Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Chwyć premię", "Dzień kobiet z bankiem" lub "Przedwiośnie z kontem" w BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.04.2020

Uczestniku promocji "Chwyć premię", "Dzień kobiet z bankiem" lub "Przedwiośnie z kontem" w BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas finalizacji udziału w kolejnych trzech promocjach z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Finalizacja 3 promocji konta w BNP Paribas: kwiecień 2020
Bank ten odpala na tyle dużo promocji, że co miesiąc przypominam o uzupełnieniu danych do wypłaty premii w kilku różnych promocjach. Nie inaczej jest i tym razem. Bo to właśnie czas, gdy organizator powinien przesłać maila powiadamiającego o nagrodzie i czas, gdy na tę wiadomość trzeba zareagować.

Szczegóły dotyczące każdej z tych akcji już na blogu omawiałem we wpisach:

Dziś jednak przypomnę najważniejsze wytyczne, podpowiem gdzie uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty bonusów oraz co zrobić w sytuacji, gdyby z jakiejś przyczyny mail powiadamiający o przyznaniu nagrody jednak nie dotarł. Przy okazji piszę również o tym, gdzie obecnie można zarobić w równie prosty - jeśli czasem nawet i nie prostszy - sposób.

"Chwyć Premię" i "Dzień kobiet z bankiem"


O tych promocjach piszę łącznie, bo warunki uczestnictwa, jak i warunki uzyskania pierwszego z bonusów idealnie się ze sobą pokrywały. A należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 8.03.2020 r. złożyć wniosek, a do 22.03.2020 r. zawrzeć umowę o konto w BNP Paribas z kartą i dostępem do bankowości internetowej oraz
 • w marcu wykonać 5 płatności kartą wydaną do konta.

Kto te warunki spełnił, ten (najpóźniej do 21.04.) powinien otrzymać maila od organizatora. To wiadomość nie tylko powiadamiająca o przyznaniu nagrody, ale też zawierająca kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji "Chwyć premię" lub "Dzień kobie z bankiem".  I właśnie tam, najpóźniej do 26.04. należy podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusu 100 zł ma nastąpić do końca kwietnia. 

Jednocześnie pamiętaj też o spełnianiu warunków w kwietniu i maju, by zgarnąć kolejny bonus (w wysokości 250 zł) w przypadku promocji "Chwyć premię" albo w promocji "Dzień kobiet z bankiem" w kwietniu w celu uzyskania drugiego bonusu 100 zł.

Przedwiośnie z kontem (z premią do 250 zł)


By wziąć udział w tej marcowej promocji i w celu zgarnięcia pierwszego z bonusów (50 zł), należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 18.03.2020 r. zawnioskować o konto, by do 31.03.2020 r. zawrzeć umowę o konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Za spełnienie tych prostych warunków przewidziany został pierwszy bonus. O jego przyznaniu organizator postanowił powiadomić mailowo najpóźniej do 26.04.2020 r. I na tę wiadomość należy zareagować, by za pomocą danych w nim zawartych, zalogować się na stronie promocji i najpóźniej do 26.04. podać numer rachunku konta do wypłaty bonusów (musi być to numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach niniejszej promocji). Pierwsza wypłata ma nastąpić do 30.04. A kolejne 2 bonusy po 100 zł każdy przewidziane są za spełnienie  warunków promocji przewidzianych na kwiecień i maj.

Nieco niżej podpowiem co zrobić w sytuacji, gdy nie znajdujesz maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody. Nim to jednak zrobię, przypomnę gdzie i w jaki sposób...

Zarobić jeszcze więcej w innych promocjach


Z aktualnie dostępnych promocji bankowych, do najpopularniejszych wśród Czytelników bloga należą poniższe okazje:

Brak maila od organizatora promocji z kontem BNP Paribas. Co robić?


Wiadomość odgrywa nie tylko rolę informacyjną o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta do wypłaty bonusów.

Jeżeli maila nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki pocztowej, sprawdź jeszcze spam oraz takie zakładki, jak "oferty", "zakupy" lub "inne". Jeśli jednak i tam wyczekiwanej wiadomości nie będzie, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak maila wcale nie musi oznaczać błędnych raportów banku w zakresie spełnienia przez Ciebie warunków promocji, ale może być - co się niestety zdarza - efektem działania filtrów antyspamowych operatora Twej skrzynki pocztowej; sprawę więc należy wyjaśnić).

Zgodnie z regulaminem promocji ("Chwyć premię", "Dzień kobiet z bankiem" i "Przedwiośnie z kontem") proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: (w promocji "Chwyć premię") chwycpremie@bnpparibasplus.pl lub (w promocji "Dzień kobiet z bankiem") dzienkobiet@bnpparibasplus.pl , lub (w akcji "Przedwiośnie z kontem) przedwiosniezkontem@bnpparibasplus.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


16 komentarzy:

 1. Czy można podać nr konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego co odgrzebalem w archiwum to do końca kwietnia powinniśmy też dostać maile z toyota banku ws tych ubiegłorocznych lokat z premią 150zl. Mam rację nr Złotówa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Monitoruję temat (a maile pewnie będą jak w większości promocji, czyli na ostatnią chwilę).

   Usuń
 3. Wiadomość o nagrodzie dotarła w poniedziałek.. Dane oczywiście podane.. Więc teraz pozostało Mi czekać na nagrodę..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również czekam. 28.04. a wpływu na konto nadal brak.

   Podobnie jak w promocji "Konto w lutym" BNP Paribas. Obiecane 150 PLN jeszcze nie wpłynęło.

   W obydwu przypadkach mają czas do czwartku 30.04. Czekamy ...

   Usuń
 4. Czy ktoś otrzymał 1 -szą nagrodę w wysokości 100 zł ? W BNP PARIBAS ''Chwytaj premie '' ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie otrzymałem maila z informacjami ( przedwiośnie ), na reklamacje mailowe tez zero reakcji. Ktoś tez tak ma?

  OdpowiedzUsuń
 6. 13:49! - jest info o przyznaniu drugiej premii tj. 100 PLN w "Przedwiośnie z kontem" w BNP Paribas.
  Czekamy na przelew do 31.05. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ktoś ma już przelew drugiej nagrody z promocji "przedwiosnie z kontem"?

  OdpowiedzUsuń
 8. Pytanie do osób co wygraly pierwsza nagrodę z promocji przedwiosnie z kontem . Kiedy dostaliscie na konto pieniądze? Czekali na ostatnią chwilę czy dali przesciniej? O której godzinie to mnie więcej było?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś dostał informacje o ostatniej nagrodzie ( przedwiośnie z kontem)?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzień dobry, mam pytanie w jaki sposób złożyć reklamację do banku? Nie otrzymałam informacji o 2 nagrodzie z akcji "chwyć premię" - warunki wymagane wg mnie spełniłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamację należy skierować do organizatora (chwycpremie@bnpparibasplus.pl).

   Usuń
 11. 16 czerwca dostałam maila o przyznaniu 2 nagrody,, Chwyc premie,, a więc czekam na zasłużona nagrodę w wysokości 250 zl ❤️

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...