 6. Zawarcie umowy przelewem czy przez kuriera? Bo jak przez kuriera, to słabo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SMSem i później przyjeżdża kurier. Ale już z nim umowy nie podpisujesz tylko podpisujesz potwierdzenie odbioru karty do konta.

   Usuń
 7. Zarejestrowałam się dziś w promocji bez problemu. Złożyłam wniosek na stronie na która zostałam przekierowana i okazało się weryfikacja danych nie udała się. Nie rozumiem zupełnie dlaczego dlaczego ? A w celu podpisania umowy zgłosić się do oddziału Banku.
  Czy to wynika z tego że wstrzymano dostarczanie kart przez kurierów również w tym Banku ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ktoś wie jak zamknąć konto w BNP Paribas? czy tylko w Oddziale? Mam założone wcześniej "Konto z zyskiem"

  OdpowiedzUsuń
 9. w czerwcu 2019 zamknąłem konto w bgż bnp. łapię się na tą promo,czy jednak nie spełniam warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Pozostaje jeszcze trochę (o ile zostanie utrzymana 12-miesięczna karencja) zaczekać.

   Usuń
  2. dzięki

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...